Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Пера Ложач View Post
    Doduše merilo je sve manje,institucija je nekolko godina u rasulu jer ih raniji propali političari ne vode, ili ih ipak vode ili ih ne vode samo ima daju pare, kolko oće.

    Mene interesuje kako Novica sad ima snage a nije je imao prošle godine. Prošle godine je igrao svakih 10-tak dana a sad igra svakih 7,a minutaža mu je veća?
    Ma isto im se vata Pero, igrao ne igrao, kad je u pitanju igrač bez rominga.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Пера Ложач View Post
      Doduše merilo je sve manje,institucija je nekolko godina u rasulu jer ih raniji propali političari ne vode, ili ih ipak vode ili ih ne vode samo ima daju pare, kolko oće.

      Mene interesuje kako Novica sad ima snage a nije je imao prošle godine. Prošle godine je igrao svakih 10-tak dana a sad igra svakih 7,a minutaža mu je veća?
      Grobarcina u dusi!
      Nego, objasni mi Laziceve partije kod vas ove sezone....
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Grobarcina u dusi!
        Nego, objasni mi Laziceve partije kod vas ove sezone....
        koji Lazic ...reprezentativac?

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Grobarcina u dusi!
          Nego, objasni mi Laziceve partije kod vas ove sezone....
          Los je za 2, ali zato je za 3 ocajan.
          sigpic

          Comment


          • Sad znam zašto pratiš NBA... pa da ne gledaš Partizan
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • A Lazićev učinak u napadu je tu na nivou otprilike Vanje Marinkovića, s tim što Laza igra neuporedivo bolju odbranu
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Vala bolje Gagica I njegov IQ da gledam nego ono na sta ste vivs prisiljeni da gledate od kapitena™

                Da, da, ta odbrana prosto cveta. Nisam zapazio nesto u EL da se proslavlja sa njom s obizrom da mu tu ne dozvoljavaju stvari koje sme da radi u Abi.
                Last edited by colke995; 21-01-18, 17:13.
                sigpic

                Comment


                • I danas je nedelja

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Potaknut prilogom na tv Prva, ipak se mora priznati da je jedna vrsta vandalizma prefarbavanje murala/grafita upitnog umetničkog kvaliteta.
                    Da bih ostao nedorečen, mislim da su i ti "murali" čin vandalizma, jer pravno gledano, bez dozvole gradskih i drugih organa sve je to vandalski čin ruženja Beograda.
                    Mural mora biti estetski lep za oko i prilično realističan, da bi ste stekli uvid u to šta su Murali, evo par:
                    3d-art10.jpgawesom12.jpgc366ce11.jpgcache.php.jpgH0K40Fv.jpglEFdcmW.jpgVG4RRgG.jpg
                    I da ne pretrpavam, sve to što GTR radi kada bi za to dobio odobrenje bilo bi oplemenjivanje golih zidova, ovako je i to samo vandalizam uz pokušaj umetničkog izražavanja.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Sramota je što mediji daju prostora ovoliko bolesnicima s GTRa zbog prefarbavanja njihove navijačke propagande.
                      Last edited by Победа; 21-01-18, 19:38.

                      Comment


                      • Brate mili, ti murali mogu da smetaju samo budalama.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Brate mili, ti murali mogu da smetaju samo budalama.
                          To nema veze s činjenicom da su murali čista navijačka propaganda kao i da bolesnici koji prave ovakve slike prave iste te murale.

                          Comment


                          • Pa neka je propaganda, ali ne vređa apsolutno nikog. Ne vidim da je ovo neko crtao po zidovima.

                            Je li za tebe uvreda Radović u crno belom dresu? Mislim, halo, daj malo uključi mozak.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Pa neka je propaganda, ali ne vređa apsolutno nikog. Ne vidim da je ovo neko crtao po zidovima.

                              Je li za tebe uvreda Radović u crno belom dresu? Mislim, halo, daj malo uključi mozak.
                              Je l' sam ja negde pravdao ovakav čin? Ja sam samo kritikovao medije koji prave naslove i glorifikuju ideju GTRa.

                              Odluka da li treba ofarbati i napraviti mural na nekoj zgradi je odluka kućnog saveta te zgrade. Ako njima ne smeta, ne bi trebalo ni meni. Ako ipak o tome odlučuje opština ili neko drugi, onda sam protiv navijačke propagande. Aj sada mi po celom gradu da pravimo murale Andriću i Ljubi Tadiću.
                              Last edited by Победа; 21-01-18, 19:53.

                              Comment


                              • Mediji se bavi kretenima koji su našli za shodno da uništavaju te radove. Svako normalan se krsti. Ako kućnom savetu smeta, nek kreči.

                                Ko sprečava tebe ili nekog drugog zainteresovanog, da nacrta nešto lepo, a što neće biti uvredljivo, na sličnom mestu?
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X