Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vređaju njegov fizički izgled, jaka stvar. Ni u jednom univerzumu uporedivo sa opsesivnim pesmama o kurvama (kurva je klub, kurva je član porodice funkcionera Zvezde). To što je neko reprezentativac i kako se isti postaje je posebna priča.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Imas opciju ispod posta da prijavis, a imas i temu
      Bas mene briga da te prijavljujem, vec prozivam moderatora.
      Ako on moze da proziva coveka nakon par komentara koji su bili blazi nego tvoji, moze i tebe, ili posto ste sa iste str. brda, to ne vazi...

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Sta pobeda?

        ovo je bilo za dekkarda koji se javio da kaze da nece nikad postovati Velickovica (kao da neko to trazi od njega) jer peva "kurva umire, kurva gasi se". Pa me zanima da li ce ikada postovati Jovica, Lazica, Simonovica, Kalinica, Gudurica?
        Mene interesuje da li ti poštuješ Vestermana, Milosavljevića, Lovernja, Gagića i Pavlovića. Trojica su pokazali srednji prst što navijačima, što sudijama, a dvojica su se vatala za međunožje, jedan navijačima jedan predsedniku protivničke ekipe. To vala nikada nećeš videti od Lazića, Gudurića, Simonovića itd.

        Comment


        • Originally posted by Grof View Post
          To uopste nije spin. Nije bilo u redu i vec ti je napisano da su to njih dvojica resili u Armaniju.
          I nemoj da pises o reprezentaciji jer se Bogdan usudio da kaze to sto sam napisao. Mene bi bilo sramota nakon toga da te igrace pogledam u oci. Nismo isti...
          A to sto je bilo 5 na 3, jel' neki problem?
          Da nije mozda bila greska sto su iskljuceni KKP igraci? Ili su iskljuceni mozda i neki KKCZ?

          Ako Dule i vi mislite (ste mislili) da dozivotno mozete da divljate bez posledica, onda je to to...

          I nemoj samo da mi vi pisete o postenju i fer pleju.
          Postoji vise snimaka gde Pavlovic i Muric jure Dzenkinsa da udare na kvarno, pogotovo Muric i nakon sto se utakmica zavrsila.
          U normalnoj ligi bi popio suspenziju na 1.
          Zaista ne zelim da vodim ovu diskusiju sa tobom, oprosti. Obracao sam se ljudima koji su komentarisali u temi KKP, i koji dele lekcije ljudskosti i morala, cisto da vide kako im je suplja prica. Sve najbolje.

          Originally posted by Победа View Post
          Mene interesuje da li ti poštuješ Vestermana, Milosavljevića, Lovernja, Gagića i Pavlovića. Trojica su pokazali srednji prst što navijačima, što sudijama, a dvojica su se vatala za međunožje, jedan navijačima jedan predsedniku protivničke ekipe. To vala nikada nećeš videti od Lazića, Gudurića, Simonovića itd.
          Pobeda, ja nisam isao po forumu i pricao kako ne mogu da postujem npr Kalinica jer je vredjao Macvana na proslavi titule, ne znam zasto mene to pitas. Ja nemam problem da kazem da ne gotivim nijednog igraca koji igra za Zvezdu (lazem, ima par izuzetaka, ali to je to). Jesam ostrascen, a ovde ljudi koji pricaju da nisu ostrasceni, idu i provociraju non stop, i dele moralne lekcije, njima je to upuceno, ali vidim da i ti spadas u tu grupu. Foliranje klasicno.

          Jel mozes sada da mi odgovoris na pitanje koje sam ti postavio, mozda si zaboravio. Pitao sam te kako pricamo o dve razlicite stvari, posto si to izjavio? I da, pitao sam te sta je konkretno sa onog klipa nateralo Kalinica i ekipu da pevaju saigracu iz repke na proslavi titule?
          Last edited by mark !t zer0; 01-02-18, 13:50.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Pričamo o dve različite stvari.

            Nisu igrači Zvezdini pevali jebemo karamo ili ćale ti u đubretarima, a mogli su. Ovde je osvojena titula, popilo se malo i Dženkins nije znao šta peva. Ne vidim na snimku lepo ko mu je rekao da to peva. Ne podržavam ovakve stvari odma da se razumemo.

            Ja poštujem igrače Partizana koji su normalni i koji se normalno ponašaju. Tepić je primer.

            Bogdanović je pokazao kakav je bio u Partizanu s onime ne želim da igram za reprezentaciju do toga da peva ne bi je jebo ja, kurva je ciganska. Doduše mogu ga razumeti, mora kao bivši cigan da se dokaže kao grobar. Opet njemu opraštam, bio je klinac donekle, prošao je davljenje a i u Vujošević mu bio trener. Nije lako ostati normalan posle toga.

            Comment


            • Da li to znaci da ne bi mogao da postujes igrace Zvezde koji pevaju pesme koje si dao u primeru u drugom pasusu?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Da li to znaci da ne bi mogao da postujes igrace Zvezde koji pevaju pesme koje si dao u primeru u drugom pasusu?
                Ne znam za te primere, a i ne znam odgovor. Verovatno, zavisi.

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Pričamo o dve različite stvari.

                  Nisu igrači Zvezdini pevali jebemo karamo ili ćale ti u đubretarima, a mogli su. Ovde je osvojena titula, popilo se malo i Dženkins nije znao šta peva. Ne vidim na snimku lepo ko mu je rekao da to peva. Ne podržavam ovakve stvari odma da se razumemo.

                  Ja poštujem igrače Partizana koji su normalni i koji se normalno ponašaju. Tepić je primer.

                  Bogdanović je pokazao kakav je bio u Partizanu s onime ne želim da igram za reprezentaciju do toga da peva ne bi je jebo ja, kurva je ciganska. Doduše mogu ga razumeti, mora kao bivši cigan da se dokaže kao grobar. Opet njemu opraštam, bio je klinac donekle, prošao je davljenje a i u Vujošević mu bio trener. Nije lako ostati normalan posle toga.
                  Slažem se sa ovim, dodao bih tu i Kecmana, koji je skroz ok čovek, upoznao sam ga i nemam nijednu lošu reč da kažem o njemu. Nismo isti... pre bi moglo da se kaže niste svi isti.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Pa eto, dok ne saznas odgovor, glupo je da pricas da ne mozes da postujes Velickovica jer peva nesto (nisi ti to rekao, ali si rekao da se slazes sa dekkardom). Jer kada bi to radio onda bi bio lazni moralista, ili selektivni moralista. A to je bzvz. Cak ti niko nece ni traziti razloge, reci ne postujem ga i to je to. Posteno.

                    Isto je malo cudno da znas samo primere kada igraci Partizana pevaju pogrdne pesme, a ne znas bas nijedan primer kada to rade igraci Zvezde, a pratis Zvezdu mnogo vise nego Partizan. I eto za kraj, voleo bih ako imas negde neke snimke gde Novica i Bogdan pevaju te pesme, bilo bi lepo da ih vidimo (nije da ti ne verujem, ali super bi bilo kada bi imalo).
                    Last edited by mark !t zer0; 01-02-18, 14:08.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Nisam rekao za Veličkovića, ali se slažem s principom koji zastupa Dekard.

                      Znam za Evandra da je pevao nešto tako odavno, ali to je Brazilac i to je fudbal. Za Zvezdine igrače stvarno ne znam primere.



                      Evo ti za Bogdana, 7:00 kreće pesma pa ćeš videti.

                      Mada razumem ja stvarno, to su dve različite kulture što bi se reklo. Nama je u prvom planu uvek bila Zvezda, a vama podjenako Zvezda i Partizan. Pa vi osvojite titulu i cela svlačionica s trenerom peva kurva umire

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Zaista ne zelim da vodim ovu diskusiju sa tobom, oprosti. Obracao sam se ljudima koji su komentarisali u temi KKP, i koji dele lekcije ljudskosti i morala, cisto da vide kako im je suplja prica. Sve najbolje.
                        Zelim i ja tebi sve najbolje (to ti kaze neko ko ima poprilicno godina i ko je odlazio sa drugovima Partizanovcima da gleda basket i navija za KKP protiv Cibone npr. Cak mi je jedan drug igrao za prvi tim i kasnije bio uspesan reprezentativac Jugoslavije), ali ti ne mozes da vodis diskusiju jer nisi u pravu.
                        Sve sto je lose pocelo, pocelo je od KKP (na krilima uspeha i nedodirljivosti), ali nije trajalo vecno, kao sto ni ovo Zvezdino nece.
                        Ono sto me iritira je da sebe smatrate boljima, ali ne vidim na osnovu cega.
                        Vredjali su se igraci Partizana, ali se ne secam da se vredjala necija porodica.
                        Ne secam se da je neki trener KKCZ davio svog igraca, stipao sudiju pred kamerama. To je ponos i dika, jer eto imamo 200 titula. Ma vazi.
                        A onda je problem sto Simonovic provocira publiku (kao i Novica uostalom sa svojim busanjem u grudi). Kao sto su ti rekli, nije se hvatao za medjunozje pri kucanju i kao sto sam ja napisao, nije jurio protivnicke igrace da ih udari namerno i posle isteka utakmice.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Nisam rekao za Veličkovića, ali se slažem s principom koji zastupa Dekard.

                          Znam za Evandra da je pevao nešto tako odavno, ali to je Brazilac i to je fudbal. Za Zvezdine igrače stvarno ne znam primere.



                          Evo ti za Bogdana, 7:00 kreće pesma pa ćeš videti.

                          Mada razumem ja stvarno, to su dve različite kulture što bi se reklo. Nama je u prvom planu uvek bila Zvezda, a vama podjenako Zvezda i Partizan. Pa vi osvojite titulu i cela svlačionica s trenerom peva kurva umire
                          Svaka ti cast ako ljude delis i dodeljujes neke osobine na osnovu toga za koga navijaju. Evo ovde na forumu bas imamo primere kako je to vama samo Zvezda u glavi. Ja cu pricati u svoje ime, hvala Bogu, mlad sam (a otprilike da smo istih godina), pa sam kroz celo odrastanje i kasnije mogao da uzivam u titulama i dominaciji, stvarno nisam imao priliku da dobijem "kompleks" od Zvezde, tako da mi je samo Partizan u glavi, mada odgovaram na provokacije, nema sta.

                          @Grof

                          Nije tada bilo publike. A sto se tice vredjanja necije porodice, bas je paradoks sto ste vi vredjali porodicu sadasnjeg predsednika.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Svaka ti cast ako ljude delis i dodeljujes neke osobine na osnovu toga za koga navijaju. Evo ovde na forumu bas imamo primere kako je to vama samo Zvezda u glavi. Ja cu pricati u svoje ime, hvala Bogu, mlad sam (a otprilike da smo istih godina), pa sam kroz celo odrastanje i kasnije mogao da uzivam u titulama i dominaciji, stvarno nisam imao priliku da dobijem "kompleks" od Zvezde, tako da mi je samo Partizan u glavi, mada odgovaram na provokacije, nema sta.

                            @Grof

                            Nije tada bilo publike. A sto se tice vredjanja necije porodice, bas je paradoks sto ste vi vredjali porodicu sadasnjeg predsednika.
                            Ima izuzetaka, Kronos i ti ste s ovog foruma ok. Ima i kod dosta ljudi koji imaju taj kompleks i mrze Partizan više nego što vole Zvezdu, ali takvi su kod nas u manjini ipak.

                            Bold2: Pa ovo vi radite, toliko sam se naslušao da smo mi niža rasa, volimo Cecu i Lukasa i glasamo za SNS, a vi ste avangarda. Ja se to ne sećam da smo mi ikada pričali.
                            Last edited by Победа; 01-02-18, 14:38.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Nisam rekao za Veličkovića, ali se slažem s principom koji zastupa Dekard.

                              Znam za Evandra da je pevao nešto tako odavno, ali to je Brazilac i to je fudbal. Za Zvezdine igrače stvarno ne znam primere.



                              Evo ti za Bogdana, 7:00 kreće pesma pa ćeš videti.

                              Mada razumem ja stvarno, to su dve različite kulture što bi se reklo. Nama je u prvom planu uvek bila Zvezda, a vama podjenako Zvezda i Partizan. Pa vi osvojite titulu i cela svlačionica s trenerom peva kurva umire
                              Pa ovo i Lovrenj i Vesterman skakuću i nešto kao pevaju a oni se uhvatili Đenke....
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Nisam se ja uhvatio Djenke, niti sam bilo gde pisao "mi smo ovo, a vi ste ono", "nismo isti" i slicne gluposti. Samo sam pokazao koliko je licemerno navesti kao razlog sto ne postujes Novicu to sto je pevao "kurva umire", dok ti to ne smeta kada rade neki drugi ljudi. Ali onda mi je Dekkard lepo objasnio da u je njegovom univerzumu ok vredjati nekoga zbog fizickog izgleda, i porediti ga sa zivotinjom, ali nije ok reci da je klub kurva. I ja sam onda ostao bez komentara. Evo pojasnjeno, da ne bi dolazilo do izokretanja napisanog.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X