Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Realno Gobline, da nisi ti poceo da pravis frku, niko to ne bi ni primetio.
    Onda nek se ostali kojima konopac, hoklice i vesanje Covica (prica isla o Filipu) ne smetaju zapitaju da li su pri cistoj.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Realno Gobline, da nisi ti poceo da pravis frku, niko to ne bi ni primetio.
      Kaješ se što ti nisi reagovao? I treba.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Evo preispitujem se celo jutro, mislim da sa mnom nesto nije u redu.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Evo preispitujem se celo jutro, mislim da sa mnom nesto nije u redu.
          Je l' ti razumes o cemu se radi? Ajde skini te navijacke naocare i posmatraj malo sa one kulturne i ljudske strane. Normalno bi bilo za nekog kosarkasa iz KK Partizan da usledi post od npr Ganca jer je bio admin, a ne navija za isti klub kao Kronos, u kom ce ga neko stavljati na hoklicu i konopce? A onda se jeftino vaditi na njegovog oca koji se pritom nigde i ne pominje? Nadam se da ces sad promeniti odgovor jer nesto debelo nije u redu sa tobom ako ti je to ok.

          Comment


          • Pricao je o spomeniku za Filipa Covica, ako cemo bas detaljno da analiziramo. Moguce da sa mnom nesto nije u redu, jer me zabole za to iskreno, cak ni nemam misljenje dal mi je ok ili nije. Ja mislim da se ovde radi o tome da vec mesecima proganjas uglavnom Kronosa, ides okolo i delis moralne lekcije, pricas ljudima koje uopste ne poznajes da su deriste, da odrastu, jer eto nemaju isti pogled na svet kao ti. Ti si prosao sve i svasta, pa te pogadja ovo, pogadja ono, iskuliraj malo, moj savet. Mnogo si frustriran, trebalo bi do sada da skontas da nista neces promeniti, ostaje ti da kuliras Kronosa, Urosa, RPZ-og, ili da ovde smaras "Kronos uradio ovo, Kronos uradio ono, kakvo je to ponasanje za moderatora..." A uvek kada tako krenes da pises, niko drugi ti ne odgovara osim Kronosa, znaci da i sve ostale moderatore, administratore, itd., zabole za to. Jedino da uzdrmas Kronos-ovu savest pa da sam ode, ali nije retardiran da zaista zeli da obesi Filipa jebenog Covica. Ne znam ni sto sam se javio uopste, verovatno mi je bilo dosadno.

            Uostlom sami ste izglasali Kronosa za moderatora, i posle 3 dana krenuli da ga pljujete. Sacekaj sledece izbore, pa izadji sa jakom kampanjom protiv Kronosa
            Last edited by mark !t zer0; 29-01-18, 14:06.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Imas neke poente. Da volim da kenjam, volim. Al' da Kronos voli da kenja sa moderatorske pozicije, to jos vise.

              Comment


              • Koliko sam se ja nervirao zbog navijaca KKCZ u Partizanovoj temi, i trolovanja Valtera i slicnih ljudi o snazi KKP-a, i nesto se kao zalio, ali ne vredi. Ili kuliras ili ako imas vremena i zivaca uzvracas istom merom.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Koliko sam se ja nervirao zbog navijaca KKCZ u Partizanovoj temi, i trolovanja Valtera i slicnih ljudi o snazi KKP-a, i nesto se kao zalio, ali ne vredi. Ili kuliras ili ako imas vremena i zivaca uzvracas istom merom.
                  A što? Meni, možeš da mi veruješ ili ne, uopšte ne bi smetali upisi partizanovaca na KKCZ temama (kao što mi ne smetaju Kronosovi upisi kada bezazleno pecka), razmišljam da meni kao navijaču Zvezde može samo da imponuje da se neko ko ne navija za moj klub bavi njim. Sve je to deo sporta.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Hahaahah, vas ko zna koliko ne moze da se izbori sa jednim Kronosem (kakva grobarcina ), a ja ovamo treba da citam 10+ ljudi koji bacaju fore kao deca neka, ono najgore prepucavanje, cast izuzecima. Mada ne smeta mi vise, ponekad, kad mi je dosadno, odreagujem.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      A što? Meni, možeš da mi veruješ ili ne, uopšte ne bi smetali upisi partizanovaca na KKCZ temama (kao što mi ne smetaju Kronosovi upisi kada bezazleno pecka), razmišljam da meni kao navijaču Zvezde može samo da imponuje da se neko ko ne navija za moj klub bavi njim. Sve je to deo sporta.
                      I meni, kao navijacu Partizana, ne smetaju tvoji postovi, iako bi te pojedinci rado videli odstranjenog. Eh, sloboda govora ti je cudna stvar.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Meni je baš žao što više vas grobara ne piše o samoj igri, trenerskim postavkama, igračkim bravurama Partizana na vašoj temi, da vidim kako razmišljate, šta po vašem mišljenju bi trebalo menjati. Tu bih u najpozitivnijem smislu istakao Ricma koji jedini piše na taj način u vašoj temi.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Meni je baš žao što više vas grobara ne piše o samoj igri, trenerskim postavkama, igračkim bravurama Partizana na vašoj temi, da vidim kako razmišljate, šta po vašem mišljenju bi trebalo menjati. Tu bih u najpozitivnijem smislu istakao Ricma koji jedini piše na taj način u vašoj temi.
                          Covek voli kosarku, ja samo Partizan. Trebalo bi menjati Djoka Salica, eto.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Ovo poslednja dva nisu ni uticala na to, jer je steta pre toga vec bila napravljena.

                            A ni Skin nije toliko bitno uticao, jer kad se dovodio nisu pare jos uletele u klub. Jesu promasaji i on i Vilson, ali to su mali promasaji i oni su bili u planu za manji budzet kada jos nisu uletele pare. Stanje u klubu je bilo haoticno od letos, promenise deset planova i nagomilase se sa igracima.

                            Zagorac i Samjuels jesu veliki promasaji u to nema sumnje i glavno razlog zasto klub nije u top4. Ubacis tu i Mutu i kuliranje Lukovica od strane svih, dobijes odgovor zasto je tu klub gde jeste u ovoj sezoni.
                            Ne shvatam sto se stalno zalecete za taj plej of ako ne mozete da osvojite/igrate sledece sezone evroligu. Tipicno ste srpsko javno preduzece, bez ikakve vizije, plana, dugorocne strategije. Mislim, jasno je da se ne presipa cim se dovode anonimni stranci, a opet, sto se trose pare na njih?
                            Pisao sam mnogo ranije kolike su budalastine bile da ako dodje Zagorac i ostane Samuels to je kao prvi favorit, meni koji nisam strucnjak za kosarku je ta izjava budalastina i to zlonamerna i iskompleksirana budalastina. Treba neko i odbranu da igra, ne dovode se tako igraci. Samardo nije ni bio kompatibilan sa jurnjavom dvojca koji su nabijali statistiku.
                            Jedino sto moze da vas spase je strpljenje, davanje sansi i prostora talentovanima. Ovako samo srljate u dugove, a to niko nece da finansira i vraca tek tako.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Bravo, to je to
                              Mi imamo najvise iskustva sa ovim i lako prepoznajemo
                              Samo im nemoj vise pomagati
                              Neka ih znaju oni najbolje

                              Comment


                              • A Novica ubica puko ko tikva ...

                                Comment

                                Working...
                                X