Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije

    Noah,Parker,Turiaf,Batum,Diaw,Petro zaista nezgodna ekipa.

    Nemci mogu svasta sa Dirkensteinom,njega kad krene mogu skoro svakog da pobede,mada realno od njih ne treba puno ocekivati,ali Dirk je Dirk.

    Jel se zna nesto za Italijane?Oce igrati Bargnani,Bellineli i ta ekipa?
    sigpic

    Comment


    • Re: Reprezentacija Srbije

      Da li je Duda jos trener,posto sam cuo da se neke pare isplacuju?
      Duda,ako ode sa klupe mi smo donji!
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        [quote author=caniggia7 link=topic=2737.msg228237#msg228237 date=1295008349]
        Jel se zna nesto za Italijane?Oce igrati Bargnani,Bellineli i ta ekipa?
        [/quote]
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Re: Reprezentacija Srbije

          [quote author=manda link=topic=2737.msg228253#msg228253 date=1295011857]
          Da li je Duda jos trener,posto sam cuo da se neke pare isplacuju?
          Duda,ako ode sa klupe mi smo donji!
          [/quote]
          Duda je i dalje trener ali nije sigurno da ce tu i ostati za EP.Njegova zelja sigurno postoji,ali ovi iz saveza su problem.
          sigpic

          Comment


          • Re: Reprezentacija Srbije

            [quote author=caniggia7 link=topic=2737.msg228237#msg228237 date=1295008349]
            Noah,Parker,Turiaf,Batum,Diaw,Petro zaista nezgodna ekipa.

            Nemci mogu svasta sa Dirkensteinom,njega kad krene mogu skoro svakog da pobede,mada realno od njih ne treba puno ocekivati,ali Dirk je Dirk.

            Jel se zna nesto za Italijane?Oce igrati Bargnani,Bellineli i ta ekipa?
            [/quote]

            Bargnani i Bellineli ce verovatno igrati,a za Gallinaria ne znam.Ali oni igraju dosta slabije za reprezentaciju,sto su pokazali i u kvalifikacijama.Da je Bargnani igrao kako igra u Toronto,Italija bi mogla lagano proci kvalifikacionu grupu.
            sigpic

            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              Ako nama budu svi zdravi i Duda nam bude selektor, imamo dobre sanse, jos ako na Darko bude igrao, pa gde bi nam kraj bio. Najjaci po meni, ako je kompletan je Francuska, iako ih nesto i ne cenim, mislim da su kompletni jaci od Spanije, Italija je isto jaka, ali samo ako svi budu igrali, bice dosta zanimljivo, uvek je Eurobasket bio bolji od Mundobasket-a, jer je strasna konkurencija, a nema Amerike h5g6k8
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                Francuzi po mom misljenju nece nista uraditi bez Parkera jer kad on igra,odlicno organizuje napade i prakticno drzi sve konce,a kad njega nema,nema ni kolektiva i sve se svodi na individualna resenja.
                sigpic

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  Ma koliko god su Italija i Francuska po imenima jaki, mislim da nece predstavljati veliku prepreku reprezentacijama Spanije , Litvanije , Slovenije , Turske i naravno nasoj reprezentaciji . Ipak Francuska i Italija u najjacem sastavu nisu igrali vec par godina , dok se sve to uklopi , bicemo pred kraj Eurobasketa .


                  Jos jedna stvar , zamislite petorku : Teodosic , Rakocevic , Savanovic , Krstic , Milicic . &8@^J

                  Comment


                  • Re: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=LBJ link=topic=2737.msg228564#msg228564 date=1295042485]
                    Ma koliko god su Italija i Francuska po imenima jaki, mislim da nece predstavljati veliku prepreku reprezentacijama Spanije , Litvanije , Slovenije , Turske i naravno nasoj reprezentaciji . Ipak Francuska i Italija u najjacem sastavu nisu igrali vec par godina , dok se sve to uklopi , bicemo pred kraj Eurobasketa .


                    Jos jedna stvar , zamislite petorku : Teodosic , Rakocevic , Savanovic , Krstic , Milicic . &8@^J
                    [/quote]


                    Da petorka bi mogla uspeti protiv nekih reprezentacija,ali nije univerzalna nikako.
                    Litvanci bi nas razmontirali samo tako.Tu bismo imali samo dva klasicna sutera.I Krstica koji je za 4 malo spor.Ali u skoku nam ne bi mogao niko nista.


                    EDIT: Ja iskreno i ne bih voleo Rakocevica u reprezentaciji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      U skoku bi izdominirali u toj petorci,ali ta petorka ne bi mogla dugo da igra zajedno,mada mi svakako rotiramo.Ne znam za Rakocevica,on je uvek bio dobar u reprezentaciji,a sigurno ce igrati bolje nego Tepic na SP. #%d* Sad ce Tripkovic igrati,a i ne verujem da ce Duda zvati Rakocevica,on forsira ove mladje.Videcemo kojih ce 12 igrati,mada dileme su samo kod bekova i da li ce igrati Milicic.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Reprezentacija Srbije

                        Da ali mislim da bi Rakocevic i Teo tesko mogli igrati zajedno. (%fsd%&j
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Reprezentacija Srbije

                          Dobro, ne davi Rakoc loptu previse. Njega pustis da trci oko blokova, ako to ne prodje Teo nadje plan B, ne bi to lose izgledalo.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije

                            Rakocevic je uvek ginuo za reprezentaciju i nema sumnje da bi se prilagodio u Dudinom timu,samo ne verujem da ce ga zvati,mada mislim da bi nam trebao jedan malo iskusniji bek.

                            Ovako bi ja sastavio reprezentaciju:

                            Teodosic,Markovic,Paunic,Rakocevic,Tripkovic,Kesel j,Bjelica,Savanovic,Velickovic,Macvan,Milicic,Krst ic.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              Zaboravio si od ovog prvenstva selektori mogu registrovati 14 igraca za reprezentaciju,nije vise 12. +*@WT*48*
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Reprezentacija Srbije

                                Nisam ni znao za to. $%&RQa Kako je do jaja jbt :fc-[ :fc-[ :fc-[
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X