Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Muta i Čović pohađali isti kurs iz ekonomije poslovanja, pa štede na otpuštanju igrača...stari su to lisci i Čovinjo i Sketmen
    Muta uvek moze da proda igraca u Jatagan Malu, komso.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Muta uvek moze da proda igraca u Jatagan Malu, komso.
      Ćoki uvek moze u Fener da proda igrača

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Prvo, piše se Zagrepčanima (jednačenje suglasnika po zvučnosti), a drugo Z je veliko slovo i trreće... rekli smo može peckanje, ne vređanje.
        Vazi care.

        Comment


        • Ali Sketmen...gde ga iskopa...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Ali Sketmen...gde ga iskopa...
            Inače je mene oduševio Sketmen jer on muca dok priča ali zato:
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • @Ganac
              Prihvatam sugestiju i prvi zuti karton. Pogresio sam. Dopustio sam da me @keni iznervira. Preterao jesam. Ali ako mozes ispravi i u originalnoj poruci od Kendrika onu provokaciju sa malim slovima za KKCZ. Da ne ostane. Ruzno je

              Da poruka ne bude potpuni off
              Zna li ko da li ona Zlatna PETROL kartica radi isto kao i NIS-ova kartica "sa nama na putu"? Deluje mi da je sad Petrol >>> NIS

              Comment


              • https://i.imgur.com/GgY2y2T.png

                2k?

                :/

                Comment


                • Najeminentniji košarkaški novinar u državi, posle Šarenca naravno, u svojoj autorskoj emisiji kaže da Cedevita skida gaće kada dođe u Pionir ?! Novinar ?!

                  Lepo mu je rekao u istoj emisiji Jordan from Čačak, šta je u stvari..

                  Comment


                  • Originally posted by salelesa View Post
                    Najeminentniji košarkaški novinar u državi, posle Šarenca naravno, u svojoj autorskoj emisiji kaže da Cedevita skida gaće kada dođe u Pionir ?! Novinar ?!

                    Lepo mu je rekao u istoj emisiji Jordan from Čačak, šta je u stvari..
                    NOVINAR ......to nije novinar ,to je poznavaoc kosarke ,"covek" koji je dosta toga video i cuo sto se kosarke tice a ponasa se kao da su ga sa ulice postavili u stolicu i dali mu mikrofon .

                    Gestikulacija prosta ,recnik ulicarski,ostrascenost koja prerasta u bolest a za objektivnost cuo nije doticni "gospodin".

                    Nepostovanje kako slusalaca tako i gostiju je sasvim normalna stvar ,,,pa zato .....

                    https://www.youtube.com/watch?v=wd-A-Y-eWH4

                    Comment


                    • http://www.sportklub.info/forum/show...vijeta-grupa-1

                      Ovo je događaj godine na forumu ili preciznije rečeno događaj jednom u 4 godine. Očekuje se ubacivanje svih vas u glasačku mašineriju, ne sumnjamo u prefinjeni ukus i izbor najljepših po grupama. U komentarima možete i obrazložiti, izanalizirati šta vas je privuklo kod neke igračice, možda zavodnički forhend, dobra duša ili nešto treće.

                      Comment


                      • Gleda li koTegija

                        Comment


                        • Ne brte, ali ne sumnjam da ti gledaš
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ne brte, ali ne sumnjam da ti gledaš
                            Ne gledam, ali ukljucenja su prejaka
                            Pogotovo Aleksandar iz Pazove, pa Jordan iz Cacaka , i onaj brat sto "gori" zbog Zvezde, mislim da se zove Davor iz Rakovice... Legende

                            Bas me 8nteresuje dal se neko ukljucio
                            Last edited by Antona; 27-11-17, 23:58.

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Ne gledam, ali ukljucenja su prejaka
                              Pogotovo Aleksandar iz Pazove, pa Jordan iz Cacaka , i onaj brat sto "gori" zbog Zvezde, mislim da se zove Davor iz Rakovice... Legende

                              Bas me 8nteresuje dal se neko ukljucio
                              Slobodno se ukljuci.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • A Zagor? Šta kaže Miško na to?
                                https://twitter.com/la_haine_bgd/sta...743688705?s=09

                                Comment

                                Working...
                                X