Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

    [quote author=dusan1610 link=topic=2721.msg186701#msg186701 date=1288521011]
    Ako on ne dobije zlatnu loptu, onda to nije dobro za fudbal.
    [/quote]
    &+I}\
    Ali trebao bi da je dobije.Bio je prvi strelac Primere,drugi asistent Primere,prvi strelac i najbolji igrac Lige Sampiona.Na SP je on dobro igrao ali je imao drugaciju ulogu nego u Barsi.Morao je mnogo vise da se vraca nazad i igrao je u sredini a ne na krilu.Davao je dosta dobrih lopti od kojih su neke iskoriscene neke nisu,a zbog mnogo vise trcanja nije imao snage za zavrsnicu i postizanje golova.Cinjenica je da je najbolji i vec sad jedan od najboljih igraca ikad,a deluje kao igrac koji moze da traje,samo da ga zdravlje posluzi i povrede zaobidju.
    sigpic

    Comment


    • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

      [quote author=caniggia7 link=topic=2721.msg186705#msg186705 date=1288521207]
      [quote author=dusan1610 link=topic=2721.msg186701#msg186701 date=1288521011]
      Ako on ne dobije zlatnu loptu, onda to nije dobro za fudbal.
      [/quote]
      &+I}\
      Ali trebao bi da je dobije.Bio je prvi strelac Primere,drugi asistent Primere,prvi strelac i najbolji igrac Lige Sampiona.Na SP je on dobro igrao ali je imao drugaciju ulogu nego u Barsi.Morao je mnogo vise da se vraca nazad i igrao je u sredini a ne na krilu.Davao je dosta dobrih lopti od kojih su neke iskoriscene neke nisu,a zbog mnogo vise trcanja nije imao snage za zavrsnicu i postizanje golova.Cinjenica je da je najbolji i vec sad jedan od najboljih igraca ikad,a deluje kao igrac koji moze da traje,samo da ga zdravlje posluzi i povrede zaobidju.
      [/quote]

      Po meni, on bolje igra za Barsu nego za Argentinu, ali za Argentinu ima dosta drugaciju ulogu, lepo si reko.

      Comment


      • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

        [quote author=dusan1610 link=topic=2721.msg186708#msg186708 date=1288521332]
        Po meni, on bolje igra za Barsu nego za Argentinu, ali za Argentinu ima dosta drugaciju ulogu, lepo si reko.
        [/quote]
        On je svoj zadatak odlicno odradio s tim da je falio poneki njegov gol,ali drugi su trebali da mu omoguce prostor za to.Argentina je igrala dosta usko na SP,na sta Messi nije navikao,a opet je odigrao dobro.Ne mora on stalno davati golove,a uostalom on nije klasicni spic.Maradona je takodje debil i nije znao taktiku da postavi i nije zvao neke bitne igrace.Argentina kad je u najjacem sastavu treba da igra Barsinu formaciju i bilo bi extra,niko im ne bi nista mogao jer imaju najjace igrace uz Spaniju ali i Messija koji da igra po desnoj strani u Argentini bi kidao Capdevillu koji je levi bek Spanije.Najjaci su ali su imali debila od selektora i to ih je sprecilo da uzmu titulu svetskog prvaka.
        sigpic

        Comment


        • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

          [quote author=caniggia7 link=topic=2721.msg186715#msg186715 date=1288521599]
          [quote author=dusan1610 link=topic=2721.msg186708#msg186708 date=1288521332]
          Po meni, on bolje igra za Barsu nego za Argentinu, ali za Argentinu ima dosta drugaciju ulogu, lepo si reko.
          [/quote]
          On je svoj zadatak odlicno odradio s tim da je falio poneki njegov gol,ali drugi su trebali da mu omoguce prostor za to.Argentina je igrala dosta usko na SP,na sta Messi nije navikao,a opet je odigrao dobro.Ne mora on stalno davati golove,a uostalom on nije klasicni spic.Maradona je takodje debil i nije znao taktiku da postavi i nije zvao neke bitne igrace.Argentina kad je u najjacem sastavu treba da igra Barsinu formaciju i bilo bi extra,niko im ne bi nista mogao jer imaju najjace igrace uz Spaniju ali i Messija koji da igra po desnoj strani u Argentini bi kidao Capdevillu koji je levi bek Spanije.Najjaci su ali su imali debila od selektora i to ih je sprecilo da uzmu titulu svetskog prvaka.
          [/quote]

          Po meni i da su imali najboljeg trenera i najbolje igrace Argentine, opet bi Spanija bila prvak sveta. Ipak stvarno lepo igraju, nema sta.

          Comment


          • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

            [quote author=dusan1610 link=topic=2721.msg186719#msg186719 date=1288522022]
            Po meni i da su imali najboljeg trenera i najbolje igrace Argentine, opet bi Spanija bila prvak sveta. Ipak stvarno lepo igraju, nema sta.
            [/quote]
            Igrali su lepo za vreme Aragonesa,a sad je to samo davljenje lopte i pobeda od 1:0 i to je to.Kazem ti da u Argentina igra u najjacem sastavu sa Cambiassom,Gago i ostalima koji nisu bili pozvani da su najjaci.Spanija ima igrace ali nemaju izdefinisane pozicije.Iniesta je cas u sredini,cas na jednom,a cas na drugom krilu.Imaju 4 centralna vezna koja zasluzuju prvu postavu,Xavi,Xabi Alonso,Iniesta,Fabregas.Tesko im je malo da sklope ekipu,imaju rupu u odbrani,Capdevilla a i Puyol je sve slabiji i slabiji.Messi bi to lagano iskoristio na primer,a tu je i Higuain i Di Maria po levoj strani iza njih Cambiasso,Mascherano i Gago.Da igraju Barcinu formaciju sve bi zivo pokidali u ovom sastavu.
            sigpic

            Comment


            • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

              [quote author=caniggia7 link=topic=2721.msg186724#msg186724 date=1288522352]
              [quote author=dusan1610 link=topic=2721.msg186719#msg186719 date=1288522022]
              Po meni i da su imali najboljeg trenera i najbolje igrace Argentine, opet bi Spanija bila prvak sveta. Ipak stvarno lepo igraju, nema sta.
              [/quote]
              Igrali su lepo za vreme Aragonesa,a sad je to samo davljenje lopte i pobeda od 1:0 i to je to.Kazem ti da u Argentina igra u najjacem sastavu sa Cambiassom,Gago i ostalima koji nisu bili pozvani da su najjaci.Spanija ima igrace ali nemaju izdefinisane pozicije.Iniesta je cas u sredini,cas na jednom,a cas na drugom krilu.Imaju 4 centralna vezna koja zasluzuju prvu postavu,Xavi,Xabi Alonso,Iniesta,Fabregas.Tesko im je malo da sklope ekipu,imaju rupu u odbrani,Capdevilla a i Puyol je sve slabiji i slabiji.Messi bi to lagano iskoristio na primer,a tu je i Higuain i Di Maria po levoj strani iza njih Cambiasso,Mascherano i Gago.Da igraju Barcinu formaciju sve bi zivo pokidali u ovom sastavu.
              [/quote]

              Spanija uvek ima mnogo mnogo veci posed lopte od protivnika posle meca, sto bi se reklo, oni zaborave da daju gol.

              Comment


              • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                Evo izgleda Afellay vam vrlo blizu potpisa.Ako dodje,uradili ste pravu stvar,mali je zvijer,a vrlo jeftino ce doci.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                  Da , da

                  Ibrahim 1000 % dolazi u januaru , nevjerovatno , ali samo za 3 miliona eura . &8@^J &8@^J
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                    Istice mu ugovor na kraju sezone zato je cena 3 miliona evra.

                    Comment


                    • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                      Ako dodje Afelaj neko bi morao da ode iz Barse,jer se opet gomila previse sjajnih igraca.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                        0-8 ;)

                        Mes que un club !
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                          Strahovito jaka Barselona, ogromna nadmoć, 8:0 &amp;8@^J &amp;8@^J
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                            Barselona brojala do 8. I#^@8

                            Comment


                            • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                              Ma krivo mi , mogli smo jos 2-3 dati , ali ipak dosta i ovako

                              Protiv Reala nek bude pola od ovoga i ja zadovoljan .. %QWT&amp;W
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Odg: FC Barcelona ~ Mes Que Un Club ~

                                [quote author=dallee link=topic=2721.msg200537#msg200537 date=1290297636]
                                Ma krivo mi , mogli smo jos 2-3 dati , ali ipak dosta i ovako

                                Protiv Reala nek bude pola od ovoga i ja zadovoljan .. %QWT&amp;W
                                [/quote]

                                Pola od ovoga? Znaci 4-0 protiv Reala?

                                Comment

                                Working...
                                X