Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Antic 8.5+
    Milutinov 9.5+
    Strelnieks 9.5-
    Oly H31

    Jos Cleveland I Charlotte za 3700.

    BRAVO ZVEZDO!!!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Kakva sam sisa. Stavio H31 na 8.5 umesto H21 na 14.5.
      Šta je to neka guma?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by kendrik View Post
        Dobar dan.

        Vezano za brojne lazi koje je iznosila, nazalost mnogi su ponovo popili .



        https://i.imgur.com/zjrUfoZ.jpg

        Velika slika, pa ne mogu da umetnem. Slobodno klik i uverite se sami.

        @ Dugi rukavi, sponzori...

        13 KK Partizan, 26 crvena zvezda

        [ATTACH=CONFIG]15530[/ATTACH]

        Pametnom dosta.

        Pamet u glavu. Samo informacije, cinjenice. Ne verujte spinovima.

        Prijatan dan.

        Iako je tema off ja sam apelovao da se ne vređaju igrači i funkcioneri, plz.
        Где су Лазме и Џаваи из НБА код вас? Они су ми први пали на памет, а било их је још вероватно.

        Comment


        • Potrazih mocnog pleja Boston Seltiksa Oliver Lafajeta, ali ga na telefonskom prikazu slike nesto ne vidim. Odbijam da verujem da je Kendrik nesto selektivno preskocio, ne bi on to.

          Comment


          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
            Potrazih mocnog pleja Boston Seltiksa Oliver Lafajeta, ali ga na telefonskom prikazu slike nesto ne vidim. Odbijam da verujem da je Kendrik nesto selektivno preskocio, ne bi on to.
            На страну, ни нама нису 3 играча из НБА ставили, Џенкинс, Нелсон и Волтерс

            Али наравно прескочили су Лафајета, Џаваиа и Лазмеа као ставили у развојну лигу, док рецимо Саша Павловић је играо за кикирики и часове љубави, као и сада Загорац па их због тога игноришу

            Comment


            • Šta napadoste čoveka, možda je samo vežbao excel?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Smesan upis, apsolutno. Mislim na Kendrikov. Volters i Nelson su igrali u Evropi pre Zvezde. Osim ako nije poenta upisa ko je ikada prismrdeo nba terenu.

                Comment


                • Prilicno sturo pravljena lista. Ali bilo bi zanimljivo kako bi to izgledalo sa 95% tacnih podataka. Puno bi tu polemike moglo da se razvije.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Smesan upis, apsolutno. Mislim na Kendrikov. Volters i Nelson su igrali u Evropi pre Zvezde. Osim ako nije poenta upisa ko je ikada prismrdeo nba terenu.
                    Ипак си ти у праву, ко је дошао директно. Свеједно Чарлса су заборавили, Радета нису ставили док је Лазме директно из Мајамија дошао код њих.
                    Last edited by Победа; 18-11-17, 00:15.

                    Comment


                    • Pustite tog trolera sa Avangarde pa u njegov glavi je glas samo onog Pantica i objektivnog Tegeltije. Naravno da po njemu svi u novoj Sns igracki igraju za bonove i slavu, pustite to A Vujanic je dosao iz Zvezde gde je primao milione kod njih da igra za karticu za gradski prevoz.
                      Last edited by nebitan; 18-11-17, 08:11.

                      Comment


                      • Gospodin Milos je izabrao put ljubavi 'spram puta novca.

                        Na kraju je i lepo zaradio u inostranstvu.

                        Postovanje za to.

                        Comment


                        • Ma sve znam ne znam samo sta od te silne ljubavi potrazuje Vujosevic ili ovi sto malo po malo stavljaju Batu..Mozda nisu razumeli ulazak Bate u klub pa zele da doprinesu ko zna. Vidim i spisak clanova Uprave ima li neko ko nije iz Sns a iz te sjajne sportsje price. Pala Kadinjaca ne cuje se korak otporu nema Neretve ni Sutjeske ni Vucicu p...

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Ma sve znam ne znam samo sta od te silne ljubavi potrazuje Vujosevic ili ovi sto malo po malo stavljaju Batu..Mozda nisu razumeli ulazak Bate u klub pa zele da doprinesu ko zna. Vidim i spisak clanova Uprave ima li neko ko nije iz Sns a iz te sjajne sportsje price. Pala Kadinjaca ne cuje se korak otporu nema Neretve ni Sutjeske ni Vucicu p...
                            Kad od vas komunista nema vajde - i cetnici su dobri.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Kad od vas komunista nema vajde - i cetnici su dobri.
                              Nista ja ne kazem samo povodom te sportske price koja se protura godinama i samo jedno pitanje svih pitanja gde je otpor onaj?Kadinjaca?, necemo sns pare, sto se ne bojkotuje Ostoja..Partizani su se borili protiv okupacije ovo sad je izgleda nesto drugo

                              Comment


                              • Originally posted by kendrik View Post
                                Gospodin Milos je izabrao put ljubavi 'spram puta novca.

                                Na kraju je i lepo zaradio u inostranstvu.

                                Postovanje za to.
                                Priča se da je gospodinu Gordiću dosadilo čekanje i vaćarenje nekih tipusa pa je uputio tužbu, šifra: uskoro bat-ovanje
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X