Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    I odakle ta ideja...sada vidim da je i Vladan nesto slicno napisao

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #62
      E da, da se ispravim samo, ban Pobede i ban Gangrene poslednji, to jedino nisu samovoljne odluke moderatora ovog dijela i Nota, tu je doslo do mijesanja, do kojeg nije trebalo da dodje da se odma razumijemo, ali radilo se na tome da do toga ne dolazi vise, medjutim puklo je sve u medjuvremenu i cao.

      Da bi sve funkcionisalo mora da se spusti lopta sa obje strane i da obje strane pomognu, a posto se lopta odavno ne spusta onda nema nista od toga. I sad anarhija, inacenje, konstantne provokacije i problemi i to nikad nece stati. I ovi sto su ostali pitanje je kad ce da dignu ruke.
      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by Vladan View Post
        E da, da se ispravim samo, ban Pobede i ban Gangrene poslednji, to jedino nisu samovoljne odluke moderatora ovog dijela i Nota, tu je doslo do mijesanja, do kojeg nije trebalo da dodje da se odma razumijemo, ali radilo se na tome da do toga ne dolazi vise, medjutim puklo je sve u medjuvremenu i cao.

        Da bi sve funkcionisalo mora da se spusti lopta sa obje strane i da obje strane pomognu, a posto se lopta odavno ne spusta onda nema nista od toga. I sad anarhija, inacenje, konstantne provokacije i problemi i to nikad nece stati. I ovi sto su ostali pitanje je kad ce da dignu ruke.
        Drago mi je da neko konačno kaže kako jeste bilo, iako sam znao to od trenutka kada sam banovan.

        Comment


        • #64
          Moram da kazem da sam pogresio u prethodnim postovima, sad sam pogledao posle Vladanovog posta - nakon sto sam opet iscitao, hteo sam da te banujem na 7 dana, pa smo posle odlucili na 2 nedelje. Bio sam ubedjen da sam odmah na 2 nedelje hteo, izvinjavam se
          Last edited by Mr. Wolf; 06-10-17, 16:09.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • #65
            Originally posted by Vladan View Post
            E da, da se ispravim samo, ban Pobede i ban Gangrene poslednji, to jedino nisu samovoljne odluke moderatora ovog dijela i Nota, tu je doslo do mijesanja, do kojeg nije trebalo da dodje da se odma razumijemo, ali radilo se na tome da do toga ne dolazi vise, medjutim puklo je sve u medjuvremenu i cao.

            Da bi sve funkcionisalo mora da se spusti lopta sa obje strane i da obje strane pomognu, a posto se lopta odavno ne spusta onda nema nista od toga. I sad anarhija, inacenje, konstantne provokacije i problemi i to nikad nece stati. I ovi sto su ostali pitanje je kad ce da dignu ruke.
            Ja sam ovo predlagao pre 7 meseci tj.dao komentar na Marin post kako bi forum bolje funkcionisao ,kad je izbila frka na tenisu @Prle cini mi se,shvacen sam pogresno u smislu da mi je cilj bila provokacija napadnut od nadleznih i prvi vredjan dobio 5 meseci..i sta je bilo posle nista,ko god je to tad prokometarisao dobio je novu pretnju ili ban mislim Sandugp,i tu onda nema diskusije i zajednickog dogovora ako jedna strana tera po svom i misli da je bezgresna i ne prihvata ni najmanju kritiku ,vec je shvata licno...tu nema spustenja lopte.Evo ja se nisam mesao od tad ne idem na tenis pdf...i nastale su nove gluposti i danas i vec neko vreme ,znaci u kome je problem u 80% forumasa ili nadleznima.
            Last edited by 61563; 06-10-17, 16:15.

            Comment


            • #66
              Kada sam smanjivala banove nesto se ne secam da se neko oglasavao i bunio zbog mesanja ili pritisaka.

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #67
                I svaka cast Nikoli i Maricu sto su se prihvatili ovoga i sto su pokusali ako nista drugo. Po meni odradili su odlican posao. Bilo bi dobro ako bi imali zelju da nastave, ali ih potpuno razumijem ako nece.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Nema tu hoce nece - MORAJU. Jer bolje od njih dvojice necemo imati.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • #69
                    Rekao sam Bojani, ja nastavljam, verujem i Ricma, samo treba malo odmora od foruma.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Vladan View Post
                      A sto ste digli frku oko Vesa to je tek za pricu. Gangrena mu se peo na grbacu nedelju dana, ovaj ne zeleci da ga banuje napise u moderatorskom dijelu imama problem s njim ,ne bih da ispadne da se svetim ili nesto slicno, sta da radim? Niko mu ne odgovori, i ja mu napisem uradi kako mislis da treba i sta uradi Ves, da mu kaznene poene koji za sobom povlace zabranu pisanja, ne zeleci ponovo da ga banuje. Je li pogrijesio? Jeste. Je li znao sta toliki kazneni poeni donose? Nije. Jesam li ja znao? Nisam. Treba li da se razapne na stub srama, kao sto je uradjeno, da mu se trazi glava zbog jedne greske koju je napravio iz najbolje namjere? Ocigledno treba jer ste tako reagovali. I to je bilo krajnje nejasno. Dok se sad staje u odbranu Torpeda koji je uvijek branio pravila foruma i Olju, a tada je napadan. Sad mu je ucinjena nepravda i svi ce da stanu iza njega. Krajnje licemjerno.
                      Ne razumem kako si izvukao licemerje iz svega toga kad je i vise nego jasno, iz upravo ta dva primera koje si naveo, da ljudi samo zele korektne moderatore koji ce obavljati svoje duznosti bez greski zbog kojih bi korisnici ispastali. Znaci nebitno je Olja/ti/Vulf/Maric. I to se vidi iz bas ta dva primera koje si naveo.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • #71
                        Mislio je na licemerje jer im taj Torpedo nije valjao nicemu dok je branio Olju, a sada kada je banovan, sada je najbolji forumas.
                        E, ja nisam to bas najbolje ispratio, tako da ne znam ko je sve tada napadao Torpeda i da li su ga isti ti ljudi sada i velicali. Ali ako jesu onda je to zaista licemerno.
                        Last edited by Sandugp; 06-10-17, 17:01.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • #72
                          Pa sto je napadan kad je govorio da je problem u nepostovanju pravila? kad je branio Olju? Jednoumlje samo? Sa obje strane, zategnut konopac do tacke pucanja, da se olabavi ne moze. I sad on ispada zrtva zbog vas, a sjutra kad dodje nece se buniti na ban sekunde jedne pretpostavljam, a ovdje se digla frke nevjerovatnih razmjera.

                          Ljudi zele korektne moderatore i to je ok, evo smo ih cini mi se dobili? Pa opet ne valjaju? Ja sam htio i papija na mjestu super moderatora ali covjek nece, a i da je prihvatio koliko god korektan i ispravan bio, a svi znamo da jeste, ni on na kraju dana ne bi valjao sigurno. Jer nikad ugoditi i uvijek ima neko kome je ucinjena nepravda, to je tako od kad postoje forumi.

                          Ti si bici sad fantastican, a mislio sam kad si dosao bices odron. ALi ne, ti si jedan jebeno sjajan forumas po meni, ali da si promijenio stil i pristup, jesi. Jer sa onim ne bi sigurno daleko dogurao. A i dalje si ostar prilicno.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            A sa bicijem je trebalo samo malo popricati U cetiri oka
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • #74
                              Sto si se ti Vladane povukao sa mjesta admina,ti mi djelujes kao strog ali i pravican,autoritet si nekako ne bi se tebi moglo desit da ti kljucaju mozak po citavi dan forumasi.A cudi me da Dusanu koji je takodje pametan momak ne dadoste sansu da bude moderator ili mozda jeste ali je odbio.On isto dobar rezon ima i sagledava situaciju iz svih uglova,takodje nepristrasno iako ponekad ubaci malo sarkazma.
                              Ps. Nisam ironican iako znam nekad da budem
                              Last edited by E1_PG; 06-10-17, 17:09.

                              Comment


                              • #75
                                Ja sam prvi branio Torpeda i ako nisam razmenio dve recenice sa covekom za 6 godina.
                                Jer ono za sta je dobio ban je smesno. I uopste nije bitno da kom se PDFu desilo.

                                Bici je pokazatalje, da koliko god da je los, uvek ima gori. .

                                Vladane,

                                Kako se niko nije bunio protiv Prskalice, Akana, Mande, ja nisam ni znao da je Noto admin?


                                I evo pitanje jos jedno za tebe, od kada ima ovde podruma, gornjih delova i tih fora? Uvek je svako mogao da pise gde je hteo.
                                Uvek su svi novi imali podrsku da pisu u svim temama, ali se znalo kako to pisanje izgleda. Mnoge treba banovati, ne zato sto su novi, nego zato sto nista konkretno ne doprinose odredjenoj temi.
                                Zabranjivati pisanje u Pricaonici, koja je off tema, bi bilo isto kao kada bi rekao nemoj da kacis klipove u temi za klipove.

                                Zasto je problem kometarisati rad nekog admina ili moderatora? Ako kazes na lep, kulturan nacin da je pogresio? A dobijes odgovor da se pravis naivan?
                                Kazu da nisu procitali postove ali su ih obrisali?
                                I joh hiljade takvih stvari u zadnjih 9 meseci...

                                Admini, moderatori nisu ljudi? Ne mogu da pogrese?
                                Mogu, nije problem. Niko nije savrsen. Red je da prestanu da se ponasaju kao da su bezgresni, idealni.
                                Nemam ja problem da svi admini i modovi ostanu modovi, iskreno me boli uvo ko jeste a ko nije. Samo ako pogresis, red je da kazes:"ok zajebao sam". A ne da pises dosta, poslednje upozorenje i ostale fore.
                                Znas koliko sam se potresao na to njihovo dosta?
                                Video si i sam danas.

                                I kako to da nisam banovan?

                                Ako ucestvujem u "radu" nekog foruma, hocu bar da saznam, zasto je neko banovan? cemu tolike kazne? Zasto se imaju dvostruki arsini?

                                I da,

                                Svaka cast onome ko je predlozio Jaxa i Srleta za moderatore. Ali stvarno svaka cast.
                                Likovi koje ceo forum gotivi.
                                Isto tako, pametan je moj brat od tetke sto nece supermoda, i ako treba da bude. Isto kao i Zola. Bice, dale takodje.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X