Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije

    [quote author=Realan link=topic=2737.msg209860#msg209860 date=1291419920]
    Teodosic neupredivo bolji suter od svih NBA plejeva

    [/quote]

    Arenas ? Fisher ? Bibby? Dr Steve ? Curry ? Billups ?

    Comment


    • Re: Reprezentacija Srbije

      Teo je proglasen najboljim plejem Mundobasketa jer je pogodio onu trojku &^@4( protiv Spanije,i jer mora biti jedan igrac iz 4. plasirane reprezentacije,a to nije mogao biti Krstic zbog Scole.
      To da je Teo bolji suter od svih Americkih playeva,evo nije od ucesnika SP-a Curry-a.
      I nije on preorjentisan evropskom kosarkom vec vas zajebava,prvo je poredio Teo sa Ginobili-em,a sada sa Paul-om. #%d* To je radio i posle utakmice Barselona-Lakers na europe tour-u,kada je govorio da je Mickael bolji igrac od Kobe-a. *(z$8
      sigpic

      Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        Arenas ? Fisher ? Bibby? Dr Steve ? Curry ? Billups ? Arenas koliko sutira normalno je da ce i pogoditi nesto a ove ostalo mi je glupo i porediti Teodosic je najbolji suter za 3 poena medju prva 3 eventualno Durant i mozda jos Alen oni su tu negde ostale je glupo porediti sa pomenutom trojicom.Nisam reko da je Mickel bolji od Kobya nego da mu je pokazao neke stvari sto je i Pete sam rekao a i svi koji su gledali utakmicu imali su priliku i sami to da vide.Ma da zbog jedne trojke ga je FIBA stavila za najboljeg pleja ahahaha kakve su ovo budalastine $8#a $8#a $8#a $8#a $8#a $8#a $8#a brisi to brze dok ne vidi neko smejace ti se bzvz...

        Comment


        • Re: Reprezentacija Srbije

          Teo nije bolji od Pola ali je odlican.Ako popravi jos odbranu u igri 1 na 1 pre svega,svakako moze u NBA.Kontam da bi stalno bio u top 5 ili 10 sa svojim asistencijama.Od Pola bas nije bolji ali jeste od velike vecine plejeva u NBA.
          sigpic

          Comment


          • Re: Reprezentacija Srbije

            Teo je najbolji plej u Evropi po meni, ali porediti ga sa Paul-om je ravno samoubistvu. Nije on za NBA, i smesno je njega porediti sa plejevima koji igraju na vrhunskom nivou u NBA-u. I to kazem, iako obozavam Tea, i smatram ga fantasticnim igracem.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              Mogao bi Teo za koju godinu u NBA ako popravi odbranu i nabaci misicnu masu.A u Evropi mu nema ravnog. &+I}\
              sigpic

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                Pa da, ali bi on dobio malo minuta u ligi, jer svaka ekipa ima dobrog pleja. Pitanje je koliko bi on dobio minuta, a i Amerikanci vise gotive Rubia od njega #%d*


                Vidite i sami koliko Teo ima problema sa sutem od kada je trojka pomerena, a kako bi mu tek bilo da je za jos metar dalje, drugim recima kao u NBA. Tako da bi morao dosta da radi na sutu, a tako bi prosle godine, i karijera bi mu propala. Nije bitna misicna masa, najbolji primer za to je Steve Nash.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=caniggia7 link=topic=2737.msg210128#msg210128 date=1291490343]
                  Mogao bi Teo za koju godinu u NBA ako popravi odbranu i nabaci misicnu masu.A u Evropi mu nema ravnog. &+I}\
                  [/quote]


                  Ne bi bio mnogo bolji od Dragica,a od Calderona i Udriha sigurno ne bi.
                  Mene samo zanima kako ce se Dragic pokazati kada Nash ode,ako do tada ostane u Phoenixu.
                  Teo nece nikada nabaciti misicnu masu,ali to i nije napotrebnije za NBA,i ja ga obozaavam,ali...
                  zapravo ne znam cemu ova diskusija, iz vise raloga,a navescu samo jedan:
                  on je rekao da nije igrac za NBA i da sebe ne vidi u bliskoj buducnosti a mozda i nikako, u Americi. &+I}\
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Reprezentacija Srbije

                    D-Wade Teodosic ima probleme sa sutem otkad se trojka pomerila,jel se ti to zezas ahahah.Hoces da kazes da Teodosic nije najbolji suter u evropi?

                    Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=Realan link=topic=2737.msg210424#msg210424 date=1291506424]
                      D-Wade Teodosic ima probleme sa sutem otkad se trojka pomerila,jel se ti to zezas ahahah.Hoces da kazes da Teodosic nije najbolji suter u evropi?
                      [/quote]


                      Realan... sram te bilo #%d*

                      Comment


                      • Re: Reprezentacija Srbije

                        [quote author=Realan link=topic=2737.msg210424#msg210424 date=1291506424]
                        D-Wade Teodosic ima probleme sa sutem otkad se trojka pomerila,jel se ti to zezas ahahah.Hoces da kazes da Teodosic nije najbolji suter u evropi?
                        [/quote]
                        Necu da ulazim u raspravu, samo cu ti reci da me ne nerviras sa tim glupostima, ovo shvati kao upozorenje.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Re: Reprezentacija Srbije

                          Necu ni ja da ulazim u raspravu zato sto ove gluposti koje ti pises oko toga mi je glupo i raspravljati se.

                          Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=Realan link=topic=2737.msg210438#msg210438 date=1291507317]
                            Necu ni ja da ulazim u raspravu zato sto ove gluposti koje ti pises oko toga mi je glupo i raspravljati se.
                            [/quote]


                            Realan.. racunaj ovo moje kao odbrojavanje , jest mi rodjendan ali mogu i ja da poklonim neke stvari &+I}\

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              Ne vredi vise raspravljati se ovde na kraju cete da kazete da je Rajon Rondo bolji suter od Urosa Tripkovica i da je snazniji od Dwighta Howarda ili mozda da je Kobi Brajant visi od Sekila Onlina a i ja nznam zasto se uopste raspravljam sa takvim neznancima?jednostavno nznate sta pricate i kraj tako do u buducem budite sigurni da necu komentarisati nista sa vama ima par ljudi ovde koji si nesto razumeju ali vi zadnji sto ste pisali na tekmu reprezentacija Srbije sa vama je prosto glupo voditi bilo kakvu polemiku tako da zaobidjete me.

                              Melo cisto da znas Teodosic bolje gadja ove nove trojke cisto da te informisem da znas da ne baljezgas za dzabe. @(*6sd$%

                              Comment


                              • Re: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=Realan link=topic=2737.msg210451#msg210451 date=1291508029]
                                Ne vredi vise raspravljati se ovde na kraju cete da kazete da je Rajon Rondo bolji suter od Urosa Tripkovica i da je snazniji od Dwighta Howarda ili mozda da je Kobi Brajant visi od Sekila Onlina a i ja nznam zasto se uopste raspravljam sa takvim neznancima?jednostavno nznate sta pricate i kraj tako do u buducem budite sigurni da necu komentarisati nista sa vama ima par ljudi ovde koji si nesto razumeju ali vi zadnji sto ste pisali na tekmu reprezentacija Srbije sa vama je prosto glupo voditi bilo kakvu polemiku tako da zaobidjete me.
                                [/quote]


                                u pravu si skroz..nemash shta da trazis sa nama neznancima &+I}\

                                Comment

                                Working...
                                X