Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kako nas predstavlja u svetu i ko mu daje da me predstavlja i je l on prototip Balkanca ili ne? Mislim nemojte se zezati, da me neki gladijator tamo predstavlja. Kao popravlja sliku o nama.. Kako i koju sliku? Šta,vole nas što igra tenis dobro dečko koji je sve postigao samostalno i uz ppmoć porodice? Šta mu je država pomogla.

    Novak sportista i individua kapa dole.
    Novak van sporta i heroj nacije prst dole.

    Jasno kao dan što se mene tiče, mene taj nigde ne predstavlja.
    Onda me predtavlja i Miodrag Kostić? I on je vidjen, u mnogo jačim krugovima i isto radi za svoju dobit. I Kole je heroj nacije.

    Prave od nas idiote stavljaju udarača lopte u ravan sa Teslom.
    Kakvih je sve Srba bilo, njemu svaka čast ali ta sfera u kojoj je uspeo je 324 po važnosti. Nije da je uradio nešto kao Tesla od čega čitavo čovečanstvo profitira.

    Nego Srbi vole malo da.. Evo bez Matića Junajted nije postojao a SMS je bolji od Nejmara.

    Srbin Subotić gradi bunare po Etiopiji bravo majstore. Individalan čin prijatelji. Kad Srbin zakolje u Beču čoveka onda se ne ističe to Srbin i onda nije reprezent nacije.
    Last edited by Cassius Clay; 27-12-17, 10:37.

    Comment


    • Novak van sporta je preko svojih fondacija pomogao naroda koliko ova drzava sa svim svojim politicarima i "dusebriznicima" nece za 10 zivota...glupo je i pricati koliko je donacija bilo za skole, bolnice, crkve...za one nesrecne ljude na Kosovu...Kapiram ja da je tebi prototip Balkanca Kristijan Golubovic ali ne blamiraj se sa stvarima o kojim pojma nemas...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Predstavlja Kostic, Karic, Vucic ali lose...kapiras..Ovaj te predstavlja dobro. To je tako a ko je los a ko dobar u privatnom delu zivota, iskren da budem bas me briga. Bitno je sta je uradio za ovu drzavu tj zajednicu a uradio je mnogo. Nema tu sta da ga volis ili ne volis, bar ga postuj..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Jel to Novak stiže u Zvezdu? Ili sam ja pogrešio topik?

          Comment


          • Predstavlja nas kao što svaki drugi teniser, sportista predstavlja svoju zemlju, ni manje ni više. Jedina specifičnost što se pojavio jedan vrhunski sportista iz Srbije i to u sportu koji nije naš tradicinalan, a planetarno je popularan. Nemam preveliki problem ni sa ovim delom koji je izvan sporta, njegov izbor, moj nije ali kakvih frikova ima ovo njegovo može da se podvede pod bezazleno, šteta je samo što mu je to poremetilo sportsku karijeru hteo to neko da prizna ili ne.
            S druge strane, ne vidim kod Novaka težnju da bude ono što nije, veći od Tesle, Milutina Milankovića i slične gluposti.
            Nemamo puno sportista koji su jedni od najvećíh u sportu kojim se bave, i to treba ceniti, pitanje da li će se i pojaviti neko sličan njemu, ne samo u tenisu, nego u bilo kom drugom sportu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Kada bi 10% stanovnika Srbije ostvarilo 10% od onoga što je Novak ostvario na profesionalnom planu, Srbija bi bila kao Švica.
              Kada bi 10% stanovnika Srbije ostvarilo 10% od onoga što je Novak ostvario van svoje profesije, Srbija bi bila predivno mesto za život.
              Normalno, ne treba od njega praviti superheroja i natčoveka, ali on tome nije doprineo ni najmanje.

              Comment


              • Jasne su mi sada neke stvari. Hvala Novače. Meni je bolji reprezent i dalje Čavić. Na jednom gestu se pokazuje ko je junak i ko predstavlja zemlju, a ko radi politički korektne stvari i želi da bude voljen.

                Je l jednom ustao kao muško i stao u odbranu naroda svog? Nije njegov posao to slažem se, ali onda u individualnom sportu nije nikakav reprezent zemlje..
                Reprezent su bili košarkaši i Tomašević koji zapeva pesmu na balkonu..

                Eto izvinjavam se na offu neću više. Sale Djordjević, Tomaš ekipa, Čavić to su moji reprezenti. Dodješ pred mrzitelie i pokoriš.

                Ispao bi šmeker da promoviše tradicionalne vrednosti ili umereno tradicionalne i da kaže prvi sam Srbin sam, tako vam je. Kada krenu da mu seru on je trebao samo da govori ljudi prvi sam.

                Ne, on bi svima da se dopadne i to je tako ogavno i kontra normalnim stvarima. Kako vole Vidića iako je Srbin.. Karakter, temperament, stav.

                Ali ajde pristrasan sam previše, za srce me ujeo ovim proseravanjem. Koliko sam mečrva gledao i kidao živce i predade se lik kad je najvažnije radi neke nirvane. Nek se nosi..

                Comment


                • Samo sto je on mnogo vise pomogao narodu sa Kosova od Cavica...na nacin na koji je jedino moguce...Upravo to sto je Cavic uradio je jeftin populizam, najlakse je obuci majicu sa parolom, treba nesto konkretno uraditi...Bio bi "veci Srbin" da ga mrze u Hrvatskoj, Bosni, Americi, "neprijateljskom zapadu", bio bi veci Srbin da nosi na turnirima majice sa likom Putina...? Sve mi je jasno, "ti i takvi Srbi" su nas i doveli tu gde smo sad, na rub opstanka....
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by Clash View Post
                    Mora se o nečemu smislenom i na ovoj temi diskutovati.
                    Jes vala [emoji23]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • [QUOTE=Uroš;1754720]J

                      Ispao bi šmeker da promoviše tradicionalne vrednosti ili umereno tradicionalne i da kaže prvi sam Srbin sam, tako vam je.

                      Toeto.
                      Znači da dodje i kaže na igram ja te vaše jebene vatikanske turnire za Vaskrs, Badnji dan i o većim slavama. Da istetovira Ostrog i prebije onog Pepea Gmaza na konferenciji za štampu. I da ona njegova žena ne grli više drveće nego da tradicionalno pravi čvarke. I da založi taj svoj ugled da se onaj HAARP preusmeri sa Serbije na Latine.

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Zna Gagi kako se to radi
                        Ovo bi morao da sklonis.
                        Potpuno neprikladno pa i na Partizanovoj temi. A da ne govorimo koliko moze da eskalira.

                        Ista stvar bi bila kada bi na temi reprezentacije Srbije postavili paljenje Hrvatske zastave ili kada bi neki Hrvat postavio YT klip "Srbe na vrbe", recimo nesto sto je ekvivaletno je da ja na temi Crvene Zvezde stavim "Jebi Gorbare", deluje kao ekstrem ali nije mnogo daleko.

                        Jos je gora stvar sto ti to radis kao moderator ovog dela foruma a ja koliko znam potpaljivanje ili ako volis flejmovanje je kaznjivo!

                        Dalje, iz cele ove price ce stradati neko kao Uros ( bez uvrede brate, postujem u poslednje vreme to sto ces reci sta mislis pa kud puklo...) a ti ces se izvuci bez nekih problema.

                        Takodje vremenom su smorili gifovi na Zvezdinim temama, bas nije simpaticno, nimalo i bilo bi dobro da prestanes sa tim.

                        Za kraj, ako imas imalo integriteta bilo bi dobro da te neko od moderatora kazni, makar uslovno ako ne i sa 24h. Da posluzis kao primer.

                        Naravno ja nemam nista protiv tebe i mislim da si kul lik , ali postavljati Gagica kako se drzi za kurc*** je potpuno neukusno.
                        Da si postavio YT klip tog meca niko ti nista ne bi rekao.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Dal je Djokovic taj novi centar????

                          Comment


                          • Sto se onda toliko zigate oko Gagica?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Dal je Djokovic taj novi centar????
                              Nije, al da ne bude da ja trolujem ovu svetu temu podeliću sa vama info iz prve ruke.
                              Dakle pregovara se sa tri igrača, jedan sigurno dolazi i samo treba da se potpiše ugovor, ostale su još samo formalnnosti.
                              Jednom se još proveravaju ljucki kvaliteti i da li može da se uklopi u koncepciju, a jedan je u rezervi za nedajbože.
                              Ne mogu sad da vam kažem imena, ali info je 100% proveren.

                              Comment


                              • Originally posted by Clash View Post
                                Nije, al da ne bude da ja trolujem ovu svetu temu podeliću sa vama info iz prve ruke.
                                Dakle pregovara se sa tri igrača, jedan sigurno dolazi i samo treba da se potpiše ugovor, ostale su još samo formalnnosti.
                                Jednom se još proveravaju ljucki kvaliteti i da li može da se uklopi u koncepciju, a jedan je u rezervi za nedajbože.
                                Ne mogu sad da vam kažem imena, ali info je 100% proveren.
                                Bez imena ne uzimamo ovaj post za ozbiljan[emoji23][emoji23][emoji23]

                                Comment

                                Working...
                                X