Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije njemu lako. Ne zamerite mu.

    Comment


    • Daj nek neko pinuje topic KK Budućnost, a otpinuje KKP tamo ionako niko ne piše
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Nek vam je Bog upomoć braćo iz Podgorice, počeli botovi I vasu temu da posecuju.

        Odlicna pobeda, cestitke. Navijacu za vas u PO Aba lige.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Nek vam je Bog upomoć braćo iz Podgorice, počeli botovi I vasu temu da posecuju.

          Odlicna pobeda, cestitke. Navijacu za vas u PO Aba lige.
          Sto ne za svoj klub Markane?

          Comment


          • Originally posted by Beli View Post
            Odluku o Perinom nastupu treba doneti na osnovu zdravstvenog stanja.Ako je u redu, treba da igra.U takvoj situaciji ga sigurno ne treba cuvati za utakmicu sa ovakvim Partizanom, vec ga na tom mecu odmarati.Ako iole nije oporavljen, onda neka ne igra uopste.
            Kad je mogao nalozeno da igra za Fener protiv nas i Olimpijakosa, moze da pruzi maximum u Zvezdinom dresu protiv Olimpijakosa.
            Koju Pero ima povredu? Penisitis vulgaris?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Koju Pero ima povredu? Penisitis vulgaris?
              Umoritis staritis[emoji23]

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Sto ne za svoj klub Markane?
                Vidiš da ni svoj topic ne može da nađe, a kamoli da navija za svoj klub. Dok počne KLS zaboraviće i za koga navija [emoji23]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Daj nek neko pinuje topic KK Budućnost, a otpinuje KKP tamo ionako niko ne piše
                  Bome i vasih je dosta nestalo odjednom, jos malo pa ce KKP tema biti aktivnija

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    U svakom slučaju ima vas više nego na KKP topicu
                    Originally posted by dekkard View Post
                    Kakav Dule, ko je spominjao bilo koga poimence? Samo sam rekao da je ovaj topic sa trojicom navijača Budućnosti brojniji od KKP topica [emoji41]
                    Originally posted by dekkard View Post
                    Valjda je ovo slobodan forum gde svako može da piše gde hoće?[emoji41] Ja se bavim večitim rivalom i pre i za vreme i posle Duleta, Pere, Mike, Žike [emoji4] Ono što mene zanima zašto vas navijača Partizana nema više na matičnom topicu?[emoji23]
                    Originally posted by dekkard View Post
                    Vidiš da ni svoj topic ne može da nađe, a kamoli da navija za svoj klub. Dok počne KLS zaboraviće i za koga navija [emoji23]
                    U kom univerzumu ovi postovi imaju ikakve veze sa temom? Lepo mi dodje da sad svaku temu na forumu pretvorim u chit chat kao ovaj sto pravi na kosarci, jedan post napise o temi, a 6-7 ispisao za kratko vreme.
                    Utakmicu sam gledao, luda predstava i jednih i drugih i sudija i zapisnickog stola. Posle produzetka i onoga sto su uradili ovi iz Trenta mi je i drago sto su ispali.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Valjda je ovo slobodan forum gde svako može da piše gde hoće?[emoji41] Ja se bavim večitim rivalom i pre i za vreme i posle Duleta, Pere, Mike, Žike [emoji4] Ono što mene zanima zašto vas navijača Partizana nema više na matičnom topicu?[emoji23]
                      Npr.možda jer imamo naš forum a gde ti ne možeš da imaš pristup.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Gdje moze da se prokomentarise slika Vesica sa Grbovicem & Gurovicem u dresovima prilikom obilaska skolske sale za fizicko?!
                        Bas ko da vasarski ciganin dvije mecke voda, trazi zasluge uradjenog parama svih poreskih obveznika. Meni je ono teska sprdnja sa ljudima.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Npr.možda jer imamo naš forum a gde ti ne možeš da imaš pristup.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Ne zanima me za druge forume, nego za ovaj
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ja mislim da ni kućni savet ne može da odobri da se na zidu zgrade naslika mural, pogotovo u starom delu grada gde su mnoge zgrade i istorijski spomenici, samo postavljanje murala mora da odobri neko lice koje može da sagleda i pre postavljanja istog da li on kvari izgled okoline. Za to svakako nije kvalifikovan niko iz grupe koja postavlja murale niti iz grupe koja "zatamnjuje" te iste murale.
                            To je vrlo odgovoran posao, ali smo mi još uvek zaglavljeni u '90-im i "slobodom" da žvrljamo i krečimo gde stignemo.
                            Lepo je videti murale i D.Radovića i Brkića, jednog barda glumačkog Batu Živojnovića ili Dragana Nikolića ali opet se postavlja pitanje legalnosti postavljanja tih murala.
                            Davnih dana je u Pragu zabranjeno bilo kakvo menjanje izgleda zgrade bez prethodnog odobrenja. Tu mislim na ugradnju novih prozora, koji su cak i isti kao stari, spoljnih jedinica klima uredjaja i slicno.
                            Tako da tvoja prica ima velikog osnova, medjutim, meni su ovi sto krece crnom farbom jos gori od ovih prvih.

                            Comment


                            • Verovatno ovde , jer ovo jeste "pomračenje uma" Ima tu tri mečke , na žalost. Svako ima pravo na svoj politički angažman ali to nikako ne sme da se radi na ovaj način. Sportske organizacije izričito zabranjuju mešanje politike i sporta .Tako da su dresovi kkcz , kkp i Nešina trenerka ,teška zloupotreba sporta u političkoj kampanji

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Gdje moze da se prokomentarise slika Vesica sa Grbovicem & Gurovicem u dresovima prilikom obilaska skolske sale za fizicko?!
                                Bas ko da vasarski ciganin dvije mecke voda, trazi zasluge uradjenog parama svih poreskih obveznika. Meni je ono teska sprdnja sa ljudima.
                                Jos oni u dresovima kkcz i kkp...Po meni to je problem, a Ilic u dresu Srbije...Koji klub oni predstavljaju kad Gurovic sto znam nije deo njega...a igrao jei za partizan....

                                Kao u fazonu skupljamo sa svih strana, svi su nasi...Mislim to je uzasno po meni i klub treba da se ogradi. Gurovic je teski buzdovan...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X