Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @ dekkard
    Jel da? Posto mi lici malo na jedno, malko i na drugo. Uostalom, zna vecina ovde o cemu pricam, sto bi se reklo, "oni sa skupljim kartama" ;)
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • #47
      Originally posted by Carcosa View Post
      @ dekkard
      Jel da? Posto mi lici malo na jedno, malko i na drugo. Uostalom, zna vecina ovde o cemu pricam, sto bi se reklo, "oni sa skupljim kartama" ;)
      Ovde se samo cene oni sa "sezonskim kartama", ovi ostali koje prizivaš su oni "najjeftiniji" navijači [emoji6]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • #48
        Mene tapkarosi uveli ovde, al to sad nije tema Nego, aj da se kvalitetno pljucne po nekom, ili ne daj Boze polize ono sto se pljucnulo Ko je na tapetu danas? 'Ocemo nase, ili njine?

        Aj odma uglavu. Jel Muta nabavio seniorsku karticu? Mozda moze da vodi svoje konkubine na jahanje s 30 posto popusta
        Last edited by Carcosa; 13-11-17, 11:59.
        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

        Comment


        • #49
          Jel' ovo?
          penz....jpg
          Attached Files
          Last edited by nebitan; 13-11-17, 12:38.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • #50
            Cujem da FMP2 juce nije pravio faul na -5, 27 sekundi pred kraj.

            Sve regularno, nema sta.

            edit: FMP2, izvinjavam se.
            Last edited by kendrik; 13-11-17, 12:41.

            Comment


            • #51
              Nisi ti čuo, ti si bio u Pioniru...snimao Čovića kako traži umesto trenera TO i prvog tima a i drugog
              Do duše i u nekom nazovi derbiju je isto to činio
              P.S. jesi li gledao film 300?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • #52
                Originally posted by Ganac View Post
                P.S. jesi li gledao film 300?
                Naravno, druze Ganac.

                Dosta simbolike vidim u nasem KKP ovih godina sa 300 hrabrih Spartanaca u Termopilskom klancu.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by kendrik View Post
                  Naravno, druze Ganac.

                  Dosta simbolike vidim u nasem KKP ovih godina sa 300 hrabrih Spartanaca u Termopilskom klancu.
                  Vidi na derbiju je bilo 300 naspram 6700 (gore dole par stotina na vašoj strani)...
                  a glede simbolike, pa samo vam nedostaju Verko i Đomla da sve bude isto.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by kendrik View Post
                    Cujem da FMP2 juce nije pravio faul na -5, 27 sekundi pred kraj.

                    Sve regularno, nema sta.

                    edit: FMP2, izvinjavam se.
                    Vi grobari ste toliko dugo van EL da ste prestali da pratite promene pravila. Ne sme više tako lako da se prave faulovi, jer će da sude nesportsku i odmah od -5 se dolazi do -10. Vlada Jovanović veliki strateg, pripadnik young guns srpskih trenera.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • #55
                      Nije gledao 300 ali je gledao 100.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by dekkard View Post
                        Vi grobari ste toliko dugo van EL da ste prestali da pratite promene pravila. Ne sme više tako lako da se prave faulovi, jer će da sude nesportsku i odmah od -5 se dolazi do -10. Vlada Jovanović veliki strateg, pripadnik young guns srpskih trenera.
                        Nema to veze sa EL, prijatelju dekkard, vec sa debilnim sudjenjem u ABA jos od prosle sezone.

                        Ali, daleko od toga da ekipa ne moze da pravi faul zbog straha od sviranja nesportskog. Nemojmo preterivati.

                        Inace, pomno pratim ovogodisnju EL. Cekaju se simpaticni Efes i Baskonija da dignu formu, Bamberg, Zalgirio i Unikahu mi je jako drago da vidim da se 'biju' i zele to 8. mesto. Simpaticno izdanje celokupno, ali ja vidim max. 15 ekipa koje imaju kvalitet da se posibaju.

                        Comment


                        • #57
                          Razmisljam da igram minus na broj pobeda Crvene Zvezde na gostovanjima u EL, hendikep 0.5, fina kvota.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Razmisljam da igram minus na broj pobeda Crvene Zvezde na gostovanjima u EL, hendikep 0.5, fina kvota.
                            To se ispalti i ako su kao granicu stavili dve pobede.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Razmisljam da igram minus na broj pobeda Crvene Zvezde na gostovanjima u EL, hendikep 0.5, fina kvota.
                              Prevedi, pošto se ne kladim, ne znam ni ša znači boldovano, tako da ni ne mogu da razumem foru
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by kendrik View Post
                                Nema to veze sa EL, prijatelju dekkard, vec sa debilnim sudjenjem u ABA jos od prosle sezone.

                                Ali, daleko od toga da ekipa ne moze da pravi faul zbog straha od sviranja nesportskog. Nemojmo preterivati.

                                Inace, pomno pratim ovogodisnju EL. Cekaju se simpaticni Efes i Baskonija da dignu formu, Bamberg, Zalgirio i Unikahu mi je jako drago da vidim da se 'biju' i zele to 8. mesto. Simpaticno izdanje celokupno, ali ja vidim max. 15 ekipa koje imaju kvalitet da se posibaju.
                                Драго ми је да пратиш помно ЕЛ ове године. Нешто те не виђам да коментаришеш ЕК овде на форуму. Интересантно
                                Last edited by Победа; 13-11-17, 13:06.

                                Comment

                                Working...
                                X