Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tek sad pročitah pažljivo šta je napisao Kronos - nije mi rođendan, softver je stavio to automatski
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Valjda softver zna bolje...
      Srecan rodjendan brate, sve najbolje.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Aj dobro, ali ništa bez poklona, adresa piše na proifilu, pa pravac pošta [emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Aj dobro, ali ništa bez poklona, adresa piše na proifilu, pa pravac pošta [emoji23]
          Dres Dylana Ennisa?
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Tek sad pročitah pažljivo šta je napisao Kronos - nije mi rođendan, softver je stavio to automatski
            Davanje laznih podataka pri registraciji je isto sto i kloniranje, je l` tako Valtere?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Bolje što si zaboravio svoj, nego, ne daj bože ženin rođendan ... mislim, ako si ženjen čovek
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Dres Dylana Ennisa?
                Sa njegovim potpisom na ćirilici, da pokaže privrženost srpskom klubu
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  Bolje što si zaboravio svoj, nego, ne daj bože ženin rođendan ... mislim, ako si ženjen čovek
                  U tom slucaju - zenin rodjendan se slavi kao svoj.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Sa njegovim potpisom na ćirilici, da pokaže privrženost srpskom klubu
                    `oces i da ti otp(j)eva nesto prigodno?
                    Last edited by kronostime; 01-01-18, 13:14.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ženin se slavi kao slava, ništa manje od toga nije dozvoljeno
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        U tom slucaju - zenin rodjendan se slavi kao svoj.
                        Taj rad, isto kao osmi mart ...
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ženin se slavi kao slava, ništa manje od toga nije dozvoljeno
                          Jedino ako je u vreme posta, pa je na meniju riba.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Datume i imena ne pamtim, broj telefona imam zapisano na vidnom mestu, ako zatreba ...
                            al za neke druge stvari imam fotografsko pamćenje, pobrljavio softver ... ´ebem li ga šta je u pitanju
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • ja zaboravio godissnjicu prosle godine.. Znam kad je godisnjica, samo nisam bio svestan da je to aj dan.. Tu sam ga zagulio

                              Za njen rodjendan se pripremam mesec dana u napred, nista ne prepustam slucaju

                              Comment


                              • Dace Bog da budu 4ti a mi prvi.. Mali srpski klasik u polufinalu
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X