Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je tipovanje neko u pitanju ondaK bi bio zainteresovan..

    Comment


    • Dajte, okačite pravila iznad teme, da svi vide.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Udji u pdf i vidi sve teme, naces sve zivo, pa mozda i pravila, samo citaj, a i u ovoj temi su pravila postavljena par puta.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          A kako se "izvlaci" ko protiv koga igra?

          tt sa A5 u inat Mi6
          Tako sto Olja i Erik u prvom kolu kupuju maglu.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • The Invincibles krele90 i ja
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Tako sto Olja i Erik u prvom kolu kupuju maglu.
              Prvo skoci, pa reci HOP! [emoji14]

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mi skocili odavno, sada samo vicemo HOP!
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Secam se ja dok sam vodio, sve rucno izvlacio, nije bilo aplikacija(mozda i jeste ali nisam znao), pa odvojim jedno sat-dva dok sve sklopim lepo
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Mi skocili odavno, sada samo vicemo HOP!
                    I onda samo malo napravimo korak u stranu i vi tresnete o zemlju...hooooooooooooooop............ Tup!

                    Znači bice bilo nameštanja, m? Priznaj
                    Last edited by miloolja; 16-08-17, 11:42.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Utakmice na koje tipujemo u 1. kolu su postavljene, pa eto tipujte, imate fore do subote
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Secam se ja dok sam vodio, sve rucno izvlacio, nije bilo aplikacija(mozda i jeste ali nisam znao), pa odvojim jedno sat-dva dok sve sklopim lepo
                        Jel bilo toplih i hladnih kuglica?
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Jel bilo toplih i hladnih kuglica?
                          Pazi, sve ti je jasno kada smo Dule i ja bili pobednici u 2 od 3 sezone h2h lige
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            I onda samo malo napravimo korak u stranu i vi tresnete o zemlju...hooooooooooooooop............ Tup!

                            Znači bice bilo nameštanja, m? Priznaj
                            Tako nekako, samo kada se ode u stranu, tesko se posle vrati na pravi kolosek.
                            Mislim dobri ste. Bice nam zao, ali moramo to profesionalno odraditi. Bez ikakvih emocija. A nakon toga cemo zdusno navijati za vas
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Limeni, Ves, Tarantula, Miletic..svi izrazili zelju da igraju al nemaju partnera. Ili se dogovorite izmedju sebe ili dovlacite neke pete.
                              Ajmo hop..hop...

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Pitao me Brajkula sinoc, samo mora da proveri sa starim partnerom Kondicijom pa ce javiti u toku dana, onda cu znati...

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Shminka i ja

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X