Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da dođe Neymar i to bi ovako izgledalo, meni licno najjaca formacija Reala i zamene eventualne.


    ....................................Iker.......... ..........................

    Ramos...................Pepe...........Carvalho... ..............Coentrao/Marcelo

    ...............................Alonso.........Ozil/Sahin.........................

    Ronaldo..............................Neymar....... ....................Di Maria

    .......................................Benzema/Higuain.......................................

    Ili ovako.....


    ....................................Iker.......... ..........................

    Ramos/AA...................Pepe/Albiol...........Carvalho/Varane.................Coentrao/Marcelo

    ...............................Alonso/Khedira.........Sahin/Altintop.........................

    Ronaldo..............................Ozil......... ..................Di Maria

    .............................Neymar/Benzema/Higuain.....................


    Sunce ti kakva ekipa......
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Slatke muke za Mou-a

      Comment


      • Sto jest jest,odlicno ovo izgleda,ali sacekajmo da vidimo moze li jos bolje

        Nadam se da Perezu nece biti zao novca i sacekajmo da vidimo kako ce se zavrsiti saga sa Neymarom
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ramos-27 miliona
          Pepe-30 miliona
          Coentrao-30 miliona
          Alonso-30 miliona
          Ronaldo-94 miliona
          Benzema-35 miliona
          Di Maria-25 miliona
          Ozil-15 miliona
          Carvalho-8 miliona
          Neymar ako dodje 40 miliona
          Iker-djete kluba

          Igraci placeni:334 miliona samo prva postava.

          A u zadnjih 5 sezona evo igraca koji ce biti na klupi ili su otisli iz kluba:Pedro Leon-10 miliona,Khedira-12 miliona,Kaka-65 miliona,Albiol-15 miliona,VDV-13 miliona,Lass-20 miliona,Huntelaar-20 miliona,Robben-36 miliona,Sneijder-27 miliona,Drenthe-14 miliona,Heinze-12 miliona,Gago-20 miliona,M.Diarra-26 miliona itd.

          Cijene su u eurima.

          Sta je proslo para u zadnjih 5 sezona i igraca,ja mislim da treba cestitati svakom treneru prije Mourinha koji nije prosao osminu finala LP.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Mojne da pricas nesto sto ne znas, Coentrao nije placen 30, vec 21.5 miliona i Garay, a jbg, treba to sve uklopiti. Videces ti ove sezone, Mourinho ce sve uzeti sa Realom.

            Robben nije bio na klupi u Realu nikada, a to je jedna od gresaka sto su njega i Sneijder-a pustili. Imali su i jedan i drugi problema sa povredama, a Robben je igrao najbolje u Realu, bio vodeci strelac sa Higuain-om kada je Real terorisao po Spaniji.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Garay je placen 10 miliona kad ste ga dovodili tako da ispade da ste dali vise od 30 miliona

              Mene ne zanima,nek trose kad im se moze,ali sramotno izgleda ovolike cifre a slabo se sta osvaja.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Polako ti sa tim ciframa,ni tvoj klub se bas nije naosvajao,a poceli su sa ciframa da se udaraju takodjer

                Izgleda da nista od Neymara,nece da ide iz Santosa,vidjecemo sta je plan B,vjerovatno Pastore
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • AK, mani se ti te price, pricao je i Robinho, kako ce ostati u Santosu do kraja karijere, pa je dosao u Real cim su oni zvali. A, JC, sta da ti kazem, ima se, moze se !
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ma znam ja da je Robinho pricao,ali ovaj zna da ga Real trazi i zasad nece da ide, nadam se da grijesim ali to su njegove rijeci...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Neymar ce zavrsiti u Realu, siguran sam u to. ;)

                      Sada, da li ce to biti ovoga leta ili u januaru, videcemo!
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Neymar ce zavrsiti u Realu, siguran sam u to. ;)

                        Sada, da li ce to biti ovoga leta ili u januaru, videcemo!

                        Ma ovaj Neymar kao sto rekoh ne zna sta bi sa sobom.
                        Prvo je rekao da ce u Chelsea, i to je bila gotovo svrsena stvar. Onda se ukljuce i drugi klubovi, izmedju ostalih i Real, pa onda kaze da ce ici u Real. Pa onda osvane naslov - Neymar ostaje u Santosu!
                        Ne dugo zatim, Neymar je vec vidjen u Realu, to se cinilo kao sredjena stvar, da bi evo sada opet on govorio kako ce osatati u Santosu.

                        Ja bih najsrecniji bio kada bi on presao u Chelsea, ali po svemu sudeci to se nece dogoditi.
                        Mada ako Real kojim slucajem ne dovede Neymar-a, ne bi se to smatralo tolikim neuspjehom. Real ima strasan tm i bez njega, samo neka dovedu jedno pojacanje, a to je napadac i sto se tice igrackog kadra, oni su onda zavrsili. Ostaje samo da se radi na uigranosti ekipe, jer je potrebno da kao jedan tim, bez dovodjenja novih igraca, provedu skupa odredjeni period da bi se uigrali, i rezultati ce se vidjeti!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Daj nek predje vise da dodje Aguero u Juventus jbt...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Daj nek predje vise da dodje Aguero u Juventus jbt...
                            Sad cu ja kontaktirati Florentina da kupi Aguera i Neymara.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Da kao prosli put ja ambasadu Urugvaja hahaha
                              Wade mojne da zovem admine da te banuj znas
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Da kao prosli put ja ambasadu Urugvaja hahaha
                                Wade mojne da zovem admine da te banuj znas
                                Ti zaista mislis da bi oni mene banovali ?

                                I don't think so.....
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X