Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Clash View Post
    He-he, pala je Kadinjača ali nikad neće Ostoja Limar.
    Bato, bato, bato
    ti si moje zlato

    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • E Kronose, pošto vam je sada prešjednik Limar, da li se i vi sada zovete neki Limeni, Limenke, tako nešto?

      Comment


      • Evo ovo odsad umesto one za postrojavanje

        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • @dekkard
          Uuu, dobra, dobra, baš za gazda Kronosa.

          Comment


          • Originally posted by Clash View Post
            E Kronose, pošto vam je sada prešjednik Limar, da li se i vi sada zovete neki Limeni, Limenke, tako nešto?
            Presjednici dolaze i odlaze, ostaju uspesi koji su za vas nedostizni.
            Last edited by kronostime; 28-12-17, 12:00.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Tako je Kronose!

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Tako je Kronose!

                Da vidim nekoga u komsiluku koji je postigao ovo.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • [QUOTE=kronostime;1755165]Presjednici dolaze i odlaze, ostaju uspesi koji su za vas nedostizni.


                  Meščini da vam fali ovde malo updatea, sve neke stare godine i stare verzije.
                  Sad možete okačiti učesnik ABA lige, učesnik onog nekog Era Ojdanić FIBA takmičenja, učesnik EC (u pokušaju).
                  Ali ok, nije to loše za sportsku sekciju SNS-a.

                  Comment


                  • [QUOTE=Clash;1755172]
                    Originally posted by kronostime View Post
                    Presjednici dolaze i odlaze, ostaju uspesi koji su za vas nedostizni.


                    Meščini da vam fali ovde malo updatea, sve neke stare godine i stare verzije.
                    Sad možete okačiti učesnik ABA lige, učesnik onog nekog Era Ojdanić FIBA takmičenja, učesnik EC (u pokušaju).
                    Ali ok, nije to loše za sportsku sekciju SNS-a.
                    Prodjite bar do Top8 EL, pa da caskamo - F4 je, jos uvek, wet dream.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Da vidim nekoga u komsiluku koji je postigao ovo. [emoji3]
                      Ne znam koliko je Bozic merodavan, sa obzirom da nije ni mogao igrati u boljem klubu od Partizana.
                      Da formulisem drugacije - da je iole valjao ne bi ostao celu karijeru u domacem prvenstvu. Nisam nikada cuo ni trac o interesovanju strane ekipe za Petra Bozica.

                      Comment


                      • [QUOTE=kronostime;1755173]
                        Originally posted by Clash View Post

                        Prodjite bar do Top8 EL, pa da caskamo - F4 je, jos uvek, wet dream.
                        Eto deco draga šta se dešava kada omatorite i živite u nekim prošlim vremenima.
                        Ono kad je gazda Kronos išao u školu po snegu 8 km uzbrdo i vraćao se 12 km isto uzbrdo,a vikendom išao u rudnik da radi(osim kada KK Kadinjača igra, onda se svi skupe pa slušaju radio prenos)

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          Ne znam koliko je Bozic merodavan, sa obzirom da nije ni mogao igrati u boljem klubu od Partizana.
                          Da formulisem drugacije - da je iole valjao ne bi ostao celu karijeru u domacem prvenstvu. Nisam nikada cuo ni trac o interesovanju strane ekipe za Petra Bozica.
                          Branko Lazic nece toliko skupiti, makar zvakao spoljnu od FAP-a.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • [QUOTE=Clash;1755176]
                            Originally posted by kronostime View Post

                            Eto deco draga šta se dešava kada omatorite i živite u nekim prošlim vremenima.
                            Ono kad je gazda Kronos išao u školu po snegu 8 km uzbrdo i vraćao se 12 km isto uzbrdo,a vikendom išao u rudnik da radi(osim kada KK Kadinjača igra, onda se svi skupe pa slušaju radio prenos)
                            Gazda Kronos je ziveo blizu skole i isao je u nju.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • [QUOTE=kronostime;1755181]
                              Originally posted by Clash View Post

                              Gazda Kronos je ziveo blizu skole i isao je u nju.
                              ...kad god se igrao fudbal na "školskom"
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Inače, one zastave...kao eke litije.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X