Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=kronostime;1755181]
    Originally posted by Clash View Post

    Gazda Kronos je ziveo blizu skole i isao je u nju.
    Pa to i ja kažem, tada se smatralo da je 8 km do škole blizu. Ali dobro, bar te nije zakačila ona reforma škole kada su uveli knjige i da svaki đak mora naučiti čitati i pisati.

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Branko Lazic nece toliko skupiti, makar zvakao spoljnu od FAP-a. [emoji3]
      Branko Lazic ce verovatno odigrati i koju sezonu van Srbije.

      Comment


      • [QUOTE=Ganac;1755184]
        Originally posted by kronostime View Post

        ...kad god se igrao fudbal na "školskom"
        E, moj komso: Bar se igrao fudbal na terencetu, a ova omlaTina danas igra isti samo na Fifi, PES-u....

        Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Branko Lazic ce verovatno odigrati i koju sezonu van Srbije.
        Imao je sansu letos - verovatno sad pizdi sto je nije iskoristio, kad vidi s kim sve igra.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • [QUOTE=kronostime;1755190]
          Originally posted by Ganac View Post

          Imao je sansu letos - verovatno sad pizdi sto je nije iskoristio, kad vidi s kim sve igra.
          Šta ima da pizdi, kapiten u euroligašu, ali otkako je EL ZAISTA postala elitno takmičenje, retka privilegija
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Zazivela je malo tema Kronos se sam drzi sa sada

            Comment


            • Kod partizana je bar lako. Sve ovo sto Kronos kaci je PNE(Pre Nolan Ere) a samim tim irelevantno
              Oni sve i da s(e)ns dogodi neko cudo ne bu znali igrati ovu EL. Vidis da im nikako ne ide ni EC. Deluje kao da je jedan klub zalutao
              Za njih je prava mera ona liga sampiona. Tamo nema ovih nagaznih mina

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                Kod partizana je bar lako. Sve ovo sto Kronos kaci je PNE(Pre Nolan Ere) a samim tim irelevantno
                Oni sve i da s(e)ns dogodi neko cudo ne bu znali igrati ovu EL. Vidis da im nikako ne ide ni EC. Deluje kao da je jedan klub zalutao
                Za njih je prava mera ona liga sampiona. Tamo nema ovih nagaznih mina

                Evo ja tvrdim da Partizan bez privatizacije, ako je ikada bude, nikad nece vratiti ovih 7m duga.. Ni za 20 godina

                Comment


                • [QUOTE=dekkard;1755196]
                  Originally posted by kronostime View Post

                  Šta ima da pizdi, kapiten u euroligašu, ali otkako je EL ZAISTA postala elitno takmičenje, retka privilegija
                  S leve strane Keselj, s desne Bjelica, a na 6 sati (pozadi) Enis - nije svejedno
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Zazivela je malo tema Kronos se sam drzi sa sada
                    To ti je procentualna zastupljenost na forumu kao i Pioniru, pošto najvernija publika u Evropi sada malo pauzira od kosarke, nije to više tako avangardno.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post
                      Kod partizana je bar lako. Sve ovo sto Kronos kaci je PNE(Pre Nolan Ere) a samim tim irelevantno
                      Oni sve i da s(e)ns dogodi neko cudo ne bu znali igrati ovu EL. Vidis da im nikako ne ide ni EC. Deluje kao da je jedan klub zalutao
                      Za njih je prava mera ona liga sampiona. Tamo nema ovih nagaznih mina
                      Sinak, vama ce jos prilicno dugo Partizan biti etalon po kojem ce te meriti svoje uspehe, a DV babaroga kojom ce te plasiti decu.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Sinak, vama ce jos prilicno dugo Partizan biti etalon po kojem ce te meriti svoje uspehe, a DV babaroga kojom ce te plasiti decu.
                        Sokole, dajder onu sliku DVa sa poklonjenja Vučiću, znam da imaš u arhivu, da ne tražim ja sada.

                        Comment


                        • Vučiću, Tadiću, Dačiću, u svakoj čorbi mirođija, tako može i Miša Tumbas da bude trener
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Clash View Post
                            Sokole, dajder onu sliku DVa sa poklonjenja Vučiću, znam da imaš u arhivu, da ne tražim ja sada.
                            Orle, nismo isto, hvala Bogu.

                            vs

                            #nijeSvejedno
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Evo ja tvrdim da Partizan bez privatizacije, ako je ikada bude, nikad nece vratiti ovih 7m duga.. Ni za 20 godina


                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Sinak, vama ce jos prilicno dugo Partizan biti etalon po kojem ce te meriti svoje uspehe, a DV babaroga kojom ce te plasiti decu. [emoji3]
                                Ispravljaj ovo ce te i Dabino hvaljenje par cm, leptejebo.

                                Comment

                                Working...
                                X