Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije

    Po tvojoj teoriji Teo je bolji od Krisa Pola sto nema veze s vezom
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: Reprezentacija Srbije

      -dacha- pazi nznam zasto mislis da je Pol bolji od njega uporedi ih pa ces i sam shvatiti.Teodosic je neuporedivo bolji sut od Pola visi je cak 15cm sto se tice asistencija i jedan i drugi su fenomenalni ne moze se reci ko je u tom segmentu igre bolji zaista.

      Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        Jaooo , pa da si uporedio Chalmersa i Tea , onda ok , ali Paul! Paul! I sut je na Krisovoj strani . Paul je znatno eskplozivniji , ima vece atletske sposobnosti , cvrsci ulaz , bolje odluke u realizaciji pik en rola ... da ne nabrajam . Ogromna razlika .

        Jos jedna stvar . I Russ W.brook je kompletniji plej nego Teo . Nije pokazao svoj puni potencijal jer nije bio lider tima , niti 2. , niti 3. niti 4. napadacka opcija . ( a o Rose-u da ne pricam )

        Comment


        • Re: Reprezentacija Srbije

          [quote author=Realan link=topic=2737.msg209818#msg209818 date=1291414922]
          Kako ne?jel na svetskom prvenstvu proglasen za najboljeg plejmejkera a na svetskom prvenstvu igraju sve najace kosarkaske zemlje.
          [/quote]

          Ali na svetskom prventstvu nisu igrali Deron Vilijams, Stiv Nes, Kris Pol...

          Comment


          • Re: Reprezentacija Srbije

            ЕлБиЏеј hoces da kazes da je Kris Pol bolji suter od Milosa Teodosica ahahahah nije mi dobro koja provala h5g6k8 h5g6k8 pa svi mi dobro znamo da je jedino mozda Durant bolji suter od Teodosica i niko ama bas niko vise.A Rouzu nemoj da pricas to je rekla FIBA igrali su objica na svetskom a svi znamo ko je proglasen za najboljeg pleja mundobasketa u Turskoj @(*6sd$%

            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              Jos jedan biser.
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                -dacha- ne da je Biser nego ga pretera kaze da Pol ima bolji sut od Tea ahahahahaha.Stiv Nes je legenda on je svoje odrigrao msm da je njega i Tea sad glupo i porediti ma da imaju slican stil igre naravno govorim o tome kad je Kanadjanin bio mladji.

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  Nije on biser nego ti,nemoj se praviti lud @(*6sd$%
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Reprezentacija Srbije

                    @Realan ne moze da 2 igraca iz iste drzave budu u najboljoj petorci prventstva.

                    Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      Meni se u ovoj raspravi samo ne svidja sto se nas Teo toliko nipodastava, iako je cinjenica da naravno nije bolji plej od gore navedenih.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Re: Reprezentacija Srbije

                        dusan1610 kako su onda u Japanu 2006 Garbajosa i Gasol bili u prvoj petorci?ja sam mislio da vi ovde pratite kosarku ali kad sam cuo odvalu da Pol ima bolji Sut od Tea nznam sta da kazem dal je jadno,glupo ili kako to da nazovem.
                        T-Mac ja ih isto zaista ne razumem kako mogu da pricaju dobro o nekim crnjama a da nipostavaju Srpskog junaka,kakvi su to ljudi zapravo?a uporediti Tea sa bilo kojim plejom od ovih navedenih shvatice svi da su ista klasa samo kazem da je Teodosic neupredivo bolji suter od svih NBA plejeva a ni jedan NBA plej nije nesto preterano bolji asistent od njega i ako jeste u pitanju je izuzetno mala razlika.

                        Comment


                        • Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije

                            Realan, pratis li ti NBA ili samo Evropsku kosarku?

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              Dusan prati i japansku drugu ligu &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]




                              Salu na stranu,Teo jeste bio najbolji plej prvenstva,najbolje je tamo odigrao,ali to ne znaci da je najbolji na svetu jer mnogi nisu igrali.
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: Reprezentacija Srbije

                                -dacha- gledam 90 posto NBA utakmica na sport klubu ali nisam video u NBA ni jednog igraca da ima bolji sut od Teodosica i kazem jedino sa kim se moze uporediti je Durant a sto se tice Kri Pola on je igrao u Pekingu 2008 godine na Olimpijadi i ko je gledao utakmicu sa Spanijom u finalu video je da mu ogromne probleme pravi tada 17.godisnji Rubio koji je dosta iza naseg Milosa.A sut Kirsa Pola mozemo da poredimo sa Teom ali sa Teom Papalukasom posto sa nasim Teom je glupo to raditi to je isto kao kad bi porediti sut Urosa Tripkovica posle Teodocia naseg najboljeg sutrera i npr Rajona Ronda $8#a $8#a

                                Comment

                                Working...
                                X