Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Verovatno ovde , jer ovo jeste "pomračenje uma" Ima tu tri mečke , na žalost. Svako ima pravo na svoj politički angažman ali to nikako ne sme da se radi na ovaj način. Sportske organizacije izričito zabranjuju mešanje politike i sporta .Tako da su dresovi kkcz , kkp i Nešina trenerka ,teška zloupotreba sporta u političkoj kampanji
    Da, sad vidim..ne bih pisao da sam procitao prvo Uzasno...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Gdje moze da se prokomentarise slika Vesica sa Grbovicem & Gurovicem u dresovima prilikom obilaska skolske sale za fizicko?!
      Bas ko da vasarski ciganin dvije mecke voda, trazi zasluge uradjenog parama svih poreskih obveznika. Meni je ono teska sprdnja sa ljudima.
      Jos vece dno je da su njih trojica na listi kandidata za odbornike SNS u gradskoj Skupstini.
      Koliko god ih cenio kao sportiste - ovo ih umanjuje na nivo amebe
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        U pocetnoj fazi takmicenja mozda, kasnije, kad se "podize forma za eliminacione faze" - tesko.
        Ne možemo to nikako da proverimo.
        KKP ne može do završne faze bez Dula!

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Jos vece dno je da su njih trojica na listi kandidata za odbornike SNS u gradskoj Skupstini.
          Koliko god ih cenio kao sportiste - ovo ih umanjuje na nivo amebe
          +1000
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Pa videli kako prolazili Stepanek, Maljkovic onaj vozac...itd...pa kontaju da ce im se osladiti, verovatno hoce...Odavno ovde nije bitno sta znas nego koga znas...

            Bar sto se tice ovih drzavnih poslova...Sa druge strane Gurovic je pglu moguce da on stvarno veruje u celu pricu,dok Grba pak nije, on je sigurno proracunat...za ilica nemam pojma sta i kako
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Za Ilica je vjerujem: " jebite mene samo ne nju(Zvezdu)" ma kako da ne.
              Od Grbovica ocekujem da zamjeni Tosu, sto za Grobare nije i nuzno los potez. Al da je mjesanje politike u sport lose-lose je
              Last edited by Victor BG; 25-01-18, 15:59.

              Comment


              • Čovek objasnio umišljenim zvezdašima, ovo ću da slušam 6 puta dnevno. Pazi lika kaže mi ne idemo više na fudbal. Pa ne smeš ni da dodješ pojela bi te fudbalska publika. Dva sveta različita. Voleo bih da nikada miko od vas ne kroči na Marakanu.

                Comment


                • Voleli bi i mi da tvoja "bratija" zavrsi tamo gde treba, po zatvorima...pa nek tamo skandiraju mladicu i ekipi...al jebiga, zelje su jedno...bice jos ovakvih POBEDA kao sinoc...sve dok sovinisticku bagru ne sateramo tamo gde pripada...u zapecak..
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Čovek objasnio umišljenim zvezdašima, ovo ću da slušam 6 puta dnevno. Pazi lika kaže mi ne idemo više na fudbal. Pa ne smeš ni da dodješ pojela bi te fudbalska publika. Dva sveta različita. Voleo bih da nikada miko od vas ne kroči na Marakanu.
                    Novi Goli Otok otvoriti za sve vas. Lagano DS, Gate 7, Alkatrazi, Zabranjeni i ostali. Sve lepo nabiti tamo da zvekece kamen 12 sati dnevno. Posete jednom mesecno, da keva donese vazelina da manje boli bulja dok se medjusobno trpate.

                    Comment


                    • Uništili su nam državu spolja i iznutra, skoro anulirali vojsku, pa je militantni deo srpskog naroda koji je ostao u domicilnoj zemlji prešao u policiju, razne firme za obezbeđivanje ljudi i objekata i naravno već par decenija u tzv. navijačke grupe. Militantni ljudi nisu a priori moralno loša kategorija, samo moraju biti pod nadzorom i kontrolom države. Pošto država ne postoji, oni su predmet manipulacije jakih interesnih grupa, da ne kažem stranih službi. Ne znam da li znate da u našem Generalštabu postoji ceo sprat gde nema srpskih državljana? Ko je tu onda ako nema Srba? Naša istorija je teška i krvava, rodoljube, nacionaliste, patriote - nazovite ih kako hoćete jer je razlika u nijansama - moramo čuvati i brinuti o njima jer se istorija ponavlja.
                      Svako rovarenje kontraobaveštajnih službi nije jednodimenzionalno. Akcije se planiraju do detalja, ne fali ni logistike, ni znanja, ni novca. Običan čovek, namerno opterećen svakodnevnim problemima preživljavanja i borbe za porodicu i bližnje, nije u stanju da prepozna ciljeve te akcije, obično dok sve nije već gotovo, a još češće tek posle neke istorijske distance koja može da se meri i decenijama.
                      Znači, postaviš magarca da vodi armiju lavova i neuspeh je garantovan. Magarac će uvek biti magarac, a lavovi će se poklati međusobno, nesposobni da se odupru međusobnim razlikama, gde svako drži svoju priču i misli da ima argumente na svojoj strani. Kako je krenulo i u kom pravcu ide, ne bi me uopšte iznenadilo da doživimo i konačni udarac - građanski rat u granicama same Srbije, gde će i bukvalno ići brat na brata. Ja ne mogu da držim ni jednu stranu povodom "slučaja Omić" baš zbog ove pogubne potencijalne opasnosti, već mogu samo da apelujem na obe strane da smire tenzije i da dobro razmisle i jedni i drugi šta je najbitnije, šta su nam prioriteti. Jedan od najbitnijih je sloga. Dele nas odavno po raznim osnovama, gde god nađu ili veštački stvore potencijalni sukob. I onda mi vodimo bitke u kojima ne možemo da pobedimo, bez obzira na konačan ishod. U konkretnom slučaju, pobeda "razuma nad maloumljem" je u stvari, dugoročno gledano, poraz sa srpski narod, jer je došlo do podela i tenzija po još jednom osnovu. Mi živimo u apokalipsi, u nekom od filmova iz serijala Resident Evil, gde svako svakog ujeda i grize i tako prenosi virus dalje. Ovde, za razliku od filma, sa akcentom na dušu i duhovni virus, što je mnogo crnje, jer teško da možemo dušu izlečiti ispijanjem antivirusa iz neke laboratorije. Braćo Srbi, pamet u glavu.

                      Comment


                      • Originally posted by madafaka73 View Post
                        Uništili su nam državu spolja i iznutra, skoro anulirali vojsku, pa je militantni deo srpskog naroda koji je ostao u domicilnoj zemlji prešao u policiju, razne firme za obezbeđivanje ljudi i objekata i naravno već par decenija u tzv. navijačke grupe. Militantni ljudi nisu a priori moralno loša kategorija, samo moraju biti pod nadzorom i kontrolom države. Pošto država ne postoji, oni su predmet manipulacije jakih interesnih grupa, da ne kažem stranih službi. Ne znam da li znate da u našem Generalštabu postoji ceo sprat gde nema srpskih državljana? Ko je tu onda ako nema Srba? Naša istorija je teška i krvava, rodoljube, nacionaliste, patriote - nazovite ih kako hoćete jer je razlika u nijansama - moramo čuvati i brinuti o njima jer se istorija ponavlja.
                        Svako rovarenje kontraobaveštajnih službi nije jednodimenzionalno. Akcije se planiraju do detalja, ne fali ni logistike, ni znanja, ni novca. Običan čovek, namerno opterećen svakodnevnim problemima preživljavanja i borbe za porodicu i bližnje, nije u stanju da prepozna ciljeve te akcije, obično dok sve nije već gotovo, a još češće tek posle neke istorijske distance koja može da se meri i decenijama.
                        Znači, postaviš magarca da vodi armiju lavova i neuspeh je garantovan. Magarac će uvek biti magarac, a lavovi će se poklati međusobno, nesposobni da se odupru međusobnim razlikama, gde svako drži svoju priču i misli da ima argumente na svojoj strani. Kako je krenulo i u kom pravcu ide, ne bi me uopšte iznenadilo da doživimo i konačni udarac - građanski rat u granicama same Srbije, gde će i bukvalno ići brat na brata. Ja ne mogu da držim ni jednu stranu povodom "slučaja Omić" baš zbog ove pogubne potencijalne opasnosti, već mogu samo da apelujem na obe strane da smire tenzije i da dobro razmisle i jedni i drugi šta je najbitnije, šta su nam prioriteti. Jedan od najbitnijih je sloga. Dele nas odavno po raznim osnovama, gde god nađu ili veštački stvore potencijalni sukob. I onda mi vodimo bitke u kojima ne možemo da pobedimo, bez obzira na konačan ishod. U konkretnom slučaju, pobeda "razuma nad maloumljem" je u stvari, dugoročno gledano, poraz sa srpski narod, jer je došlo do podela i tenzija po još jednom osnovu. Mi živimo u apokalipsi, u nekom od filmova iz serijala Resident Evil, gde svako svakog ujeda i grize i tako prenosi virus dalje. Ovde, za razliku od filma, sa akcentom na dušu i duhovni virus, što je mnogo crnje, jer teško da možemo dušu izlečiti ispijanjem antivirusa iz neke laboratorije. Braćo Srbi, pamet u glavu.
                        Prebacio sam post na ovu temu s ciljem da ti dam odgovor i potvrdu, znm da ima stranac u generalštabu, kao što znam da su od odlaska DOS-a tu i da su bili najodgovorniji za donošenje novih planova, formacija...doktrine. To isto imaš i u policiji.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ma nema ovde nikakvih podela...i nemojte praviti neko nacionalno pitanje od toga sto je grupa normalnih ljudi osudila sovinisticki ispad jedne organizacije na cijem celu se nalaze kriminalci...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Novi Goli Otok otvoriti za sve vas. Lagano DS, Gate 7, Alkatrazi, Zabranjeni i ostali. Sve lepo nabiti tamo da zvekece kamen 12 sati dnevno. Posete jednom mesecno, da keva donese vazelina da manje boli bulja dok se medjusobno trpate.
                            Ma kakav vazelin? Na suvo! Da boli!

                            Comment


                            • Ja ne znam zašto neko misli da moraš biti njihov član da bi ih podržavao. Šipkarenje me ne zanima niti masa. Samo kažem da ih razumem. Golog Otok - važi. Naravno da ću na goli otok, pa Srbin sam. Neću valjda za Srbovanje završiti negde drugo, zna se šta rade komunjare.

                              Dovedite i nekog homoseksuslca dobar je trend.

                              A i Delije nisu bolje od vas u 80% slučajeva jer ćute Vučiću i licemerno se ponašaju. Jebem i tim vodjama sve. Nisu umeli pičkoustom da skandiraju niti da se busaju za paradu. Ista ste sorta.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Čovek objasnio umišljenim zvezdašima, ovo ću da slušam 6 puta dnevno. Pazi lika kaže mi ne idemo više na fudbal. Pa ne smeš ni da dodješ pojela bi te fudbalska publika. Dva sveta različita. Voleo bih da nikada miko od vas ne kroči na Marakanu.

                                Kolko je idiotski ovaj potez od tebe. Naravno ne mislim da si ti idiot, ali pišeš nebulozne stvari.

                                Ići ću i na fudbal i na košarku jer navijam za Zvezdu. Navijao sam na -41, navijao sam na 0-6 protiv Cibone u pionriu, navijao sam i na 0:3 protiv Vojvodine na marakani na -10 u odnosu na FKP. Navijam sada i kada igramo protiv CSKA u LE, kada igramo protiv Fenera u EL.

                                Ovakvo pravljenje nekakvih podela je idiotski. Juče nije bila nikakva podela, samo su antiZvezdaši koji zvižde Zvezdinom igraču nadjačani od strane Zvezdaša. Oterali smo kancer, sada da se fokusiramo na one spoljašnje neprijatelje u ponedeljak

                                Comment

                                Working...
                                X