Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Nista ja ne kazem samo povodom te sportske price koja se protura godinama i samo jedno pitanje svih pitanja gde je otpor onaj?Kadinjaca?, necemo sns pare, sto se ne bojkotuje Ostoja..Partizani su se borili protiv okupacije ovo sad je izgleda nesto drugo
    Kakva Kadinjača, vidiš da su sada solunci IN, neko veče u Glavnoj u Munze...
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Nista ja ne kazem samo povodom te sportske price koja se protura godinama i samo jedno pitanje svih pitanja gde je otpor onaj?Kadinjaca?, necemo sns pare, sto se ne bojkotuje Ostoja..Partizani su se borili protiv okupacije ovo sad je izgleda nesto drugo
      Cilj opravdava srestvo, pa i saradnju sa okupatorom.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ovo sto Keni propagira je samo sinhronizovana akcija pod nazivom " nase govno manje smrdi" na koju smo vec navikli decenijama unazad...nista novo i nista originalno...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Ovo sto Keni propagira je samo sinhronizovana akcija pod nazivom " nase govno manje smrdi" na koju smo vec navikli decenijama unazad...nista novo i nista originalno...
          Velika je konkurencija tu iz oba tabora.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Velika je konkurencija tu iz oba tabora.
            Ma kaki, Kronose, oni se ubise da dovedu pricu u 'isti smo'.

            E pa nismo!

            Niti cemo ikada biti.

            Uh, evo emocije. Napred Partizan!

            Comment


            • Ne dao bog da smo isti...sva sreca pa su takvi kao ti manjina u oba u tabora...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by kendrik View Post
                Ma kaki, Kronose, oni se ubise da dovedu pricu u 'isti smo'.

                E pa nismo!

                Niti cemo ikada biti.

                Uh, evo emocije. Napred Partizan!
                Ti ono ko na wc školjki pa ti emocije nadolaze, inspiracija, ludilo...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Ne dao bog da smo isti...sva sreca pa su takvi kao ti manjina u oba u tabora...
                  To i ja kazem - svako u svoj tor, pa da se ceramo.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Ti ono ko na wc školjki pa ti emocije nadolaze, inspiracija, ludilo...
                    Jebga, komso, u oba tabora zapelo: da l` je do `rane - ne znam

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Jebga, komso, u oba tabora zapelo: da l` je do `rane - ne znam

                      Neko izgleda sipao ricinus u kafu/čaj...a neki su i ludaju probali
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Neko izgleda sipao ricinus u kafu/čaj...a neki su i ludaju probali
                        Vallahi, `oce i raso da pocera u cenifu - ako se precera.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kendrik View Post
                          Ma kaki, Kronose, oni se ubise da dovedu pricu u 'isti smo'.

                          E pa nismo!

                          Niti cemo ikada biti.

                          Uh, evo emocije. Napred Partizan!
                          Zavisi cim meris. Ako uzmes mikroskop, ispadne da ni bakterije i virusi nisu isto.
                          U pitanju su dva drzavna kluba, koje je drzava izdigla iznad svih ostalih i sada imamo SNS koji je na vlasti pa je logicno da bude i u klubovima. Ustvari, gresim, nisu u KKCZ. Nismo isti!
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by canarian View Post
                            Zavisi cim meris. Ako uzmes mikroskop, ispadne da ni bakterije i virusi nisu isto.
                            U pitanju su dva drzavna kluba, koje je drzava izdigla iznad svih ostalih i sada imamo SNS koji je na vlasti pa je logicno da bude i u klubovima. Ustvari, gresim, nisu u KKCZ. Nismo isti!
                            Hleba i igara - 2000. i kusur godina star recept kako smiriti nezaposleni plebs.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Sem nekih davnih ideoloških razlika (mada ovde u Srbiji više niko i ne zna šta je ideologija) kako rade oba kluba nažalost moram da konstatujem da smo isti. Koja će jedna od dve struje Nazadnih ili onih koji su trenutno na vlasti da bude u klubu, stvarno mučno mi je i da razmišljam o tome. I tako je praktično od samog osnivanja klubova, navijaš za nekog ko je bliži tvom sistemu vrednosti, iako ni oni ne ispunjavaju ni blizu sve kriterijume. A šta, ovo je tema za patkometrisanje? Izvin'te
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment



                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X