Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oooooooj komsije, jel unistavate sad mts kartice Tesla tablete? Ne daju pare ni Bata da se skine, bruka
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • Kompleks je cudo.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Srećan Rade svima koji slave!
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Da li mogu lazni moralisti da se jave, da mi kazu da li je ova slika autenticna. Isti oni kojima nije jasno vredjanje porodice na mecu kao neki najnizi cin moguci. Hajte lazni moralisti, bas me zanima.

          sloboda ili ništa

          Comment


          • Osuđujem svačije vređanje porodice, to je granica koja ne sme da se prelazi. A ako nešto ne podnosim to je relativizacija zločina/neprimerenog ponašanja u šta mi spada ovaj iskop. Znam Mark da si bolji od toga.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Nije ovo dekkard upuceno tebi, vec ne znam ni ja tacno sa kim sam vodio diskusiju oko toga, jer je generalizovao na sve navijace Partizana. Obecao sam mu sliku, samo sam ispunio obecanje.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Carcosa View Post
                Oooooooj komsije, jel unistavate sad mts kartice Tesla tablete? Ne daju pare ni Bata da se skine, bruka
                O čemu se radi?

                Originally posted by mark it zer0 View Post
                Kompleks je cudo.
                Kompleks vitmina B ? B12?....koji kompleks?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  O čemu se radi?


                  Kompleks vitmina B ? B12?....koji kompleks?
                  Kompleks kad u temi prelazni rok KKZC pises fore o Zagorcu, imenuj kako hoces.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Apsolutno da nije mesto tema KKCZv prelazni rok na kojoj će se pisati o Zagorcu, jednostavno jer nije bio u priči sa nama, više je za temu pomračenje uma...jer to spada u to sitno zezanje.
                    Moguće i da su kompleksi ali je malo uzoraka da bih kao laik presudio da li je ili nije, to je mogao neki psihijatar/psiholog već ko je za to stručan.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Apsolutno da nije mesto tema KKCZv prelazni rok na kojoj će se pisati o Zagorcu, jednostavno jer nije bio u priči sa nama, više je za temu pomračenje uma...jer to spada u to sitno zezanje.
                      Moguće i da su kompleksi ali je malo uzoraka da bih kao laik presudio da li je ili nije, to je mogao neki psihijatar/psiholog već ko je za to stručan.
                      Pazi, ne mozes uopste znati da li sam ja strucan ili ne. I apsolutno se ne bih slozio da je mali uzorak, radite slicne stvari duzi vremenski period. Definitivno kompleks.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Pazi, ne mozes uopste znati da li sam ja strucan ili ne. I apsolutno se ne bih slozio da je mali uzorak, radite slicne stvari duzi vremenski period. Definitivno kompleks.
                        Bez kopije forumske diplome, ništa legitimitet...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Kad neko od navijaca blizanaca napise za one sa druge strane brda da imaju kompleks dodje mi fino da izvrsim harakiri.

                          Comment


                          • Zato ti ljudi izmedju ostalog i navijaju za te klubove, da bi mogli drugima da govore "imate kompleks, buhahaha "

                            Kad smo vec kod ove teme, koliko je gromoglasno najavljivano da je sada Partizan prvi favorit sa Samardom, Zagorcem, Millerom, a sad nema nijednog od njih trojice.
                            Pisao sam vec o tome da je to deal koji ne odgovara ni Partizanu ni Zagorcu. Prvi nisu klub koji ide na trofeje, glavno je napuniti statisticke kolone nekim igracima. Drugi niti bi mogao da bude Bog i batina (a to on zeli) niti zeli da se vraca u ABA ligu.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Ne pricam ja za ljude sa druge strane brda vec za ljude na ovom forumu. Ako ti dodje fino, zasto ga onda ne izvrsis?
                              I ja isto povraćam svaki put kad vidim tako neku kliše izjavu.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                Zato ti ljudi izmedju ostalog i navijaju za te klubove, da bi mogli drugima da govore "imate kompleks, buhahaha "

                                Kad smo vec kod ove teme, koliko je gromoglasno najavljivano da je sada Partizan prvi favorit sa Samardom, Zagorcem, Millerom, a sad nema nijednog od njih trojice.
                                Pisao sam vec o tome da je to deal koji ne odgovara ni Partizanu ni Zagorcu. Prvi nisu klub koji ide na trofeje, glavno je napuniti statisticke kolone nekim igracima. Drugi niti bi mogao da bude Bog i batina (a to on zeli) niti zeli da se vraca u ABA ligu.
                                Kad kažeš "koliko je samo gromoglasno najavljivano" znaci da je radjeno bas u velikoj meri i verovatno od veceg broja ljudi, voleo bih da mi odgovoris ko je to radio, i ako bi mogao da ponudis neki dokaz. Ne valja da dodjes tako i izmisljas stvari, jer na kraju mozes da ispadnes bas glup.
                                Last edited by mark !t zer0; 29-11-17, 16:13.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X