Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta je sa Milerom?
    Za ovaj prvi dvojac sam upoznat

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Kad kažeš "koliko je samo gromoglasno najavljivano" znaci da je radjeno bas u velikoj meri i verovatno od veceg broja ljudi, voleo bih da mi odgovoris ko je to radio, i ako bi mogao da ponudis neki dokaz. Ne valja da dodjes tako i izmisljas stvari, jer na kraju mozes da ispadnes bas glup.
      Pa navijaci Zvezde. Ti si valjda onaj sa druge strane, sta se brecas? Pricano je na vasoj temi o velikim parama, planovima, KKP kao favoritu broj 1, a sada se ispostavilo da od "napadanja trofeja" najverovatnije nema nista, sto sa ovakvom upravom i trenerom i nije cudo.

      Ili si ti jedan od onih "ma mi smo mocni, uvek cemo se boriti za trofeje" price, a ne "sta nam rade, ne daju nam da budemo konkurentni, vezu nam ruke" price?
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post
        Zato ti ljudi izmedju ostalog i navijaju za te klubove, da bi mogli drugima da govore "imate kompleks, buhahaha "

        Kad smo vec kod ove teme, koliko je gromoglasno najavljivano da je sada Partizan prvi favorit sa Samardom, Zagorcem, Millerom, a sad nema nijednog od njih trojice.
        Pisao sam vec o tome da je to deal koji ne odgovara ni Partizanu ni Zagorcu. Prvi nisu klub koji ide na trofeje, glavno je napuniti statisticke kolone nekim igracima. Drugi niti bi mogao da bude Bog i batina (a to on zeli) niti zeli da se vraca u ABA ligu.
        To je najavljivao Valter - vidi s njim oko toga.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • @ mark it zer0
          Komsijska prelazna tema je vazda bila: Dovodimo sve sto je ikad zatapkalo loptu - makar i iza zgrade
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            To je najavljivao Valter - vidi s njim oko toga.
            I Kendrik je najavljivao i čak čestitke upućivao koliko me sećanje služi...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              I Kendrik je najavljivao i čak čestitke upućivao koliko me sećanje služi...
              Šta Kendrik, B92 objavio, kako sećanje brzo iščili...
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Šta Kendrik, B92 objavio, kako sećanje brzo iščili...
                Ma ja slabo b92 čitam...tako da nije ni čudo što se toga ne sećam.
                Forrum ili sajt? Mada kako god, ispala samo takva.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Sajt
                  Zagorac tri godine u Partizanu!

                  Rade Zagorac novi je košarkaš Partizana i sa ‘crno-belima’ će potpisati trogodišnji ugovor, potvrđeno je za B92.
                  Izvor: B92 sreda, 15.11.2017. | 15:19

                  Zagorac će biti predstavljen na vanrednoj konferenciji za medije na stadionu u Humskoj 1, od 16.30.

                  Konferenciju je zakazao predsednik kluba Ostoja Mijailović i spekulisalo se da će biti priče o Samardu Semjuelsu koji je kritikovao klub, kao i o sudbini trenera Miroslava Nikolića, ali ona nikada nije bila pod znakom pitanja.

                  U međuvremenu, on je za televiziju "Arena sport" izjavio da mu je igranje u crno-belom dresu dečačka želja, ali i da su postojale nesuglasice između njegovog menadžera i kluba – Partizan je želeo potpis na tri godine i kada je taj detalj utanačen, saradnja će biti obelodanjena.

                  "Od starta sam želeo da zaigram za Partizan, to je neka moja dečačka želja. Uvek sam imao tri želje. Jedna je bila Partizan, druga reprezentacija i treća NBA liga. Po površini sam zagrebao druge dve, a i dalje imam priliku da ostvarim treću i zaigram za Partizan", rekao je nedavno Zagorac.

                  Finansijski ugovori nisu još poznati, ali je momak iz Beograda istakao da mu taj aspekt nije previše važan.

                  Talentovani igrač je prethodnih je prethodnih pet sezona igrao za Megu, da bi letos potpisao trogodišnji ugovor sa Memfis Grizlisima.

                  Međutim pred početak NBA sezone su u Memfisu odlučili da je Zagorac višak i raskinuli su ugovor sa 22-godišnjim Radetom koji igra na poziciji krila.
                  http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...nav_id=1325736
                  Last edited by dekkard; 29-11-17, 19:07.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment



                  • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      To je najavljivao Valter - vidi s njim oko toga.
                      A kad vidim sa njim, onda da me banujes.. ccc, ko te ne zna skupo bi te platio.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Nesto bih napisao, samo ne znam sta...Ne, bez zajebancije, stvarno ne znam

                        Edit: aha, setio sam se. Komsije, dje Rado?
                        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                        Comment


                        • Originally posted by Carcosa View Post
                          Nesto bih napisao, samo ne znam sta...Ne, bez zajebancije, stvarno ne znam

                          Edit: aha, setio sam se. Komsije, dje Rado?
                          Pushti Rada mucenoga, dje vi je trener - da pocera one junacine da odigraju stogodj kako valja?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ljudi,a da vi zatvorite ovu temu?
                            Mislim da je jako glupa i totalno bezveze. Ne vidim njenu poentu uopste,a i dziberski je ovakva rasprava i podjebavanje,zaista.
                            Sa cije god strane to dolazilo.

                            Comment


                            • Kome se ne svidja ne mora ma čita i da pise na ovoj temi

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Ne pricam ja za ljude sa druge strane brda vec za ljude na ovom forumu. Ako ti dodje fino, zasto ga onda ne izvrsis?
                                I ja isto povraćam svaki put kad vidim tako neku kliše izjavu.
                                Pricas za ljude na ovom forumu koji, gledaj cuda, navijaju za one sa druge strane brda. Ne karikiraj ono sto ti je jasno.
                                Kontam da svi ti koji udeljuju drugim iskompleksiranima epitete, a pride su i oni isti takvi, jedna lepa masa nezrelosti i/ili balavurdije.
                                Last edited by Dubiozni goblin; 29-11-17, 23:07.

                                Comment

                                Working...
                                X