Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Ljudi,a da vi zatvorite ovu temu?
    Mislim da je jako glupa i totalno bezveze. Ne vidim njenu poentu uopste,a i dziberski je ovakva rasprava i podjebavanje,zaista.
    Sa cije god strane to dolazilo.
    +1, totalno je dziberski i glupo, a i nema potrebe za njom, jer odnos snaga nije ni blizu podjenak. Stvarno je velika sramota da postoji ovakva tema, iako sam joj ja dao na znacaju komentarima, mada necu vise ucestvovati u "diskusiji" ovde.

    Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Pricas za ljude na ovom forumu koji, gledaj cuda, navijaju za one sa druge strane brda. Ne karikiraj ono sto ti je jasno.
    Kontam da svi ti koji udeljuju drugim iskompleksiranima epitete, a pride su i oni isti takvi, jedna lepa masa nezrelosti i/ili balavurdije.
    Evo jos jednog, moze se reci epiteta (za harakiri) , a govorim u svoje ime iskljucivo: Nismo isti.

    @dekkard nije bila prica ko je Radeta dočekivao, pa ja sam ga triput čestitao u KKP temi. Priča je bila ko je to toliko gromoglasno najavljivao nas kao favorite za prvo mesto. Samo navijači KKCZV što samo ide u prilog mojoj tvrdnji.
    Last edited by mark !t zer0; 30-11-17, 07:21.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • mark it zer0, ne vidim poentu sto se raspravljas sa ljudima koji su bezali sa casova geografije: sa "druge strane brda" je BASK (Humska i Ljutice Bogdana su na ISTOJ STRANI BRDA), a do Zeleznika ima jos Banovo, Petlovo, Labudovo...brdo
      Last edited by kronostime; 30-11-17, 07:21.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Jimi22 presao igricu. Dok se mi medjusobno podjebavamo, on podjebava sve nas zajedno

        Salim se, naravno. Odluka je na moderaciji, ali misljenja sam da ovu temu ne treba shvatati ozbiljno. Moze u podnaslov i da se doda: Vi koji ulazite ovde, ostavite ispred svoju ozbiljnost Govorim u svoje ime, ali sigurno ce se jos neko sloziti da je ipak bolje imati jednu temu gde cemo se zezati na tudj a i na svoj racun, bez vredjanja bilo koga, nego da se potkecujemo na temama koje imaju mnogo ozbiljniji karakter. U prevodu, mislim da se ovim temom izbegava spamovanje tema KKCZ, KKP, njihovo razvodnjavanje i trolovanje na njima. A drugo, zaista ne vidim neku strasnu raspravu ovde, sejanje mrznje, patkometriju itd. Kad i ako dodje do toga, sigurno ce reagovati oni koji treba da reaguju. A sa druge strane, sta pa ja znam, mozda i tupim bezveze.
        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

        Comment


        • Originally posted by Carcosa View Post
          Jimi22 presao igricu. Dok se mi medjusobno podjebavamo, on podjebava sve nas zajedno

          Salim se, naravno. Odluka je na moderaciji, ali misljenja sam da ovu temu ne treba shvatati ozbiljno. Moze u podnaslov i da se doda: Vi koji ulazite ovde, ostavite ispred svoju ozbiljnost Govorim u svoje ime, ali sigurno ce se jos neko sloziti da je ipak bolje imati jednu temu gde cemo se zezati na tudj a i na svoj racun, bez vredjanja bilo koga, nego da se potkecujemo na temama koje imaju mnogo ozbiljniji karakter. U prevodu, mislim da se ovim temom izbegava spamovanje tema KKCZ, KKP, njihovo razvodnjavanje i trolovanje na njima. A drugo, zaista ne vidim neku strasnu raspravu ovde, sejanje mrznje, patkometriju itd. Kad i ako dodje do toga, sigurno ce reagovati oni koji treba da reaguju. A sa druge strane, sta pa ja znam, mozda i tupim bezveze.
          Ti si Carcosa, nisi Fred...ne tupiš
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            @dekkard nije bila prica ko je Radeta dočekivao, pa ja sam ga triput čestitao u KKP temi. Priča je bila ko je to toliko gromoglasno najavljivao nas kao favorite za prvo mesto. Samo navijači KKCZV što samo ide u prilog mojoj tvrdnji.
            Sem Valtera koji je video već Partizan kao osvajača ABA, i Lakija koji je balavio maltene na svakog igrača koji nije u Zvezdi (Goss, Nichols) i svaki postojeći klub video kao osvajača ABA samo ne Zvezdu ne znam ko je još to od navijača Zvezde proglašavao Partizan kao glavnog favorita ABA lige. Što se mene tiče, ja sam pre dolaska Samarda govorio da vam je sredina tabele neka realnost, a sa njim da ćete u 4, ali nisam mogao da pretpostavim da je ovom tolika promaja u glavi da se neće zadržati ni mesec dana. Sad bi vam top 4 bio ogroman uspeh, reset na pređašnje stanje.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Sem Valtera koji je video već Partizan kao osvajača ABA, i Lakija koji je balavio maltene na svakog igrača koji nije u Zvezdi (Goss, Nichols) i svaki postojeći klub video kao osvajača ABA samo ne Zvezdu ne znam ko je još to od navijača Zvezde proglašavao Partizan kao glavnog favorita ABA lige. Što se mene tiče, ja sam pre dolaska Samarda govorio da vam je sredina tabele neka realnost, a sa njim da ćete u 4, ali nisam mogao da pretpostavim da je ovom tolika promaja u glavi da se neće zadržati ni mesec dana. Sad bi vam top 4 bio ogroman uspeh, reset na pređašnje stanje.
              E potpuno se slazem, a pogotovu mi navijaci Partizana nismo najavljivali lagano prvo mesto i slicne stvari. E reci ti meni dekkard kako ovo ima smisla onda:
              Originally posted by canarian View Post

              koliko je gromoglasno najavljivano da je sada Partizan prvi favorit sa Samardom, Zagorcem, Millerom
              ?
              Last edited by mark !t zer0; 30-11-17, 12:27.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                E potpuno se slazem, a pogotovu mi navijaci Partizana nismo najavljivali lagano prvo mesto i slicne stvari. E reci ti meni dekkard kako ovo ima smisla onda: ?
                Ima smisla kad se njih dvojica zapetljavaju od samog početka (Valter i canarian) oko svega i svačega, ne mogu da se usaglase ni kakvo je vreme napolju, pa je ovom drugom zaličilo da taj stav zastupa mnogo veći broj forumaša nego što to zaista jeste slučaj. Dešava se.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Onda je sve ovo nesporazum, jer sam ja mislio da se aludira na nas navijace Partizana. Ja stvarno ne znam na koga Canarian misli kada tako nesto napise, a i nemam pojma o bilo cijim licnim "sukobima".
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ima smisla kad se njih dvojica zapetljavaju od samog početka (Valter i canarian) oko svega i svačega, ne mogu da se usaglase ni kakvo je vreme napolju, pa je ovom drugom zaličilo da taj stav zastupa mnogo veći broj forumaša nego što to zaista jeste slučaj. Dešava se.
                    A poneki put i ti uletis u trojku.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      A poneki put i ti uletis u trojku.
                      Jok ja gledam sa strane, njih dvojicu, tebe i Ganca...
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Jok ja gledam sa strane, njih dvojicu, tebe i Ganca...
                        Ja i Komsa mu tu vise dodjemo kao socijalni radnici.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ja i Komsa mu tu vise dodjemo kao socijalni radnici.
                          Ma sve ok, ne osuđujem vas
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Jok ja gledam sa strane, njih dvojicu, tebe i Ganca...
                            Bitno je samo da su svi nasi a ne sa "one druge strane brda"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ma sve ok, ne osuđujem vas
                              Ni mi vas - sem kad preterate.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                Bitno je samo da su svi nasi a ne sa "one druge strane brda"
                                S druge strane brda je BASK, `bem te neukog.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X