Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Mislim da je plan da se sada kupi Neymar, pa da ga Real ostavi na pozajmici u Santos-u, jer im trenutno i nije toliko potreban napadac.
    moguce da ce i tako biti,kazem ti ja cuo da dolazi u januaru,ali moguce da ce ovako uraditi da ce ga kupiti i ostaviti u santosu,mali je opasan

    Comment


    • I Neymar i Paolo Henrique ostaju u Santos-u do januara, jer koliko sam citao zele da igraju protiv Barse na SP-u za klubove...
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Po Marci Mou razmišlja o promjeni kapitena i to da bude jedan od igraca a ne Iker koji nema mogućnost u svakom trenutku da prigovara sudiji. Kandidati: Ramos i Alonso

        Comment


        • Kandidat je i Ronaldo. Mislim da je promena kapitena neverovatno glup potez, kojim se ukazuje nepostovanje Kasiljaju.
          Do not believe what they say about me ... The truth is much worse!!!

          Comment


          • Fabio Coentrao na putu za Madrid....

            http://www.goal.com/en/news/11/trans...ish-capital-to

            Vec volim Sahin-a.

            http://www.goal.com/en/news/12/spain...l-the-best-in-
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              A ponadao sam se da bi možda Murinjo sad preusmerio pažnju na Kolarova Ali ipak novi Portugalac na Bernabeu...

              A Sahin diplomatski Ne znam da li znaš ali dok je Ozil igrao za Verder na njegovom profilu na sajtu Verdera je pisalo da voli Barselonu
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Vole oni milione na racunima...

                Comment


                • Originally posted by John Doe View Post
                  Kandidat je i Ronaldo. Mislim da je promena kapitena neverovatno glup potez, kojim se ukazuje nepostovanje Kasiljaju.
                  glupa i to kako,kao prvo veliko nepostovanje prema casiljasu koji je legenda reala i tu nema filozofije,ma ovaj mourinhno ne zna sta ce sam sa sobom

                  Comment


                  • Real i Malaga nude za Pastore-a, i prema recima predsednika Palerma, oni ce biti glavni kandidati za sjajnog igraca iz Argentine.

                    http://www.goal.com/en/news/11/trans...alermos-javier
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • I meni je totalno bezveze to mijenjanje kapitenske trake..Casillas je legenda ne samo Reala vec i svjetskog fudbala, ovo je nepravedno prema Casillas-u...moguce je da se pogorsa atmosfera u svlacionici Reala!
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ko sme da se kladi da ce Iker ostati kapiten ? Ajde ko sme ?
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Ko sme da se kladi da ce Iker ostati kapiten ? Ajde ko sme ?
                          Ti bi se samo kladio...ne valja ti to.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            I meni je totalno bezveze to mijenjanje kapitenske trake..Casillas je legenda ne samo Reala vec i svjetskog fudbala, ovo je nepravedno prema Casillas-u...moguce je da se pogorsa atmosfera u svlacionici Reala!
                            to ce se i desiti,i mislim da kasiljas se nece ni truditi pasce mu samopouzdanje posle ovoga

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Ti bi se samo kladio...ne valja ti to.
                              I ja mu govorim,nemoj se kockati,a on zapeo i baca pare.

                              Iker ostaje Kapiten 1000%.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Ja lepo kazem, Kasiljas ostaje kapiten....

                                A, ako stvarno Pastore dođe u Real, to ce biti veliko pojacanje, ali videcemo. Prema pisanjima medija, u naredne dve sedmice ce sve biti reseno.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X