Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar dan.

    Vezano za brojne lazi koje je iznosila, nazalost mnogi su ponovo popili .

    U 21. veku @rvekk crvena Zvezda je dovela 9 igrača iz NBA lige.
    U 21. veku u @PartizanBC su nastupala 2 NBA igrača.
    U istom periodu je dovela 13 igrača koji su pre toga nastupali u EL klubovima. Bahati Partizan dovodi 2 (dva) EL igrača!
    https://i.imgur.com/zjrUfoZ.jpg

    Velika slika, pa ne mogu da umetnem. Slobodno klik i uverite se sami.

    @ Dugi rukavi, sponzori...

    13 KK Partizan, 26 Crvena Zvezda

    VNr24aU.jpg

    Pametnom dosta.

    Pamet u glavu. Samo informacije, cinjenice. Ne verujte spinovima.

    Prijatan dan.

    Iako je tema off ja sam apelovao da se ne vređaju igrači i funkcioneri, plz. Da dodam, povedi računa o velikim slovima, kako si Partizan napisao lepo velikim početnim slovom, a odmah zaim KK Crvena Zvezda malim slovom.
    Last edited by nebitan; 20-11-17, 08:56.

    Comment


    • Još kada bi i napisao koliko koji sponzor donosi para u klub, koliko je koji igrač plaćen prilikom dolaska u klub...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Još kada bi i napisao koliko koji sponzor donosi para u klub, koliko je koji igrač plaćen prilikom dolaska u klub...
        Tikves placa u naturi?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Koji god forum otvorim stoji okacena ova slika. Ovo vas placaju po broju okacenih slika?
          Sta vredi broj sponzora ako nema novcanih iznosa. Besmislica.
          Primetio bi da si iole hteo diskusiju, da recimo kod vas ima 3(tri) sponzora u grupi od 500.000€-1.500.000€ a kod nas samo 1(jedan)
          Ali dobro to nije ni bitno....

          Vau 26 KK Partizan vs 13 KKCZ? Pa kao vas tako mrzi drzava??? Hocete li opet skandirati prvim ustima? Nesto ste utihnuli?
          Gore sam njega opomenuo i obrisao mu uvredljive reči, ti si posle toga nastavio istom retorikom? Ako ne znate bez tih uvredljivih izraza da peckate drugu stranu, bolje da ne pišete jer rizikujete brisanje ili ban.
          Što bi zločesti NJegoš rekao "U pamet se"
          Last edited by nebitan; 17-11-17, 15:26.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Tikves placa u naturi?
            Pa valjda koju gajbu vina... a ako imaju svoju plantažu i koju gajbu grojza za zaposlene
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Opa Keni , shvatio si da su jedino excel tabelice validan dokument.
              Napredujemo , pohvalno.

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                Koji god forum otvorim stoji okacena ova slika. Ovo vas placaju po broju okacenih slika?
                Ja sam kreator slike.

                Comment


                • Originally posted by Ivan9 View Post
                  Koji god forum otvorim stoji okacena ova slika. Ovo vas placaju po broju okacenih slika?
                  Sta vredi broj sponzora ako nema novcanih iznosa. Besmislica.
                  Primetio bi da si iole hteo diskusiju, da recimo kod vas ima 3(tri) sponzora u grupi od 500.000€-1.500.000€ a kod nas samo 1(jedan)
                  Ali dobro to nije ni bitno....

                  Vau 26 KK Partizan vs 13 KKCZ? Pa kao vas tako mrzi drzava??? Hocete li opet skandirati prvim ustima? Nesto ste utihnuli?
                  I ovo pijačarenje upada u kulturu dijaloga?
                  Nisam primetio, a ti si mogao ili meni ili Kronosu na pp rešili bi neprimeren način pisanja.
                  Last edited by nebitan; 17-11-17, 15:28.

                  Comment


                  • El dolazi Zagor?

                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • El ce da bude ispod 20 razlike veceras? Da znam zbog kladze.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        El ce da bude ispod 20 razlike veceras? Da znam zbog kladze.
                        Tako si i na Albi uzeo kintu, ako ako
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Thylacine View Post
                          I ovo pijačarenje upada u kulturu dijaloga?
                          Nisam primetio, a ti si mogao ili meni ili Kronosu na pp rešili bi neprimeren način pisanja.
                          To je posao moderacije, anyway. Verujem da je lakše poslati pp i bypassovati moguće konflikte, ali poneka javna zamerka (usvojena, tnx) vas drži u radnoj temperaturi.
                          Last edited by Thylacine; 17-11-17, 17:55.

                          Comment


                          • Ovo ste za Kenija otvorili da i on negde nesto pametno napise? Mucenik na dva foruma ne moze temu da pogodi, humano od vas, nema sta...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Kakva sam sisa. Stavio H31 na 8.5 umesto H21 na 14.5.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Kakva sam sisa. Stavio H31 na 8.5 umesto H21 na 14.5.
                                Ako prodje tiket

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X