Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nisam ni uporedjivao Uhikahu i Armani vec konstatovao da Unikaha ce daleko biti od kante za napucavanja i da ce itekako biti zajebana ekipa. Sto se tice Armani preterao sam kad sam rekao da su slabiji, ali opet ne bih rekao ni da su nesto jaci nego prosle. Svi pobrojani jesu odlicni igraci, ali osim Gaudluka ne moze se reci da su bolji od Simona, Sandersa, Gentilea, Meklina, Macvana, Jenkinsa.. naravno sve to na papiru jer ima u Armaniju se dosta igraca raspadne i uvek igraju ispod svojih mogucnosti. Nesto ne mislim da ce drugacije biti i ove godine, cak smatram da ce Unikaha imati vise pobeda od njih.

    Comment


    • #47
      Meni je na papiru ovogodisnji tim Armanija jaci. E sad za neki konacni utisak fali da prodje bar mesecak dana. Dok se vidi kako ce da kliknu jedni sa drugima.
      Mogu oni da budu jako zeznuti

      Comment


      • #48
        Originally posted by Mrkela View Post
        Gdje Armani da je slabiji, ne provaljuj se
        Ne govorim da je slabiji, već da ne mogu da naprave tim makar bez jednog klovna, a ove sezone su napabirčili već dva.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • #49
          Jedna bitna stvar kod Armanija ove godine imaju trenera ,ne kazem da ce uci u top 8 ali su svakako ozbiljniji nego prosle godine ,ovaj Gudaitis je sasvim zahvalan C,Minimamba ako se iskontrolise moze sve,a ovog Tiodora sam gledao u Banvitu prosle sezone i bio mi je sasvim ok,sad samo da se uklope i da ne divljaju mnogo,a tu mislim da ce Pjanidjani da odigra bitnu ulogu

          Comment


          • #50
            Mislim kad smo kod trenera i da je Spahija dosta napredovao dok je bio tamo preko bare tako da očekujem i dosta ozbiljniji Makabi ove sezone.

            Comment


            • #51

              Comment


              • #52
                Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Mislim kad smo kod trenera i da je Spahija dosta napredovao dok je bio tamo preko bare tako da očekujem i dosta ozbiljniji Makabi ove sezone.
                Svakako i mislim da ce biti od svih proslogodisnjih bolji,e sad dokle ce dobaciti videcemo,

                Comment


                • #53
                  Boris Dijao ponovo u Evropi!

                  Sjajni francuski košarkaš, koji je od 2003. godine nastupao "preko okeana", odlučio je da se vrati u domovinu i da potpiše jednogodišnji ugovor sa ekipom Pariz-Levaloa.

                  On je ovu odluku doneo posle Eurobasketa, verovatno poslednjeg velikog takmičenja na kom je nastupao za reprezentaciju, u kom je Francuska svoje učešće završila već u prvoj nokaut rundi, a za Pariz, člana prvog ranga i učesnika Evrokupa, potpisuje kao slobodan igrač.

                  Prema pisanju "Jurohupsa", Dijao u ugovoru ima "izlaznu klauzulu za NBA" koja mu omogućava da u slučaju ponude iz najjače evropske lige tamo nesmetno i ode.

                  Comment


                  • #54
                    VODAVODA water becomes Euroleague Basketball licensing partner
                    VODAVODA was founded and is headquartered in Serbia,
                    whose capital city Belgrade will host the 2018 Turkish Airlines EuroLeague Final Four in May
                    https://www.sportando.com/en/cups/eu...g-partner.html
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • #55
                      Kakava je zivotinja Serapan il.kako vec.
                      Brat Djenka bez kosa za 20 minuta.

                      Comment


                      • #56
                        U Himkiju su svi u senci Sveda. Djenka je emotivac kome su izgleda bitne i neke vankosarkaske stvari da bi pokazao sta stvarno zna i ume.

                        Comment


                        • #57
                          Kakva odbrana Barse. Slomili su Panatenaikos.
                          Serafan zaista mnstrouzno izgleda.
                          Barsa spolja sa Ertelom, Kaponenom, Ribasom, Prezijem, unutra Tomic, Serafan itd izgleda zaista mocno.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Kakva odbrana Barse. Slomili su Panatenaikos.
                            Serafan zaista mnstrouzno izgleda.
                            Barsa spolja sa Ertelom, Kaponenom, Ribasom, Prezijem, unutra Tomic, Serafan itd izgleda zaista mocno.
                            Jači su nego prošle sezone, biće nam baš tesko ali da ih uhvatimo nekako na prepad i Pionir.

                            Comment


                            • #59
                              Tu je vec upisan poraz, prejaka je Barsa ove sezone. Ako se ne obrukamo, sampanjac otvaram. Sta ucinise od Panatinaikosa.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • #60
                                Nista nije izgubljeno dok se ne izgubi.

                                Comment

                                Working...
                                X