Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    S kojim pravilom foruma se kosi podsecanje da je Dusko Vujosevic bio i vas trener?
    Ajde ne pravi se lud.
    Idi na svoju temu KK Partizan pa ga kaci ili u stanu u svojoj sobi.
    Zar zaista mislis da smo maloumnici da ne vidimo koliko si navijacki ostrascen i pun mrznje.
    Ne prodje jedan jedini dan da ne podjebavas.
    Evo pises dasmo bili zamrznuti, kacis slike Vujosevica.
    Zamisli da ja na temi KK Partizan okacim sliku Covica?
    Svi vidimo o cemu se radi. Ne moras vise nista da dokazujes.
    Ali ono moderator si pa se moze

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Ma nemoj?
      Necu.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ajde ne pravi se lud.
        Idi na svoju temu KK Partizan pa ga kaci ili u stanu u svojoj sobi.
        Zar zaista mislis da smo maloumnici da ne vidimo koliko si navijacki ostrascen i pun mrznje.
        Ne prodje jedan jedini dan da ne podjebavas.
        Evo pises dasmo bili zamrznuti, kacis slike Vujosevica.
        Zamisli da ja na temi KK Partizan okacim sliku Covica?
        Svi vidimo o cemu se radi. Ne moras vise nista da dokazujes.
        Ali ono moderator si pa se moze
        Sve teme na ovom forumu su "naše" i ja ne razumem to teranje, može se desiti da oftopičarite ali to nisu prekršaji za zabrinuti se.
        Bilo je prijava da se piše na temi KKP a da je navijač KKCZv i nikome nije dlaka s glave falila (osim moždda Valteru).
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Batice, nisam ti ja nista kriv, to ovaj Spanac Losmi ti podmece neke tempere, bojice,Moralese. Stari Latin je to. Od mene imas samo respect bro.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Ajde ne pravi se lud.
            Idi na svoju temu KK Partizan pa ga kaci ili u stanu u svojoj sobi.
            Zar zaista mislis da smo maloumnici da ne vidimo koliko si navijacki ostrascen i pun mrznje.
            Ne prodje jedan jedini dan da ne podjebavas.
            Evo pises dasmo bili zamrznuti, kacis slike Vujosevica.
            Zamisli da ja na temi KK Partizan okacim sliku Covica?
            Svi vidimo o cemu se radi. Ne moras vise nista da dokazujes.
            Ali ono moderator si pa se moze
            Sinko, kad malo porastes - samo ce ti se kasti. U medjuvremenu, pusti one koji prate ovaj sport duze od tvojih godina zivota da pisu o istom.
            Okaci Covica na KKP temu slobodno - neces biti banovan.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              S kojim pravilom foruma se kosi podsecanje da je Dusko Vujosevic bio i vas trener?
              Ne kosi se ni sa jednim, ali zavisi u kom kontekstu se upotrebi. Ako hoće da se izvede neki zaključak iz te tvrdnje - ok. Ako je čista patkometrija, to je najmanje što se očekuje od moderatora. Kad si moderator, imaš veća ovlašćenja, ali NE SMEŠ da učestvuješ u patkometriji, još manje da je izazivaš. To je razlika između moderatora i običnog forumaša. Ako hoćeš da patkometrišeš nikakav problem, odrekni se moderatorske funkcije i udri.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Sve teme na ovom forumu su "naše" i ja ne razumem to teranje, može se desiti da oftopičarite ali to nisu prekršaji za zabrinuti se.
                Bilo je prijava da se piše na temi KKP a da je navijač KKCZv i nikome nije dlaka s glave falila (osim moždda Valteru).
                Koje teranje?????

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ne kosi se ni sa jednim, ali zavisi u kom kontekstu se upotrebi. Ako hoće da se izvede neki zaključak iz te tvrdnje - ok. Ako je čista patkometrija, to je najmanje što se očekuje od moderatora. Kad si moderator, imaš veća ovlašćenja, ali NE SMEŠ da učestvuješ u patkometriji, još manje da je izazivaš. To je razlika između moderatora i običnog forumaša. Ako hoćeš da patkometrišeš nikakav problem, odrekni se moderatorske funkcije i udri.
                  Da je tako - od mene i Ganca bi videli samo postove ko je i na koliko dana banovan. Imamo i mi dusu.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Ako moderator za dva sata napise da je Vujosevic tiha patnja Zvezdadsa, kaci slike, predlaze da ga dovedemo za trenera, kaze da je Zvezda bila zamrznuta sta je to ako te trolovanje.
                    Evo navedi samo jedan post kronosa koji nije podjebavanje, trolovanje.
                    Daj jedan jedini post de napisao neko misljenje o treneru, igracima,kosarci itd,itd.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Ako moderator za dva sata napise da je Vujosevic tiha patnja Zvezdadsa, kaci slike, predlaze da ga dovedemo za trenera, kaze da je Zvezda bila zamrznuta sta je to ako te trolovanje.
                      Evo navedi samo jedan post kronosa koji nije podjebavanje, trolovanje.
                      Daj jedan jedini post de napisao neko misljenje o treneru, igracima,kosarci itd,itd.
                      Lazo, sinko, nisam ti ja kriv sto ti ovi tvoji ne veruju kao insajderu.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Lazo, sinko, nisam ti ja kriv sto ti ovi tvoji ne veruju kao insajderu. [emoji3]
                        Ovaj tvoj odgovor na moje pitanje iz prethodnog posta sve govori.
                        Samo nastavi.

                        Comment


                        • Malo vise respekta prema Ciceronu Neam ja nista sa vas
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ali ovo je off tema, dozvoljeno je malo opuštanje (ne preterano).
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Ovaj tvoj odgovor na moje pitanje iz prethodnog posta sve govori.
                              Samo nastavi.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Da je tako - od mene i Ganca bi videli samo postove ko je i na koliko dana banovan. Imamo i mi dusu.
                                Pa da, ali tu ima jedan mali problem. Neko te nagazi u tom patkometrisanju, slučajno ili namerno, i ti ga odmah sankcionišeš banom, i to je ok. A ako se desi suprotno ne desi se ništa. To je onda zloupotreba funkcije. Zato je bolje biti što je moguće više objektivan, ne odgovarati/ne izazivati patkometriju nego svojim primerom davati do znanja svima na forumu koje je poželjno ponašanje. Problem je i što je vas grobara ima malo, a i ovi što su ovde sve neki teniseri pa nema s kim da se mačujemo, pa ti moraš da spasavaš čast partizansku (oksimoron )
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X