Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da su na utakmici gde su nakon pobede noseni adrenalinom, pevali bi i oni, ne brini.
    Last edited by mark !t zer0; 01-02-18, 17:03.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Da i ovde napišem, Antologijski zajeb...i Duško Jelenin Tošić je nešto pred severom zapevao pogrešno pa je brže bolje menjao pesmu.
      Komso, kad cemo na utakmicu?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ono što sam napisao da su navijači isti, stojim iza toga, ali se slažem s Dekardom.

        NIJEDAN Zvezdin igrač nije se hvatao za međunožje, pokazivao srednji prst tuđim navijačima, pričao za protivnika da je hijena, pretio da neće igrati za reprezentaciju itd.

        Ovo što pričam je istina iz prostog razloga jer navijači Partizana najviše zameraju Simonoviću što je pokazao Grobarima da se ne čuju tj. njima 20-30 kolko ih je ostalo u hali. Da ne pričamo da mrze Branka Lazića, a dečko nikada ružnu reč nije rekao za njih ili vređao nekoga.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Ono što sam napisao da su navijači isti, stojim iza toga, ali se slažem s Dekardom.

          NIJEDAN Zvezdin igrač nije se hvatao za međunožje, pokazivao srednji prst tuđim navijačima, pričao za protivnika da je hijena, pretio da neće igrati za reprezentaciju itd.

          Ovo što pričam je istina iz prostog razloga jer navijači Partizana najviše zameraju Simonoviću što je pokazao Grobarima da se ne čuju tj. njima 20-30 kolko ih je ostalo u hali. Da ne pričamo da mrze Branka Lazića, a dečko nikada ružnu reč nije rekao za njih ili vređao nekoga.
          Nije ni Novica.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Nije ni Novica.
            Samo je rekao, citiram: "...i mene boli kurac za ovu stoku ovde..."

            Na stranu, ja nemam ništa protiv Novice. Nek se on pali kao da sada, mi ćemo ga prozivati. Meni je sve to čar derbija dok ne prelazi na porodicu i fizičko nasilje (u smislu gađanja igrača). Bogdan je car ispao kada je izjavio posle posledenje utakmice s Fenerom da je sve to normalno.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Nije ni Novica.
              Macvan ..Pavlovic ....hvatanje za medjunozje ...NoviCA JE PROVOCIRAO KAD GOD JE STIGAO A SADA PLACE KAO DEVOJCICA ...JADNO !!!

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Macvan ..Pavlovic ....hvatanje za medjunozje ...NoviCA JE PROVOCIRAO KAD GOD JE STIGAO A SADA PLACE KAO DEVOJCICA ...JADNO !!!
                Novica proslavi svoj kos tako sto se okrene prema navijacima KKP i poziva ih da navijaju jace i ti to smatras provokacijom?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Novica proslavi svoj kos tako sto se okrene prema navijacima KKP i poziva ih da navijaju jace i ti to smatras provokacijom?
                  prika,pricaj ti to nekome ko prati kosarku od juce ...mi smo za vas gospoda i znam da vas boli ali jbg tako je a tako ce i ostati....samim tim sto ne komentarises Macvana i Pavlovica jasno je kao dan ,,,

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    prika,pricaj ti to nekome ko prati kosarku od juce ...mi smo za vas gospoda i znam da vas boli ali jbg tako je a tako ce i ostati....samim tim sto ne komentarises Macvana i Pavlovica jasno je kao dan ,,,
                    Sinko, pratim kosarku duze nego sto ti imas godina i ne lupetaj o onome sto si nacuo od starijih. Igrace i njihov karakter ocenjujem ponaosob, a ne u grupi.
                    Last edited by kronostime; 01-02-18, 17:50.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ako kazes "Pevao je", dokazi to snimkom. U suprotnom, to je laz i najgora relativizacija. O boldovanom posebno ne bih raspravljao.
                      Ne znam za Novicu ali ovde ima pevača koliko hoćeš.

                      Comment


                      • Ima li tu Novice?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Nije tad bio u kkp . I šta to menja glede ovih pevača ?

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Nije tad bio u kkp . I šta to menja glede ovih pevača ?
                            Svaki igrac bilo kog kluba je individua za sebe, sa svim svojim manama i vrlinama. Gurati sve u isti kalup je pogresno zato sto onda dolazimo do generalizacija.
                            Da li bi ti voleo da se prica da su svi igraci KKCZ u istoriji i sada narkomani jer je MWill bio suspendovan zbog trave? Prvog Grobara (Mark, da ti nije palo na pamet ) koji bi napisao to bih poslao na hladjenje od 2 meseca - zato pustimo se relativizacija i generalizacija.
                            PS. Ovo "travarenje" sam naveo kao primer, ne kao licno misljenje.
                            Last edited by kronostime; 01-02-18, 18:24.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Važi i za KK....
                              26993757_1987752747907712_2909660769128257921_n.jpg
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Svaki igrac bilo kog kluba je individua za sebe, sa svim svojim manama i vrlinama. Gurati sve u isti kalup je pogresno zato sto onda dolazimo do generalizacija.
                                Da li bi ti voleo da se prica da su svi igraci KKCZ u istoriji i sada narkomani jer je MWill bio suspendovan zbog trave? Prvog Grobara (Mark, da ti nije palo na pamet ) koji bi napisao to bih poslao na hladjenje od 2 meseca - zato pustimo se relativizacija i generalizacija.
                                PS. Ovo "travarenje" sam naveo kao primer, ne kao licno misljenje.
                                Ovi mlađi bi te verovatno pitali od kad je trava droga Kakva generalizacija ? Samo jedna , jako ružna slika i ništa više.

                                Comment

                                Working...
                                X