PDA

Pogledati punu verziju : Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Strane : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

Marija81
24.09.2017, 16:57
Ovo kolo nas baš neće, za jedna gol smo na par mečeva ostali kratki za tačan rezultat ali nekako se ipak držimo u ovom kolu, valjda budemo bolje sreće do kraja dana.. :D

Evo Gangarić objasnio, neverovatne stvari se izdešavale juče

Čudo jedno kako nikoga neće kada igraju protiv nas :biggrin:

Pa nisam ja nigde rekao da ste vi imali srece, ako se ovo odnosi na neki od mojih komentara.

2-2 kraj. Bravo Maro za pgodjen X.

:cool:

madrid
24.09.2017, 16:59
Maro ne baksuziraj, nemoj da nas ureknes:biggrin::pupu:, daleko je ovo od pobede jos, prilicno daleko. Ne moraju cak ni tacne da pogadjaju dovoljno je da pogode nereseno i Atalantu, a nista od toga ne bi bilo ogromno iznenadjenje.

Marija81
24.09.2017, 17:00
Maro ne baksuziraj, nemoj da nas ureknes, daleko je ovo od pobede jos, prilicno daleko. Ne moraju cak ni tacne da pogadjaju dovoljno je da pogode nereseno i Atalantu, a nista od toga ne bi bilo ogromno iznenadjenje.

Zato eću ni pratiti rezultate :)A iskreno nisam ni gledala ko je šta odigrao.

61563
24.09.2017, 17:02
Bice presudan Marin tip na atletiko 1-1:biggrin:

madrid
24.09.2017, 17:11

Ne daj boze da to bude presudno.

Marija81
24.09.2017, 17:46

Auuuu, nisko....

madrid
24.09.2017, 20:42
Ocajni rezultati na poluvremenu. Ovo kako trenutno stoje stvari Lordovi uzimaju sva 3 boda.:facepalm:

Lord Aleksoni
24.09.2017, 21:01
Ma naravno, zašto bi nešto išlo na našu vodenicu, to je to Madridisto otvaraj šampanajc :cf:

Marija81
24.09.2017, 21:03
Ma naravno, zašto bi nešto išlo na našu vodenicu, to je to Madridisto otvaraj šampanajc :cf:

Šta bi?

Lord Aleksoni
24.09.2017, 21:07
Atalanta promaši penal, ma idi bre :rofl:

Mr. Wolf
24.09.2017, 21:39
Mrtva Fiorentina, izgubili smo u poslednjem minutu :facepalm:

Ves
24.09.2017, 21:40
Od 6 bodova zamalo uzetih, u nekoliko minuta izgubili smo 5:biggrin:

Marija81
Gde mi je partner da preračuna ovo časkom?

Dale
Mrtva Fiorentina, izgubili smo u poslednjem minutu :facepalm:

Niste jedini, ako ti je lakse ..

Khouma Babacar, sam na protivnickoj polovini u 92. minuti, ide 1 na 1 s golman i da prejak for, lopta golmanu u ruke, fuj .

A i mrtvi Sociedad primi u 84.

61563
24.09.2017, 21:41
heheh ..tacdaun Freuler je WC igrac...a neki se ponadali 13 -11

Gospodski u 94 minutu

MareLFC
24.09.2017, 21:42
Atalanta :srce:

Lord Aleksoni
24.09.2017, 21:43
Gde mi je partner da preračuna ovo časkom?

Pobedili ste 13:6 :cf:

miloolja
24.09.2017, 21:44
Posle Nemaca da se zahvalim i Talijanima :bch:

tt sa A5 u inat Mi6

krele90
24.09.2017, 21:44
Od 6 bodova zamalo uzetih, u nekoliko minuta izgubili smo 5[emoji3]Mislim da smo svakako dobili :D

Lord Aleksoni
24.09.2017, 21:45
Nema srećnijih od Madrida i Marije, pa šta su oni sve pogodili u poslednjim minutima ovo je neverovatno da neko ima ovako yebene sreće :mute::mute::mute::wall::wall::wall:

Marija81
24.09.2017, 21:49
Nema srećnijih od Madrida i Marije, pa šta su oni sve pogodili u poslednjim minutima ovo je neverovatno da neko ima ovako yebene sreće :mute::mute::mute::wall::wall::wall:

I po ko zna koji put - treba igrati na osećaj :)
Pa mi ćemo od sada biti ispred vas na tabeli zbog gol razlike?

Zarkov
24.09.2017, 21:50
I mi smo profitirali od golova iz 93. i 94 minuta. Atalanta protivnicima uze bod iz džepa :biggrin:

Marija81
24.09.2017, 21:51
I mi smo profitirali od golova iz 93. i 94 minuta. Atalanta protivnicima uze bod iz džepa :biggrin:

Eto i vi ste se šlepali uz nas :biggrin:

madrid
24.09.2017, 21:54
Evo me Maro isao do Makao-a da uzmem nesto za poneti nista nisam jeo danas.:D 13:6 uzeli smo 4 boda na Italijane u 94. sto kaze Aleksa. U dobroj smo seriji, mozda i najboljoj do sada od svih, ali nisam siguran. Ovo nam je 4. mec zaredom bez poraza. Samo da je jos vise produzimo.

Lord Aleksoni
24.09.2017, 21:54
I po ko zna koji put - treba igrati na osećaj :)
Pa mi ćemo od sada biti ispred vas na tabeli zbog gol razlike?

Kakav crni osećaj, u poslednjem minutu vam se poklapa za tačan rezultat i to ne samo na jednoj utakmici, sada i nikada više ali dobro dolazi revanš:cf:

madrid
24.09.2017, 21:55
Nista ne bi promenilo ni da nije doslo, bilo bi 9:6.

Lord Aleksoni
24.09.2017, 21:56
Naravno da ne bi promenilo ali ovo je previše što bi se reklo :dr:

miloolja
24.09.2017, 21:56
Pa dobro koliko se samo meceva tj tacnih rez izgubi ili dobije zbog golova u produzenom vremenu...utakmica se igra dok sudija ne odsvira kraj :cool:

tt sa A5 u inat Mi6

madrid
24.09.2017, 21:57
Bitno je da odrzimo kontinuitet dobrih rezultata, kao sto sam napisao u komentaru gore(prvom). Ne smemo da se opustimo.

Marija81
24.09.2017, 21:57
Kakav crni osećaj, u psolednjem minutu vam se poklapa za tačan rezultat i to ne samo na jednoj utakmici, sada i nikada više ali dobro dolazi revanš:cf:

Sve je ovo na "osećaj" veruj mi.Ništa ne tipujem kao neki ( analiza, statistika i sl.)
A to za nikad više...pa :hm: onih 21 takođe govore dovoljno...
Radujem se revanšu unapred :)
Madrid, svaka čast partneru...Nemoj da urekneš :)

madrid
24.09.2017, 21:59
Sve je ovo na "osećaj" veruj mi.Ništa ne tipujem kao neki ( analiza, statistika i sl.)

Nadam se da necu:pupu::pupu:

Za**bano izgledaju parovi za Evropu.

miloolja
24.09.2017, 22:00
Dobro Maro proci ce te taj osecaj...cuti...de na njega igras iskljucivo, a da ne znas bas nista o timovima...nego dobro treba imati i srece kao i u svemu..al ona je varljiva ...

tt sa A5 u inat Mi6

Lord Aleksoni
24.09.2017, 22:02
Iskoristi Marija svojih 5 minuta ne traju dugo :cf:

Čuj osećaj :wall:

Marija81
24.09.2017, 22:04
A dobro, nije samo osećaj i da baš ništa ne znam, ali uglavnom se ( i u životu ) oslanjam na šesto čulo...:cf:

61563
24.09.2017, 22:05
Ma na kraju ispliva kvalitet,sreca nekad dodje nekad ode...a zna se ko poseduje najvise znanja...

A ima i ona sreca prati hrabre...:biggrin:

Marija81
24.09.2017, 22:07
Ma na kraju ispliva kvalitet,sreca nekad dodje nekad ode...a zna se ko poseduje najvise znanja...

A ima i ona sreca prati hrabre...:biggrin:

Ima i toga, ali najviše je do kohonesa kod mene ...:biggrin:

madrid
24.09.2017, 22:10
Ja sam ubedjen da Mara igra na osecaj i svi sada pricate o nekoj sreci. Jedino sto niste uracunali da Maru trenutno uopste nece ta takozvana sreca u ovoj igri ili osecaj. Mara je u ovom i proslom kolu uzela ukupno 5-6 bodova, a realno nije imala nijedan nerezonski tip(osim Atletika:olja:). Jednostavno mene je hajde da kazem htelo kulturnije je, sa 5-6 tacnih rezultata u zadnja 2 kola. Zaboravljate da je prvih nekoliko kola Mara vukla nas tim, a ja sam retko pogadjao. Iskljucivo ona nam donela prve 2 pobede i remi, kada ju je osecaj sluzio. A taj osecaj nekad mora(vrlo uskoro siguran sam) da se vrati. Videcete vi od sledeceg kola ako bog da kada Mari opet osecaj proradi sta znaci dobra igra. Ocekujem 10 bodova od Mare sledece kola. Ima cojones(kohones) i zna da ubode te za*ebane parove.

61563
24.09.2017, 22:11
Ima i toga, ali najviše je do kohonesa kod mene ...:biggrin:

Vi ste mi najsimpaticnija ekipa,steta bi bilo budete ispod crte,i ne odmerite snagu ponovo sa ekipom Gospode

Maro..igraju ATM -CFC pazi kako tipujes sad:D

Marija81
24.09.2017, 22:22
To je bar lako...Čist x kao suza, samo se dvoumim da li će biti 2:2 ili 1:1
Izvini partneru:sram:

madrid
24.09.2017, 22:23
I vi ste sada iznad crte, drago mi je iskreno. Inace pravi se velika guzva na vrhu, prva 2 tima na tabeli su izgubila i sada cemo imati 7-8 ekipa u 2 boda.

Maro sada cu da ti prijavim komentar i da trazim ban.:biggrin:

madrid
24.09.2017, 22:29
Da Mari dam Atletikovu grupu, ona bi tim koji vec godinama igra finala i polufinala LS pustila da ispadne pored timova koji ili igraju turisticki ili se nisu ni kvalifokovali 1 godine, ili nekih koji nikada nisu ni igrali. Najjaca je definitivno. Trenutna osecanja :olja::tu2::tu::srce::slap: Ali ipak preovladavaju ova pozitivna, ovo drugo je samo zezanje i sala.

Marija81
24.09.2017, 22:36
Da Mari dam Atletikovu grupu, ona bi tim koji vec godinama igra finala i polufinala LS pustila da ispadne pored timova koji ili igraju turisticki ili se nisu ni kvalifokovali 1 godine, ili nekih koji nikada nisu ni igrali. Najjaca je definitivno. Trenutna osecanja :olja::tu2::tu::srce::slap: Ali ipak preovladavaju ova pozitivna, ovo drugo je samo zezanje i sala.

Pa šta fali i da autsajderi malo izdominiraju? Evo vidi nas... :biggrin:

:srce:

Partneru ovako mi trenutno izgledaš

https://media.giphy.com/media/l1J9u3TZfpmeDLkD6/200w_d.gif

madrid
24.09.2017, 22:46
Sto smo mi autsajderi?

Meni je sport(uz drustvo) pasija, pa samim tim bas dosta pratim(ne bas rezultate svih liga i svakog meca kao kladionicari pa izvlacim statistiku, ali gledam meceve cesto). A i leze mi igra tipovanja, Motogp bio u vrhu pre bana, suicide, u bracketu bio 11. od 13 000(necu prezaliti nikad Andersona, da ga nisam izbacio u SF od glupog Cilica, sada bih isao na USO 2018.).

A ti si prirodni talenat, pozitivno "luda" i jako hrabra u tipovanju, ogroman potencijal, i znas znanje i da donosis bodove kada je bitno jednom recju= carica. Sto bismo mi bili autsajderi? Mozda nismo glavni favoriti, jer ima onih koji prate samo fudbal i igraju kladionicu cesto, ali nismo ni najgori.

notorious
24.09.2017, 22:51
Niste jedini, ako ti je lakse ..

Khouma Babacar, sam na protivnickoj polovini u 92. minuti, ide 1 na 1 s golman i da prejak for, lopta golmanu u ruke, fuj .

A i mrtvi Sociedad primi u 84.

Svaka čast na borbi, izgubili ste teže nego što se očekivalo. Mislim da imate kvalitet za prvih 8 i da ćete biti tu. Morao sam da iznosim tačan rezultat na kraju da bi Sandu začinio s Valencijom. Znao je on da će biti 2:3, ali sam mu rekao nemoj i ti za kraj ostavljati tačan rezultat, neka bude zanimljivije.

U vrh polako dolaze najkvalitetnije ekipe poput Gospode, Mare i nas. Ima i zalutalih koliko vidim :cf2:

Marija81
24.09.2017, 22:53
Sto smo mi autsajderi?

Meni je sport(uz drustvo) pasija, pa samim tim bas dosta pratim(ne bas rezultate svih liga i svakog meca kao kladionicari pa izvlacim statistiku, ali gledam meceve cesto). A i leze mi igra tipovanja, Motogp bio u vrhu pre bana, suicide, u bracketu bio 11. od 13 000(necu prezaliti nikad Andersona, da ga nisam izbacio u SF od glupog Cilica, sada bih isao na USO 2018.).

A ti si prirodni talenat, pozitivno "luda" i jako hrabra u tipovanju, ogroman potencijal, i znas znanje i da donosis bodove kada je bitno jednom recju= carica. Sto bismo mi bili autsajderi? Mozda nismo glavni favoriti, jer ima onih koji prate samo fudbal i igraju kladionicu cesto, ali nismo ni najgori.

Tako nas je većina ( a i ja bejah malo skeptična 9 doživljavala na početku.
Sad' im klecaju kolena zbog nas :biggrin:
Poslala sam ti pp i nove tipove ::)

Princoni Snow
24.09.2017, 23:02
S obzirom da sam postovao sve ucesnike ove igre i marljivo, predano i blagovremeno tipovao, tako postujem i svoju datu rec i napustam igru. Na moje mesto dolazi Fiksni kao standardni clan Gospode. Zelim da cestitam Fiksnom i Vilserici buducu titulu jer je to neminovnost kada u jednom timu igraju Mesi i Ronaldo ove igre. Zao mi je sto nisam protiv svih imao prilike da odigram, ali mozda ce nekada biti ponovna sansa kada ova igra bude bila organizovana mnogo ozbiljnije i odgovornije. Pozdrav :cf2:

notorious
24.09.2017, 23:04
Nadam se ostaješ u ulozi head coacha ili bar savjetnika. Trebaće im protiv nas, protiv ostalih neće :cf:

madrid
24.09.2017, 23:05
Necu ja sad nesto da nas hvalim ili kao Princoni da prognoziram titulu ili PO. Samo stalozeno da igramo, najbitnije je dobiti sledeci mec, to je za sada jedini cilj. O ulasku u PO ne treba jos razmisljati.

notorious
24.09.2017, 23:11
Necu ja sad nesto da nas hvalim ili kao Princoni da prognoziram titulu ili PO. Samo stalozeno da igramo, najbitnije je dobiti sledeci mec, to je za sada jedini cilj. O ulasku u PO ne treba jos razmisljati.

Ako igrate s nama onda ste izgubili i najbitnije vam je dobiti meč iza toga. Dobri ste, Mara prema očekivanju a ti se šlepaš uz nju :cf2:

miloolja
24.09.2017, 23:37
Sutra cu da vam pevam, kada sve bude i zvanicno...pogledajte tabeluuu!
Samo se nadam da necemo ko Manca prosle god..jedno kolo :rleys:

tt sa A5 u inat Mi6

p4p1
25.09.2017, 01:32
Posle Nemaca da se zahvalim i Talijanima :bch:

+1 :biggrin:

Dramatičnije nije moglo vala. Prvo Sociedad u 85om donosi protivnicima izjednačenje za činilo se konačan rezultat, da bi nam Atalanta donela pobedu u bukvalno poslednjim sekundama. Maler i šteta za marka i jevtu, ovo kolo bi samo od nas i od Tarantule i Scousera izgubili. Strašan meč.

mark it zer0
25.09.2017, 03:10
Neverovatno zaista, ali morao je i taj poraz doci, čestitke Nišlijama, nema više neporazenih. :D

Sutra cu da vam pevam, kada sve bude i zvanicno...pogledajte tabeluuu!
Samo se nadam da necemo ko Manca prosle god..jedno kolo :rleys:

tt sa A5 u inat Mi6

Olja, nije valjda da ćeš pevati pogledajte tabelu za skromno drugo mesto, mislio sam da su vam apetiti veći. :biggrin:

Sandugp
25.09.2017, 05:52
Sta bi ovo??? Posustajete polako. Prvo iks, i to jedva iks, pa onda poraz .... u sledecem kolu ocekujem da vas neko izuje iz cipela!

Aahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhhahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah!!!!! ......................Ahahahahaha!!!!

I samo da naglasim da je nakon ovog kola doslo do smene na celu tabele. Tacnije sada tri tima dele to prvo mesto. Pored Otpisanih tu su i Losi Momci i Uvatreni (svi sa po 14 bodova) .... Takodje tri tima dele drugo mesto sa osvojenim bodom manje Crveno Beli, Lordovi i Prodavci....
Tako da je guzva u samom vrhu sest ekipa u bod ... pa cak i ovi sto su sedmi imaju samo dva boda manje od prvih (Gospoda inace).
Ali sve je to normalno jer je tek sedam kola odigrano ... videcemo kako ce situacija nastaviti da se razvija.

Nerealan
25.09.2017, 08:47
Čestitke Delu i Rodniju (Mućke). :cheers:
Prelako je ovo moglo i u x da ode, na našu sreću nije

mark it zer0
25.09.2017, 09:01
Zola, brate moj Liverpulski napaceni, duboko sam razocaran sto si ucinio Olji da vidi svoj tim pored broja 1 na tabeli. :slap::D

Tarantula
25.09.2017, 09:13
Samo stalozeno da igramo, najbitnije je dobiti sledeci mec, to je za sada jedini cilj. O ulasku u PO ne treba jos razmisljati.

Opušteno, neigramo u pare, niti u bilo šta drugo. Previše si zapjenio.

miloolja
25.09.2017, 09:32
Zola, brate moj Liverpulski napaceni, duboko sam razocaran sto si ucinio Olji da vidi svoj tim pored broja 1 na tabeli. :slap::D

:pp: :cheer: :bch:

tt sa A5 u inat Mi6

Scouser
25.09.2017, 09:50
Mnogi se ovde utripuju kad dobiju jedan duel, a ovo je u stvari 90% sreca.

mark it zer0
25.09.2017, 10:20
:pp: :cheer: :bch:

tt sa A5 u inat Mi6

hahahahah, uzivaj do petka. :biggrin:

Mnogi se ovde utripuju kad dobiju jedan duel, a ovo je u stvari 90% sreca.

Meni se cini da si se jedino ti utripovao, i to lose. Sale se ljudi, zanimljivije je tako. :D

z0La
25.09.2017, 10:21

Šta ćeš, ni ja ne volim da vidim rivale na čelu, ali zasluženo jbga. :D

Bolje sad prvi, a na kraju ispod crte. :biggrin::D

madrid
25.09.2017, 10:53
hahahahah, uzivaj do petka. :biggrin:

Meni se cini da si se jedino ti utripovao, i to lose. Sale se ljudi, zanimljivije je tako. :D

Bravo!!!

Ja stvarno ne znam kako neki ljudi ne vide da ja zezanje u pitanju, ovi komentari sitnih provokacija ili ono busanje u grudi. Isto kao prica o coachingu u suicideu virtuelnim zrebeovima i ostalo. Zamisljam sta bi Tarantula tek napisao o Vladanovim komentarima tamo ili notovim.

Ves
25.09.2017, 11:15
Ja vas tražim po PL-u, Pričaonici i kod Trampa, a vi party prebacili ovdje. :tu2: :biggrin:

61563
25.09.2017, 12:07
Meni je apsolutno nebitno dal igram u milione u nista ili u zvaku,a to da nije bitno sve zavisi od karaktera...

Srcea tesko, ima je, al se iznivelise,kvalitet i znanje presudi na kraju...a naravno kome ne ide trazi ce opravdanje za neuspeh i relativizovati situaciju,kao i u svemu u zivotu...ne svi ,al vecina hoce takav nam je mentalitet

Miletić
25.09.2017, 12:12
Bitno mi je da u kladionici primenim znanje i uzmem neke pare :D
Svakako nemam takmicarskog duha tako da mi je potpuno svejedno koji sam na tabeli, razonoda cista :D

Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока

61563
25.09.2017, 12:20
Mileticu verujem,da ovo igra iz ciste razonode i fantazi mislim da ga mnogo ne dotice,za ove druge ucesnike nisam siguran...ima jos par koje mislim da im je svejedno vecini nije ...

Nego Mileticu znaci i kockas se ...ima li uspeha,daj fiks neki :biggrin:

Tarantula
25.09.2017, 12:21
Zamisljam sta bi Tarantula tek napisao o Vladanovim komentarima tamo ili notovim.

I? Jesi zamislio?

61563
25.09.2017, 12:24
Steta sto sam se samobanovao sa tenisa i suicid bi postao dosadan:biggrin:

z0La
25.09.2017, 12:27
Kad je bila LŠ, bio sam nešto dokon i ušao sam na h2h i pogledao šta ste otprilike svi generalno igrali u sredu i odlučuo da sastavim jedan tiket iz toga. Čisto iz zezanja na sitno. Nisam hteo fikseve da igram, već sam izvukao samo golove.

http://www.oldschool-samp.com/slike/images/tiket1iei.png

Inače, tiket je prošao već oko 60og minuta. :D

Reise
25.09.2017, 12:30
Zola kapitalista, eksploatiše nas, a samo on zadržava plodove našeg mukotrpnog rada. :biggrin:

z0La
25.09.2017, 12:38
Zola kapitalista, eksploatiše nas, a samo on zadržava plodove našeg mukotrpnog rada. :biggrin:

Haha, mora malo. :D Gde drugo naći 36 različitih tipovanja a da to nije zadimljena kladionica u kojoj tuku one mučene tipke po ceo dan. :D

Koga ne mrzi, nek proba s vremena na vreme. Može da bude zabavno...ako očekivanja nisu prevelika..i ako se odigra na sitno. :D

srdjan_sl
25.09.2017, 12:38
Znaci Zola lepo si iskoristio forum kao fokus grupu za kladzu. :biggrin: Sad kad si vec priznao lepo da uplatis u fond h2h lige deo para od dobitka pa da se mogu isplatiti ovi sto biraju parove, sabiraju rezultate i prave tabele. :cool:

z0La
25.09.2017, 12:43
Već je to uplaćeno, ništa ne brini. :D A pošto sam jedan od tih dole što si pomenuo, već su i pare podignute. :biggrin:

Sve legalno. :D

Rossonero
25.09.2017, 12:45
Čestitke Delu i Rodniju (Mućke). :cheers:
Prelako je ovo moglo i u x da ode, na našu sreću nije

Cestitke :vinjak:

Ovo nije realno. :biggrin:

Djavoli - Mucke 8 : 7

Mucke - Lordovi 7:8

Mucke - Bad Boys 12:13

61563
25.09.2017, 12:47
Vidi to Zolu namazanog haha..neka samo deri,...mali savet obrati paznju na tipove Gospode izvuci neki zakljucak i uzimaj kes :biggrin:

Reise
25.09.2017, 12:51
Cestitke :vinjak:

Ovo nije realno. :biggrin:

I od nas ste izgubili 16-15, tvrdi ste. :D

EDIT: Tj. nesrećni. :biggrin:

Rossonero
25.09.2017, 12:57
I od nas ste izgubili 16-15, tvrdi ste. :D

Ako se ne varam u seriji smo od 5 poraza zaredom. Vecinu meceva smo izgubili 1 bod razlike. :D

Miletić
25.09.2017, 13:13
Mileticu verujem,da ovo igra iz ciste razonode i fantazi mislim da ga mnogo ne dotice,za ove druge ucesnike nisam siguran...ima jos par koje mislim da im je svejedno vecini nije ...

Nego Mileticu znaci i kockas se ...ima li uspeha,daj fiks neki [emoji3]Ne kockam se, ne igram svaki dan ali imam uvek novca na racunu pa odigram nesto uzivo ili neki singl na jacu uplatu, kada imam neku informaciju itd.
One porodice tikete sa po 5 ili vise parova na 200-300 din uplate ne igram nikad
Kad bude nesto dobro valjda cu se setiti pa javiti :D uglavnom ako favorit gubi na poluvremenu posumnjam na prelaz pa igram DNB1 ili 2 (draw no bet), na jacu uplatu jer je minimalan rizik

mark it zer0
25.09.2017, 13:16
Ne postoje male kvote, postoje samo male uplate. :D

Miletić
25.09.2017, 13:39
Tako je :D

61563
25.09.2017, 14:11
Ne kockam se, ne igram svaki dan ali imam uvek novca na racunu pa odigram nesto uzivo ili neki singl na jacu uplatu, kada imam neku informaciju itd.
One porodice tikete sa po 5 ili vise parova na 200-300 din uplate ne igram nikad
Kad bude nesto dobro valjda cu se setiti pa javiti :D uglavnom ako favorit gubi na poluvremenu posumnjam na prelaz pa igram DNB1 ili 2 (draw no bet), na jacu uplatu jer je minimalan rizik

Normalno Singl ili dva max na listicu ako igram uopste tiket,eventualno ako mi neki smrde mogu da ih odigram prelaz i golove na sitno...mada vise igram lajv,mada me ovi iz mozarta opasno nerviraju(najblizi mi),a mrzi me da igram na stranim,zbog prebacivanja kesa posto ako igram idem preko skrila

A to ako posumnjam, a desava obavezno jaci iznos na 2 ili vise golova u drugom, pa iako ne ide u prelaz moze da dodje vrlo lako

Marija81
25.09.2017, 18:23
Aahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhhahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah!!!!! ......................Ahahahahaha!!!!

Pa ja tebe obožavam, mame mi :angel:

Sandugp
25.09.2017, 18:25
Nemoj u majku da se kunes nikako - nemoj da se kunes uopste ali ajde ...

Marija81
25.09.2017, 18:27
Nemoj u majku da se kunes nikako - nemoj da se kunes uopste ali ajde ...

Ma ovo je više kao uzrečica...
A i ne znam zašto ti je moj post bio smešan...rekla sam istinu...
Slabo pratim fudbal ( skoro da ga uopšte ne pratim- zna Madrid)- zato i igram na osećaj...
E,sad' ako je to tebi smešni jbg.

Sandugp
25.09.2017, 19:21
Pa zato sto je osecaj subjektivna pred-analiza koja u gro slucajeva ume da zavara....
S tim sto je sansa da je predosecaj - osecaj los jos veca u koliko nemas pojma sta se desava. Kao na primer pre nedelju ili dve kada je pola foruma popadalo na Atletiku, a nisu pojma imali da Grizman primera radi nece ni igrati.... ima jos primera tu .... i onda se svi vade na golove u poslednjim minutima i slicne zezancije.

Marija81
25.09.2017, 19:33
Pa zato sto je osecaj subjektivna pred-analiza koja u gro slucajeva ume da zavara....
S tim sto je sansa da je predosecaj - osecaj los jos veca u koliko nemas pojma sta se desava. Kao na primer pre nedelju ili dve kada je pola foruma popadalo na Atletiku, a nisu pojma imali da Grizman primera radi nece ni igrati.... ima jos primera tu .... i onda se svi vade na golove u poslednjim minutima i slicne zezancije.

Dobro, ima mi logike to što pišeš...Međutim, ja stvarno tipujem na ono ( 'ajde da se ispravim) - na sreću -na lupetanje - na osećaj - kako god... :)

jevta1992
25.09.2017, 21:44
Sta bi ovo mark?
Prvi poraz u sezoni...
Nadam se i poslednji....:D

Sandugp
26.09.2017, 05:14
Gangaric je banovan, Roso je banovan. Ajde da se nadju jos dvoje/dvojica koji ce da zauzmu njihova mesta, pa da nastavimo u fulu da se igramo?
Princ je trenutno slobodan, treba nam jos jedan ....

z0La
26.09.2017, 10:41
Manda mi je poslao PM da su Rosso i on u kontaktu i van foruma, tako da njih dvojica nastavljaju kao tim.

Što se tiče Alekse i Ganga, tu ne znam kakva je situacija. Aleksa, pošalji mi PM ili napiši ovde šta se dešava sa vama dvojicom. :)

Sandugp
26.09.2017, 10:56
To je dobro, nece morati makar Mucke da se menjaju kao tim. Jos kada bi Leksa i Gangaric bili u kontaktu van foruma onda bi nastavili sve bez ikakvih promena.

Nerealan
26.09.2017, 11:05
Dao Šandu Stevi lažnu nadu :D

Sandugp
26.09.2017, 11:09
Ko bi Steva?

mark it zer0
26.09.2017, 11:09
Sandu, ne znam sto se cudis sto svima pise srijeda, pa normalno da cu prekopirati, necu kucati svaki posebno. :D

Nerealan
26.09.2017, 11:15
Ko bi Steva?

On je postavljao tipove, a ne učestvuje u ligi

Sandugp
26.09.2017, 11:47
Secam se, to je onaj sto je dosao i spucao tipove iskusno ... ne znam gde je sada, nisam ga vidjao nakon toga...

61563
26.09.2017, 12:28
Gangaric je banovan, Roso je banovan. Ajde da se nadju jos dvoje/dvojica koji ce da zauzmu njihova mesta, pa da nastavimo u fulu da se igramo?
Princ je trenutno slobodan, treba nam jos jedan ....

Dalje ruke od Gospode :D...Princoni ,je uz nas i nije na prodaju,a verujem da zeli da bude deo pobednickog tima...

Sandugp iskusno zeli da poremeti stanje medju bivsim i sadasnjim clanovima Gospode,video odakle preti najveca konkurencija:D

Lord Aleksoni
26.09.2017, 14:52
Nemojte mnogo da se brinete za Gangarića, u kontaktu smo nas dvojica, nije samo forum jedini kontakt na ovom svetu :cf:

Gledaj ti Šandua, odmah krenuo da rastura timove :dr:

Sandugp
26.09.2017, 19:31
Nemojte mnogo da se brinete za Gangarića, u kontaktu smo nas dvojica, nije samo forum jedini kontakt na ovom svetu :cf:

Gledaj ti Šandua, odmah krenuo da rastura timove :dr:

Pa dobro - barem sam pokusao :biggrin:
Salim se naravno. Zna se koji je pravi razlog bio ovog mog posta. Da neki od ova dva tima ne gubi bezveze bodove samo zbog izostanka clanova.

Fiksni, ja samo tebe da izbacim, za Princevica cu lako .... ti si glavni konkurent - pored Marije naravno. Ali moraces jos mnogo da se potrudis da pristignes Prodavce ...

Lord Aleksoni
26.09.2017, 19:45
Zola parovi?

madrid
26.09.2017, 20:05
Zola je l' si tu?

Zarkov
26.09.2017, 20:09
Zar stvarno očekujete da postavi dok igra Liverpul :biggrin:

61563
26.09.2017, 20:19
Sandugp...evo imate priliku vec u ovom kolu da pokazete sta znate...

Lord Aleksoni
26.09.2017, 20:23
Zar stvarno očekujete da postavi dok igra Liverpul :biggrin:

Profesionalnost mora biti na prvom mestu, kakav Liverpul :cf:

Lord Aleksoni
26.09.2017, 20:27
Naši protivnici nisu tipovali ovo kolo :D

Ipak jesu, lažno obaveštenje :biggrin:

madrid
26.09.2017, 20:29
Kako nisu? Shminka je postavio sinoc u 22:52 sad sam proverio.

Puste zelje.

Sandugp
26.09.2017, 21:25
Sandugp...evo imate priliku vec u ovom kolu da pokazete sta znate...

E moj fiksni ako se ovako zavrsi i jedni i drugi cemo se bas pokazati:
Po trenutnim rezultatima nakon prvog dana 1-1 :facepalm:

madrid
26.09.2017, 21:27
Kod nas bi bilo 3-3. Lepo bi bilo da Leipzig da 1, ali samo 1.

Sandugp
26.09.2017, 21:28
Kod nas bi bilo 3-3. Lepo bi bilo da Leipzig da 1, ali samo 1.

Kada bi dao jedan mi bi poveli 2-1 jer bi ja ubo tacan rez :D

Ves
26.09.2017, 21:38
Da nije Asensija ubo bi ja 1-4. pu...

Lord Aleksoni
26.09.2017, 21:38
Bravisimo Real :ok:

madrid
26.09.2017, 21:41
Uboo tacan na RM, ali promasio ostalo. Nikako mi ne leze ovi mecevi sa timovima van liga petice i ovi ne tako poznati (lepzig,besiktas,porto) u proslom kolu takodje.

Lord Aleksoni
26.09.2017, 21:43
Između nas i Namazanih Vukova 4:4, izvukao nas tačan rezultat na Real, konačno i nas da ogreje sreća :biggrin:

madrid
26.09.2017, 21:48
Leipzig ne moze 1 gol da da Besiktasu:facepalm:. Nista, bar je Mara pogodila pobednika. 3-3 na kraju dana.

61563
26.09.2017, 21:50
Uno Uno..tanko,nije bas morao CR7 da zapinje za trecim...

@madrid
Mogli su na kraju al realno i Besiktas je mogao jos koji,a Werner izasao u 25 min,realno njihov jedini pravi spic,gledao sam samo drugo poluvreme ,prvo sam gledao Monaco(jadni i bedni) i sve mi bilo jasno pa prebacio na Besiktas

mark it zer0
26.09.2017, 22:30
Mi Imamo presnost od 5:3 protiv Mucki. :D

Marija81
26.09.2017, 23:03
Leipzig ne moze 1 gol da da Besiktasu:facepalm:. Nista, bar je Mara pogodila pobednika. 3-3 na kraju dana.

Dobri smo :)
Kako sam se nadala super smo prošli.

krele90
27.09.2017, 12:30
Da nije Asensija ubo bi ja 1-4. pu...
Popravljas se u zadnje vreme. Penjemo se lagano na lestvici nista ne brini :D #no stress
Ne znam sto svi misle da ce PSG dobiti Bajerna, meni je to X kao kuca :D

Ves
27.09.2017, 12:34
Popravljas se u zadnje vreme. Penjemo se lagano na lestvici nista ne brini :D #no stress

Molim da se na forumu otvori tema: " Ves dojave ". :cool: Ordiniram od 9:00 - 14:00 časova. Za djecu i dame usluge su besplatne. #pozitivnadiskriminacija :biggrin:

Lord Aleksoni
27.09.2017, 13:23
Ne znam sto svi misle da ce PSG dobiti Bajerna, meni je to X kao kuca :D

Ja i Gangarić mislimo da mora neko da pobedi, nema šanse da bude x

61563
27.09.2017, 13:25
Lagana jedinica....tu danas pravimo prednost od najmanje 1 poena u odnosu na Maglu,za ostale parove bice zanimljivo

Sandugp
27.09.2017, 21:20
Lagana jedinica....tu danas pravimo prednost od najmanje 1 poena u odnosu na Maglu,za ostale parove bice zanimljivo

Fiksni moj mali dobri, predobri, pretacni pogadjacu rezultata ako sve ovako ostane do kraja 4-4 danas znaci ukupno 5-5.

Sandugp
27.09.2017, 21:38
LOL .... kako nas sjeba Celsi u 94 minutu :facepalm:
Ne moze se protiv najboljeg pogadjaca rezultata - ne vredi.

madrid
27.09.2017, 21:39
Mi danas 0 bodova, ocaj zivi izgubili definitivno.

Lord Aleksoni
27.09.2017, 21:40
Znači ne verujem, pa da li je moguće ovo :wall::wall::wall::wall:

Čestitke Namazanim Vukovima na pobedi, nastavlja se proklestvo u poslednjim sekundama meča. Šta li smo zgrešili da nam se ovo dešava nemam pojima :mute:

61563
27.09.2017, 21:40
43 za Gospodu,posle drugog dana...

madrid
27.09.2017, 21:41
Da ovo je bilo bas u poslednjoj sekundi. Zadnja akcija, vec se spremio da svira kraj. I ne mogu da preseku loptu:wall::wall::wall:

Sandugp
27.09.2017, 21:42
43 za Gospodu,posle drugog dana...

Da je ostalo 1-1 bilo bi 5-5 ... ali jbg gol u 94 minutu i zasluzena pobeda Konteove ekipe vam je dala minimalnu prednost pred poslednji dan.

shminka
27.09.2017, 21:42
Znači ne verujem, pa da li je moguće ovo :wall::wall::wall::wall:

Čestitke Namazanim Vukovima na pobedi, nastavlja se proklestvo u poslednjim sekundama meča. Šta li smo zgrešili da nam se ovo dešava nemam pojima :mute:

a šta ti se tačno nepovoljno desilo u zadnjoj sekundi? :cf::cf::cf::biggrin:

Sandugp
27.09.2017, 21:44
Prilicno razlicito smo tipovali poslednji dan ... tako da moze da bude svasta.

Lord Aleksoni
27.09.2017, 21:49
a šta ti se tačno nepovoljno desilo u zadnjoj sekundi? :cf::cf::cf::biggrin:

A tek sada vidim da ste i vi igrali nerešeno tako da mrka kapa ista bi situacija bila kao i sada :biggrin:

shminka
27.09.2017, 21:50
Kvalitet je na našoj strani, valjda nam nesreća opet neće oduzeti pobjedu sutra :cf::cf::cf:

61563
27.09.2017, 21:54

Slazem se red bi bio da omasite ove neresene rezultate sutra:D

Princoni Snow
27.09.2017, 22:03

Tesko da moze biti svasta. Gospoda su tipovala isto preostala tri meca, a vi sva tri razlicito. Dovoljno je da uhvate dva od tri meca i to je to :cf2:

Sandugp
27.09.2017, 22:06
Tesko da moze biti svasta. Gospoda su tipovala isto preostala tri meca, a vi sva tri razlicito. Dovoljno je da uhvate dva od tri meca i to je to :cf2:

Dovoljno je mi da uhvatimo jedan iks i to je to :biggrin:
Tu mi bod ili dva oni nula.
I onda dodje jedan mec neka ga svi promasimo i to je to.

mark it zer0
27.09.2017, 22:07
Trebalo bi da smo resili sve, vodimo 9:6 cini mi se, a sutra tipovi gotovo isti. :D

61563
27.09.2017, 22:08
Gde ja Mara,sta je sa osecajem:)

Princoni Snow
27.09.2017, 22:09
Dovoljno je mi da uhvatimo jedan iks i to je to :biggrin:
Tu mi bod ili dva oni nula.
I onda dodje jedan mec neka ga svi promasimo i to je to.

Mislim da si lose izracunao :D :cf2:

Sandugp
27.09.2017, 22:11
Mislim da si lose izracunao :D :cf2:

Nisam ne brini. Jer njih dvojica su sve igrali isto .... sto je dobro za gomilanje bodova u koliko takav pobednik dodje. Dok je nasa taktika razlicito; mnogo bolja za skupljanje bodova. Jos ako se nabode neki tacan rez .... Videcemo Princaro sta ce da bude.

Princoni Snow
27.09.2017, 22:16
Nisam ne brini. Jer njih dvojica su sve igrali isto .... sto je dobro za gomilanje bodova u koliko takav pobednik dodje. Dok je nasa taktika razlicito; mnogo bolja za skupljanje bodova. Jos ako se nabode neki tacan rez .... Videcemo Princaro sta ce da bude.

I da ubodete dva iksa, gospoda sa jednim tacnim povedjuju osim ako ne ubodete i neki tacni rezultat pa dodjete do boda :cf2:. Ali hajde, videcemo... ja samo da te pripremim za poraz koji te ceka, cisto da se mnogo ne nadas :D :cf:

61563
27.09.2017, 22:18
Sve je moguce...licno mislim,da ako promasite nereseno na Salzburgu da gubite, i da ne bude 1-2 za Marsej,mislim da to sutra moze da bude presudan mec

A i Gospoda kad gubi,tesko se to desava u neizvesnim zavrsnicama tako da...

Sandugp
27.09.2017, 22:21
I da ubodete dva iksa, gospoda sa jednim tacnim povedjuju osim ako ne ubodete i neki tacni rezultat pa dodjete do boda :cf2:. Ali hajde, videcemo... ja samo da te pripremim za poraz koji te ceka, cisto da se mnogo ne nadas :D :cf:

Vrlo hrabre reci jedinog navijaca ovde.
Dobra smo mi organizacija. Pun djavo timova i jedan navijac. Jedina rganizacija sa vise timova nego navijaca...

mark it zer0
27.09.2017, 22:22

Čitava 3 ste skupili, vrhunska taktika. :biggrin:

Sandugp
27.09.2017, 22:24
Čitava 3 ste skupili, vrhunska taktika. :biggrin:

Dobro to je duga stvar sto ne ide .... A i njihova je bila mnogo bolja u tri lepe. Skupili 4 :facepalm:
I to ih usrao gol u 94 minutu i mi tu izgubimo 2 boda a oni jedan.
Ali dobro notasina cekam da se vrati u formu ... praznik danas pa i on odlucio da posti ....

mark it zer0
27.09.2017, 22:26
Apelujem da se ekipa Gospode preimenuje u Pčelice. Puno zuje, malo meda daju.:cf:

61563
27.09.2017, 22:33
Apelujem da se ekipa Gospode preimenuje u Pčelice. Puno zuje, malo mada daju.:cf:

Kako je lako biti hrabar i pricati kad ste pobedili ekipu Gospode u momentu kad je samo jedan clan tipovao,pa jos znaju da nece igrati protiv Gospode do drugog dela sezone,al ok..tad cemo da vidimo kome ce da zuji u glavi...

Princoni Snow
27.09.2017, 22:42
Vrlo hrabre reci jedinog navijaca ovde.
Dobra smo mi organizacija. Pun djavo timova i jedan navijac. Jedina rganizacija sa vise timova nego navijaca...
Jesam navijac ali i izmedju ostalog i Zdravko Mamic ovoga tima :cf2:

Apelujem da se ekipa Gospode preimenuje u Pčelice. Puno zuje, malo meda daju.:cf:

Uzeli jedan bod u zadnja dva kola i nasli da prozivaju, klasicne pcelice :cf2:

61563
28.09.2017, 19:57
7-4 i ocekivani trijumf Gospode,poslednji mec Liona bitan samo zbog gol razlike....

Princoni Snow
28.09.2017, 20:07
7-4 i ocekivani trijumf Gospode,poslednji mec Liona bitan samo zbog gol razlike....

Rutinski :cf2:

61563
28.09.2017, 20:14
Rutinski :cf2:

Next please...

Sandugp
28.09.2017, 20:17
Ne znam sta nam je trebalo da igramo na Marsej ali dobro. Bolja su gospoda bila i zasluzeno slavila.
Interesantno je da poraze nizemo samo u Evropskim utakmicama ....

61563
28.09.2017, 20:19
Ne znam sta nam je trebalo da igramo na Marsej ali dobro. Bolja su gospoda bila i zasluzeno slavila.
Interesantno je da poraze nizemo samo u Evropskim utakmicama ....

Hvala,imacemo mi jos dosta duela po mojoj nekoj proceni...

p4p1
28.09.2017, 20:23
Kod nas opet odlučuje zadnja tekma
Lion - pobedjujemo
X - gubimo
Atalanta - nerešeno

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Ves
28.09.2017, 20:26
Kod nas opet odlučuje zadnja tekma
Lion - pobedjujemo
X - gubimo
Atalanta - nerešeno

Moja računica drukčije govori. Lion - X, osim ako bude 3-0, tad pobjeđujete
x i pobjeda Atalante - gubite

Sandugp
28.09.2017, 20:28
Lose igramo ove Evropske utakmice, i prosli put smo bili sredjne zalosni. U sustini Gospoda su bili manje losi i dobili.

p4p1
28.09.2017, 20:30
Moja računica drukčije govori. Lion - X, osim ako bude 3-0, tad pobjeđujete
x i pobjeda Atalante - gubiteNe znam, moguce, receno mi da smo gubili jedan posle prva dva dana. A danas ste vi skupili 3 boda, a mi 4, tako da je trenutno nereseno? Ali cenim da je neko pogresio tu u rezultatu posle prva dva dana. Proveri ako te ne mrzi :D

Ves
28.09.2017, 20:36
Po 4 skupili danas. :cool:

p4p1
28.09.2017, 20:42
3 ste uzeli Ves, sto me tripujes [emoji3]

I to sva 3 na Zenit, jedan t.r. i fiks. Na Salzburg ste imali X i 2

Ves
28.09.2017, 20:45
U jbt. Samo 2 boda na tačan rezultat? :confused::mute: Ja sve kontam 3. Nisam doduše ranije ni pratio bodove, samo odigram. :biggrin:

Marija81
28.09.2017, 21:29
Gde ja Mara,sta je sa osecajem:)

Tu sam :sram:

Kako smo prošli danas partneru?

Erik MK II
28.09.2017, 21:57
Cestitke Bad Boys, foto finis.

Mr. Wolf
28.09.2017, 21:57
Rutinski sa Lordovima :cf2:

61563
28.09.2017, 22:01
Na kraju 7-6 za Gaspodu,cisto da se Dale ne muci...

jevta1992
28.09.2017, 22:03
Mark jel se vracamo na 1 mesto?:)

Lord Aleksoni
28.09.2017, 22:04
Rutinski sa Lordovima :cf2:

Hehe :dr:

Yebeni Francuzi nisu uspeli da ga umuvaju do kraja :mute:

p4p1
28.09.2017, 22:29
Čestitke Ves i krele :tu2:

Lionu sve najgore. :biggrin:

Zarkov
28.09.2017, 22:30
Cestitke Bad Boys, foto finis.

:hat_1:

Baš smo sinoć komentarisali kako samo uz dosta sreće možemo do neriješeno, dok je pobjeda bila naučna fantastika

z0La
28.09.2017, 22:38
Žervinjovci, odličan duel. Gusto do kraja...:ok:

Princoni Snow
28.09.2017, 22:38
Na kraju 7-6 za Gaspodu,cisto da se Dale ne muci...

Gospodski ste pustili prodavce da ublaze poraz :cf2:. Trece mesto je tu. Ovima ispred porucujem da nam se sklone sa puta :cf2:

Reise
28.09.2017, 23:20
Žervinjovci, odličan duel. Gusto do kraja...:ok:

Bravo. Drugo kolo zaredom nam presuđuje gol u 94. minutu. :D

Sandugp
29.09.2017, 07:14
Gospodski ste pustili prodavce da ublaze poraz :cf2:. Trece mesto je tu. Ovima ispred porucujem da nam se sklone sa puta :cf2:

Eto jesi video Princevicu koliko su tvoji imali srece ovih dana. Kako se rez izokrenuse u njihovu korist samo tako - i ti pricas o nekakvoj sigurnoj pobedi ...
Smesno. Opet da se ne ponavljam i ako vas je sreca pomazila u ovom kolu bili ste generalno bili manje losi i zato dobili. Jer je i vasih 7 i nasih 6 smesan broj bodova.

Ves
29.09.2017, 07:25
Čestitke Ves i krele :tu2:

Lionu sve najgore. :biggrin:

Fala. :D Bilo je gusto i nezaboravno. :biggrin:

Sandugp
29.09.2017, 07:53

Mislim da delite prvo mesto sa losim momcima.

Princoni Snow
29.09.2017, 11:24
Eto jesi video Princevicu koliko su tvoji imali srece ovih dana. Kako se rez izokrenuse u njihovu korist samo tako - i ti pricas o nekakvoj sigurnoj pobedi ...
Smesno. Opet da se ne ponavljam i ako vas je sreca pomazila u ovom kolu bili ste generalno bili manje losi i zato dobili. Jer je i vasih 7 i nasih 6 smesan broj bodova.

Kada se mec od deset parova resi nakon devetog para, ja to ne bih nazivao srecom :cf2:

mark it zer0
29.09.2017, 12:29
Moze jedno pitanje, samo nemoj da poludite, ako bude ovakva situacija na kraju lige da imamo isto bodova kao Bad boysi, sta ce odluciti ko je ispred, s ozbzirom da smo igrali nereseno? :biggrin:

Jevto, mi, u sustini, nismo ni silazili sa prvog mesta, nego nas Zola ne voli. :D Sad gledah, mi imamo "gol razliku" 90:72, a oni 88:82, a mi drugi. Zola :dr:

Sandugp
29.09.2017, 13:01
Kada se mec od deset parova resi nakon devetog para, ja to ne bih nazivao srecom :cf2:

Ni ja ... to bi nazvao uzasnim proseravanjem .... kada Celis da gol u 94 minutu :facepalm: A i nesto jos je bilo samo me mrzi da se vracam na sve te utakmice i proveravam sta.

z0La
29.09.2017, 13:20
Moze jedno pitanje, samo nemoj da poludite, ako bude ovakva situacija na kraju lige da imamo isto bodova kao Bad boysi, sta ce odluciti ko je ispred, s ozbzirom da smo igrali nereseno? :biggrin:

U slučaju istog broja bodova, odlučivaće međusobni duel.

Ali ako se desi situacija koju si naveo gore, ili eventualno začarani trio (tim1 pobedio tim2, ali tim2 pobedio tim3, dok je tim3 pobedio tim1), stavićemo anketu koja će trajati 10 dana u kojoj će biti 2 opcije. 1. Međusobna gol razlika i 2. Broj postignutih poena. Šta bude imalo više glasova, to će odlučivati. Mislim da je tako najbolje. :)

Zarkov
29.09.2017, 19:01
Jevto, mi, u sustini, nismo ni silazili sa prvog mesta, nego nas Zola ne voli. :D Sad gledah, mi imamo "gol razliku" 90:72, a oni 88:82, a mi drugi. Zola :dr:

Primljeni golovi pokazuju formu protivnika :biggrin:

Trenutno mi je baš nebitno ko je koja pozicija ako imamo isto bodova.

mark it zer0
29.09.2017, 19:04
Pa trenutno jeste, ali je bolje na vreme definisati. :biggrin:

z0La
30.09.2017, 12:40
Straxx90 će biti novi partner Miletiću. Tako da kad vidite njega da postuje, nemojte da se iznenadite. :D

Dobrodošao Straxx. :D

madrid
30.09.2017, 14:04
Uh novi derbi kola protiv lidera na tabeli Bad Boysa. U 87. minutu sam uhvatio tacan rezultat na Deportivo, pa je sada 2-0 za nas posle prvog meca umesto 2-1 za njih(malo srece nije na odmet Zarkov igrao 1-1 Mara 2-2 Nerealni 1-2).Lako je moglo da bude i 2-0 za njih, ali srecom nije.

Marija81
30.09.2017, 14:07
[emoji122]. partneru

Послато са G3121 уз помоћ Тапатока

madrid
30.09.2017, 14:13
Hvala Maro

Obrisao sam nastavak da ne malerisem

Marija81
30.09.2017, 14:15
Hvala Maro

Obrisao sam nastavak da ne malerisem Neka si :pupu:

Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока

mark it zer0
30.09.2017, 14:26
Pravi derbi kola In Flames - Otpsisani 1:3 posle prvog meča.:cool:

Zarkov
30.09.2017, 15:03
Uh novi derbi kola protiv lidera na tabeli Bad Boysa. U 87. minutu sam uhvatio tacan rezultat na Deportivo, pa je sada 2-0 za nas posle prvog meca umesto 2-1 za njih(malo srece nije na odmet Zarkov igrao 1-1 Mara 2-2 Nerealni 1-2).Lako je moglo da bude i 2-0 za njih, ali srecom nije.

65. minut 100% šansa za Hetafe, 66. minut Deportivo daje za 1:1, i onda se sve začini sa 87. :wall:

HSV-Verder možda i najzanimljivija utakmica duela. Poželjno je da bude iks, ali je važnije da ne bude jedinica :D

madrid
30.09.2017, 19:18
Od svega ce na kraju X da bude:wall:

Sandugp
30.09.2017, 19:24
Sram vas bilo svi do jednog na Celsi igrate, cak i moj partner. Sjeba me Ridiger, skide loptu sa gol linije za tacan rez ...

bice
30.09.2017, 19:26
@Sandu zar ti nisi uz Kontea uvek bio? :hm:

Erik MK II
30.09.2017, 19:30
Pravi derbi kola In Flames - Otpsisani 1:3 posle prvog meča.:cool:

zezaj zezaj :biggrin:...

61563
30.09.2017, 19:31
4-4 posle prvog dana protiv favorita

mark it zer0
30.09.2017, 19:35
Sram vas bilo svi do jednog na Celsi igrate, cak i moj partner. Sjeba me Ridiger, skide loptu sa gol linije za tacan rez ...

Jevta I ja nemamo nikakav kontakt, I on stavio keca, ja kontao da je 2, AL rek'o aj ispratim kolegu, ogradim sa neresenim. :biggrin:

Sandugp
30.09.2017, 19:36
@Sandu zar ti nisi uz Kontea uvek bio? :hm:

Ja Kontea volim, ali volim i Pepa. Ali nije uopste bitno koga volim nego kakav rez mislim da ce biti.

Sandugp
30.09.2017, 19:39
3-1 za nas posle prvog dana protiv Mrkele i ACM Dejana.

Lord Aleksoni
30.09.2017, 19:40
Očajan dan, samo Depor pogođen :facepalm:

3:2 za Realpool

mark it zer0
30.09.2017, 19:43
zezaj zezaj :biggrin:...

Haha, ma ja sam to za Madrida napisao, čisto da se zna sta je pravi derbi kola. Inače 5:2 za nas posle prvog dana. :D

Sandugp
30.09.2017, 19:44
Cuti ne pricaj nista, Deki i notasin ne mogu belu macku da ubodu. Dok je Mrkela uspeo nekako da svoj tim izvuce iz ludaka. A ni ja nisam nesto mnogo bolji.

61563
30.09.2017, 19:45
Mi od 5 meceva pogodimo 4 konacna ishoda i nijedan tacan rez tuga..i umesto da vodimo ,nereseno jos ga mrtvi Deportivo dao u 87 min mi obojica nereseno oni pogadjaju tacan rez 2-1,al dobro sutra cemo i ovaj duel prevesti u nasu korist

Sandugp
30.09.2017, 19:48
Ja sam Deportivo lepo ubo, ali me sjebao Lester, poveo sa se za notasinom, a trebao sam iksic igrati. Onda ovo za Celsi-Siti sam vec rekao sta je bilo, dok je na primer Udineze razgazilo Sampdoriju sto bas nisam ocekivao i Nemci bogalji ne mogu nista da daju :facepalm:
Sve u svemu osrednji dan za nas, vise los nego dobar, ali sreca pa su protivnici ocajno tipovali.

madrid
30.09.2017, 20:14
2-2 posle prvog dana. Steta mogli smo da resimo, ali mrtvi HSV ne zna gol da postigne. Oni su favoriti sutra po meni. Danas je bila nasa sansa da osiguramo bar X, ali HSV nas pokopao.

61563
30.09.2017, 20:19
Sta je bre ovo pa mi sa najtezim protvnikom ispade da igramo 4-4,svi ostali do 3 poena max...jedino ove koje cemo gospodski OTPISATI, kad dodje vreme za to skupili 5...

mark it zer0
30.09.2017, 20:30
Sta je bre ovo pa mi sa najtezim protvnikom ispade da igramo 4-4,svi ostali do 3 poena max...jedino ove koje cemo gospodski OTPISATI, kad dodje vreme za to skupili 5...

Znas I sam, dobri moj fiksni, ko su tate. :biggrin:

Mr. Wolf
30.09.2017, 23:29
Protiv NoviNajgori gubimo 0:1 za sada :biggrin:

61563
30.09.2017, 23:35
Protiv NoviNajgori gubimo 0:1 za sada :biggrin:

E i evo treba umeti :D

Zarkov
01.10.2017, 00:02
haha 0:1, ja mislio da je naš duel siromašan :biggrin:

2-2 posle prvog dana. Steta mogli smo da resimo, ali mrtvi HSV ne zna gol da postigne. Oni su favoriti sutra po meni. Danas je bila nasa sansa da osiguramo bar X, ali HSV nas pokopao.

Mislim da će da bude neizvjesno do kraja, osim ako nekoga krenu tačni rezultati pa se odlijepi.

Valensija je zanimljiv meč, a tu nam se jedino tipovi i slažu. Mi 2:0 i 2:0, vi 2:1 i 2:1

madrid
01.10.2017, 00:31
Da neizvesno mozda, ali ja sam gledao na meceve kao i vi i imam slicne tipove. Mozda nisam dobro objasnio zasto ste vi meni favoriti. Iz mog ugla kao i iz vaseg favoriti su Sosijedad i Nica nas trojica ocekujemo 1 u tim mecevima. Mara to vidi drugim ocima i od nje ce zavisiti. Ja kazem vi ste favoriti, zato sto ocekujem 1 inace ne bi igrao(razmisljali smo isto). Daj Boze da sam i ja kao i vi pogresio u proceni i da ja Mara u pravu.

Sad neko treci ko ocekuje npr. X na Sosijedad Betis ili neizvestan mec koji ima podjedanku verovatnocu da ode na bilo koju stranu, njemu nema favorita, ko ocekuje pobedu Betisa mi smo mu favoriti. Zavisi sve iz kog ugla posmatras i sta ocekujes od meca.

Zarkov
01.10.2017, 00:59
Pa nismo sve osim Sosijedada i Nice isto odigrali pa da oni odlučuju. Eto npr. ako mi pogodimo ta dva meča imaćemo dva poena prednosti (ovo računam bez tačnih rezultata), ali vi to možete da stignete sa pobjedama Sportinga i Rome (isto si lično njih tipovao i očekuješ pobjede). E sad, prije početka može da se kaže da su Sosijedad i Nica malo veći favoriti nego Sporting i Roma, tako da gledajući samo tipove konačnog ishoda može da stoji da smo blagi favoriti, ali kad se zna da jedan tačan rezulat može sve da promijeni onda postaje potpuno neizvjesno.

madrid
01.10.2017, 12:54
Kakav mec Sosijedada i Betisa, na kraju ostaje 2:2 kod nas. Steta za ogromnu sansu Leona u 92.

Sandugp
01.10.2017, 14:36
Posle meca Sosijedad Betis ACM Dejan i Mrkela su smanjili na 3-2 ...
Bice cupavo :biggrin:

madrid
01.10.2017, 18:45
Vrlo bitan gol Bilbaa. Nek ostane ovako. Jos kada bi Milan dao 1 nekako ali tesko. Igraca manje imaju.

Lord Aleksoni
01.10.2017, 18:49
hahahha nastavlja se i danas :wall:

Ništa od pogodaka :laugh:

madrid
01.10.2017, 19:02
Niko od italijana nije dao gol pa smo tu podelili bodove 2:2. Valensija dala gol pa ce i tu biti 2:2. Nista 6:6 pred poslednja 2 meca ovog kola.

Koliko propustenih prilika za nas. HSV, Roma, Valensija, Betis u nadoknadi. Mogli smo da imamo dobro preo 10 uz malo vise srece/znanja, ali hajde nista jos nije izgubljeno.

Zarkov
01.10.2017, 19:35
Rekoh da će da bude neizvejsno do kraja :D

Ako se tako gledaju propuštene prilike onda ih imamo i mi. Lester da je dao jedan - poen više za nas, Čelzi da je izjednačio - 2 poena više za nas, Deportivo da nije dao u 87. - mi 2 poena, vi 0.
A Valensiji niste bili blizu pa da se računa kao prilika. Pao vam tačan rezultat u 66. min, a nakon toga i Bilbao dao još jedan.

madrid
01.10.2017, 19:46
Da, da slazem se nisam poredio sa vama i vi ste mogli daleko preko 6 bodova naravno.

madrid
01.10.2017, 20:48
Od 2-0 do 2-3 za 15 minuta:confused:

Mora neko da da gol u Portugalu.

Sandugp
01.10.2017, 21:03
Ako ne padne gol u portugalu Prodavci vrlo lako mogu da vezu dva uzastopna poraza.

madrid
01.10.2017, 21:08
I Crveno beli ako mi je racunica tacna.

Zarkov
01.10.2017, 21:24
Možete do boda samo ako i Nica dođe do boda

madrid
01.10.2017, 21:43
To je to, promasio je penal, gotovo je.:wall:

bice
01.10.2017, 21:44
Izgubismo i mi od fiksnog i princare za bod. Odlucio je dule Milan-Roma gde su obojica imali pobedu na goste. Cestitke. :cheers:

61563
01.10.2017, 21:56
Hvala,@ bice 9-8 na kraju za Gospodu :cheers:

p4p1
01.10.2017, 21:58
Čestitke Dale & JC. Razvali nas Romom Dale :biggrin:

Dobra stvar je da više niko ne može da nas prestigne. :biggrin:

Dale
01.10.2017, 22:22
Hvala, bas gg :D

Roma, Betis x i mocni Rudijevi lavovi donesose pobjedu :D

Dale
01.10.2017, 22:49
Utakmice 10. kola su izbacene .

Znam da ce biti pitanja: Zasto 2 puta Crna Gora i Skotska, zasto tipujemo cak 6 dana, ali ljudi pogledajte ponudu za svaki dan i vidjet cete da se teoretski nije moglo staviti u samo 3-4 dana, jer su parovi, blago receno, jadni .

z0La
01.10.2017, 23:10
Izbor je baš tužan, dobro smo i ovo izvukli. :D

Biće znači 6 dana neizvesnosti. Teške, rovovske borbe iz dana u dan. :D

61563
01.10.2017, 23:16
Daj Africke kvale ima zanimljivih duela...a i Sirija-Australija, nece to bas tako lako biti kako izgleda...salim se vas izbor ,meni je svejedno mozes da stavis i Brazilsku ligu:biggrin:

Sandugp
01.10.2017, 23:59
Dale proveri nas duel jos jednom. Vidim da si napisao 5-5 ali trebalo bi da je 6-7 za SKF United.

Dale
02.10.2017, 00:04
Wow, od 7-6 sam nekako dosao do 5-5 :D

Hajde, Marseille dvicu nisam uracunao, to je bilo mahinalno, jer je rijetko ko igrao dvicu, ali po jos poen fulih, debakl :D

mark it zer0
02.10.2017, 06:29
Pa bar jednom umesto CG je mogla Austrija - Srbija. :biggrin: Jesu ocajni parovi realno, bolje ovako, naporan ovaj ritam :D

Sandugp
02.10.2017, 07:21
Wow, od 7-6 sam nekako dosao do 5-5 :D

Hajde, Marseille dvicu nisam uracunao, to je bilo mahinalno, jer je rijetko ko igrao dvicu, ali po jos poen fulih, debakl :D

Ovo ne bi provalio niko nikada. Ti ne bi kontrolisao vise, ACM i Mrki tek ne bi kontrolisali (njih sada da pitas mislim da ne znaju sta su odigrali niti koliko su bodova skupili) a ostali takmicari gledaju svoje meceve, samo im jos fali tudje da racunaju.
Tako da smo mogli da ukrademo ali bukvalno ukrademo dva boda momcima i dodamo nama jedan ..... ali ja ako igram nesto igram po pravilima ili uopste ne igram.

ACM Dejan
02.10.2017, 08:13
Ovo ne bi provalio niko nikada. Ti ne bi kontrolisao vise, ACM i Mrki tek ne bi kontrolisali (njih sada da pitas mislim da ne znaju sta su odigrali niti koliko su bodova skupili) a ostali takmicari gledaju svoje meceve, samo im jos fali tudje da racunaju.
Tako da smo mogli da ukrademo ali bukvalno ukrademo dva boda momcima i dodamo nama jedan ..... ali ja ako igram nesto igram po pravilima ili uopste ne igram.

Ništa ti ne brini, pomno mi pratimo, malo smo/sam u frci sa vremenom. U svakom slučaju hvala na fer i korektnom meču

Sandugp
02.10.2017, 08:20
Nema na cemu.

miloolja
02.10.2017, 11:26
Cestitke Jevti i Marku :)...od pocetka dominantno, ovoga puta bas ubedljiv poraz i to nas drugi uzastopni.... :slp:

Cestitke i Bad Boysima za proslu pobedu..ono je bio preokret :)
I jedna zanimljivost u tom okrsaju mi je zapala za oko...svo cetvoro, sem prvog meca, igrali smo ili na istog pobednika ili na istog pobednika i po jedan x imali :)

tt sa A5 u inat Mi6

jevta1992
02.10.2017, 15:30
Surova dominacija se nastavlja Mark:D
Samo da tako nastavimo....
Smetaju nam samo ovi momci sa kojima delimo 1 mesto::)
Moramo i njih spustiti malo...bar na 2 mesto...:D

madrid
05.10.2017, 18:36
Daj Africke kvale ima zanimljivih duela...a i Sirija-Australija, nece to bas tako lako biti kako izgleda...salim se vas izbor ,meni je svejedno mozes da stavis i Brazilsku ligu:biggrin:

2 poena gratis dati Fiksnom Sirija-Australija 1-1:ajde::ajde::wthy::wthy::wthy:

madrid
05.10.2017, 19:54
Zola baci parove.

61563
05.10.2017, 20:49
2 poena gratis dati Fiksnom Sirija-Australija 1-1:ajde::ajde::wthy::wthy::wthy:

Nadam se da nece biti potrebno :D...proci ce dalje AUS,ali ce ispasti posle u barazu ne znaju nista al i Sirija je krs

Rekoh vec da ste mi simpaticna ekipa,ali ovo kolo bas navijam za vas,razvalite:biggrin:,mada nisam gledao kakav je Marin osecaj bio za ovo kolo

madrid
05.10.2017, 20:51
Slabo mi igramo reprezentacije nazalost.

61563
05.10.2017, 21:45
Posle dva meca i prvog dana ,3-2 za Gospodu protiv SKF

madrid
05.10.2017, 21:51
3-0 gubimo vec. Nece reprezentacije pa to ti je.

Princoni Snow
05.10.2017, 22:03
3-0 gubimo vec. Nece reprezentacije pa to ti je.

Vala od vas i namazanih vukova nikakve koristi. Ali dobro, pitanje je samo vremene kada cemo zauzeti vrh :cf2:

61563
05.10.2017, 22:20
Vala od vas i namazanih vukova nikakve koristi. Ali dobro, pitanje je samo vremene kada cemo zauzeti vrh :cf2:

Bicemo prvi onda kada to bude bilo najbitnije na kraju a, dotle nek se malo i drugi raduju i nadaju,inace jako lep avatar u skladu za nazivom ekipe :D

Zarkov
05.10.2017, 22:25
Protivnici imaju tremu jer znaju da ih vi gledate uzivo :D

Princoni Snow
05.10.2017, 22:46
Bicemo prvi onda kada to bude bilo najbitnije na kraju a, dotle nek se malo i drugi raduju i nadaju,inace jako lep avatar u skladu za nazivom ekipe :D

Vidi se da volis Zabare :D. Ako ti bude trebao dobar avatar, samo reci :cf2:

61563
05.10.2017, 22:53
Vidi se da volis Zabare :D. Ako ti bude trebao dobar avatar, samo reci :cf2:

Trebace mi jedan dobar za 10-tak dana a nemam bas neku inspiraciju :D

Princoni Snow
05.10.2017, 22:58
Trebace mi jedan dobar za 10-tak dana a nemam bas neku inspiraciju :D

Za tu priliku nacicu ti jedan revolucionarni avatar :D

Победа
05.10.2017, 23:01
Za tu priliku nacicu ti jedan revolucionarni avatar :D

Sačekaćeš malo duže na to, opet ćeš se razočarati :cf:

madrid
07.10.2017, 23:04
6-2

Maroooooo 4 meca prosla, ti bez boda, moras da se iskupis sa bar 3 tacna rez u narednim mecevima.:biggrin::biggrin:

Marija81
07.10.2017, 23:06
Znači pukli smo [emoji23]

Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока

madrid
08.10.2017, 18:50
Opet umesto da smanjimo razliku oni je povecavaju u zadnjim minutima meca. Umesto da pogodim tacan na Sloveniju i da pridjemo na -2, ne Skoti moraju da ga daju na kraju i da bude -5:wall:

61563
08.10.2017, 19:09
Opet umesto da smanjimo razliku oni je povecavaju u zadnjim minutima meca. Umesto da pogodim tacan na Sloveniju i da pridjemo na -2, ne Skoti moraju da ga daju na kraju i da bude -5:wall:

Ni meni se taj gol nije svideo nikako,gubimo 5-7 posle 6 meceva,po meni ce odluciti mec Ukrajina-Hrvatska ukoliko dodje nereseno mislim da cemo pobediti svaki drugi rezultat mislim da ce doneti pobedu SKF

Zarkov
08.10.2017, 19:25
9:6, da Škotska nije izjednačila bilo bi 9:4