Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AS Roma

    Sve vezano za ovaj klub mozete pisati u ovoj temi.

  • #2
    Odg: AS Roma

    Subota, 31/07/10

    16h45 : AS Roma - Girondins de Bordeaux
    19h00 : PSG - FC Porto



    Nedjelja, 01/08/10

    16h45 : FC Porto - Girondins de Bordeaux
    19h00 : PSG - AS Roma

    @(*6sd$%

    Comment


    • #3
      Odg: AS Roma

      [quote author=daniloo9 link=topic=2701.msg151044#msg151044 date=1280491853]
      Sve vezano za ovaj klub mozete pisati u ovoj temi.
      [/quote]

      daniloo9 dobrodosao @(*6sd$%
      Mozes da napises istoriju kluba i te bitne podatke. Pogledaj u PL kako je odradjeno za engleske timove.

      Drago mi je da imamo navijaca Rome na forumu %QWT&W

      Comment


      • #4
        Odg: AS Roma

        Istorija

        FK Roma (ital. Associazione Sportiva Roma - A.S. Roma) je fudbalski klub iz Rima, u Italiji. Osnovan je 1927. spajanjem rimskih klubova „Roman“, „Alba-Audače“ i „Fortitudo“, a takmiči se u prvoj italijanskoj ligi sve od osnivanja.
        Klub je osvajao Seriju A u tri navrata: u sezonama 1941/42,1982/83 i 2000/01, a kup Italije devet puta. U sezoni 1960/61. osvojen je Kup sajamskih gradova (preteča današnjeg Kupa UEFA), a stizao je i do finala Kupa šampiona (1983/84) i Kupa UEFA (1990/91).
        Stadion fudbalskog kluba Roma se zove Olimpiko i ima kapacitet od 72.700 mesta, a koristi ga i gradski rival Lacio. Ovo je drugi najveći stadion u Italiji, posle San Sira, koji može da ugosti 80.000 navijača.

        Comment


        • #5
          Odg: AS Roma

          Pescara - Roma, 8/8-10, 20:45

          Comment


          • #6
            Odg: AS Roma

            Forza Roma! Najaci smo!!!

            Comment


            • #7
              Odg: AS Roma

              [quote author=Nemke link=topic=2701.msg164670#msg164670 date=1283697557]
              Forza Roma! Najaci smo!!!
              [/quote]
              Dobro dosao na forum,Nemke.
              Nadam se da ces biti redovan i aktivan.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • #8
                Odg: AS Roma

                Roma mi je medju 3 najomiljenija kluba u Italiji ali ipak sam se upisao kao navijac Djenove.U svakom slucaju navijam svim srcem za Romu protiv Intera ,Milana,Lacija pogotovo..

                Comment


                • #9
                  Odg: AS Roma

                  Trudicu se koliko god mogu. Pozdrav svim navijacima Rome u Srbiji i sire..

                  Comment


                  • #10
                    Odg: AS Roma

                    Рома у озбиљним проблемима. Тоти и Ранијери су се посвађали а зна се ко је у Роми главни. Помиње се да би и Липи могао сјести на клупу. По мени грешка што су отјерали Спалетија.
                    Србија , Београд , Црвена звезда

                    Comment


                    • #11
                      Odg: AS Roma

                      Ma nije greska. Spaleti je previse forsirao Vucinica. Dok Roma ne uzme nekog napadaca koji ce biti slican Monteli. Znaci da daje goloveeee. Mislio sam da ce Luka Toni da ostane. Ali sta da se radi... Treba da se kupuju kvalitetni igraci i da budu mladi.. Mislim da dovodjenjem istrosenog Adriana i Borijela nista necemo napraviti. Bice valjda bolje. Trebalo bi Rosela da proda klub. Posto blage veze nema da ga vodi do titule..

                      Comment


                      • #12
                        Odg: AS Roma

                        [quote author=Nemke link=topic=2701.msg170469#msg170469 date=1284891898]
                        Ma nije greska. Spaleti je previse forsirao Vucinica. Dok Roma ne uzme nekog napadaca koji ce biti slican Monteli. Znaci da daje goloveeee. Mislio sam da ce Luka Toni da ostane. Ali sta da se radi... Treba da se kupuju kvalitetni igraci i da budu mladi.. Mislim da dovodjenjem istrosenog Adriana i Borijela nista necemo napraviti. Bice valjda bolje. Trebalo bi Rosela da proda klub. Posto blage veze nema da ga vodi do titule..
                        [/quote]

                        Теби Вучинић није добар играч ?
                        Србија , Београд , Црвена звезда

                        Comment


                        • #13
                          Odg: AS Roma

                          Mirko je najbolji igrač Rome zadnjih par sezona da se ne lažemo uz Danielea De Rossija. Kod Spaletija je igrao više po krilu jer je "princ" morao da igra špica. U bilo kom manjem klubu Mirko bi imao sigurno 15+ golova po sezoni kao što je imao u Lećeu kada je bio drugi strijelac prvenstva sa 19 golova.

                          Comment


                          • #14
                            Odg: AS Roma

                            vratili smo se na vrh tabele posle katastrofalnog pocetka sezone &+I}\

                            *%54a &8@^J FORZA ROMA

                            Comment


                            • #15
                              Odg: AS Roma

                              Roma ce biti sampion na kraju.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X