Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Pa da, ali tu ima jedan mali problem. Neko te nagazi u tom patkometrisanju, slučajno ili namerno, i ti ga odmah sankcionišeš banom, i to je ok. A ako se desi suprotno ne desi se ništa. To je onda zloupotreba funkcije. Zato je bolje biti što je moguće više objektivan, ne odgovarati/ne izazivati patkometriju nego svojim primerom davati do znanja svima na forumu koje je poželjno ponašanje. Problem je i što je vas grobara ima malo, a i ovi što su ovde sve neki teniseri pa nema s kim da se mačujemo, pa ti moraš da spasavaš čast partizansku (oksimoron )
    Daj jedan primer za tu tvrdnju.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Clash View Post
      Necu.
      Originally posted by Clash View Post
      Batice, nisam ti ja nista kriv, to ovaj Spanac Losmi ti podmece neke tempere, bojice,Moralese. Stari Latin je to. Od mene imas samo respect bro.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Komso, men` vise lici na

        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Clash View Post
          Necu.
          Originally posted by kronostime View Post
          Komso, men` vise lici na

          Dobra
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Dobra
            Psuju me da sam pristrasan.
            Last edited by kronostime; 30-11-17, 20:13.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Apsolutno da je Kronos preterao, pa gde Gospodina Duška, njega I dalje sanjaju, mozda ce za 10 godina moci da se pominje on, boli jos uvek.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Daj jedan primer za tu tvrdnju.
                Recimo meni si pretio banom po PM sto sam te zvao EichmannTime, sto si realno i zasluzio patkometrisanjem po nasim topicima, zloupotrebljavajuci mod privilegije.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ti lupetaš (Himki sigurni učesnik F4), kao što rekoh vidimo se u maju da vidimo ko je gde, đuras je to pisao ironično, a tvoju brzopletost pripisujem verovatnom manjku godina i životnog iskustva i opraštam je, jer iza svega nazirem istinsku brigu o klubu za koji navijamo, a to je najbitnije.
                  Napisi ono sto sam tvrdio -> da je Himki jedan od glavnih favorita sa f4. Niko nije siguran, to su budalastine.
                  Da ja sad napisem da je Boston jedan od kandidata za finale konferencije, a ti da nece ni u plej of, videli bi sta je vece lupetanje.

                  O ovome sta je ko pisao, razumem da nisi ispratio raspravu izmedju mece i djurasa gde su se spominjali Stiveni Markovici, Sajmoni i ostali, posto vidim imas nalog i na drugom forumu. Nije zabranjeno, naravno. Zato nisi ni ispratio koliko je navijaca Zvezde posle najave dolaska (znaci, samo najava!) Zagorca i Millera vec raspredalo kako je KKP prvi favorit. Niti smo imali potvrde da oni dolaze, niti smo mogli da vidimo kako ce da funkcionisu.

                  To je neozbiljno.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Apsolutno da je Kronos preterao, pa gde Gospodina Duška, njega I dalje sanjaju, mozda ce za 10 godina moci da se pominje on, boli jos uvek.
                    dok je bio kod nas tada je bio koliko toliko normalan....ponasanje urednistava je vrlo upitno ....rekao bi selektivnu pravdu sprovode koliko vidim ...aj sto su clanovi okovani mrznjom to jos covek i da razume....ali moderatori ...to je tek posebna prica

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      dok je bio kod nas tada je bio koliko toliko normalan....ponasanje urednistava je vrlo upitno ....rekao bi selektivnu pravdu sprovode koliko vidim ...aj sto su clanovi okovani mrznjom to jos covek i da razume....ali moderatori ...to je tek posebna prica

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Odlicna pobeda Zvezde veceras. Dace utisak da Aimpijevic zna sta radi i nece ga smeniti, a ustvari je nemac pojma kao i Muta sto nama i Cedeviti i Buducnosti daje kakve takve sanse
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Odlicna pobeda Zvezde veceras. Dace utisak da Aimpijevic zna sta radi i nece ga smeniti, a ustvari je nemac pojma kao i Muta sto nama i Cedeviti i Buducnosti daje kakve takve sanse
                          I ja sam za to da i Muta i Alimpije ostanu na svojim pozicijama
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Muta je ionako nebitan.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • a Grbovic kaze "Tegi ja taj Real nisam pobedio ni jednom u karijeri ,ni na treningu nisam mogao da ih pobedim ,ni sa Prajom ni sa Slavnicem u ekipi "

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Vracen Tanaskovic iz Spartaka, Muta i dalje ceka dva igraca.
                                i cekace dok god se BATica ne skine sa racuna

                                Comment

                                Working...
                                X