PDA

Pogledati punu verziju : NHL 2017-18

Strane : [1] 2 3

powerslave
11.10.2017, 04:33
Red je da se otvori nova tema... Ne vjerujem da ce biti aktivna, ali neka je... valjace nam :D

Navijacki, od ove sezone ne ocekujem nista. Najbolje bi bilo da Red Wings-i zavrse na dnu lige ne bi li im se posrecilo na lutriji. Dakle, navija se za sto gori skor i da bude nekog napretka kod pojedinih mladih igraca.. i da se rijese matorih i beskorisnih invalida koji primaju pare ni za sta. Moram otici u Detroit jednom u toku zime da gledam utakmicu u onoj nevjerovatnoj novoj areni. Svaka im cast kako su je napravili.

Nadam se sto boljoj sezoni Wild-a. Mislim da je ovaj tim koji sad imaju dovoljno dobar za deep run.

Realno, Lighting i Ducks mi djeluju kao najbolji timovi(ako TBL ispune svoj potencijal i ostanu zdravi naravno). Vidjecemo... nikad se ne zna u ovakvoj ligi.

Flyers, Devils i Sabres su timovi koji valja pogledati kad se ima vremena. Flyers-i ce biti dobar tim mozda vec sledece sezone. Devils-i nece tako skoro ali valja gledati tu omladinu na pocetku svojih karijera. Oilers-e treba gledati kad god igraju... Maple Leafs-e isto. Oilers i Maple Leafs su legit cup contenders ako mene pitate.

Golden Knights su bgm dobro krenuli. Bice oni bolji od pojedinih starih timova lagano.

Uzbudljiva sezona pred nama kako god okrenes :D Dosta... bas dosta mladih talenata je spremno da pocijepa ligu i promijeni poredak, novi tim, odavno nije bilo ovoliko jakih, ujednacenih timova... e da, vratio se Jagr :biggrin:

:cheers::cheers:

61563
11.10.2017, 04:47
E ziv bio i doneo Pingvinima trecu u nizu Let's Go Pens :biggrin::cheers:

A inace ti tvoji su me naterali dodatno pojacam navijanje za Pingvine kad su ih izbacili 2008 cini mi se, kad su skinuli klince Krozbija i Malkina,al vec sledece sezone je bila fina osveta :D

A sto se tice prognoza mislim da je NHL najnezahvalniji od svih USA sportova narocito kad krene PO

Sta znam za mene Pingvini uvek prvi :D,ali ocekujem dosta od Cikaga brutalni su,Toronto odlicni primaju dosta al uvek mogu da daju vise,LA mi se svidja isto,a Oveckina i Kuznjecova nikad ne otpisujem

Sto sam pogledao fino je St.Luis krenuo kao i Devilsi

Toliko za pocetak od mene laika,ne mogu da budem majstor u svemu dosta je fudbal :D

A da Jagr u Calgariju ha

powerslave
11.10.2017, 05:15
Nemoj Fiksni, dosta su im dva :biggrin: Bolje je za ligu da ih neko skine sa trona(ne Hawks-i... smucili su se vise i Bogu i narodu).

Casti mi, Wings-i ne djeluju lose u trecoj... Mozda i izbore OT veceras.

A gledaj sta radi Neal. Vec dva gola u prvoj. MVP :biggrin:

61563
11.10.2017, 15:42
Nemoj Fiksni, dosta su im dva :biggrin: Bolje je za ligu da ih neko skine sa trona(ne Hawks-i... smucili su se vise i Bogu i narodu).

Casti mi, Wings-i ne djeluju lose u trecoj... Mozda i izbore OT veceras.

A gledaj sta radi Neal. Vec dva gola u prvoj. MVP :biggrin:

Ja ispratio Otavu koju ne mogu da ih smislim od proslog PO,igrali su hokejaski katanaco,kad im dadose Pingvini onaj gol u produzecima ,bio sam srecan ko Zvezda da ga dala u nekih 7 ujutru ha,i sinoc dobise na OT

Neka gde su dve tu su i tri :D...i Detroit je smarao tako pre 20 godina:D,ali bas mi se svidja kako igra Cikago

Veceras derbi Oveckin-Malkin,nadam se da ce se kompleks nastaviti :D

powerslave
12.10.2017, 01:18
Ajmo Capitalsi, ajmo Backstrom i T.J. Oshie! :biggrin:

Ako ne bude vatrometa u prvoj, prebacujem na Maple Leafs.

61563
12.10.2017, 01:30
Licno mislim da ja WAS favorit i da ce dobiti,al srce uz PITZ,jos sledeca u Tampi cini mi se tezak raspored...da Toronto ocekujem odlicnu utakmicu steta za isti termin

Gleado bih i LA-Kalgari al kasno ovde 4.30:D

powerslave
12.10.2017, 02:49
I PIT i WSH su slabiji ove sezone. S tim sto mislim da ce PIT opet gurati do kraja i da ce uzeti nekoga da potkrpi tu poziciju treceg centra jer i dalje imaju 3m lufta. Nije da im je presa da nekoga dovedu jer mogu i sa ovim opcijama da guraju...

Sa druge strane, WSH je bas tanak pozadi. Ne valja ih otpisivati, ali reklo bi se da je njihov voz prosao.

Koje je sranje ovo novo slashing pravilo... J*bao im pas majku. Pa koji kreteni su dozvolili da se ovo sranje ozvanici :facepalm: Nema sanse da ovo opstane. Bas me interesuje kakva je statistika ove prve nedelje... posle cu bas da nadjem, necu sad da se nerviram :biggrin:

powerslave
12.10.2017, 03:01
Lijepo bogami... I Letang i Hornqvist po gol iz PP u povratku na led.

Hornqvist jedan bas zahvalan igrac. Steta sto igra za PIT :biggrin:

61563
12.10.2017, 03:06
Klasa je klasa,Svedska krv uvek dobro dodje u Hokeju

Let's Go Pens

Sad mozes da prebacis na Toronto:biggrin:

Mene iskreno najvise plase ovi iz Cikaga,a recimo ne znam sta da ocekujem od Rengera

61563
12.10.2017, 03:14
hhaha Devilsi ga dali iz Short Henda sa dve igraca manje

Kud prozvah Svedjane:D

powerslave
12.10.2017, 03:54
NYR su dosta promijenili u toku ljeta. Raanta i Stepan u Arizoni a Lindberg-a im uzeo Vegas. Dosao Shattenkirk sto je boost za odbranu, doveli su i veterana Desharnais-a.. s obzirom kakve su im opcije na centru meni taj potez nikako nije jasan jer je tu trebalo bolje, ali valjda oni znaju sta rade. Zibanejad i Hayes su sad ocigledno prvi i drugi centar... ako se sjebe neki od njih dvojice na duze vrijeme ima da boli glava nekoga iz uprave :D A sta imaju od opcija za cetvrtog centra?? Letteieri-a i Nieves-a... daleko bilo :D Mozda i dobije mjesto neko od klinaca.. Chytil ili Andersson, mada cisto sumnjam.. previse su mladi za takvu ulogu. Svi znamo da je dubina na centru jedan od presudnih faktora za osvajanje kupa tako da...

Klein otisao u Evropu, Girardi je otkupljen i eno ga u Tampi...Marc Staal je i dalje tu ali bolje da nije jer on je jedini preostali tu pozadi koji bode oci. Dako i njega maknu do godine. McDonagh, Skjel, DeAngelo, Shattenkirk i Nick Holden vjerovatno. To je bolja odbrana u odnosu na proslu sezonu.

Zuccarello, Miller i Kreider ce nositi napad sad kad nema Stepan-a. Tu su i mladi Buchnevich i Vesey... Rick Nash naravno(vidjecemo koliko on moze da doprinese).

I opet ce najvise da zavise od Lundqvist-a. Prosle sezone je imao uzasnu odbranu ispred sebe i losu formu veci dio sezone... statisticki najgora sezona karijere. Bio je fenomenalan u PO i na 2017 WC tako da znamo da King nije "propao" kako su odma skocili bili dusmani da ga otpisu i bace na otpad. Novi bekap mu je Pavelec tako da ako Henrik ne bude na nivou, NYR ovu sezonu mogu baciti. Na njemu je da ih odvede u PO kako zna i umije.

powerslave
12.10.2017, 04:02
Opet Svedska kombinacija Backstrom-Djoos :D

Opet je Trotz ubacio Ovi-a u istu liniju sa Backstrom-om.. kad muka natjera :biggrin: Dobro su ih sad priitisli Capsi. Neka prica ko sta oce, Backstrom najbolji igrac Capsa.

Dobar debi za Djoos-a.

61563
12.10.2017, 04:19
Stisli Capsi na kraju al ne ide ...idemo dalje:dw:

Steta sto vise ljudi ne prate hokej ovde, mogli sto nauciti,lepa analiza NYR

Ne zna dal da gledam LA,bem ti termin od 4.30:D

powerslave
12.10.2017, 04:28
Gledaj Marchand-a kako ga zavuce... Rijetko odvratna njuska. Koliko sam se samo nervirao kad je on imao 25-25 sezone... ali sam se tjesio da mu je to plafon. Plot twist... 61 prije dvije godine pa 85 prosle sezone. Crkao majci...

powerslave
12.10.2017, 06:28
A sto voli ovaj u Pepsi Center-u da pusti Du Hast :D Kakva atmosfera na kraju sve im jbm! Fenomenalna publika i COL daje dva EN gola u 20 sekundi... Svaka cast za Avalanche veceras. Odlicna utakmica i odlicna atmosfera. Pocistise Bruins-e a trebali bi da budu najgori(jedan od) tim lige :D

EDIT: Dobra poslednja trecina u LA-u. Mislim da malo koga mrze kao Tkachuk-a veceras :biggrin: Kako se radovao nakon drugog gola, ocekivao sam da mu momentalno neko uleti :D Ne vjerujem da mu je iko oprostio ono od prosle sezone... a on im uvali dva komada veceras :ha: Razvukli su vrijeme na kraju maksimalno koliko je bilo guzve, guranja i udaranja.

.....
12.10.2017, 10:08
Ja pratim od prosle sezone intezivno, ubadao sam stvarno neke ludacke tikete haha :D Racunam ove sezone cu jos bolje, al sam za sada sve zivo omasio. Kolorado i Nju Dzersi se povampirili jbt i Vegas takodje, racunao sam da ce oni biti timovi za nabijanje gol razlike al djavola :biggrin:

powerslave
12.10.2017, 10:30
Ja sam ubadao tikete u osnovnoj skoli redovno, posle u srednjoj sve slabije. Sad vise nista ne mogu da pogodim. To treba igrati samo na golove. Sto vise znas o timovima i igracima, to sve gore ide u kladionici... naopako, braco moja mila :D

.....
12.10.2017, 10:44
E to je tacno tako, jos me ljudi poceli pitati za tipove z NHL, vec me sramota :laugh: Inace sta se desava sa Sharksima ovo? Ne bi reko Marleau toliko bas znacio, mora da sa propustio jos neciji odlazak.

powerslave
12.10.2017, 11:13
I dalje su tu Thornton, Couture, Burns i Pavelski sto se tice produkcije u napadu. E sad... s obzirom na godie i povredu kakvu je pretrpio Joe Thornton, pitanje je kakvu ce sezonu imati. Zivotinja je on, ali ne moze ni on dovijeka.. Najpametnije bi bilo da ga uklone iz prvog PP tima svakako. Sad kad nema Marelau-a, vidjecemo ko ce da napravi iskorak i preuzme teret... ko moze da pruzi 25-30 golova za sezonu. Ne mora to biti jedan igrac, treba svi da zapnu. Boedker, Hertl, Ward, Donskoi... A doslo vrijeme i da vidimo sta mogu momci koji su nosili tim iz AHL-a i ima li medju njima neko ko ce u buduce davati 25-30 golova po sezoni. Timo Meier, Kevin Labanc... Carpenter. Sva trojica su imali prilike da igraju u NHL-u i prosle sezone, pa da vidimo ima li tu napretka i jesu li spremni da preuzmu tu ulogu. Takav je tim naprijed da treba ocekivati ili bolje reci nadati se ujednacenoj produkciji prve i druge linije i dosta podrske od ostalih i naravno Burns-a od pozadi. Pametno je sto Vlasic i Burns nisu upareni tako da i u odbrani ima opcija. Solidna je to odbrana generalno.. Burns, Martin, Vlasic, Braun, Dillon i Demelo. Martin Jones je prosjecan golman ali ga uvijek mozes ocekivati tu oko .910 do .915sv% i moze da odigra veci dio utakmica na tom nivou tako da makar znaju na cemu su sa njim i ako im on sigurno nece obezbijediti put do plejofa. Vidjecemo sta ce raditi uprava prije deadline-a i oce li trejdovati nekoga. Tijesna je ta divizija sad kad su Oilers-i gotovo siguran putnik za PO. Osim Canucks-a i Golden Knights-a svi ce biti u borbi za PO, pa i Coyotes-i ciji tim djeluje solidno. Oilers, Ducks, Flames, Sharks, Kings... nema mnogo prostora za greske. Nije njima voz jos prosao, samo je pitanje kako ce reagovati mladji igraci i koliko mogu ove godine.

.....
12.10.2017, 12:07
Meni se pretprosle sezone cinilo da ce Hertl da bude glavni igrac u godinama koje slede, verovatno i hoce samo sto ga je povreda usporila prosle sezone. Dobro, tek su odigrali 2 utakmice, ne moze da se donosi neki sud, ali protiv Kingsa su bas delovali ocajno.

61563
12.10.2017, 13:24
Znao sam de ce u LA biti dobra utakmica ali sam zaspao,steta za Kingse drazi su mi

Evo stizu ljudi pozdrav @trigger,ajmo jos:biggrin: ,ja sam gledao ove sezone SJ protv bas LA i izgubili su lagano po meni i to kuci i nisu me nesto zadivili

A sto tice kladjenja samo uzivo ili eventualno 2 duple sanse za jace pare,eventualno singl,mada ja iskljucivo kao i NFL igram live i mislim da je mnogo bolje,golovi prva trecina obavezno,i kad vidim kako krene mec singl na neku ekipu i bez neresenog smanjujes dosta rizik, a daju dobre kvote

I recimo sto se tice golova ove sezone prosao do sad svaki put na Toronto ljudi si neverovatni kakve meceve igraju

Veceras u Tampi bice tesko ali Let's Go Pens :D

@Powerslave...tebe treba neke novine ili portal da uzme iz Srbije i da im saljes tekstove oko NHL i obrazujes malo nasu naciju:)...sta ocekujes od tvojih vcr,ja pojma nemam nisam gledao Arizonu nijednom ove godine a ni Detroit sve sto znam vidim da si pisao da bi ti tankovao sezonu...vcr i TNF,treba sve ispratiti:D

.....
12.10.2017, 13:54
Pozdrav Fiksni (dugo vremena nisam mogao da skontam koga zovu tako :biggrin:)

Dajte neke predloge za golove veceras, lakse da ispratim kad su samo golovi, za ostalo nemam vise zivaca :biggrin:

petar84
12.10.2017, 14:58
Nisam ni hteo da ulazim na temu ovih dana, kontam šta da ulazim, da se Slave i ja prepisujemo jednom sedmično....kad ono, gle čuda, više postova nego cele prošle sezone :)

Gledao sam prve dve trećine Boston, i samo lagano ugasio i spavanje. PP katastrofa, PK još gori, vidi se da nedostaje par igrača, Bergi i Backes, a da par povratnika još nije na nivou, pre svih Krug...

61563
12.10.2017, 16:10
Pozdrav Fiksni (dugo vremena nisam mogao da skontam koga zovu tako :biggrin:)

Dajte neke predloge za golove veceras, lakse da ispratim kad su samo golovi, za ostalo nemam vise zivaca :biggrin:

Mozda Cikago,ali ja to dok ne krene mec ne igram da vidim kako izgleda,sem kad je Toronto u pitanju njih uvek ispostujem:D

A ako bi igrao tiket stavio bih dve duple sanse vcr x2 na St.Luis,Floridu nisam gledao,ali St.Luis mi se svidja i stavio bih 1x na Cikago ukupna kvota 2,16 pa sad ko koliko para ko hoce,po meni ili singl ili 2 meca najvise na tiket

petar84
12.10.2017, 19:00
Mozda Cikago,ali ja to dok ne krene mec ne igram da vidim kako izgleda,sem kad je Toronto u pitanju njih uvek ispostujem:D

A ako bi igrao tiket stavio bih dve duple sanse vcr x2 na St.Luis,Floridu nisam gledao,ali St.Luis mi se svidja i stavio bih 1x na Cikago ukupna kvota 2,16 pa sad ko koliko para ko hoce,po meni ili singl ili 2 meca najvise na tiketMozda i SJS 1X, BUF im je idealna prilika...mada kolioo se secam, poslednje dve sezone su se bas mucili sa njima

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ol' Dirty Bastard
12.10.2017, 21:40
Aj kad ste se zaleteli sa pisanjem da se i ja pridruzim malo, mada sam poprilicno nov u NHLu i ucim jos dosta stvari tako da manje diskutujem ali upijam stvari polako :D Generalno pratim pomalo onako pa sigurno nekih 6,7 godina ali kad kazem pratim to je u fazonu znam par igraca, ko je osvojio, i malo stanje u PO ali zadnju sezonu sam poceo bas bas da gledam i sve vise mi se svidjalo i evo sad ovu sezonu svaki mec sam ispratio maksimalno. Inace za Capitalse navijam i to zato sto sam sa Ovechkinom, Backstromom i kompanijom gazio u NHL09 pa sam ih zgotivio da bi ovu zadnju sezonu kao sto rekoh svaki mec ispratio, a i jos jedan razlog je i njihov rivalitet sa Pitsburgom koje ne volim ni u NFLu :D Mada su nam nabili kompleks opasno, tacno se juce vidi kako nekako u grcu ulaze u mec kao da znaju da gube u startu...

61563
13.10.2017, 00:38
Aj kad ste se zaleteli sa pisanjem da se i ja pridruzim malo, mada sam poprilicno nov u NHLu i ucim jos dosta stvari tako da manje diskutujem ali upijam stvari polako :D Generalno pratim pomalo onako pa sigurno nekih 6,7 godina ali kad kazem pratim to je u fazonu znam par igraca, ko je osvojio, i malo stanje u PO ali zadnju sezonu sam poceo bas bas da gledam i sve vise mi se svidjalo i evo sad ovu sezonu svaki mec sam ispratio maksimalno. Inace za Capitalse navijam i to zato sto sam sa Ovechkinom, Backstromom i kompanijom gazio u NHL09 pa sam ih zgotivio da bi ovu zadnju sezonu kao sto rekoh svaki mec ispratio, a i jos jedan razlog je i njihov rivalitet sa Pitsburgom koje ne volim ni u NFLu :D Mada su nam nabili kompleks opasno, tacno se juce vidi kako nekako u grcu ulaze u mec kao da znaju da gube u startu...

A znaci ti ko ja al u kontri ja svugde za Pitzburg i u NFL i u NHL:D,mada pocinje BB da me nervira nek krene u penzija ako ne moze.a sinoc pa ko sto kazes redovne musterije mada zamalo da ga zavuce Kuznjecov na samom kraju,Bekstrom je paklen,mada ja u sustini volim sve Svedjane u hokeju :D

powerslave
13.10.2017, 02:07
Ja ustao prije sat vremena :D

Gledacu MIN at CHI dok ne krene Detroit.

61563
13.10.2017, 02:09
Al ga zavuce Gencel ,odlicno igramo PP,ali Tampa dosta bolja,paklena su ekipa 1-1 za sad

haha ...pa pogledaj kad primamo gol u 0.01 pre kraj prve desetinka nije ni sekunda

powerslave
13.10.2017, 02:23
Regularan gol Hedman-a... 0.01 prije kraja :biggrin:

61563
13.10.2017, 02:26
Regularan gol Hedman-a... 0.01 prije kraja :biggrin:

Bas napisah ovo je neverovatno,mada iskreno zasluzili su stisli celu trecinu pred golom Pitzburga,dobice oni ovo

powerslave
13.10.2017, 02:28
Bez zajebancije, ova odbrana je kalibar za Stanley Cup. Hedman uzima Norris trofej ove sezone. Bog otac blue line-a :fct:

powerslave
13.10.2017, 02:49
Ahahahahah kako je Foligno poslao Seabrook-a na klupu :ha: :ha: Ovo ide u najbolje momente sezone sigurno :D

powerslave
13.10.2017, 03:20
Kakav play TBL-a :wthy: Vrhunska kontrola paka sa igracem manje i kakva tranzicija iz odbrane u napad... mogli su da rade golmanu sta su htjeli. Svaka im cast.

61563
13.10.2017, 05:56
Ozbiljan ekipa Tampa,gledah NFL,do sad vidim ovi tvoji 2-2 pred trecu sad cu da odgledam da vidim na sta to lici

powerslave
13.10.2017, 06:49
Skolski dobijena utakmica. Odlicna reakcija st-a kod onog shg-a. Milo mi je sto se Glendening upisao, veliki radnik. Kakav je Frk snajper :D

Kapiten ponovo bio za klasu najbolji igrac na ledu.

EDIT: Ne znam jesam li samo ja imao takav utisak, ali je djelovalo kao da je 80% publike navijalo za Red Wings-e :D Da nije bio Coyotes logo na centru ne bi ljudi znali da se igralo u Arizoni :D

61563
14.10.2017, 01:51
Al napadju CBJ igraju celu trecinu ko da imaju igraca vise,al brane se NYR i onda poklone pak i Hejs jedan na jedan sa golomanom za O-1 posle prve

Ne verujem da ce izdrazati NYR ovako celu utakmicu.

61563
14.10.2017, 03:40
Obrnuo ih CBJ zasluzano 3-1,...a drugi gol i slalom Panarina vrhunski

A vidim Capsi se vracaju na trasu svi se lepo raspucali

Ol' Dirty Bastard
14.10.2017, 13:04
Bas losi Rangersi, Lundqvist ih je spasao i veceg poraza.

.....
14.10.2017, 13:17
Detroit ne deluje kao da ce da zavrsi na dnu lige, bar za sada.

61563
14.10.2017, 20:34

Ne deluje uopste ,to Powerslave izgleda tera maler:D u PO ce na kraju da zavrse.

Vecers puno odlicnih utakmica mislim da je vreme da pobedimo lagano Floridu,favoriti su mi Cikago,Kingsi pa i Minesota mada vidim da imaju problema sa povredama

A bice zanimljivo i u Tampi,NYR sa Devilsima,Fila sa Wasingtonom,a imamo i Kanadski derbi Montreala-Toronto

Ocekujem skoro svugde golove,zazmurite i uplatite koji god par :D

61563
15.10.2017, 01:22
Jos jedan odlicno odradjen PP i 1-0 SidtheKID idemo dalje :dw:

Let's Go Pens

Dobra tekma na kraju 4-3 sigurnije nego sto rez govori,mada ne svidja mi se lako primamo golove,al dobro maraton je ovo koji tek poceo

61563
16.10.2017, 16:56
Gledao sam Boston dva puta ove godine sinoc i protiv Colorada,i oba puta stekao sam utisak da gledam najlosiju ekipu u NHL trenutno

Veceras samo jedan mec Detroit-Tampa,mislim da Tampa nece izgubuti a ocekujem i golove 5,6 plus

powerslave
16.10.2017, 21:04

Ne umijem da objasnim dosadasnju igru ovog tima :D Da ne idem sad u detalje, ali na osnovu prosle sezone i minimalne aktivnosti na trzistu, ne vjerujem da je iko imao visoka ocekivanja od njih. Statistika za proslu sezonu je toliko losa da mi nije dobro kad negdje naletim na te podatke.. Dosta matorih, istrosenih i prosjecnih igraca u timu. Pa jbt Franzen se i dalje vodi kao igrac i j*be cap space samo tako. Tuzno je sto je Zetterberg i dalje ubjedljivo najbolji igrac i sto on od 37 godina nosi ovaj tim.

Koja je svrha ponovo uraditi ono sto su radili do prosle sezone? Uci u PO a znati da nema sanse da se kup osvoji ali eto samo da se ocuva niz... E to ih je i dovelo tu dje jesu trenutno... predivan roster i sjajne sanse za re-build s obzirom da nisu imali top10 pick od 1990. do 2016.

Ako ponovo pokusavaju da jure PO, onda uprava definitivno nije normalna.

Mada neka guraju dokle budu mogli, volim i ja kad dobijaju i meni bude milo kad udje pak u mrezu tako da se ne bunim. Jednostavno mislim da nemaju sanse za PO jer nece ovakva igra dugo trajati.

petar84
16.10.2017, 21:08
Gledao sam Boston dva puta ove godine sinoc i protiv Colorada,i oba puta stekao sam utisak da gledam najlosiju ekipu u NHL trenutno

Veceras samo jedan mec Detroit-Tampa,mislim da Tampa nece izgubuti a ocekujem i golove 5,6 plus

Imamo par novih igraca, par povredjenih...i dosta perspektivnu ekipu..ne sekiram se ja za nas [emoji1]

powerslave
17.10.2017, 02:50
E majku li vam... Jbm ti ja i ovakav gol. Ali kako ovo objasniti sad... "reverse challenge"? I evo sad mice PP i dobijamo penalty shot :ha::ha:

EDIT: Bravo Abby!!

61563
17.10.2017, 03:15
Neda Vasilevski :D...ali dobri ste simpaticna ekipa moze ove godine ako ovako nastavi do PO

Ipak dade:D

powerslave
17.10.2017, 03:20
We got the game! Ajmo sad PPG!

powerslave
17.10.2017, 03:48
Ericsson-e, bravu jedan..

61563
17.10.2017, 03:48
Raspucali Kucerov fino usao u sezonu

powerslave
17.10.2017, 04:21
Postali smo im redovne musterije...

Veceras poraz zbog posrane igre u prvoj trecini... ne racunajuci prvih pet minuta gdje smo ih sabili.

61563
17.10.2017, 04:27
Dobro ste se i vratili posle SH gola a posle odmah PP,sutra pada Tampa gostuju Devilsima,dobri su ali mnogo bi im bilo da vezu 5-tu pobedu

powerslave
17.10.2017, 05:01
Sva tri gola proizvod gresaka igraca Detroita.

61563
18.10.2017, 01:48
Nastavljamo u sampionskom ritmu Let's Go Pens,rutinski 0-2 posle prve protiv Rengera

Evo ih i Devilsi,red bi bilo da padne Tampa

powerslave
18.10.2017, 02:09
Ja se sad ukljucio. Morao sam malo da prilegnem prije nego sto krenu utakmice ali se malo uspavao :D

Upalio sam PIT-NYR... ako prime jos jedan sad na pocetku druge, prebacujem na Senators-e da vidim Karlsson-a malo.

EDIT: Mora da se kazni double minor penalty :D

EDIT2: Evo ga :D

EDIT3: Miller time!

powerslave
18.10.2017, 02:35
5 na 3. Mora tu jos jedan da padne.

EDIT: morao kreten da usere

61563
18.10.2017, 02:47
Kakva sugava trecina ebo ih PP dobro 100 minuta ne kazne ,al dobijamo ovo sad kad stegnemo u trecoj

powerslave
18.10.2017, 03:13
Gledaj ove brave od Devils-a... njih trojica iza svog gola, nema potrebe da ostane neko Stamer-a da cuva :facepalm:

powerslave
18.10.2017, 03:19
Vrhunski gol Grabner-a. Nisu Rangers-i do veceras igrali ovako kvalitetno.

EDIT: A kako ovo moj Henrik? :facepalm:

61563
18.10.2017, 03:53
Nalozili se protiv sampiona al nije dovoljno ne,ne

powerslave
18.10.2017, 04:21
SO u New Jersey-u :D

EDIT: Bravo, odlicna utakmica i odlicna comeback pobjeda za NJD.

Ol' Dirty Bastard
18.10.2017, 11:57
Sad pogledah utakmicu Devils-Lighting, bas odlicna. A Rangersi specijalci kako izgubise...

.....
18.10.2017, 13:30
Devilsi i Edmonton igraju suprotno od svih ocekivanja, svako na svoj nacin :D Inace sam i ja koji se ne razumem bas preterano mislio da ce Edmonton ove sezone da kida, koji li im je djavo.

61563
18.10.2017, 14:04
Devilsi su odlicni ove godine koliko sam ih gledao a jesam,a sinoc ekstra utakmica protiv Tampe,koja je za mene jedna od ekipa koja je najvise pokazala do sad i pobedise nekako.Edmonton vidim da su ih ubrajali u dobre timove ,rezultati losi ali nisam ih gledao ove godine,nesto me ne vuce da palim njihov stream :)

Bice zanimljivo nocas dal ce Toronto da po ocekivanju da dobije Detroit,ili...mada meni ce biti najzanimljivije u St.Luisu-Cikago

powerslave
19.10.2017, 00:31
Toronto samo moze da dobije po pikici nocas :)

61563
19.10.2017, 01:09
Licno ocekujem nekih 6-2 ,6-3 za Toronto,sinoc zakazali sa golovima prvi pu,t vcr ce biti opustenije a kec je realan :D

powerslave
19.10.2017, 01:19
Simpaticna je to ekipa. Zbog Shanahan-a i Babcock-a bi volio da uzmu kup u nekoj od narednih sezona. Fantastican posao su odradili zadnjih par godina.

Pa i da izgubimo od njih, nikakva sramota :D

61563
19.10.2017, 01:35
Simpaticna je to ekipa. Zbog Shanahan-a i Babcock-a bi volio da uzmu kup u nekoj od narednih sezona. Fantastican posao su odradili zadnjih par godina.

Pa i da izgubimo od njih, nikakva sramota :D

Tacno sam znao da ces da spomenes Babkoka:D...meni se svidjaju jer su mi lepi za gledanje,al mnogo primaju golova,tesko ce tako do titule bar ove godine

Sta znam malo je proslo,do sad najbolji utisak i mozda konkurent Pitzburgu za titulu Tampa,ali opet ponavljam Chikago i svidja mi se LA imaju nesto sampionski karakter u sebi ne znam zasto mi tako deluje ,laicki pricam

I ja mislim da je Wasingotonu voz poslednji prosao prosle godine,svidjaju mi se Devilsi i Fila

Mada ovaj NHL je jedan sport do PO i osnovni cilj samo da udjemo,a onda i osmi moze da zvekne prvog i opet se ponovi neki Nesvil.
Al na kraju ipak sampioni postave stvari na svoje mesto da se ne desi neka glupost u finalu :D

61563
19.10.2017, 01:53
Ssta radi Kadri sam :D

powerslave
19.10.2017, 01:56
Ostavise Kadri-a samog, cijela desna strana je bila prazna jbt... a cetvorica kod klupe. Zajebali smjenu potpuno :facepalm:

A gledaj ovo... prva dva suta, dva gola :facepalm:

61563
19.10.2017, 02:07
Matori je klasa...i dalje je najbolji u ekipi

Precenio sam ja Detroit ode preko 6 komada:D

powerslave
19.10.2017, 03:00
Tako sudije, budite makar jednom posteni :D

61563
19.10.2017, 04:19
Licno ocekujem nekih 6-2 ,6-3 za Toronto,sinoc zakazali sa golovima prvi pu,t vcr ce biti opustenije a kec je realan :D

Hvala:biggrin:

FT 6-3

powerslave
19.10.2017, 04:22
Sta radi Allen sve mu jbm :D Uvijek je lijepo vidjeti kad neko ovako gazi CHI.

EDIT: Sudija, sudija...

powerslave
19.10.2017, 05:26
Dobar gol Cammalleri-a...

EDIT: Fino igraju Kings-i za sad. I evo dok pisem ovo het-trik Kempe-a! Ja se nadam da ce zadrzati igru na ovom nivou veci dio sezone.. bas im je dobro pala promjena trenera. Neki igraci kao da su napokon pusteni sa lanca i komplet ekipa igra ofanzivnije nego sto smo navikli, a solid a odbrana je i dalje tu. Lijepo je imati i zdravog Quick-a na golu svakako :D

powerslave
20.10.2017, 03:31
Kevin Hayes :wthy:

powerslave
20.10.2017, 04:34
Kakav je Moore Terminator :D Odlicna tekma... Karlsson 3 asistencije veceras, ali milo mi je sto su Devils-i pobijedili. Bas simpaticna ekipa.. vidjecemo sta ce biti sa Schneider-om.

Da se isprati sad ova poslednja trecina Oilers-Hawks.

EDIT: Zasluzili Oilers-i ovo da dobiju. Sudije im j*base majku veceras :D

Da vidimo sad STL-COL, pa onda treca u Arizoni da se isprati.

EDIT: Bravo Clayton Keller...bravo decko! Fenomenalna je top linija Coyotes-a.

EDIT: Bravo Clayton Keller no.2 Novi Patrick Kane jbt :D

Bas dobre utakmice veceras. Sve koje sam ispratio su bile zanimljive do kraja. Ilanders-Rangers zavrsena u SO, Devils-Senators i Oilers-Hawks u OT a Blues-Avs i Stars-Coyotes na jedan gol i drama do samog kraja na obije utakmice.

Daleko bilo, cijelu noc buljim u lap top :biggrin:

EDIT: kakav je gol dao Pastrnak :wthy: Bergeron 4pts u prvoj utakmici sezone :ok:

61563
20.10.2017, 07:26
Poceh da gledam Boston.ali posle onih 5 minuta prebacio sam momentalno ,slalom Pastrnaka,svaka cast

Odgledao sam jos za mene najbolji mec veceri Otavu i Devilse i uvek mi je drago kad izgubi Otava,odlican mec

E onda je usledilo mucenje gledajuci Cikago,ja mislim da ne bi dali 2 gol do prekosutra,i neka su izgubili mada i Edmonton je kriminalan napadacki bas lose,malo se u trecoj razleteli inace losi
Ali srecom NFL je bio vise nego uzbudljiv za razliku od mrtvog Cikaga
I dalje mi nije jasno kako je Cikago natrpao 10 komada najboljima,to je jedini mec ove sezone Pensa koji nisam gledao

U sutra u Detroit stize Oveckin dvojka lagana:D...poklapa mi se sa Pitsburgom ,steta

powerslave
20.10.2017, 08:34
Ja ponovo petak i subotu nista necu ispratiti uzivo, zbog posla :dr: Neka bude dvojka lagana samo neka tonu ovi moji :biggrin:

powerslave
21.10.2017, 00:25
Da li su to najavili povratak "magicnog" paka? :D Ma i treba da se vrati "glow puck" jer ljudi i dalje kukaju kako se pak ne vidi u toku tv prenosa i ako sad imamo full hd prenose.

61563
21.10.2017, 09:25
Kako gramo PP,i svakoj ekipi damo nadu i onda sve dodje nas voje :D.Realno ne vidim ko ce da nas spreci za treci Stenli u nizu, Let's Go Pens,veceras vreme da se osvetimo Tampi

E kad Anahajm nekog natrpa sa 6 komada onda znas koliko si los,ne kazem da su Daksi krs al igraju tvrdo tesko daju,al i tesko primaju

I ovaj Montreal sam gledao triput ne znam kad su ocajni bili,sve u svemu ove ekipe iz Kanada sem Toronta uopste mi se ne svidjaju

Kad ce taj pak, jel to onaj sto svetli, ranije plavo? Ko auru oko sebe da ima :D

Meni realno zavisi kakav je stream,al sto vise gledam vec sam se navikao gde je pak ,i kako se krece

61563
21.10.2017, 23:06
Hejs mi se bas svidja kad krene jedan jedan majstor odlican vcr,a ovim Rengerima odgovaraju ovi pekarski termini po USA vremenu i proslu do sad jedinu pobedu uzeli u podne protiv Montreala.

Dal ce mrtvi Cikago nocas dobiti,realna je 2 protiv Arizone,a i golovi

61563
22.10.2017, 01:31
E jes smorio vise ovaj Kucerov...

powerslave
22.10.2017, 03:34
Sta se desava sa tvojima, moj Fiksni? :D

61563
22.10.2017, 04:57
Morace neko da nam skloni ovu Tampu sa puta do titule ,nesto nam ne lezi :D

Gledam ovaj raspali Cikago oni su umetnici,ni Arizonu ne mogu dobiti iz Face ofa im ruki daje gol

61563
24.10.2017, 00:21
Fino se Detroit i juce pokazao:D,danas dva meca onaj koji mene vise zanima je Toronto vs LA,o Kingsima imam bas visoko misljenje uz Tampu i naravno najbolje Pense,
mozda su i najvise pokazali do sad,ali vcr mislim da gube i da ce biti golova

powerslave
24.10.2017, 09:03
"Niemi was placed on waivers..."

Kakvo iznenadjenje :biggrin: Primio 16 komada u tri utakmice koje je poceo ove sezone :facepalm: 7.5 GAA :cool:

61563
24.10.2017, 13:07
"Niemi was placed on waivers..."

Kakvo iznenadjenje :biggrin: Primio 16 komada u tri utakmice koje je poceo ove sezone :facepalm: 7.5 GAA :cool:

Pa ne moze tako u sampionskom timu :D,ma nek brani Marej ,i finale je branio prosle sezone kad je zameni Flurija,ja bi ga postavio za prvog golmana i to je to,mislim da moze,ili nek uzmu Lunkvista:) ako mogu, a ima jos par zanimljivih

Kako god veceras imate ljudi jedan zicer a to je pobeda Pensa ,protiv Oilersa,koji se bas muce da daju gol bar sto sam ih gledao i to su mrtvim Rangerima i Cikagom,mada korektni su ovako al nekako kad treba da napadnu tanko,to protiv najboljih nece moci ,lagana jedinica

Ima dosta meceva veceras i to prilicno zanimljivih ,mislim da ce Fila da dobije ,Anahajm ,ocekujem i Minesotinu pobedu,svakako ne poraz

powerslave
24.10.2017, 23:53
Pa ne moze tako u sampionskom timu :D,ma nek brani Marej ,i finale je branio prosle sezone kad je zameni Flurija,ja bi ga postavio za prvog golmana i to je to,mislim da moze,ili nek uzmu Lunkvista:) ako mogu, a ima jos par zanimljivih

Murray ih je fenomenalnom igrom vodio do kupa 2016. i ponovo kad je trebalo prosle sezone. On je prakticno bio starter cijele prosle sezone... muka mi sad da mu trazim statistiku ali bio je u konkurenciji za naj-rukija sezone... mislim da je zavrsio 4. ili 5. Prosle sezone je odigrao manje uakmica u PO jer je Fleury bio hot, ali su se ipak oslonili na njega u poslednje dvije runde. Bas, bas perspektivan golman i on ce im sigurno biti prvi izbor narednih nekoliko godina ako uspije da ostane na ovom nivou. Da nisu izbiljno racunali na njega da bude starter, oni bi zastitili Fleury-a od expansion draft-a... ali nisu jer je svima bilo jasno da je Murray pravi izbor.

E sad, sta nikome nije bilo jasno je dovodjenje Niemi-a da bude back-up i rastereti Murray-a 30-ak utakmica u sezoni... Ej, Niemi :wall: :facepalm: Pa su onda ponovo pucali sebi u koljeno kad je Subban-a zavrsio na waiver. Kakav god da je(moze biti solidan golman, jos je klinac) bolja bi bio opcija od one tranje sigurno.

Bilo koji trade za nekog vrhunskog golmana nema smisla(a i prakticno bi bilo nemoguce dovesti neko jako ime) jer njima treba back-up.

Trenutno su im opcije Tristan Jerry i Casey DeSmith, od kojih nijedan nije buduci Hasek :biggrin: Vidim da je DeSmith dobio prednost za sad. Ukratko, kad je Murray povrijedjen ili kad mora da odmori, ima da pljuste golovi kao onda 10 od Hawks-a ili 7 od Stamera i ekipe :D

Vjerovatno ce ici po nekog prosjecnog nesretnika kao sto su Hammond, Hutchinson itd itd.

EDIT: E zaboravih da kazem, neka vam je sa srecom Sheahan :D Samo da ga moje oci vise ne gledaju u crvenom dresu :biggrin:

61563
25.10.2017, 01:21
E koji je lik ovaj Rivs ,tu je samo da se pomaklja ,i pravi show za publiku:D

I protiv Nesvila pre desetak dana je imao svoj performans i to dupli evo poceo i veceras :biggrin:

0-0 posle prve ocekivano i tvrdo protiv ruzne i dosadne ekipe Edmontona,ali dobro bice dovoljan jedan gol i tu je prica gotova

powerslave
25.10.2017, 02:22
Kako j*be suidja Flyers-e, ovo nije normalno...

61563
25.10.2017, 03:08
E tako sad nek se brane do prekosutra, idemo sampioni jos jedan da se overi

powerslave
25.10.2017, 03:27
A sto je dobra atmosfera u Pitsburgu... mozes svaku psovku da cujes. Kao da su dosli tenis da gledaju, pa namjerno cute. Ovo je uzas... Daj makar neka se pobije neko... Dje su Reaves i Lucic... Daj to da vidimo prije kraja :D

powerslave
25.10.2017, 03:29
Connor McDavid! Eee sad imamo sta da vidimo :D

61563
25.10.2017, 03:34
A sto je dobra atmosfera u Pitsburgu... mozes svaku psovku da cujes. Kao da su dosli tenis da gledaju, pa namjerno cute. Ovo je uzas... Daj makar neka se pobije neko... Dje su Reaves i Lucic... Daj to da vidimo prije kraja :D

Tuklo se magare ,vec u prvoj trecini samo zato i sluzi da animira publiku,a jbg tisina ova publika je navikla na titule cuva se za finale:D

A greota je sto ovaj Mekdejvid igra za ovaj Edmonton on jurca non stop evo vec treci mec za redom ih gledam dali su 3 gola za tri meca

powerslave
25.10.2017, 03:36
Bravo debeli! Kakva je to faca, steta sto igra za PIT :biggrin:

E bogami sam mislio da ce ga gadjati Lucic stapom.u glavu sad kad nije mogao da ga stigne... ma dje da ga stigne, debeli medju najbrzim igracima u ligi.

61563
25.10.2017, 03:37
Bravo Kesel ,cao zdravo Oilersi

powerslave
25.10.2017, 03:44
Popravice se Oilers-i. Ne znam koji im je k*rac, ali svi znamo da mogu mnogo bolje od ovoga. Neve ovaj njihom slump dugo trajati. Evo se i Draisaitl vratio. Dobar je bio veceras a dako i RNH krene vise. A McDavid je bas svjetlosnim godinama ispred svih svojih vrsnjaka a bgm i u odnosu na 90 i kusur posto igraca ove lige :D

Gle sta nam radi Eichel... posprda se sa Mantha-om :facepalm: :facepalm:

61563
25.10.2017, 03:51
Taj Bafalo sam bas slabo gledao nisu mi nesto zapali ali taj Eichel ,je bio odlican tad ne secam se ni sa kim su vise igrali,ovaj vas Larkin vidim voli da bude kaznjen :D

Ova Tampa nije normalna 41 gol do sad presisali i Toronto, doduse danas vidim na emti net,al morao je i Kucerov da overi

Gledao bih Cikago sa ovim Vegasom al opet cu zaglaviti dok ne svane ako pustim prenos:biggrin:

powerslave
25.10.2017, 03:56
Larkin veceras, samo neka je zdravo... Mada iskreno, dva puta je isao u boks zbog ovog novog, izuzetno retardiranog i iritantnog slashing pravila. Nema ova ekipa nista pozitivno... Najbolje sto imamo za buducnost su Larkin, Mantha i AA... a sva trojica su u najboljem slucaju top6... ovako realno 2-3 linija igraci.

Da je nama Eichel sve bi lakse i ljepse bilo. Ubica, brutalan igrac.

Zaboravih da prokomentarisem Tampu... tj samo sam htio da kazem da je, kad je zdrav, Steven Stamkos bas lagano najopasniji, najubojitiji napadac u ligi. E jbt, on vec ima 17 asistencija. Sacuvaj boze... kakva dominacija.

61563
25.10.2017, 04:02
Sledecu igramo sa Winipegom,mislim da je to jedina ekipa koju ove godine nisam pogledao ni minut sve sam ,pogledao bar mec,neke ekipe vise nek manje,al njih ni minut

Al mislim da ce to biti plitak potok za Pense da se vezu dve pobede

Primili smo 40 golova jbt najvise u ligi,al dobro 12 od Tampe i 10 od Cikaga :biggrin:

Dadose ga Kingsi pred kraja ha,e sto volim kad ga Otava primi:D Kempe ,mislim da je i juce imao asistenciju ,svidja mi se ,nekom je bese i 3 komada zabio

powerslave
25.10.2017, 04:10
Kempe sto su ga navijaci Kigs-a pljuvali i tjerali u nizi rang kad je krenula sezona. 5 golova u zadnje 3-4 utakmice... jeste, ima problema u igri... dosta puta ne cita igru i gubi se u prazno, nije konstantan.. luta po ledu. Ali polako, to ce tek da nauci. Treba ovom timu, pogotovo od kako su izgubili Carter-a.

powerslave
25.10.2017, 04:25
Kakav je tata Erik Karlsson. Poslednji covjek koji je sa ovakvom lakocom i ovako pametno igrao hokej je onaj sto je sedam puta osvajao Norris-a. E na tom nivou igra Erik Karlsson.

Kempe donese pobjedu. Samo neka laju dusmani :D

Edit: Matt Nieto het trik :D Hahahaha Landeskog odma prosipa. Bravo, bravo! Izgubise tri za redom, milo mi je sto dobise veceras. Jesu to Avsi mrzni, ali ovaj tim koji sada imaju je bas simpatican. Nema onoga posrova Roy-a na klupi vise pa je dosta podnosljivije za gledati.

61563
25.10.2017, 15:12
Ja sam taj Colorado bas gotivio krajem 90- tih kad su po meni bili uz Detroit bili najbolja ekipa tog vremenena ,ne znam zasto al mi uvek bilo mrsko da navijam za Detroit:D

Doduse sad nisu toliko bitni pa mi svejedno ali svakako ne bi voleo da uzmete vise titula bar dok Pensi ne osvoje 12 :biggrin:

A ovaj Vegas, nesto nisam fan novih fransiza,ali deluje da su sklopili finu ekipu,al sve je jos rano videcemo kako ce ici dalje

powerslave
26.10.2017, 04:33
Branio je Lack stvarno sve i svasta veceras, a pogotovo sad u trecoj, ali izgleda nista od OT-a. Zgazise ih Blues-i.

61563
26.10.2017, 04:45
Branio je Lack stvarno sve i svasta veceras, a pogotovo sad u trecoj, ali izgleda nista od OT-a. Zgazise ih Blues-i.

Gledao sam CBJ do 4-0 onda sam prestao ,onaj Bafalo ima samo Ajkla,ovo ostalo ne znam,svidja mi se ovaj Bobrovski kako brani ove sezone

I prebacim na St.Luis i dadose 4-ti i bas ga lepo metnuo Stasny

powerslave
26.10.2017, 04:55
https://www.youtube.com/watch?v=dtx1DEuo-0k

Najjaci momenat sinoc, napokon na YT :ha::rofl:

Ser Gagi
26.10.2017, 18:59
Fiksni, jel dobijaju danas Pensi? Planiram da igram 1 uz 5+ golova :D

61563
26.10.2017, 19:02
Mislim da da dobijaju lagano i trebalo bi biti bar 5 golova

Favoriti su mi jos

Toronto
Tampa
NYR
Minestoa

E sad mozes i duple sanse da povezes ili da igras sa produzecima pobednika

Ja da biram prvo bi stavio na Pense i NYR,mada i Tampa bi morala da zgazi Detroit i da bude golova na tom mecu

Ser Gagi
26.10.2017, 19:03
Igram Tampu I Pense 1 & 5+, hvala na odgovoru :)

61563
27.10.2017, 00:56
Ajmo Pingvini po novu pobedu

powerslave
27.10.2017, 01:43
Filozof Blashil promijesao linije... Idealan covjek da vodi ekipu koja bi trebalo da tenkuje. Prosjecni igraci i avetinja koja ne zna sta radi. Pa da nas na kraju sezone usere i da se uzme Dahlin na draftu :biggrin:

Ajmo Stamer i Nikita, trpaj!

powerslave
27.10.2017, 03:44
Sta radi debeli, brat najjaci :D

61563
27.10.2017, 03:45
Koje mucenje ,i opet na OT i opet Kesel

Bravo Marej ,nenormalno brannio

Idemo dalje ,protiv nas se svi razlete

powerslave
27.10.2017, 03:54
Pa raazlete se jer, iskreno, odbrana vam nije na nivou. Cak i Letang koji je u top10-top5 defanzivaca u ligi pravi bas dosta turnover-a. ali sigurno ce zategnuti oni odbranu kako sezona bude odmicala. Samo da trguju nekog veterana za backup golmana i to ce biti ok. Kako se Senatorsi rasklimase u trecoj... opa, evo gola! :D Otrijeznila ih je malo pauza od 3 minuta dok su cekali odluku oko treceg gola Filadelfije. Vidi se odma kako su se rasteretili kad je gol bio ponisten.

Jedino iznenadjenje za sad je rezultat na Ducks-Panthers... 7:2 trenutnioo... primili sedam na 19 suteva :facepalm:

powerslave
27.10.2017, 03:59
Jets-i su dobra ekipa. Imaju mladu i talentovanu ekipu, tako da kroz nekoliko sezona se moze ocekivati napad na kup. Osvojice oni to u narednih 5-6 godina sigurno. Blue Jackets ista prica, samo od njih ocekujem titulu u naredne 3-4 sezone.

61563
27.10.2017, 04:05
Pazi ja sam odigrao na Pense ,sve igram sa OT,NYR,Minestotu,Tampu koja evo resava i pao na Toronto nisam ocekivao poraz,nestabilni su skroz ,umesto lepo da sam stavio Kingse ko sto sam hteo,i da Baltimor NFL koji evo laganih 20-0 na HT

Ne znam mozda imam takav utisak gledao sam Tampu sad na kraju i u pauzama protiv vas, onako lagano mi nekako deluju,ovaj Winipeg,mislim i oni se u sutini branili protiv nas,ali cim krenu napred krece panika vcr Marej od 30 suteva i 28 odbrana,tako i onaj Edmonton

Jedino nas je Tampa napala i oducila,Cikago nisam gledao jes bilo 10-1

61563
27.10.2017, 04:08
A ove godine od koga ocekujes al kazi jedno ime ,aj 2:biggrin:

powerslave
27.10.2017, 04:17
Pa rekao sam onda kad sam otvorio temu da mi je Tampa favorit.. samo sto nisam ocekivao da ce bas ovako ludacki da krenu :D

Evo Flyers-i haos prave jbt.. 5:4 jos minut i kusur do kraja.

Pomenuo sam i Ducks-e onda. Kad se svi oporave i vrate na led, bice oni solidni. Nisu favorit, ali ako ostanu zdravi eto njih daleko u PO.

Naravno, PIT su i dalje favoriti. Jbg, previse su dobri u napadu i uigrana ekipa samo tako.

61563
27.10.2017, 04:26
Pa rekao sam onda kad sam otvorio temu da mi je Tampa favorit.. samo sto nisam ocekivao da ce bas ovako ludacki da krenu :D

Evo Flyers-i haos prave jbt.. 5:4 jos minut i kusur do kraja.

Pomenuo sam i Ducks-e onda. Kad se svi oporave i vrate na led, bice oni solidni. Nisu favorit, ali ako ostanu zdravi eto njih daleko u PO.

Naravno, PIT su i dalje favoriti. Jbg, previse su dobri u napadu i uigrana ekipa samo tako.

Ma znam citao nego me bas zanimalo taj prvi PIK ko ti je ,a ovaj drugi sam ocekivao da sad spomenes Pense :biggrin:,cudi me jedino da Kingse ne spominjes,meni bas dobro deluju...Evo ga Edmont daj da odgledam dal ce dobiti Dalas,naravno Mekdejvid i Marun dali golove

P.S. Ja stvarno nemam nista protiv Kanade, al ne znam zasto uopste mi se njihovi timovi ne svidjaju i uvek sam protiv njih:biggrin:

61563
27.10.2017, 04:34
Evo ih dadose i sad malo zabava i samaranje,ali niko to bolje od Rivsa ne radi:biggrin:

A mogao bi Oveckin put KHL i da se sprema za O-igre

powerslave
27.10.2017, 04:39
Pa nisam htio da nabrajam dalje :D Nema tu sta ja da filozofiram kad je opste poznato koje ekipe su ozbiljne: PIT, TBL, CHI, TOR, WSH, STL, LA, DAL, CBJ, EDM, NSH, ANH, SJS... uglavnom iste ekipe kao prosle godine(plus LA koji se ocigledno vratio u igru) Iskreno, nema sanse da je neko prije pocetka sezone ocekivao da LA ovako igra... nakon uzasne prosle sezone i promjene u upravi i smjene trenera. Cak je i Kopitar imao slabu sezonu... evo vec je dao isto golovo koliko je imao u 44 utakmice prosle sezone.

evo gol Oilersa i odma fajt :biggrin:

Iznenadili su Kings-i bas. Da nije Vegasa, oni bi bili najvece iznenadjenje. Vegas ce stati kad tad jer nemaju toliko talenta u timu da guraju ovako... samo taj pozitivan momentum koji ne vjerujem da moze prerasti u nesto ozbiljno u toku sezone. LA sa druge strane igra bolje nego sto su ikad igrali dok je klempavi Sutter bio trener. Samo neka nastave.

Eh, da... jos jedno iznenadjenje je MTL :biggrin: Ali mi je drago sto se raspadaju, pa ne mogu to zadovoljstvo da ti opisem :D

powerslave
27.10.2017, 04:46
Seguin i Benn, pa kakva su to dva j*baca :D Fino igra Dalas. ve me je bilo strah da ce Hitchcock da ih napadacki potpuno ubogalji ali sam pozitivno iznenadjen. Valjda je i njemu bilo jasno da bi bio grijeh gusiti ovakve majstore.

61563
27.10.2017, 04:49
Evo primise ga e sto mi drago,na pocetku sam ocekivao da WAS sigurno biti dobri,al bas sam ih gledao dosta ove sezone i ocajni su mi,sad ih ne gledam ali evo vec 3 komadau prvoj ,nece ni PO

A eto slozismo se za MTL :D,doduse slzasem se ja dosta toga sto pises,mada eto Anahjm mi se ne svidja nikako i ovi Oilersi takodje.Tampa mi jeste top,ali nikako ih sad ne volim :D,a ne volim ove iz Tenesija,mogu oni opet daleko ali ne vidim uopste pretnju po Pense od strane NSH

powerslave
27.10.2017, 04:55
Jos je rano da bi definitivno znali koliko su kvalitetne ekipe i ko ce ozbiljno napasti titulu. Po nekom nepisanom pravilu, obicno se dobija realna slika i stanje tima sredinom novembra.

61563
27.10.2017, 05:04
To jeste nego ja ovo sto sad gledam pa komentarisem,recimo ovaj Colorado mi je iznenadjujece dobro poceo nisam ocekivao,al mislim da ce pasti ali ko zna.

Ko sto sam od WAS vise ocekivao,oni se raspadaju iz meca u mec i za njih mislim da se nece podici,i od NYR sam ocekivao vise i dalje verujem da ce se oni dici i mislim da ce dogurati i do PO

Sve u svemu nadamo se dominaciji Pensa bar jos 3 sezone da se sruse ti neki rekordi, 4 vezane Ajlandersa,a i da se preskoce pojedine ekipe po broju titula:D

powerslave
27.10.2017, 05:47
Ma neka ruse sta oce :D Ne vjerujem da je moguce da povezu cetiri, nego ono nikad ne mozes biti siguran je li :D

Mene vise brine ova posrana situacija u Detroitu i retardirani ugovori koji imaju neki igraci pa sve i da ih usere lutrija u narednih nekoliko godina, opet ce biti tesko da se renovira tim jer niti mozes trejdovati pojedine trupce zbog nenormalnog cap hita koji niko nece da preuzme na sebe niti mozes dovesti nekoga jer je payroll preopterecen. Vidjecemo... kako sad stvari stoje, crno im se pise narednih nekoliko godina. Samo se nadam da ce Holland u penziju sto prije i da Blashil nece jos dugo biti na klupi jer ovo sto oni dvojica rade nije normalno i ne znam je li se oni sprdaju kad kazu da smo bubble tim i da se i dalje juri PO :facepalm: pa ce mic po mic stvari doci na svoje mjesto. Tamo negdje 2025. recimo :biggrin:

Samo da pametno draftuju i da ih pogleda sreca na lutriji. Draft klasa za 2018. je brutalna ali prije svih, onaj mali Dahlin... igrac oko kojeg se gradi fransiza. Nevjerovatan talenat.

E i jesu bogami Avs-i krenuli solidno. Ne ocekujem vala nista od njih jer se vide sve mane tima u onim vezanim porazima. Ekipe koje tako gube zavrsavaju na dnu tabele. Ali jesu bolji nego sto smo ocekivali.

Pa evo i Canucks-i. I oni su bili potencijalni fenjerasi, pa vidi kako fino igraju. Vanek 4 gola, Horvat 4, Dorsett 6... svi daju golove a to je pokazatelj da nisu toliko losi koliko su svi predvidjali. Imaju i mladog Brock Boeser-a koji je mamojeb u najavi i Jake Virtanen koji cita igru kao veteran a pomaze mu sto igra u liniji sa bracom Sedin.. gdje ces bolje ucitelje i mentore od njih dvojice. Najvece iznenadjenje u timu je ta cetvrta linija Brandon Sutter, Derek Dorsett i Markus Granlund. Bas brutalno gase protivnicke najbolje igrace.

61563
27.10.2017, 15:20
E draft i te klincne apsolutno ne poznajem,to slabo pratim u svim tim USA sportovima pa kad dodju u ligu onda ih posebno gledam,cak i NBA

Jer Dahlin neko novi Crosby?,A Detroit sta znam i meni deluje da nece skoro na mesto koje bi trebalo borba za vrh,da ce proci vremena,podsecaju me Lejkerse,ogromna, jedna od najvecih fransiza koja se pati i ne zna se dokle ce zbog raznih razloga

Sutra sa Minesotom tamo,to ce biti zanimljivo za pogledati

powerslave
28.10.2017, 03:01
Nije novi Crosby. Ovoga porede sa Karlsson-om i Lidstrom-om... Kazu da se ovakav talenat nije pojavio odavno i da je bolji nego sto su ova dvojica bili kad su bili njegovih godina. Ja sam gledao samo kompilacije i hajlajtse kad se pojavi nesto novo.. Mali bas sabija, bas podsjeca igrom na Karlssona a vidi se da je mali bas gledao Datsyuk-a dosta :D 2000-to godiste jbt

A prije dvije godine McDavid-a su krstili novi Gretzky, poredili ga sa Crosby-em itd itd. Ono, momak bas brutalno igra tako da su ga dobro krstili :D

61563
28.10.2017, 12:30
Nije novi Crosby. Ovoga porede sa Karlsson-om i Lidstrom-om... Kazu da se ovakav talenat nije pojavio odavno i da je bolji nego sto su ova dvojica bili kad su bili njegovih godina. Ja sam gledao samo kompilacije i hajlajtse kad se pojavi nesto novo.. Mali bas sabija, bas podsjeca igrom na Karlssona a vidi se da je mali bas gledao Datsyuk-a dosta :D 2000-to godiste jbt

A prije dvije godine McDavid-a su krstili novi Gretzky, poredili ga sa Crosby-em itd itd. Ono, momak bas brutalno igra tako da su ga dobro krstili :D

Pavel Dacjuk u on mi se bas svidjao krvavi Rus ,secam kad sam ga gledao dok je igrao za vas uvek sam ocekivao da ga metne,licno jedino je igrao u pogresnom timu :D inace mi se mnogo svidjao,.Pa onda vredi tankovati,ali imace te kandidate,necete vi biti ni u 4 najgore a necete ni PO tako mi nekako delujete

Veceras dosta meceva dobrih,vi u tople krajeve idete,Tampa vs Daksi,Edmonton vs Was ,Toronto vs Fila (10 plus golova:D),St.Luis vs CBJ dve simpaticne ekipe meni,plus najbolji u Minesoti:D

I da bravo Devilsi preokret protiv ogavne mi Otave bravo na pobedi:)

61563
29.10.2017, 01:50
Prilicno dosadno i bez sansi u Tampi posle prve 0-0,a vidi ti Detroita vodi na Floridi:D

A sad je ipak vreme da se gledaju sampioni :D

61563
29.10.2017, 03:40
Dobise nas 2-1 bzvz

Zanimvljivi rez vcr,Pukla Tampa,dobio Detroit,Colorado dere Cikaga,Ajlandersi razvalili 2-6 Nesvil u gostima,Toronto opet zveknuo kuci...

P.S. Pogledati pobedonosni gol Tofolija u produzetku ono se ne vidja cesto....

61563
30.10.2017, 00:47
Sunce ti poljubim 5-0 jos prva traje,ocajni smo greske pozadi napred ako smo imali dva suta,samo jedan zicer Malkina,smesi se novi Cikago...

powerslave
30.10.2017, 01:03
Murray primio pet komada.. koliko ce tek ovaj drugi da primi :biggrin:

61563
30.10.2017, 01:08
Murray primio pet komada.. koliko ce tek ovaj drugi da primi :biggrin:

Gore nego protiv Tampe 4 meca po jedan gol dajemo i to za redom ,bez OT,i sad Saliven izmenjao malo napadacke lineje,al ocaj, Wiler hattrik

Marej danas nista,al zato je juce branio odlicno i sprecio ranije potonuce,dobro, bolje sad losa forma nego u PO:D

Jos sad samo fali da nas drknu i u NFL ovi tvoji iz hokeja:biggrin:

powerslave
30.10.2017, 03:22
Izgleda da svaki put kad igraju back-to-back, njima pukne makar sedam komada :facepalm:

Razumljivo je da pojedinim igracima koji su osvojili 2 kupa za redom sad puca k*rac i da im ne pada na pamet da se trose na svakoj utakmici... a to se i tekako vidi na terenu u svakoj utakmici a pogotovo u ovim vezanim kad ni oni najbolji nece da zapnu malo jace nego samo kruze po ledu nezainteresovani.

Drugo, bez dobrog bekap golmana nece daleko dogurati jer evo sta se desi kad je Murray umoran.. primi 5 golova za 15 minuta jer je odbrana ispred njega odron... ono je uzas. Svaku utakmicu koju sam gledao, bilo je cupavih situacija zbog odbrane.

Trece, Letang ne zna kud udara. Ono je nevjerovatno kako lose on igra do sad. Pravili ga budalom veceras.. nedopustive greske za igraca njegovog kalibra. On trenutno igra najgori hokej u karijeri.

...cetvrta linija medju najgorima u ligi. Beskorisni likovi potpuno.

Ovaj sastav je dobar za regularni dio sezone ali ni blizu tima koji je osvojio 2 vezana kupa. Vidjecemo tamo u decembru oce li se pojacati ili dizu ruke od napada na kup.

61563
30.10.2017, 03:52
Ne znam ali toliko se gresi u predaji paka cim se krene u napad i onda panika pa ako Marej iscupa ok ako ne nista,posle 2 gola krece to sto kazes kurcobolja,da se ne cimamo,doci cemo do PO pa onda cvrsto,sta znam

Peti mec jedan gol dajemo,slede jos tri gostovanja,doduse mala pauza od par dana pa meni nesimpaticni Edmonton:D,Kalgari,pa Vankuver obilazimo malo meni "omiljene" Kanadjane,fali mi jos taj tvoj Karlson i Otava:biggrin:,ali realno ovo sve moze da se dobije

powerslave
30.10.2017, 04:23
Kakav play Johnny Hockey-a :wthy:

Nema sanse da povezu tri pobjede. Back to back Oilers i Flames pa dan odmora pa Canucks. Vidis i sam kako im dobro ide do sad kad imaju vezane. Jos ni jednu nisu dobili a prime pun k*rac golova svaki put.

61563
30.10.2017, 04:41
Kakav play Johnny Hockey-a :wthy:

Nema sanse da povezu tri pobjede. Back to back Oilers i Flames pa dan odmora pa Canucks. Vidis i sam kako im dobro ide do sad kad imaju vezane. Jos ni jednu nisu dobili a prime pun k*rac golova svaki put.

Poslao ih po burek ,ali ovaj WAS ja ne znam bas su mi luzerska ekipa sa puno dobrih igraca

Dobijamo sve tri,jedino ako nas neka ne zezne pa izgubimo posle OT

powerslave
30.10.2017, 09:52
A jbg, svi timovi prodju i prolazili su kroz slicne faze kad su imali dosta dobrih igraca a redovno ga pusili u PO.

Pa eto, tako su i tvoji prosli kroz slicnu fazu od '93. do 2001. i ako su u vecini tih sezona imali Lemieux-a koji je u tim sezonama kad je bio zdrav zavrsavao sa po 100, 120, 160 poena, a tu je bio i Jagr koji je tada bio najefikasniji napadac u ligi... plus Ron Francis i Joe Mullen, Kevin Stevens, Larry Murphy, Tom Barasso(mada su oni osvojili dva vezana kupa prije 1993. pa tesko ih iko moze nazivat luzerima... ovo se odnosi na tih 9-10 sezona frustracija u PO nakon osvajanja kupa).. pa jos Kovalev, Straka, Nedved, Zubov, Hatcher koji su svi bili vazan dio tima u jednom periodu sredinom i krajem 90-ih. Dominantna ekipa 90-ih ali uvijek kratkih rukava u PO.. posle toga je i uslijedio pad i onih paklenih 5-6 sezona rebuild-a koje su im i donijele igrace koji su osvojili 3 kupa zajedno.

Nije ni WSH jedina ekipa koja trenutno prolazi kroz taj " luzerski" period. MIN, StL i ANA na primjer se isto tako pate poslednjih sezona. Svake sezone konkurenti za kup i svake sezone ga ispuse. Jbg, neizbjezan dio ove lige.

powerslave
31.10.2017, 00:41
Hahahahaha kako je ovo dobro kad MTL primi gol posle 20 sekundi :ha:

Edit: Gle ovoga morona :facepalm: Cekam da krene LA-StL da ne gledam ovaj uzas vise...

Edit: Opa, evo 2-2 :D

61563
31.10.2017, 00:59
Ja gledam CBJ 2-0, Boston opet nista,prebacim na Floridu,a tamo manje publike nego u nasoj fudbalskoj ligi i naravno Nikita opet evo sad smanjise 1-2,ali sumnjam nece izgubiti

61563
31.10.2017, 02:27
Snajper by TARASENKO,odlicna 2 trecina STL padaju i Kingsi vcrs

powerslave
31.10.2017, 02:28
Sta rade Quick i Allen nocas... Moraju da nacnu Allen-a prije odmora.

Edit: Evo ga! Bravo,

powerslave
31.10.2017, 02:41
Fino bogami :D Bice pizdarije u trecoj ako ostane 2:3 :biggrin:

61563
31.10.2017, 02:56
Odlicna trecina ,obe ekipe mi se svidjaju,i ako uz Tampu najbolji utisak na mene ostavljaju do sad Kingsi mislim da vcr gube

powerslave
31.10.2017, 03:09
Vidi, vidi... Tavares jos dva komada veceras. Zajebi novi ugovor sa Islanders-ima, treba da se preseli u TBL posle ove sezone. Imaju dovoljno cap space-a da ga potpisu ako prodaju TJ-a napr, pa zasto da ne. Jao, kakav bi to tim bio,a i sasvim je realno da se to desi.

...sta radi Allen sve mu jbm :D

EK zavrsio sa -6 :facepalm:

Edit: Bas steta za Kopitara na kraju.. kako mu se noge istopise, bas bzvz. Ma nema veze, dobar im je bio ovaj road-trip.. sto bi oni rekli "can't win them all".

Blues deset pobjeda u oktobru. Odlicno djeluje ovaj tim... ne znam, necu da ih ureknem jer svake sezone ocekujem dosta od njih i na kraju nista :(

Evo gledam sad TOR-SJ... ne vjerujem da cu gledati cijelu pa cu odgledati pregled posle. Odoh da gledam Stranger Things 2 :D

61563
31.10.2017, 03:47
Alen macka,drago mi sto su dobili nek se niko ne odlepljuje:D,bas me zanima dokle ce ova Tampa ovako

Sta bi ovo u Kanadi,sunce ti poljubim nisam gledao ne mogu dve mrske mi ekipe :D

Krenuli SJ i Toronto mislim da ce biti dobar mec i da nece Toronto izgubiti,al ne mogu da gledam dosta za danas:D

powerslave
31.10.2017, 04:03
Evo Matthews... Fino sacekao pak, dobro se snasao i sam sebi namjestio.

61563
31.10.2017, 15:15
Ipak dobise ajkukle,Toronto u laganom padu treci poraz u nizu

Vcr tanka ponuda ali bice festa u Detroitu prilika da se veze druga pobeda :D protiv Arizone, koja vrv jos slavi prvi trijumf ove sezone od sinoc

Vec ste ih dobili tamo ove godine pred kraj bese, ali bili ste bolji koliko se secam gledao sam poslednju trecinu tog meca

A mogli bi ovi iz Vegasa da vezu i drugi poraz u NY

61563
01.11.2017, 00:56
Dzabe se ja nadam da mogu NYR nema od njih izgleda nista ove sezone,a najavljena festa u Detroitu vidim krenula,odmah:D

powerslave
01.11.2017, 01:20
Kakav odron od ekipe su ovi Rangers-i. Sve moze, ali da se Hubs-i i NYR ovako raspadaju ove godine.. e to mi stvarno nije jasno. Obije ekipe pokazuju znake zivota samo ne znam kad ce se napokon probuditi.

Vegas izgubili vise golmana nego utakmica :ha:

61563
01.11.2017, 01:49
I ja se sve nadam da ce krenuti ,ali deluju da mogu al opet nista,sledecu gostuju Tampi pazi kad iznenade :biggrin:

A da ovo sa golmanima nije realno ,sta bi bilo da se nama to desi :D,stavili bi Rivsa na gol

powerslave
01.11.2017, 02:00
E da je srece da stalno ovako igraju. Ne djeluje lose ova linija, ima tu potencijala mada ne vjerujem da ce dugo igrati zajedno. Larkin fino ukrao pak, dodao AA-u i ovaj uposlio Mantha-u. Lijepa akcija nema sta..

powerslave
01.11.2017, 02:19
Bravo braco Rendzeri! Grevota bi bila da izgube ovu utakmicu.. najzalije mi je Henrik-a. Branio sve i svasta, dubio na glavi bukvalno a opet je primio 4.

61563
01.11.2017, 02:23
hehhe..comeback,dobice ovu ,Zibi odlicna asistencija kod treceg gola

Vidi ti sile iz Detroita:biggrin:

61563
01.11.2017, 02:31
Idemo kakva tekma,dobar ovaj 3 golman:D

powerslave
01.11.2017, 02:31
Bravo, bravo!

Ma crno mi da gledam onu mrtvu ekipu pogotovo protiv Arizone. Ovo je dosta interesantnije.

A pored Detroita, opste poznato ovdje da ja volim jos i Wild i NYR :D Volim da ispratim sta rade, pogotovo kad nema leba od Detroita.

Ee to im je cetvrti golman :D

61563
01.11.2017, 02:44
4-ti blago njima :) Volis i Sotu,ja mislio da ti je Tampa na trecem mestu

Sta treba da se desi da zavolis Pense :D,u finalu ( ne racunam Cikago) mislim da si rekao da njih bas ne volis,jel ima jos koja ekipa da bi navijao za Pense protiv njih u finalu :biggrin:

powerslave
01.11.2017, 03:02
Pensi ce mi biti ok kad se penzionise Crosby i kad se raspusti core koji sad imaju.. tj kad krene rebuild bez sadasnjeg kapitena.

Cikago ne volim vise zbog hype-a koji se digao oko njih i mase koja je presla u njihov tabor kad su sastavili dobar tim. Od njihovih igraca mi niko nije mrzan.. Toews-a napr ignorisem.. ne volim ga ali mi ne smeta toliko.

Kad igraju Pensi i Cikago uvijek navijam za Cikago. PIT pa MTL pa CHI tim nekim redom :D

Edit: i evo od gotovog prave veresiju. Ma i bolje je da izgube ako je kako moguce.

Edit: Bravo Kunin! Gle sto je dobra ova navijacica Minesote jbt :D

61563
01.11.2017, 03:22
E al si poredjao svaka ti cast:D A i bolje da ne navijamo za iste,bice zanimljivije u PO, a mozda se pojavi ovde jos neko kad krene PO

Ja konstantno za Pense,a od sezone zavisi neko mi se svidi neko ne,recimo ovo godine simpaticni su mi STL,CBJ,LA,Devilsi,NYR i Tampa al nekako ne mogu da im zelim dobro:D,a recimo ne znam zasto al ove Kanadjane ne mogu da smislim,pogotovo Otavu al to je krenulo od proslog PO ,kad su prvo izbacili po meni ne zasluzeno NYR a onda zamalo na srecu i Pense,Oilersi mi mrski isto,a i Nesvil mi se ne svidja od proslog PO,ne volim kad tako neko eksplodira,zanimljivo to al ne da uzmu titulu,recimo ako ove godine ponove pa makar SF povlacim rec,po meni nisu za to PO max

A vi, ranije vas bas nisam voleo,sad mi svejedno,a ispasce najgore po vas ima da zavrsite ni PO a ni medju najgorima,evo sledecu navijam za vas igrate protiv Senatora,sem ako ne zategnem keca u kladionici :D

61563
01.11.2017, 03:44
Izgubi Sota,nista posto vidim da smo ti omiljeni :biggrin:od sutra uzivaj ulazimo u streak,odmorni i svezi

Sutra pet meceva ali svi deluju zanimljivo bas me zanima dal ce Patke da nastave sa pobedama i ukanale Toronto jos dublje mislim da da.ocekujem i da Cikago dobije Filu i jedni i drugi ne blistaju al mislim da je Cikago bolji i mora da krene kad tad

powerslave
02.11.2017, 00:37
Stamkos igrac mjeseca, Kucherov i Schwartz popunili top 3.

Clayton Keller ruki mjeseca :ok:

Veceras da se isprati koliko bejzbol dozvoljava :D Sanjao sam sinoc da Dodgers-i osvajaju... bice da me opklada pritiska u podsvijesti :biggrin:

61563
02.11.2017, 02:22
A mi smo izgleda krenuli u 6 mec za redeom under 1,5 goal u mecu .0-0 posle prve doduse imamo jos minut pp

powerslave
02.11.2017, 06:14
Bravo SJS!

Bas je napeto bilo do ovog gola... gurkanje ili tuca svako malo. Vidim da je Jumbo Joe dosao do poena br 1400 :tu: Mislim da je sad u top 20. Jedan od omiljenih igraca koji nije igrao za Detroit i svakako jedan od najboljih koje sam imao prilike da gledam. Cudoviste od igraca... sa 37 godina odigrao 4 utakmice u PO sa pokidanim ACL i MCL i vratio se ove sezone kao da nista nije bilo :cool:

61563
02.11.2017, 12:45
Edmonton zavrsen,veceras druga od 3 najavljne pobede,Kalgari,da vidimo hocemo li uspet da vezemo back -to-back pobede.

Vidim da ovaj MLB ode u 7 ne znam kad se igra,al vcer ne vrv,kad citam komentare prosto mi dodje krivo sto ne gledam taj sport,al tacno mi fali jos to i kriket:D,Sad tek vidim da je ovo bilo 7 ,pa kad izgubise dve za redom ..znam da su vodili i neko mi rece ma uzimaju to LA,vidim rez i izgubili i sve mislim to je 6-ta

powerslave
03.11.2017, 01:43
MLB je strasno interesantan. Pocni da pratis sledece sezone. Trebace ti bas dosta vremena da se pohvatas sa igracima, pravilima i istorijom ali vrijedi kad se navuces :D
Vjeruj mi :) Ja sam bio na dvije utakmice, do sad, i uzivo je spektakl.

Dobri rezultati za sad. Jets-i i Wild izgleda lagano veceras. Ja gledam NYR-TBL a bacim pogled na DET s vremena na vrijeme ali mi se smuci pa se odma vratim na NYR.

61563
03.11.2017, 02:01
Mozda zato sto ide leti kad nema nista nocu moguce da i to pocnem ,al ne verujem :D

Nadam se da ce NYR izdrzati u Tampi,a vreme je da se gledaju sampioni i druga najavljena pobeda:D

61563
03.11.2017, 02:48
0-0 posle prve ali prilicno smo bolji ,ne verujem da cebiti problema da se ovo dobije,a i odmaramo malo Mareja

Mini trpa Montreal,ha Poweru srce puno:D,drzi NYR 1-1 aj makar i na OT ako treba

powerslave
03.11.2017, 03:53
DET izgubio, MIN i NYR pobijedili.. nije moglo bolje.

Scheifele het trik.

LA gazi TOR za sad...

powerslave
03.11.2017, 04:30
Bas glup potez Letanga.

Edit: E majku ti...

Edit: Giordano presudio.

61563
03.11.2017, 04:44
Glupost,izgubismo posle OT,sprdamo se,igramo sa pola snage ,opet 1-1 ,samo prvu igramo kako valja ostalo ko prebijene macke ,treba docekati PO

Al bicemo to sve ok,ponasamo se malo bolje od Cavsa u NBA

61563
04.11.2017, 02:34
Evo dosao red i Devilsi da padnu ,a i Edmonton da pobedi nekog

Jos se ceka poraz Kingsa ,moraju i oni da izgube uskoro

Ocekujem pobedu Patki mada moze to biti neizvestan mec veceras

Ol' Dirty Bastard
04.11.2017, 19:11
Jel ima neko strim dobar za Otava-Vegas?

61563
04.11.2017, 19:15
E ne znam ne gledam trenutno ,posvecen sam fudbalu,a Otavu bas ne volim:D

Ja odem na batmanstream ,pa tamo nadjem neki link,pa sad nekad link bude HD nekad ne ,mozes i na mamhd da potrazis ili Rojadirecti

Ol' Dirty Bastard
04.11.2017, 19:17
Ma meni problem ne mogu nikako da pogledam uvece neku utakmicu pa reko sad daj da iskoristim ovu sto se igra ranije iako ne volim nesto posebno ni jedne ni druge (Vegas nisam imao kad ni da zavolim). Pretrazicu sad te sajtove, preferiram HD kad gledam hokej jer lakse za pracenje :D

EDIT: Na redditu sam nasao inace odlicne ali seckaju pa reko da proverim ovde.

Ser Gagi
04.11.2017, 19:23
Ma meni problem ne mogu nikako da pogledam uvece neku utakmicu pa reko sad daj da iskoristim ovu sto se igra ranije iako ne volim nesto posebno ni jedne ni druge (Vegas nisam imao kad ni da zavolim). Pretrazicu sad te sajtove, preferiram HD kad gledam hokej jer lakse za pracenje :D

EDIT: Na redditu sam nasao inace odlicne ali seckaju pa reko da proverim ovde.

http://sportstream365.com/viewer?game=145256051

Radi ovde, kvalitet solidan

Ol' Dirty Bastard
04.11.2017, 19:28
http://sportstream365.com/viewer?game=145256051

Radi ovde, kvalitet solidan

Radi ko sat, kvalitet isto ok, hvala.

Ser Gagi
04.11.2017, 19:29
Radi ko sat, kvalitet isto ok, hvala.

Nista :)

Zacuvaj taj link za ubuduce kad pratis, uvek ima stream ali tek kad pocne tekma, veoma retko steka i kvalitet je sasvim dobar

61563
05.11.2017, 00:29
Al su krenuli zestoko u Tampi samaraju golovi,fino

powerslave
05.11.2017, 00:42
Odlicno se snasao Werenski. Dobra tekma... potencijalno finale konferencije ::)

61563
05.11.2017, 00:45
Moze al za 4 godine idemo CBJ :D,malo opustenog hokeja pred novo ko zna sta od strane sampiona,mada imam osecaj da cemo lako dobiti veceras

powerslave
05.11.2017, 00:46
Jedini covjek koji moze da sprijeci CBJ na putu do titule(u nekoj od narednih sezona) je ovaj prosijedi "gospodin" koji je na klupi :D

61563
05.11.2017, 01:14
Au jbt sta je dobrih meceva ne moze da se pohvata nista lepo,a zato sinoc patnja sa mrtvim Oilersima...

powerslave
05.11.2017, 01:34
Jes brate, ja evo ne znam dje cu prije, a bas je bezveze sto je dosta njih pocelo u isto vrijeme. Odlucio sam da ispratim ovu prvu trecinu CHI-MIN pa cu vidjeti sta dalje jer mi ne valja da skacem sa kanala na kanal.. onda ne ispratim nista kako valja. Golove mogu vidjeti i u pregledu posle.

61563
05.11.2017, 01:39
Isto, ja cu gledati Tampu,koja tesko da nece dobiti,a posle zna se,St.Luis sam hteo volim Tarasenka a i svidjaju mi se,ali ovu Tampu vidim kao jedinog konkurenta u konfernciji koji moze da nas dobije na 7 pa sam resio da ih pratim,a i lepo igraju

.....
05.11.2017, 01:47
Nije jos sigurno, al izgleda da cu cekati Pitsburg za pare, mislim da cu prvi put za njih stvarno da navijam :biggrin:

61563
05.11.2017, 01:51
hahah...sa OT,ili moraju u regulare,posto nas hoce taj 1-1 rezl:D,u poslednje vreme,mada stvarno mislim da bi vcr morali da resimo lako i brzo vec u prvoj

Ode Tampa na 2 razlike prejaki su

.....
05.11.2017, 01:54
Racunao sam da veceras mora u regularnom posto je prosla bila OT :D

61563
05.11.2017, 02:04
I ta prosla trebalo je 0-0 da bude,a prosle nedelje smo vezali 2 zaredom 1-1 pa dobili u produzetku ,ne znam sve back-to-back smo izgubili do sad mislim da je 5, a ne pamtim glatku pobedu od Nesvila,tako da vcr smo odmorni nije neki protivnik i mislim da bi morali da se malo pokrenu ,iako mi deluju da odradjuju posao koliko moraju dok ne dodje PO.

Posto je ova Tampa zavrslia po meni posao,mogao bi da pogledam malo ovaj omiljeni tim naseg Powera CHI :biggrin:

61563
05.11.2017, 02:26
Koje mrtvilo u Minesoti ,ako sad ne daju iz PP zavrsice o-o do kraja

powerslave
05.11.2017, 02:31
Ili to ili im Kunitz, Bonino, Cullen, Daley, Hainsey i narvno Fleury fale vise nego sto su ocekivali :biggrin:

Ajde, neka odrade Canucks-e veceras, da Trigg uzme pare :D

powerslave
05.11.2017, 02:38
Hahaha kako se krljaju u Filadelfiji :D

Uuu jbt vidi Dubinsky izjednacio u Tampi... ne moze se sve pohvatati ja evo i tv i lap top koristim :D

61563
05.11.2017, 02:42
Taj Cullen je odmah dao asistenciju protiv :angry:,mada mene plasi onaj Kunitz, matori,ali talija je lik on ima i sa Patkama titulu cini mi se,oce ga :D

Vidi ja kako se prebacih na mrtvilo CBJ 4-4, jao vidi kad ga daje mrtva Florida

powerslave
05.11.2017, 02:50
Kunitz, pa njega da vidim na ulici morao bi da pridjem blize da ga pljunem u facu. Rijetko kojeg sportistu stavljam u istu kategoriju sa njim... Serhio Busquets kategorija.

Rijesio tata Stammer utakmicu.

Da vidim sta ce Wild napraviti do kraja i onda se prebacujem na LA.

61563
05.11.2017, 03:05
Kunitz, pa njega da vidim na ulici morao bi da pridjem blize da ga pljunem u facu. Rijetko kojeg sportistu stavljam u istu kategoriju sa njim... Serhio Busquets kategorija.

hahha..i dobi Tampa posle SO,a i treba kad ovi ne iskoriste ni pp u OT,samo ga Stamkos zavukao

A sad Let'Go Pens

61563
05.11.2017, 03:11
Ma Mini ce u O-O,...dobice LA iako bi voleo da kiksnu i oni kuci ali bolji su od Nesvila plus oni sinoc dobili Patke,dosta njima jedna pobeda u Kaliforniji

Gledaj ti sampione bolje:D

61563
05.11.2017, 03:16
Kako igramo sampionski ovaj PP,aaj sad jos jedan minmum u prvoj ..,IDEMO

Opet patnja,iz prvog suta gol,odbrana nula jedan da nam udje u trecinu odmah je sansa,setaju se ko knezom

Letang me iz mece u mec sve vise nervira,al mora ovoda se dobije kvalitetniji smo

Vidi ti CHI kako dobio ,treba njima da igraju ceo mec pp pa da ga daju

powerslave
05.11.2017, 04:05
Ma Mini ce u O-O,...dobice LA iako bi voleo da kiksnu i oni kuci ali bolji su od Nesvila plus oni sinoc dobili Patke,dosta njima jedna pobeda u Kaliforniji

Gledaj ti sampione bolje:D

Iskreno, boli me ona stvar ko ce da pobijedi :D Gledam zbog pojedinih igraca NSH-a od kojih uvijek nesto mozes da ocekujes.. PK, Josi, Johansen i Forsberg sa jedne strane(plus su sva cetvorica u PP unit-u plus Hartnell cini mi se... vjerovatno da markira golmana :biggrin: ) Sa druge strane, Quick odmara veceras pa me interesuje kako ce Kuemper odigrati i kako ce najbolji PK unit u ligi da odigra protiv ovih monstruma iz NSH-a koje sam naveo. Kings-i ba i nemaju igrace za highlight reel ali su bas kompaktan tim i skoro svi igraci igraju two-way pa volim da gledam taj puck-possesion first tip igre jer sam na to navikao gledajuci Detroit u srecno vrijeme :biggrin: Naravno, Kopitar mi je u top5 omiljenih igraca od ovih aktivnih i vazda mi ga je milo ispratit.. a i ova njegova linija sa Brown-om fino sljaka jer se Brown povampirio od kad su klempavog sutnuli :)

Evo vidi, povedose Preds-i a i dobro je krenula utakmica. Bas zestoko se igra kao da je PO. Svako malo se neko pobije.

61563
05.11.2017, 04:21
Iskreno, boli me ona stvar ko ce da pobijedi :D Gledam zbog pojedinih igraca NSH-a od kojih uvijek nesto mozes da ocekujes.. PK, Josi, Johansen i Forsberg sa jedne strane(plus su sva cetvorica u PP unit-u plus Hartnell cini mi se... vjerovatno da markira golmana :biggrin: ) Sa druge strane, Quick odmara veceras pa me interesuje kako ce Kuemper odigrati i kako ce najbolji PK unit u ligi da odigra protiv ovih monstruma iz NSH-a koje sam naveo. Kings-i ba i nemaju igrace za highlight reel ali su bas kompaktan tim i skoro svi igraci igraju two-way pa volim da gledam taj puck-possesion first tip igre jer sam na to navikao gledajuci Detroit u srecno vrijeme :biggrin: Naravno, Kopitar mi je u top5 omiljenih igraca od ovih aktivnih i vazda mi ga je milo ispratit.. a i ova njegova linija sa Brown-om fino sljaka jer se Brown povampirio od kad su klempavog sutnuli :)

Evo vidi, povedose Preds-i a i dobro je krenula utakmica. Bas zestoko se igra kao da je PO. Svako malo se neko pobije.

Evo vidim sad vec 0-2,ali nastavi da gledas ,sem ako ne zelis da gledas mucenje Pensa i dosadu ,upravo primamo drugi

powerslave
05.11.2017, 05:12
Tom Kuhnhackl(..jebalo te ovo prezime, ne znam jesam li potrefio) je mozda i najgori igrac PIT-a. Geno Malkin treba da ubije boga u Sullivan-u sto mu je dodijelio Kuhna-a i Rust-a za krila. Od kako je promijesao linije po Sid-ovom meraku, oni jedva golove daju i on se drzi istih linija evo vec 5 utakmica :facepalm:

Kako da igra Malkin kad mu je ovaj invalid na lijevom krilu? Pa isti onaj Kunitz kojeg su navijaci pljuvali i tjerali zadnje tri sezone je za ovoga Luc Robitaille licno! Sad da sprovedes anketu medju navijacima, ja ti glavu dajem da bi 99% trceci vratilo Kunitz-a u tim i ako bi ga vjerovatno i dalje pljuvali :D

Brock Boeser is a stud!

61563
05.11.2017, 05:19
Da otkad je promesao linije kanal u napadu,a momcina nam zavuce hetrik...e bice ovo duga sezona

61563
05.11.2017, 05:33
Nista ovo ne valja napad patnja,a i odbrana to sto se drze ,moze ,al onda dodje ozbiljna ekipa pa pukne sedmica,valjda ce se srediti sledeca protiv Kojota cini mi se

1-0FT,moguci OT

Dont stop bel....na nana,e tugo:D

powerslave
05.11.2017, 05:40
Evo su Guentzel i Kessel odigrali sa Malkinom zadnje dvije smjene. Makar mu je doslo iz dupeta u glavu da mora nesto da mijenja.

Izvinjavam se sto sam nazvao Khun-a najgorim igracem PIT, sad me je Letang podsjetio ko je glavni.

Znaci i Letang i Sid su bas nonsalantno odigrali u odbrani veceras. Glavni krivci za tri gola Canucks-a. Crosby-a nikad nije krasila igra u odbrani ali ovo je uzas cak i za njega... Sad kod ovog Horvat-ovog gola kao nesto radi(zalijepio se za onoga kao krpelj, bez ikakve poente), a nema veze sto je ostavio rupu iza sebe koju ce Letang da pokrije :ha: Za promjenu, kod ovoga gola nisu oni dvojica "cuvali" istog igraca.

Sve u svemu, bas losa utakmica za Pingvine. 1-4 u zadnjih pet utakmica...

61563
05.11.2017, 05:45
Evo su Guentzel i Kessel odigrali sa Malkinom zadnje dvije smjene. Makar mu je doslo iz dupeta u glavu da mora nesto da mijenja.

Izvinjavam se sto sam nazvao Khun-a najgorim igracem PIT, sad me je Letang podsjetio ko je glavni.

Znaci i Letang i Sid su bas nonsalantno odigrali u odbrani veceras. Glavni krivci za tri gola Canucks-a. Crosby-a nikad nije krasila igra u odbrani ali ovo je uzas cak i za njega... Sad kod ovog Horvat-ovog gola kao nesto radi(zalijepio se za onoga kao krpelj, bez ikakve poente), a nema veze sto je ostavio rupu iza sebe koju ce Letang da pokrije :ha: Za promjenu, kod ovoga gola nisu oni dvojica "cuvali" istog igraca.

Sve u svemu, bas losa utakmica za Pingvine. 1-4 u zadnjih pet utakmica...

Ma Crosby ni ne igra odbranu,sutra zveknete Otavu i tu smo na pobedu ,a mec vise,sutra cu da potrazim kvotu da PIT ne ulazi u PO da vidim sta ce dati onako cisto ako se desi bar neka korist:biggrin:

Pardon Oilerse,jos lakse

powerslave
05.11.2017, 05:49
Hahahahahahaha gledaj kakav gol dade Folin ahahahaha odlicno! 3:2, ajde sad imamo utakmicu :D

Edit: Evo 3:3 :njt:

Ol' Dirty Bastard
05.11.2017, 10:04
Koliko OT i SO sinoc :D

.....
05.11.2017, 10:54
A Pitsburg nije mogao ni do produzetaka, sta je sa ovim Vankuverom pa oni su trebali biti losi :laugh: nece sirotinju pare pa to ti je :biggrin:

Bar me raduje sto su Sharksi poceli da igraju dobro.

61563
05.11.2017, 13:11
A Pitsburg nije mogao ni do produzetaka, sta je sa ovim Vankuverom pa oni su trebali biti losi :laugh: nece sirotinju pare pa to ti je :biggrin:

Bar me raduje sto su Sharksi poceli da igraju dobro.

Ma nije Vankuver nista posebno,ni gore ni dole,nego se PIT,raspada u napdadu i nekako mada je i tu mucenje ,kako je promesao linije Saliven,a odbranu zabole ihda igraju,nasa trecina ko promenada,udje i seta se ko stigne,oni stoje gledaju,pa ako Maraj nesto odbrani to je,cim odemo ozbiljnijok ekipi popijemo 7 komada (Tampa,Chikago,Winipeg ) ne znam vljada ce se srediti ,duga je sezona meni lice na cavse iz NBA ,onako ko da znaju,doci cemo do PO pa onda da igramo,ali ovde nije bas ko na Istoku NBA,ne znam dosta nonsalantno u odnosu na druge ekipe ,koje se vide da vise grizu,vise se raduju,sledece sa Arizonom sigurno najgorom ekipom u ligi ono sto sam do sad video ,jos kuci , pa gostovanje musterijama Capsima,pa Nesvilu

61563
05.11.2017, 22:28
Power ima li te ,rekoh ja sad kad zveknete Oilerse stizete nas,mada ovoliku rapsodiju nisam ocekivao:D

Igrate ove prve trecine 6-1-1 skor,ako sam dobro video

powerslave
05.11.2017, 23:49
J*bem li ja njima sve po spisku... eto tako! Sve mi se cini da je ono prosle sezone bio samo fluke i da su bili noseni McDavid-om i njegovom genijalnoscu a da su se sad vratili na staro i da ce opet da se raspadaju onako kako smo od njih navikli.

Pozitivno je sto je Larkin-ova linija bas dobro zatvorila McDavid-a. Cak i odbrana fino djeluje... imali su turnovera ali sreca pa je protivnik uzasan :D

Nyquist se sjebao... nadam se da nije nista ozbiljno.

61563
06.11.2017, 01:05
A videh Nyquist,izadje ne moze na desnu da se osloni,sad bi nekako voleo da udjete u PO ,da nam sklonite Tampu sa puta :D,vi NYR ste mi prvi pikovi da iznenadite njih recimo PO

Veceras opet slaba ponuda mada cu gledati CHI ,gde ocekujem da i oni nekog razbiju mada oni me najvise posdsecaju na Pense,cekaju PO da zapnu sta znam

powerslave
06.11.2017, 01:59
Gle ovo jbt, Islanders-ima sve prolazi/ulazi veceras :D

Elem, izgleda je Duchene napokon trejdovan. Prije nego sto je krenula prica prikazali su ga kako napusta arenu :D Bas su sad objasnili trejd u detalje...

Duchene u Otavi a Turris u Nesvilu(Turris dobija 6 godina,$36M)
Avs-i dobijaju:
Sam Girard-a i Vladislav Kamenev-a i pika druge runde od Predators-a
Shane Bowers-a i Andrew Hammond-a kao i pika prve i pika trece od Senators-a

Znaci tri B prospekta i solidan bekap golman plus pikovi prve, druge i trece runde za Duchene-a. Ja ne mogu da vjerujem :confused: Izgleda da Sakic nije ni lud ni glup kako se pricalo :D Fino je on ovo sredio.

Sa druge strane, Nesvil dobija dobrog two-way 2C... jesu dali dva kvalitetna prospekta i pika ali izgleda da idu "all in" sto bi se reklo jer su sa Turris-om dobili dubinu na toj poziciji.. Sad Bonino ide dje mu je i mjesto-u trecu liniju i svi zadovoljni(mozda ne Bonino, ali ko ga jebe). Turris je i trazio da ide jer je htio 7-8 godina za velike pare. Nesvil je tu odradio dobar posao jer su mu dali 36 za 6 sezona.

Na prvi pogled, ispada da su ovi iz Otave najgore prosli, ali ne treba zaboraviti kakav je Duchene ofanzivni talenat... jos je sad presao na Istok. Jedva cekam da ga vidim u novom okruzenju i nadam se da ce imati dobru sezonu. Jedino pitanje ostaje sta ce Otava uraditi na kraju sezone kad mu istice ugovor. Njemu ce morati da daju ono sto nisu htjeli Turris-u ako bude imao dobre brojeve na kraju sezone.

Tako se i najuzbudljivija ovogodisnja trejd saga napokon zavrsila :D

Edit: Sad vidjeh da Duchene ima jos jednu godinu u ugovoru... e sad vec ima vise smisla :D

61563
06.11.2017, 03:08
Ti lepo ispisao a ja citam na ESPN :D,Nesvil najbolje prosao po meni,ovo ostalo videcemo kako ce se razvijati.
CHI 0-0 kriminal,ne mogu gol dati,al vise se bore od nas,makar u odbrani :D

Evo i primise ga:D

powerslave
06.11.2017, 03:20
A videh Nyquist,izadje ne moze na desnu da se osloni,sad bi nekako voleo da udjete u PO ,da nam sklonite Tampu sa puta :D,vi NYR ste mi prvi pikovi da iznenadite njih recimo PO

Veceras opet slaba ponuda mada cu gledati CHI ,gde ocekujem da i oni nekog razbiju mada oni me najvise posdsecaju na Pense,cekaju PO da zapnu sta znam

Ma nema leba od Detroita, vjeruj mi. Trenutno igraju .500 hokej a od svih protivnika koje su do sad imali jedino je Tampa ozbiljan konkurent za Kup plus Toronto koji ocigledno ima defanzivnih problema i slabe golmane i Otava koja se raspadala u toj utakmici protiv nas... A to su tri tima iz nase divizije koji ce definitivno biti ispred nas na kraju sezone.

Dobili Minesotu koja je razorena povredama, Otavu na jedvite jade u SO, dobili Arizonu koja je najgori tim lige, dobili Vegas jer je Fleury zadobio potres mozga u sred utakmice i ostao na golu... Ponovo dobili Arizonu sa kojom smo se onako usput receno bas mucili, a dobili smo i Floridu kojoj svaka druga ekipa ubaci pet komada i evo danas Edmonton koji osim McDavid-ove linije nema nista... ama bas nista da trenutno funkcionise. Izgubili od Dalasa koji se i dalje navikava na Ken Hitchcock-a i njegov hokej, gubili od Tampe dva puta i oba puta je bilo ocigledno da ne igraju punim gasom, izgubili od Toronta koji je supalj na sve strane, izgubili od Vasingtona koji se raspada, Vankuver nas pregazio, jbt izgubili od davljenika iz Bafala, izgubili od Otave koja nas je poprilicno lagano dobila...

Da nam je raspored bio tezi, ne bi bili ni na ovih .500

Jos deset utakmica u novembru od kojih osam igramo kuci. U najboljem slucaju jos jedan .500 mjesec pred nama jer nam dolaze Bafalo, Edmonton i Kolorado.

Ako ostanu zdravi i uz dobre partije Howard-a i Mrazek-a ovaj tim u najboljem slucaju moze samo da se priblizi wildcard poziciji. Vise od toga bi bilo suludo ocekivati. Montreal se polako budi a nece ni Price dovijeka biti u ocajnoj formi. Ma i Boston ce biti ispred nas samo da se sastave.

Ovo je sasvim relan osvrt na Detroit. Zato kazem da bi mi sto puta milije bilo da tenkuju i da se da sto vise prostora i vidi koliko mogu Mantha, Larkin i AA kako bi znali kakvi ugovori da im se ponude... Bolje to nego da se provlace ovako i da budu .500 tim jer tako ce na kraju opet biti oko 10-15 pika i to je jos jedna bacena sezona i propustena sansa da se uzme neko od ovih vrhunskih talenata iz top5.

Barzal 5 asistencija veceras... Kerfoot dade dva gola u poslednjih 30 sekundi :D

Odoh sad da gledam dobar i brz hokej da odmorim mozak od Detroita :biggrin: Hall, Hischier, Bratt, Butcher i ostali.

powerslave
06.11.2017, 04:36
Kakva ludnica u Kalgariju :D Lagano najbolja utakmica veceras... a nije tesko nadmasiti one tri od ranije :biggrin:

powerslave
06.11.2017, 04:45
https://nhl.bamcontent.com/images/photos/292649728/1024x576/cut.jpg

Znaci placem :ha: :ha:

powerslave
07.11.2017, 00:31
since 05-06, 46 of 52 teams 4+ pts out of playoffs on Nov. 1 went on to miss.

a comeback had only happened three times in the cap era. And in the years since, the ratio hasn’t improved by much. If you’re four or more back on Nov. 1, there’s a nearly 90 per cent chance that you’re done.

Sudeci po ovome, Carolina, Florida, Buffalo na Istoku i Minnesota, Edmonton i Arizona na Zapadu su vec otpisani.

61563
07.11.2017, 02:31
Pasternak je opak igrac Boston gazi trenutno MIN

A sad da me pitas od tih ekipa jedino MIN dajem sansu za PO

powerslave
07.11.2017, 03:08
Od navedenih ekipa jedino je MIN na -4. Ovi ostali su svi na 5+

jbg, bas su ih urnisale povrede u ovih prvih mjesec dana. Parise, Granlund, Coyle, Foligno, Niederreiter i Ferraro. Lise Ferraro-a, sve trenutno jako bitni igraci za tim i onda ne cude slabi rezultati kad ti u jednom momentu fali 6 napadaca. Parise i Coyle ko zna kad ce nazad na led.

Nego, sta mene zanima... pobise li se ponovo nocas Jamie Benn i Big Buff zaboga? :D Obecao je Jamie Benn drugu rundu veceras :ha:

Edit: Ajde, fala k*rcu vise! 2:2

powerslave
07.11.2017, 03:42
NYR 3 PPG-a u trecoj. Bas tijesna utakmica jer su i Bob i Henrik odbranili sve i svasta do sad...

Nego, evo ga medicinski karton Bruins-a prije vecerasnje utakmice:

Krejci (upper body, just placed in IR)
Marchand (upper body)
Backes (2 month recovery after colon surgery)
Spooner (2 months, groin adductor tear)
Accari (fractured finger, started skating)
McQuaid (2 months, broken fibula)
Khudobin (minor, undisclosed)

Kukala ti majka :biggrin: Sa trenutnim stanjem su zajebali i StL i Ducks-e i Wild i NJD(od prosle nedelje samo) :biggrin:

61563
07.11.2017, 04:10
Kakav god imali karton prvu su odigrali doktorski,posle gledao malo onaj tuzni WAS bar su mi namucili Kojotoe:facepalm:,pa vratim na BOS na 4-2 i penal za MIN i promase,posle ga daju u SH,ali nisu uspeli a bas stisli na kraju ,i prime empty net .

Sad cu na miru na gledam ove tvoje :D

A NYR nisam gledao ali eto jos jedan lud njihov mec,volim CBJ,ali mi drago sto dobio NYR,a ove tuge iz WAS na OT

61563
07.11.2017, 04:52
Ovaj Vankuver je koliko pre 2 noci nas rutinirao...a Detroit dobija jos jednu prvu trecinu

powerslave
07.11.2017, 05:16
Izgleda je i Blashill napokon nedje cuo da treba da koristi brzinu svog tima protiv ovakvih ekipa kao sto su Canucks-i...

Glendening bas objasnjava veceras u faceoff-u. Dobro koristimo svaki giveaway za sad i uvijek smo prvi koji dodju do paka. E sad, druga je stvar sto je Green jedini pozadi koji umije da kontrolise pak i sto nam je tranzicija ocajna pa ne mozemo da iskoristimo tu brzinu kako valja. Covjek je svjetlosnim godinama ispred saigraca u odbrani :facepalm:

Potpuno drugaciji pristup u odnosu na prvu utakmicu i vidi se razliika. Sto ne znaci da ce izdrzati ovako do kraja jer ipak igraju back to back.

61563
07.11.2017, 05:55
Bice BTB,bez primljenog gola,nije njima tankovanje ni u malom mozgu ,jurice PO dokle matematika postoji i sve ste bolji sto vas gledam

powerslave
07.11.2017, 06:14
Bas nakaradan drugi period, ali vodimo 2:0.

...ma jasno je svim navijacima Detroita da Holland jednostavno nece otici u penziju onako kako smo se svi nadali i da ce kreten da juri PO. Hvala mu na svemu, ali ce mi biti izuzetno milo kad na kraju sezone ne budemo ni tamo ni ovamo, pa dobijemo jos jednog 15-og pika. Holland u penziju, Trashill-u otkaz... da se dovede gospodin Dave Tippett za novog trenera i Yzerman nakon sto TBL osvoje kup :D

Isto tako nam je svima jasno da sve i da tenkujes, ne mozes biti gori od Arizone i Bafala, a bogami tu su jos i Florida i Kolorado koji ce sigurno imati gori skor na kraju. Raspadnuce se jos ekipa do kraja i to je to... mozes se pozdravit sa top5 pikom tako da nam je na kraju isti kurac.

Tek smo mjesec dana u sezonu, a meni je vec sve jedno :dr: Ako gube, ko ga jebe... ako dobijaju svaka im cast. Bez sjekiracije dok se ne rijese stvari u upravi i dok se roster ne rascisti.

61563
07.11.2017, 06:50
Al prijao ti je ovaj gol priznaj :biggrin:

Ja iskreno ne volim kad ekipa tankuje,pogotovo kad je neka velika fransiza u pitanju,vise sam da se nekako skocka ko sto radi Boston ili SA u NBA

I bas bih voleo da udjete u PO,i da zveknete Tampu,znam da je nerealno i da udjete ,sve sto pises je realno ali opet ako dobacite do PO, ako je u nekom PO sve moguce to je NHL,zato treba uvek pokusati sta zna sem ako nisi ,Arizona,Bafalo i sl totalni krs

Pogle ove Lejkerse ,doduse ove godine napreduju ali ko zna kad ce opet u neku trku za finala,ili Fila i trust the process,super je to,ali treba da prodje 10godina do PO i sad ako udju opet nisu tim ni za SF istoka,ne znam ja sam takav po prirodi nikad ne bih gubio namerno,ni u cemu:D

Sem ono kad si u grupi prosao pa biras protivnika ili odmaras ekipu za neko QF,inace nikad ne bih gubio

powerslave
07.11.2017, 07:01
Volim ja kad pobjedjuju, pogotovo ovako kad ga zabiju na samom kraju utakmice. Mada, da budem iskren, vjerovatno bi psovao da ga je dao neko od onih sto jedva cekam ledja da im vidim... ali dao ga je Tatar tako da je sve ok :) Jedino sto mi se ne svidja kod njega je sto mu je Holland dao 6$ platu :facepalm:

Svaka pobjeda obraduje, koliko god nam to odmagalo na duze staze.

powerslave
07.11.2017, 07:08
Ko god je u modernoj istoriji imao uspjeha i osvajao kup ili vise, taj je prosao kroz nekoliko sezona mizerije i raspadanja... Jbg, pogotovo od kako je uveden salary cap, to je neizbjezno. Red Wings-i su jedina "anomalija" u NHL-u. Decenije uspjeha u kojima su uvijek bili konkurenti za titulu a da nisu morali da tenkuju i da prolaze kroz proces rebuild-a... zato sto su skauti i uprava fenomenalno radili posao. Sve ostale fransize, u poslednjih 30 godina, ne mogu ni da se porede sa njima jer su svi osim Detroita vise puta morali da rade rebuild tako sto su tenkovali. E vala bi bio red da i oni jednom probaju jer je evidentno da je to doba uspjeha proslo.

Sto se tice svih sportova u Americi, cinjenica je da su Wings-i pojam kad je u pitanju uspjeh u kontinuitetu od kraja 80-ih pa na ovamo.

61563
07.11.2017, 07:09
Volim ja kad pobjedjuju, pogotovo ovako kad ga zabiju na samom kraju utakmice. Mada, da budem iskren, vjerovatno bi psovao da ga je dao neko od onih sto jedva cekam ledja da im vidim... ali dao ga je Tatar tako da je sve ok :) Jedino sto mi se ne svidja kod njega je sto mu je Holland dao 6$ platu :facepalm:

Svaka pobjeda obraduje, koliko god nam to odmagalo na duze staze.

A i da gubite gori od ovih Kojota i par ekipa ne moze te biti nikako,stvarno ne pratim NHL draft,tj pratim samo NBA,ali i tu ne znam kolike bi vam bile sanse da pokupite tog sto kazes novog Dacjuka a ostali su recimo rizik.

Patriote ce da guraju i kad ode Brejdi sve dok je Belcika ,meni su oni fenomen, doduse oni ,nemaju toliki staz ko vi,ali traju i ne vidim im kraj,videces i ove sezone ce u finale ,ali se nadam de ce izgubiti od Stilersa:D

powerslave
07.11.2017, 07:16
Ima u ovoj klasi 5-10 top talenata ali mali Dahlin odskace od ostalih. Razlog zasto svi balave za njim je sto je defanzivac kakav se pojavi jednom u generaciji. Novi Karlsson(ipak ne mogu da pisem da je novi Lidstrom... ne moze to :biggrin: ) koji cesto pokazuje da ima zavidan talenat u rukama(zato sam i rekao da je vjerovatno mnogo gledao Datsyuk-a :D ) Dobri su i ostali, ali ako ne mozes do njega, onda ti je isti kurac...

61563
07.11.2017, 07:17
JBT 7.15 nisam ja cist...sutra sa neugodnim Kojotima 1-0 dosta

Lindstrom e gde me podseti na njega,mada ja volim Svedjane ni sam ne znam zasto,vise nego Ruse recimo ,sem Malkina:biggrin:

powerslave
07.11.2017, 08:55
Hahaha a ostajem i ja budan do 7-8 svako jutro... Mala otisla za Slovacku, ja ne radim evo vec dvije nedelje i ne pada mi na pamet ni da izlazim ni da jurim zene nego ti lezim kuci po cijeli dan i osvice se ispred TV-a :D Pocinjem ponovo da radim sledece nedelje pa uzivam dok mogu i dok se ova ne vrati :biggrin:

Svedjani su mi uvijek bili omiljena reprezentacija i omiljeni igraci su uglavnom Svedjani. Zaljubio se u njihovu reprezentaciju sa ZOI-a 2006. :D Lundqvist, Kronwall, Lidstrom, Alfredsson, Forsberg, Holmstrom, Samuelsson, Modin, Zetterberg, braca Sedin, Mats Sundin... kakvih je tu igraca bilo majko mila. Nick Lidstrom srusio Finsku u finalu... To mi je i dalje najmiliji olimpijski turnir koji sam gledao. Steta sto je liga odlucila da povuce igrace sa ZOI.. to 10-ak dana turnira su mi uvijek bili kao praznik.
A Svedjani i zbog Detroita... Dok sam bio u osnovnoj i u srednjoj bilo ih je put kurac u Detroitu :D

61563
07.11.2017, 14:42
Hahaha a ostajem i ja budan do 7-8 svako jutro... Mala otisla za Slovacku, ja ne radim evo vec dvije nedelje i ne pada mi na pamet ni da izlazim ni da jurim zene nego ti lezim kuci po cijeli dan i osvice se ispred TV-a :D Pocinjem ponovo da radim sledece nedelje pa uzivam dok mogu i dok se ova ne vrati :biggrin:

Svedjani su mi uvijek bili omiljena reprezentacija i omiljeni igraci su uglavnom Svedjani. Zaljubio se u njihovu reprezentaciju sa ZOI-a 2006. :D Lundqvist, Kronwall, Lidstrom, Alfredsson, Forsberg, Holmstrom, Samuelsson, Modin, Zetterberg, braca Sedin, Mats Sundin... kakvih je tu igraca bilo majko mila. Nick Lidstrom srusio Finsku u finalu... To mi je i dalje najmiliji olimpijski turnir koji sam gledao. Steta sto je liga odlucila da povuce igrace sa ZOI.. to 10-ak dana turnira su mi uvijek bili kao praznik.
A Svedjani i zbog Detroita... Dok sam bio u osnovnoj i u srednjoj bilo ih je put kurac u Detroitu :D

Koji si ti lik :D,ja kad ovako vezem bas do rano i ne spavam pa ceo dan se rokama kafom i energetikom ko zombi.

Da za ZOI ne razumem odluku ali ajde,ne znam jel Oveckin ostao pri stavu da ce otici da ih igra,ja sam jedino Hokej i pratio na ZOI,a najbolje finale mada to mislim da je bio WC, mozda i ZOI,mrzi me da trazim kad je SidTheKid resio na kraju 3-2 protiv Kanade,a Svedjani pa u to vreme ekstremne dominacije mislim da ih je najvise od svih ekipa bilo u Detroitu

powerslave
08.11.2017, 00:43
Sigurno mislis na ZOI 2010. USA-CAN kad je Crosby dao gol za pobjedu u OT.

Cudno kako ne volis kanadske timove ali volis reprezentaciju Kanade :D Vidis, ja uvijek protiv Kanade navijam jer imaju najjaci tim... e ako igraju protiv Rusije, onda sam neutralan jer Ruse ne volim nikako.

61563
08.11.2017, 02:47
Da na to ,ma ne mrzim ja Kandaske klubove,oduvek nego mi prosle godine smucila Otava,aonda ove godine koji god da uzmem da gledam gadni mi Edmonton,Vankuver,Montreal,pa i Kalgari iako je Jagr tamo,Torono mi bio simpatican al sve manje,ne znam Winipeg pocinje onako da mi se svidja

A ne znam, volim Kanadu to im je jedini sport da kazem i dobri su,volim i Svedjane ,ostale ne Ruse najmanje i USA,mada drazi su mi recimo Finci nego Cesi ,vise volim te Nordijce nego istok.

Ali Kanada i Svedska,od repki
A dobri smo veceras duplo vise nego sto sam ocekivao tuga,Hornkvist prva linija,ja mislim da mi vezbamo,mada posle prve sam prebacio gledam CBJ,nisu oni jos za titulu fali im nesto ,ne znam rekao bih iskustvo,evo mrtav mec al nekako sve se cekao gol Nesvila i eto ga

Nemam ja to nesto da ne volim Kandske klubove nego takav period zapao,ali Otavu bas ne volim,ali recimo ne volim ni Wasington,ni Anahajm,zavisi od kako mi se neko dopadne,jedino je sigurno da uvek volim Pitsburg i to se ne menja:D,od 2008 godine

61563
08.11.2017, 03:06
Kuku Subane pokloni gol CBJ

JBT pa nas ce i Kojoti o OT da oteraju

Kakav je ovaj Kesel majstor,mnogo ,mnogo bitan igrac Pitzburga,ne bi bilo to tako da nije njega iako se znaju prve zvezde

powerslave
08.11.2017, 07:20
Odlicna utakmica, mozda i najbolja koju sam gledao u ovoj sezoni. Nevjerovatno kako su Ducks-i jak tim i tvrd orah i ako im nedostaju cetvorica ponajboljih igraca. Jos se i Gibson sad sjebao... Fenomenalna utakmica. Zao mi Ducks-e, izgubise poslednje cetiri.

61563
09.11.2017, 01:28
Vidi danas 3 meca,a sutra ce vrv gomilu da stave od 1.00 i to najbolji pocinje u pola 5 ,opredelicu se za NYR

61563
09.11.2017, 02:09
Bolji Toronto i zasluzeno vodi ,protiv Koivua i komapnije,ali gol je krajnje glup koji je MIN primila

Ali ne bi Toronto bio Toronto kad ga ne bi primio

petar84
09.11.2017, 02:29
Jeftin gol primili, ali odmah vracamo... Za sad i nisu losi ovi nasi klinci

61563
09.11.2017, 02:31
Pastrnak mi se mnogo svidja ,ali kako lepo Bergeron od martinelu:D

61563
09.11.2017, 02:45
NYR usao u opasan streak ,ako dobiju a realno je da oce vezace 5-tu,sa druge strane meni bi bilo iznenadjenje da Boston udje u PO ove sezone

petar84
09.11.2017, 03:02
Sa full postavom, ne bih ja bas nas otpisao tako lako [emoji3].... Nemamo postavu za Stanley-a, ali smo uvek tu...

Uzese nam svaki face off, videcemo sad nastavak ovog PP-a

61563
09.11.2017, 03:11
Videcemo ,meni iskreno svejedno ,neke ekipice mi se svidjaju manje neke vise,ovaj NYR igra bas lude utakmice mada veceras deluje dosta bolje

Samo Pitzburg dozivljavam emotivno,a i navijacu za svaku ekipu u PO koja nam skloni Tampu sa puta do nove titule:D

powerslave
09.11.2017, 04:10
Meni nije jasno kako mislis da se vratis u utakmicu ako je golman ovako fokusiran kao Henrik veceras, a sve manje i manje koriste priliku za sut... "threading the needle" sto bi se reklo :facepalm:

A Lundqvist veceras bas j*be majku.

petar84
09.11.2017, 04:10
Da li je moguce da sve brani???

petar84
09.11.2017, 04:13
Da li je moguce da sve brani???

Sent from my Nexus 5X using TapatalkNapokon[emoji3]

61563
09.11.2017, 04:37
Lunkvist u svom modu,realno Otava je izbacivanjem NYR prosle godine donela SVedskoj titulu WC,bar dobar deo:D

A Boston igra bas lose PP

Sad ide najbolji mec al necu da zaginem opet bez sna:D

powerslave
09.11.2017, 05:39
5 za redom... Predpostavljam da je lov na glavu AV-a utihnuo. Prije nedelju-dvije su skocili bili i novinari i navijaci na njega :D Jasno je da su NYR sad elitna organizacija i da ih jedino interesuje da budu konkurenti za kup, ali realno nije AV kriv za sve. Vidim da im se skauti i uprava smucaju po raznim NHL arenama tako da svi ocekuju da se oni aktiviraju na trzistu. Sa Zib-Hayes-Desharnais-Nieves dubinom na centru, oni nemaju sta da traze u PO. Liniju Nash-Hayes-Zuc mos' bacit... Odbrana pocela da lici na nesto. Vidjecemo koliko dugo ce Henrik ostati na ovom nivou i na sta ce on da lici kako sezona bude odmicala... evo vec 5 utakmica startuje tako da ne vjerujem da ce dugo potrajati i ako ga volim kao brata :D Mator jer on i vidi se poslednje dvije sezone da ne moze on da iznese cijelu sezonu kao nekada i da su padovi u igri sve cesci i duzi.

Edit: Kakav sut ima Nikita... ovo je bezobrazluk :D