Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tarantula i Scouser, ime tima The Realpool.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Znate sta me interesuje, jel igra svaka ekipa protiv svake samo po jednom ili po dva puta?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Koliko nas se prijavilo, pitanje je koliko ce se puta obrtati xD
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Obično je išlo po 2 puta, nekad čak i 3...ali ovo sad mnogo ekipa...

          Opet bi trebalo da bude dovoljno kola za 2 puta...ipak ima 37 kola + liga šampiona...

          I da, ne bi valjalo da bude neparan broj timova...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Tako nekako, samo kada se ode u stranu, tesko se posle vrati na pravi kolosek.
            Mislim dobri ste. Bice nam zao, ali moramo to profesionalno odraditi. Bez ikakvih emocija. A nakon toga cemo zdusno navijati za vas
            Ahh ove koji se najviše volem

            Ajde limeni ti visiš... uvati neku srodnu dušu.
            Možda se Vladan predomisli
            Last edited by miloolja; 16-08-17, 13:12.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Shminka i ja

              e, da, naziv tima - Namazani vukovi
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Mando stavi tamo ime tima Lordovi za mene i Gangarica

                Comment


                • Evo sad i u prvom postu ove teme imate link za pravila .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • A imate i ovde http://www.sportklub.info/forum/show...sezona-2017-18

                    Pogledajte malo, nemojte biti kao ja
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Koliko nas se prijavilo, pitanje je koliko ce se puta obrtati xD
                      X2 najbolje i idealno. Očekujem od tebe da striktno primjenjuješ pravila igre, kad neko ne tipuje nema da neko peti s foruma dođe i uskoči. Ima ovdje dosta amatera koji će težiti odustajanju nakon par kola i poraza koji im ne ginu, i ako dođe do toga najbolje uračunati svima pobjede istim rezultatom protiv takvih, čak i onda kad su učestvovali Danas svi misle da znaju (ja opravdano) a ostali neće da glume neke Brightone Empolije i slične

                      Comment


                      • X2 je i bilo u planu, ali jbg, vec se 16 timova prijavilo, ocekujem do sutra do 12.00 bar jos 5, sto bi bilo 21 tim, 40 kola znaci.

                        A jbg lige petice traju 38 kola, treba to uskladiti, playoff nekoliko sedmica i ostalo..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Kakav PO, liga dosta a ne neki da osvoje što su imali 20-30 bodova manje. Fudbal je ovo nije košarka

                          Comment


                          • Pa najbolje bi onda bilo da ne idemo preko 20 timova, mada ja ni ne verujem da ce biti toliko
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • PO je bio svake sezone i dodaje dodatnu čar takmičenju. Što bi igrali do kraja ako neko već odmakne 30 bodova na polovini sezone? Prvih 8 prolazi, i posle ide po standardnom principu, to je uvek funkcionisalo lepo.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Da smo Dale, Rosso i ja pitali ko hoce da ovo organizuje i da vodi, puskom nebi nikog natjerali, a sada strucnjaci svi bi pravila da izmisljaju, pravial su jasna, ako do promjena dodje to ce biti sutra iza 12 kada zavrse prijave, toliko od admina xD
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X