PDA

Pogledati punu verziju : Lepo muško nek' se zove Duško

Strane : [1] 2

Lord Gangarić
13.08.2017, 18:34
Pošto na forumu postoji tema o lepim devojkama red je da se otvori i tema za lepe muškarce :) Nekada mi bude žao naših drugarica forumašica i drugara koji uživaju u muškom dodiru tako da sam došao na ideju da otvorim i ovu temu :)

Razmišljao sam ko bi mogao da otvori temu i naravno postoji samo jedan gospodin za tu čast a njegovo ime je Olivier Giroud u svetu poznat kao maneken i el grande manekeno :cool:

p/BXgsYkPF9I3

p/BWBGLDDl8wA

p/BVn58EYFHwX

p/BUuK0mrF4ay

Larisa
13.08.2017, 18:39
Thx
:happy:

Lord Gangarić
14.08.2017, 07:00
Da ne budem dupljak i da ne stavim miljenika forumašica,ne znam šta vidite u njemu al ajde.Alexandre Lacazette samo za Maru :)

p/BUsCgx4BnRQ

p/BKoUNZigL0u

p/BA4gHozADu-

Победа
14.08.2017, 18:08
Какав си ти лик :wthy:

Скиние бан Нјонјоу, вратимо култ мушког тела :dw:

kronostime
14.08.2017, 18:19
http://i.imgur.com/8etmWBw.gif

Ganac
14.08.2017, 19:19
http://i.imgur.com/rAxVWCQ.gif
http://i.imgur.com/Lga0wUn.gif

Dubiozni goblin
14.08.2017, 21:27
http://i.imgur.com/8etmWBw.gifMor'o si. Pu!

l1m4r
14.08.2017, 23:15
Samo za kronosa

https://www.youtube.com/watch?v=CKhxg7UTa0c

:vinjak:

kronostime
15.08.2017, 06:47
Samo za Limara
http://i.imgur.com/UjOmFiB.gif

bici
16.08.2017, 17:30
Ceka se Aki da postavi Stetama.

kronostime
16.08.2017, 18:03
Ceka se Aki da postavi Stetama.

http://i.imgur.com/g1TH2vT.gif
::)

Nerealan
23.08.2017, 21:56
Lepo muško, lepog lica, nek' se zove Ivica :blush:

p/BD0-D_3qVnl

http://www.rrokum.tv/wp-content/uploads/2017/07/ivica-dacic.jpg

http://www.alo.rs/resources/images/0000/002/211/profimedia-0213585381_1000x0.jpg

Nerealan
24.08.2017, 20:13
Srećan dolazak Miloolji u administraciju, po drugi put, želim od :srce:
Pošto mi ovaj lik po drugi put iskače u par dana, odlučio sam se da ga njoj posvetim

Lepo muško, tetoviran i zgodan, nek' se zove Bojan
p/BQurxixF6V1

miloolja
24.08.2017, 20:21
Sreca pa tt ne cita inst kodove..te ne vidim..a ne sumnjam na osnovu dosadasnjih ovde da je "faca" :)

tt sa A5 u inat Mi6

bice
24.08.2017, 20:25
Odbanujte njonja, da nam pokaze sta propustamo u muskarcima, a sto nema u zenskoj lepoti. :cf:

Nerealan
24.08.2017, 20:27
Ako misliš na Ivicu, niko ne može da mu prismrdi, al' ni ovaj nije loš majke mi. Pa ne misliš valjda da bih tebi posvetio nekog šarlatana, još u ovakvom trenutku

miloolja
24.08.2017, 20:32
Svaki trenutak je za dobrog frajera ..da ti kazem ja odmah :cool:

tt sa A5 u inat Mi6

Reise
29.08.2017, 23:19

tt sa A5 u inat Mi6

https://i.giphy.com/media/57JNnLyysa0s8/giphy.webp

miloolja
29.08.2017, 23:27
Ehhh bedak (da li je bas? :hm:) ne vidim sa tt..

tt sa A5 u inat Mi6

Reise
29.08.2017, 23:30
Jedino ovako:

https://media.giphy.com/media/57JNnLyysa0s8/giphy.gif

miloolja
29.08.2017, 23:33
Hahahah simpaticno...ehh prevazisla sam te faze...sada samo bacim pogled ponekad sa strane i to je to...... :blush:

tt sa A5 u inat Mi6

Reise
29.08.2017, 23:36
Neka ti ta priča sad. :D

miloolja
29.08.2017, 23:42
:D Pa sad tako je, a ne bih cak ni gledala..nego kad udje onako napadno i bezobrazno u vidno polje..pa ne moze se izbeci...jel da? Pa da :D

tt sa A5 u inat Mi6

kronostime
30.08.2017, 07:34
:D Pa sad tako je, a ne bih cak ni gledala..nego kad udje onako napadno i bezobrazno u vidno polje..pa ne moze se izbeci...jel da? Pa da :D

tt sa A5 u inat Mi6

http://i.imgur.com/FjSZwB2.gif
::)

Bane je
30.08.2017, 07:41
Hahahah simpaticno...ehh prevazisla sam te faze...sada samo bacim pogled ponekad sa strane i to je to...... :blush:

tt sa A5 u inat Mi6

Poznati su mi takvi pogledi... Svakodnevno ih primjećujem na sebi.

miloolja
30.08.2017, 09:11
http://data.whicdn.com/images/182450313/large.gif

Lallana20
30.08.2017, 21:46

tt sa A5 u inat Mi6
:laugh:

Lord Gangarić
30.08.2017, 22:25
Idemo jednog plavušana, Steve Cook :D

p/BYTl-MkhBcv

p/BYY3DxxBHIy

p/BX1ZC4EBdJw

wanderer
03.09.2017, 19:40
Razočaravajući sadržaj teme :D

miloolja
04.09.2017, 00:33
Apsolutno i nedvosmisleno tacno earthe.
Jos jedna tema za bzvzno caskanje.

Lord Gangarić
04.09.2017, 01:07
Razočaravajući sadržaj teme :D

Mara razočarala ali evo poboljšaću malo :)

Christian Guzman

p/BTuJ9Z4BeSf

p/BXZCxdPhbfp

p/BWQnJTSByCa

p/BUunIj6Bk-9

Bane je
04.09.2017, 06:13
Momci, zar stvarno mislite da su curama važna široka ramena, trbušnjaci i zalizana kosa.
Jesu važna klinkama od 12,13god što drže u sobu postere Bibera i the Rocka i sličnih..
Ali curama 20+ to postaju nevažne stvari.

Sandugp
04.09.2017, 06:58
Nauci ih Bane ....
A ovi dilberi sto su ovde podeljeni pravo su olicenje onoga sto je zenama vazno ....
Ima ruku debelu ko neciju nogu, a ne bi mogao kubik drva da iscepa, travu da pokosi, stoku da namiri, traktor ne bi umeo da vozi, sijalicu ne bi znao da zameni, detetu domaci da pomogne da uradi ne bi pojma imao, ne daj boze rucak da spremi ili kucu da usisa, knjige dve nije u zivotu procitao (mozda jeste neke dilberske), logicki zadatak nikakav znao ne bi da resi, a sto je najbitnije ni zenu da zadovolji, ili da se pobije zbog nje slucajno ....
Ali bitno je da ima bajceps :cool:
U pravu si - nije im to bitno, barem velikoj vecini. Ali problem nije u zenkama, vec u drugim muzjacima koji misle da su ovakvi likovi privlacni zenama.

Lord Gangarić
04.09.2017, 07:01
Dušane okači slobodno šta je po tebi savršeno muško ( a da to nisam ja :D )

Sandugp
04.09.2017, 07:10
Ako ne smem tvoju sliku, onda nista ...

p4p1
04.09.2017, 15:26
U pravu si - nije im to bitno, barem velikoj vecini. Ali problem nije u zenkama, vec u drugim muzjacima koji misle da su ovakvi likovi privlacni zenama.

https://images-cdn.9gag.com/photo/aqNXD0M_700b_v1.jpg

Mada kroz moje iskustvo s takvima, oni to i ne rade zbog žena.

Scouser
04.09.2017, 15:40
Ma sve je to samog coveka, da li ima samopouzdanje ili nema. Neko ga nema, jer je debeo ode u teretanu, dotera se i onda mu je lakse sa devojkama pricati.

Princoni Snow
04.09.2017, 15:54
Momci, zar stvarno mislite da su curama važna široka ramena, trbušnjaci i zalizana kosa.
Jesu važna klinkama od 12,13god što drže u sobu postere Bibera i the Rocka i sličnih..

Otkud ti ove neistine :laugh:

Scouser
04.09.2017, 16:23
Sve mi se cini da se tesi. :D

Победа
04.09.2017, 22:58

То не значи да човек треба да запусти себе. Ако очекујемо од девојака да буду константно сређене, ред је да и ми водимо рачуна о себи. Зар не?

Lord Gangarić
05.09.2017, 07:00
Nauci ih Bane ....
A ovi dilberi sto su ovde podeljeni pravo su olicenje onoga sto je zenama vazno ....
Ima ruku debelu ko neciju nogu, a ne bi mogao kubik drva da iscepa, travu da pokosi, stoku da namiri, traktor ne bi umeo da vozi, sijalicu ne bi znao da zameni, detetu domaci da pomogne da uradi ne bi pojma imao, ne daj boze rucak da spremi ili kucu da usisa, knjige dve nije u zivotu procitao (mozda jeste neke dilberske), logicki zadatak nikakav znao ne bi da resi, a sto je najbitnije ni zenu da zadovolji, ili da se pobije zbog nje slucajno ....
Ali bitno je da ima bajceps :cool:

Ne znam čemu toliki kompleksi prema ljudima koji treniraju dal ostale šiba kompleks niže vrednosti ili čak možda sebe gledaju lošije kada vide da neko može da se posveti svom telu i da bude istrajan u tome a oni ne mogu. Ja sam lično u tom fazonu preko 10 godina i ne radim to ni zbog devojaka niti da se kurčim pred drugim likovima niti da se pobijem nego čisto zbog sebe. Lakše mi padne i dan i sve kada se istrošim i prosto postala mi je dnevna rutina. Znam i ručak da spremim i stoku da nahranim i čak čitam knjige i edukujem se svaki dan iako mi realno to ne treba. Malo je šuplje tako sve ljude generalizovati i staviti ih u onaj staromodni kliše (ima veliku ruku garant po ceo dan visi u teretani i glup je kao panj).

Sandugp
05.09.2017, 07:16
Ne treba generalizovati svakako. Ali nema ovo veze sa sposobnoscu, muskarca nego sa njihovom dopadljivoscu suprotnom polu.
Po tebi ce se ovakvi dopasti zenskinjama, po meni nece (govorimo o vecini naravno). U tome je sva poenta, a ono ispisano izmedju su samo odredjeni razlozi (nazovi ih i predrasude u koliko tako zelis) koji se u gro slucajeva ispostave kao tacni.
Naravno ne u svim slucajevima, jer kao sto si rekao imamo evo ovde na forumu tebe kao primer izuzetka od tog sablona.

Lord Gangarić
05.09.2017, 07:23
Grešiš veoma, ne treniraju ljudi da bi se dopali ženkama nego iz potpuno drugih razloga. Većina ljudi sa kojim ja treniram su svi oženjeni, imaju decu, ne vitlaju klinke i treniraju samo zbog toga što žele da budu fit i vitalni i izgledaju bolje od većine klinaca od 20 godina iako oni imaju svi preko 30. Što se privlačnosti tiče svaka žena je drugačija i svaka gleda nešto drugo. Kod nas je daleko bitnije da muškarac bude finansijski siguran nego da lepo izgleda mada opet veliki broj devojaka gleda i samo fizički izgled.

Sandugp
05.09.2017, 07:46
Ko pominje razloge njihovog treniranja?
Ja svakako ne. Ono sto ja kazem je da se takvi ljudi ne dopadaju vecini zena. Nebitno je koji su njihovi motivi, razlozi da budu takvi.
A ovo drugo je tacno. U sustini uopste nije ni bitno kako izgledas. Bitno je koliko love imas (i tu je dosta izuzetaka, da ne generalizujemo opet) i to ne smao kod nas, nego svugde. Ima jedna anegdota vezana za Dragana Stojkovica Piksija dok je jos bio momak. Zezali ga i prozivali na racun visine, da ni jedna devojka nece hteti da bude sa njim jer je nizak i slicno. On im je samo rekao: "Kada se popnem na novcanik, visi sam od svih vas." I zakljucio diskusiju ...

I da se razumemo, ne kazem da ljudi ne treba da treniraju. Svako treba da radi ono sto ga ispunjava i cini srecnim, sta god to bilo. Samo ova dvojica koje je Gangaric delio u ovoj temi mi izgledaju prebudzeni, previse nabudzeni - opasno zeznuti tipovi. Ima mnogo likova koji imaju izvajano telo zdravi su, pucaju od snage, a nemaju ruku debelu kao stubic od svinjca, niti sise vece od pola zena...

Miletić
05.09.2017, 07:50
U pravu je Gangara. Ja treniram jer se osecam lakse i zdravije, da bih mogao da izdrzim termin fudbala ili sta god drugo se igra a ne da crknem :D a i na poslu stalno sedim ili lezim, isto tako kod kuce, malo je kretanja u svakodnevnim aktivnostima iako se trudim da po gradu setam sto vise... Treniram da bi mi bolje stojala odeca, da mogu da nosim slim stvari

Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока

Lord Gangarić
05.09.2017, 07:57
Pazi Dušane da stavimo na primer Guzmana i nekog average Džoa 80 posto devojaka bi reklo da je Guzman privlačniji tako da ono.

Ves
05.09.2017, 08:11
Samo ova dvojica koje je Gangaric delio u ovoj temi mi izgledaju prebudzeni, previse nabudzeni - opasno zeznuti tipovi. Ima mnogo likova koji imaju izvajano telo zdravi su, pucaju od snage, a nemaju ruku debelu kao stubic od svinjca, niti sise vece od pola zena...

Apsolutno. Napumpavanje krvi u mišiće veze nikakve nema niti sa snagom, niti sa kondicijom. Jedno je trenirati zbog zdravlja i fizičke spreme, gdje se osim optimalne kilaže ne vide neki rezultati i naravno da je poželjno, to je prosto stvar zdravstvene kulture i odgovornosti prema samom sebi, baš kao i ishrana. S druge strane, forsiranje teretane samo zbog estetike jedan ajde da kažem prosječan ljudski mozak sebi ne dopušta jer nema kako opravdati te aktivnosti i motivisati se na iste. Iz tog razloga i likovi sa ovih fotografija su po defultu sve do jednog debili. :biggrin:

Sandugp
05.09.2017, 08:30
A da ne pricamo o tome da vole da se slikaju i trpaju sve to na svoje instagram i facebook profile. Tako da su njihovi motivi za tako nesto vrlo ocigledni.
Ovo sto Gangaric prica za likove koji ne rade to zbog publiciteta i zenki je u pravu, nema tu sta, ali prica jedno a kaci likove kojima je motiv nesto sasvim drugo :s
A to sto su debili po defoultu nije samo zbog ovoga sto Ves kaze, vec zato sto oni jednostavno nemaju bilo koji drugi nacin da pokusaju da se dopadnu zenama - pa onda idu na konto svog tela.
Videli ste sta radi Sivi Crv, smuva bata ribu kao Misandei a ni kurca nema :D .... I jos sam kaze, nikada nisam bio najsnazniji, najbrzi ... ali sam uvek bio najhrabriji - uvek. :cool:

bici
05.09.2017, 08:55
Moju zenu lozi pivski stomak. :biggrin:

Da se odmah razumemo, ja ga nemam. Ne znam sta je fazon, mozda brz metabolizam, al ne mogu da se ugojim. Umem da pojedem i po dve punjene pljeskavice za veceru a imam nesto preko 65 kila.

Seoski Terminator
05.09.2017, 09:01
Moju zenu lozi pivski stomak. :biggrin:

Da se odmah razumemo, ja ga nemam. Ne znam sta je fazon, mozda brz metabolizam, al ne mogu da se ugojim. Umem da pojedem i po dve punjene pljeskavice za veceru a imam nesto preko 65 kila.

Ubaci teretanu, jedi u neko odredjeno vreme, batali pljeskavice, ako imas love da vise das na hranu, sto vise ribe i piletine. :D Tuci i jaja, uvek rucak protein i uz to povrce. :D

Da se razumemo i ja imam mtabolizam kao i ti, mogu da lezim i jedem sta i kad hocu i necu se ugojiti, ali u poslednjih godinu dana sam se ugojio malo, jedno 6-7 kila i konacno licim na nesto i nekako se zadrzala kilaza, obicno ako pauziram od teretane vratim se na svoju prirodnu smrt kilazu. :biggrin:

A i osecam se mnogo bolje, lepse jedem, bolje spavam i psle treninga se osecam pun energije i ako sam preumoran u isto vreme, al najbitnije imam snage za zivot. :D

Sandugp
05.09.2017, 09:25
Da se covek hrani u isto vreme, tacnije da se uobroci je prvi i najbitniji preduslov povecanja kilaze. Svaka dodatna vezba koja uz to ide je svakako korisna.
Kada se setim dok sam bio u vojsci jeo sam kolicinski manje nego u civilstvu, ali se znalo. I kada je dorucak i kada je marenda i kada je rucak i vecera i sve u isto vreme. Jos pri tom vezbas cimas se. Tada sam mislim imao kilograma vise nego ikad i mogao volu rep da iscupam, ali opet nista preterano mozda oko 86-87 kg. Trenutno (13 godina kasnije) drzim nesto nizu kilazu izmedju 80 i 84kg i to mi je sasvim dovoljno na moju visinu od 1.83m. Ne fali mi ni bajceps ni trajceps ...
A zivim totalno nezdravo, mada ne moze bas tako da se kaze, setam, trcim, bavim se rekreativno fudbalom (kada stignem) imam raznoraznih aktivnosti fizicke prirode, ali - hranim se nezdravo, pusim kao turcin, sto se alkohola tice to sam batalio, dosta vremena provodim za racunarom sto takodje nije pohvalno. Opet i ako sam svestan da to sve sto radim nije idealno, zadovoljan sam i svojim zivotom i telom. Bitno je da sam najhrabriji :cool:

Seoski Terminator
05.09.2017, 09:37
Ja sam cigare ostavio ima godinu dana i mesec dana, najbolja odluka mog zivota. :D Alkohol veoma slabo, volim pivce preko leta, sem toga mozda jednom nedeljno sa najboljim prijateljem popijemo nesto jer samo tad imamo i vremena da se vidimo. :D Ma jesti u isto vreme je najbitnije (pored toga da se jede nesto normalno a ne fast food koje je najvece djubre :D). Ma setnja, trcanje, bilo sta, samo covek da se krece malo, em zdravije, em za psihu dobro jer opustis glavu od svakodnevnih stresova i mir. :) Super je teretana, ali treba znati i to kako, vecina klinaca danas samo jure da se nakljukaju hemijom kao ludaci i naravno za mesec dana vec naduveni koliko zelis. :D

Ja cisto to zbog zdravlja, jer posao mi je da sedim, kuci sedim ili lezim, ako nemam fizicku aktivnost osecam se kao najgori penzioner, od kako sam cigare batalio i recimo ne olesim se od alkohola, apsolutno se dobro osecam. Ja sam oko 179,180 visok, imam oko 66,67 kila, kako kad, malo skocim kilo dva, pa padne kilo dva. Al bih voleo da budem na nekih 70 kila, to bi mi bilo vrh. :D

I naravno, izbaciti hleb i testenine ili maksimalno smanjiti koriscenje. :D Mnogo lepse jedem od kako sam poceo da se odvikavam od hleba, koji sam jeo kao sivonja. :D

Tarantula
05.09.2017, 09:41
Ja sam cigare ostavio ima godinu dana i mesec dana

Što ti je to trebalo?

Seoski Terminator
05.09.2017, 09:50
Sta mi je trebalo da pocnem da pusim. Ma, najbitnije izostavio, od kako sam cigare ostavio, hrana i sve ostalo konacno dobilo ukus pravi, cigare skroz uniste to. Em mi ostanu pare, em sam zdraviji, em hrana i pice ukusnije, sem piva, cigare uvek isle uz pivo, ali dobro, prezivecu. :biggrin:

Tarantula
05.09.2017, 10:01
Sta mi je trebalo da pocnem da pusim.

Što ti je trebalo da prestaneš? Samo pojačati. I dimas i piće. :biggrin:

Miletić
05.09.2017, 10:01
Ja prestao da pusim pre 10 dana :D
Jednom dnevno pomislim na cigaretu i to je to, mislio sam da cu se vise muciti :D

Jel ima ovde jos neko da je teska kategorija? :D
Ja sam 195 visok i variram oko 100kg uvek

Tarantula
05.09.2017, 10:02
Ja prestao da pusim pre 10 dana

Što ti je to trebalo?

Ves
05.09.2017, 10:03
A da ne pricamo o tome da vole da se slikaju i trpaju sve to na svoje instagram i facebook profile. Tako da su njihovi motivi za tako nesto vrlo ocigledni.
Ovo sto Gangaric prica za likove koji ne rade to zbog publiciteta i zenki je u pravu, nema tu sta, ali prica jedno a kaci likove kojima je motiv nesto sasvim drugo :s
A to sto su debili po defoultu nije samo zbog ovoga sto Ves kaze, vec zato sto oni jednostavno nemaju bilo koji drugi nacin da pokusaju da se dopadnu zenama - pa onda idu na konto svog tela.
Videli ste sta radi Sivi Crv, smuva bata ribu kao Misandei a ni kurca nema :D .... I jos sam kaze, nikada nisam bio najsnazniji, najbrzi ... ali sam uvek bio najhrabriji - uvek. :cool:

:srce::sram:

Nego, sve je to samoerotizam. Ti nabildani debili su ekvivalent guzatim i sisatim instagram zvijezdama. Naglašavanje rodnih karakteristika, provociranje osnovnih seksualnih nagona. Karikature.

Sandugp
05.09.2017, 10:04
Noto. Izmedju 110 115 kg. Svaki dan se rve sa medvedima koji su mu inace komsiluk.

Seoski Terminator
05.09.2017, 10:05
Ja prestao da pusim pre 10 dana :D
Jednom dnevno pomislim na cigaretu i to je to, mislio sam da cu se vise muciti :D

Jel ima ovde jos neko da je teska kategorija? :D
Ja sam 195 visok i variram oko 100kg uvek

Samo napred :D Za tu visinu, okej kilaza, mozda se sad ugojis, jer sam ja jeo kao nenormalan kad sam ostavljao cigare. Doduse ako mi ikad padne cigara na pamet, to je posle vrhunske klope, tada sam najvise uzivao da zapalim cigaru kad se najedem kao svinja.

Miletić
05.09.2017, 10:23
Samo napred :D Za tu visinu, okej kilaza, mozda se sad ugojis, jer sam ja jeo kao nenormalan kad sam ostavljao cigare. Doduse ako mi ikad padne cigara na pamet, to je posle vrhunske klope, tada sam najvise uzivao da zapalim cigaru kad se najedem kao svinja.

Ne verujem da cu se ugojiti, nemam taj trip da menjam cigarete necim drugim :D fali mi malo nakon par situacija, jedna od njih je obrok :biggrin: ali verujem da cu izdrzati, narocito zato sto sam smanjio alkohol na minimum a kafu nikad nisam ni pio niti mi treba

@Tarantula, smorilo me jednostavno, nemam neki pravi razlog

Bane je
05.09.2017, 10:26
Pazi Dušane da stavimo na primer Guzmana i nekog average Džoa 80 posto devojaka bi reklo da je Guzman privlačniji tako da ono.
Koji su ovi? Opet nijesam upućen

Miletić
05.09.2017, 10:29
Koji su ovi? Opet nijesam upućen

Guzman je taj sto je Gangara kacio slike njegove a average Joe je zargon za prosecnog lika, sama ti rec kaze :)

Seoski Terminator
05.09.2017, 10:35
Ne verujem da cu se ugojiti, nemam taj trip da menjam cigarete necim drugim :D fali mi malo nakon par situacija, jedna od njih je obrok :biggrin: ali verujem da cu izdrzati, narocito zato sto sam smanjio alkohol na minimum a kafu nikad nisam ni pio niti mi treba

@Tarantula, smorilo me jednostavno, nemam neki pravi razlog

Isto, ako mi ikad zafali to je onaj prvi dubok dim posle odlicne klope. Odlicno, inace bi otisao na 120+ kila :))))) Ja od kafe, 3u1 ili tako nesto, lagano ali retko je pijem, ne prija mi. :D
A da, najbolje je ako covek secer moze da izbaci iz upotrebe, nista gore od secera nema. :biggrin:

tarantula je izgleda strasteni pusac, jedno 2-3 pakle dnevno? :biggrin:

Tarantula
05.09.2017, 10:41
2 brate dovoljno. Al moraće se to pojačati. :biggrin:

Seoski Terminator
05.09.2017, 11:03
2 brate dovoljno. Al moraće se to pojačati. :biggrin:

Alal vera, ja 2 popusim samo kad se lesim od alkohola, toliko utrnim koliko sam pijan da ne osecam nista. :biggrin:

bice
05.09.2017, 11:10
@bici imao sam ja taj problem, mnogo jeo a nisam se mogao ugojiti. Od marta sam resio da prestanem da pijem, i krenuo da treniram, evo bilo 6 meseci pocetkom septembra kako vezbam, ugojio sam se 7 kg, imam sada 80 i sto je najbitnije ne povecava ti se stomak jer si stalno aktivan. Imao sam cilj kada sam krenuo a to je da se ugojim malo, neko rece malopre da mogu da izdrzim termin fudbala itd :D E jedino sto nisam uspeo i ne znam kako cu to je da izbacim gazirani sok iz upotrebe. Jednostavno to me unisti a ne mogu da prestanem da pijem, litar dnevno ubijem. :cf::mute:

Jax Teller
05.09.2017, 11:16
Bice unistit ces sebi bubrege

bici
05.09.2017, 11:22
Pa brate ja ne bih mogao da prestanem da pijem ni da mi dijagnostifikuju rak jetre. Nisam ja neki alkos, ne napijam se cesto, popijem bar jedno-dva piva dnevno, nekad rakijicu uz jutarnju kafu i cigaru da mi otvori apetit jer mi je ujutru isti bas slab. Al ne bih sebe nikad uskratio za takve stvari zarad zdravog zivota, jer ono, moja neka filozofija, takav zivot ne vredi ziveti. Ne mislim tu iskljucivo na alkohol, vec uskracivanje sebi bilo cega sto volis i u cemu uzivas zarad zdravog zivota. To je za mene paradoks.

Miletić
05.09.2017, 11:30
Slazem se sa bicijevom filozofijom jer sve sto istinski volim je ili nelegalno ili nemoralno ili goji... Sreca pa ne uzivam toliko u alkoholu i cigaretama pa mogu bar toga da se resim a da ne patim :biggrin:

maliajnstajn
05.09.2017, 11:36
Tako sam i ja jedno vrijeme kontao, eto mogao sam malo da izbacim meso. To je trajalo 1 dan :ha:

Lord Gangarić
05.09.2017, 11:38
Meni je alkohol jedini porok. Ne pušim, ishrana mi je 90% savršena kilaža na visinu ok, bodyfat nizak. Ima dosta u tom treningu koji mi je konstantan preko 10 godina samo da mi nije alkohola pevao bi, al ne možeš kada si ceo dan okružen u toj priči gde ti je alkohol i društvo ispred očiju :D

Tarantula
05.09.2017, 11:41
Samo Gang udri, ne žali ni za čim. :biggrin:

Seoski Terminator
05.09.2017, 11:44
Ja licno nemam taj problem, batalio sam cigare i ne osecam uopste da sam sebe uskratio nekog uzitka, jer nisam uziao u pusenju kao tarantula. :D

gazirani popijem s vremena na vreme, a ranije sam pio 2-4l dnevno, klinac, sednem na komp peglam igrice ceo dan, samo pijem koka kolu i nista ne jedem. :biggrin:

A posto sam sa bubrezima imao problema, uglavnom, izadjem iz urgentnog i mesec dana sam morao biti na striktnoj dijeti, nema soli, nema masno, majku ti ........ znaci kad sam probao salatu, kao da pasem travu...i to je jedina stvar gde bih pre umro nego da ne jedem kako treba.

Rossonero
05.09.2017, 11:46
Alkohol i cigarete ni za sta na svijetu ne bi bacio. Znam da nije zdravo, ali sta sve nije zdravo u danasnje vrijeme...

Eh, da je samo vino. :biggrin:

Prevari me vino
dok sam bio mlad
vecno cu ga piti
rekao sam tad

Ves
05.09.2017, 11:47
Slazem se sa bicijevom filozofijom jer sve sto istinski volim je ili nelegalno ili nemoralno ili goji... Sreca pa ne uzivam toliko u alkoholu i cigaretama pa mogu bar toga da se resim a da ne patim :biggrin:

Jes, samo to nije ono što istinski voliš već ono šta ti je poznato i na šta si navikao. Volio sam i ja i rakiju prije doručka i meso pri svakom obroku i pivo kad god sam žedan, ali sam isto tako volio probati svašta novo, nije mi bilo mrsko, a navike prezirem. Meso sad ne jedem uopšte, dan mi je savršen ako uspijem ustati rano, pojesti nešto odmah i spičiti biciklom iznad grada. Sve se lakše odradi, sve lakše podnese, učiniš za dan koliko bi inače za najmanje tri! I ne pokušavam ja ovdje moralisati. Svako radi šta želi. Samo, brate, ne treba zatvarati oči i stvari nazivati lažnim imenima. I ljenost je za ljude. I robovanje navikama. Ovo što sam opisao mogao bih raditi puno češće nego što zapravo praktikujem, puuuno češće. Al sam nerijetko lijen. A što se pušenja tiče, nisam pušač nikad bio, al ima i drugih biljaka osim duvana, samo treba imati mjeru i ne stvarati naviku. :biggrin:

Tarantula
05.09.2017, 11:49
Jedno kilu do dvije tople jagnjetine, onako dobro posoljene.
Uz to jedno 3-4 čaše Coca Cole.
E onda odmoriti uz negdje 3-4 klipa Nektara i jedno 10ak cigara.
Šta čovjeku više treba. :biggrin:

Scouser
05.09.2017, 11:49
Meni je alkohol jedini porok. Ne pušim, ishrana mi je 90% savršena kilaža na visinu ok, bodyfat nizak. Ima dosta u tom treningu koji mi je konstantan preko 10 godina samo da mi nije alkohola pevao bi, al ne možeš kada si ceo dan okružen u toj priči gde ti je alkohol i društvo ispred očiju :D

Ko da sam ja pisao. :D Dim u zivotu nisam povukao, ali zato alkohol derem. U treningu sam redovno, tako da mi alkohol nije neka velika mana. :D
Sokove pijem jedino nekad uz alkohol, mada cesto alkohol i sam pijem, jer je rakija u pitanju.

Seoski Terminator
05.09.2017, 11:50
Jes, samo to nije ono što istinski voliš već ono šta ti je poznato i na šta si navikao. Volio sam i ja i rakiju prije doručka i meso pri svakom obroku i pivo kad god sam žedan, ali sam isto tako volio probati svašta novo, nije mi bilo mrsko, a navike prezirem. Meso sad ne jedem uopšte, dan mi je savršen ako uspijem ustati rano, pojesti nešto odmah i spičiti biciklom iznad grada. Sve se lakše odradi, sve lakše podnese, učiniš za dan koliko bi inače za najmanje tri! I ne pokušavam ja ovdje moralisati. Svako radi šta želi. Samo, brate, ne treba zatvarati oči i stvari nazivati lažnim imenima. I ljenost je za ljude. I robovanje navikama. Ovo što sam opisao mogao bih raditi puno češće nego što zapravo praktikujem, puuuno češće. Al sam nerijetko lijen. A što se pušenja tiče, nisam pušač nikad bio, al ima i drugih biljaka osim duvana, samo treba imati mjeru i ne stvarati naviku. :biggrin:

Apsolutno tacno, kad batalis neku naviku, skapiras da ti ne treba uopste, i da si samo zavistan bio i da zbog te zavisnosti si imao utisak da bez toga ne mozes, a zapravo se moze. :D

Ne treba smarati ni sa previse zdravim zivotom, ali treba naci neki balans, onda i to sto se uzme "stetno" sistem izbaci, dok ima balansa i telo je zdravo, problem je kad se preteruje. :)

Jax Teller
05.09.2017, 11:51
Ja nemam mnogo poroka, jedino heroin. Bez toga ne mogu, ali inace sve super. Nit pusim nit pijem. Zdrav ko herbiko.

Lord Gangarić
05.09.2017, 11:51
Lake žene su najgori porok što bi rekao Miroljub Petrović :D Ovo ostalo su sitnice :vinjak:

Rossonero
05.09.2017, 11:52
Ja nemam mnogo poroka, jedino heroin. Bez toga ne mogu, ali inace sve super. Nit pusim nit pijem. Zdrav ko herbiko.

Ti si u najmanjem problemu. :biggrin:

Seoski Terminator
05.09.2017, 11:56

Bole te brige, samo jedan porok, srecan covek. :biggrin:

bice
05.09.2017, 11:56
Bice unistit ces sebi bubrege

A sta da radim, svaki put kazem od ponedeljka krecem samo sa gustim sokovima i onda cale kupi Pepsi posto i on dosta pije gazirano a ne pije alkohol i onda ja uz njega :biggrin:
Nisam ja ni pre puno pio, kad odem na neki rodjendan ili veselje, eventualno u grad ali nista mnogo, i evo od marta ne okusam, niti imam nameru, jednostavno mi je mnogo bolje ovako. Nisam ni probao cigare nikad takodje tako da kada bih izbacio gazirano onda ne bih imao od cega drugog da umrem :D:D

7528.
05.09.2017, 11:58
Bogme rulet je zajeban kao herion, mada ovo drugo nisam probao. Ja sam karakter pa mogu da ne igram, ali šta rulet može od ljudi da napravi. Ja nikad srećnije drugove nisam vidjao nego kad zabodu pare na ruletu. A i nikad veće tuge i razočarenja. Ko je bio u kandžama djavola zna o čemu pričam. A ja sam se još smejao ljudima pre kako možeš da se navučeš na bilo šta a onda uhvatiš sebe da svaki dan igraš iako nemaš potrebu.

Žene su blaži porok, doduše naporniji. Nije isti osećaj kad padne u 26 i kad te smara žena neka. Ali dobro raskrstio sam sa tim ima dugo..

Miletić
05.09.2017, 11:59

Jednostavno smatram da sve svoje poroke drzim pod kontrolom i kao takvi mi odgovaraju, uspevam da stignem na sve obaveze, radim prakticno 2 posla, fizicki sam izuzetno aktivan (koliko mi vreme dozvoli), kad dodje vreme za opustanje volim da se opustim i to je to :D

sto se tice poslednje recenice slazem se u potpunosti :biggrin:

Tarantula
05.09.2017, 12:01
https://www.youtube.com/watch?v=Cym2uSYdeOM

Scouser
A sta da radim, svaki put kazem od ponedeljka krecem samo sa gustim sokovima i onda cale kupi Pepsi posto i on dosta pije gazirano a ne pije alkohol i onda ja uz njega :biggrin:
Nisam ja ni pre puno pio, kad odem na neki rodjendan ili veselje, eventualno u grad ali nista mnogo, i evo od marta ne okusam, niti imam nameru, jednostavno mi je mnogo bolje ovako. Nisam ni probao cigare nikad takodje tako da kada bih izbacio gazirano onda ne bih imao od cega drugog da umrem :D:D

Bolje popiti jedno pivo nego kolu(pepsi), to je kod mene uvek bilo. U stanu pijem samo vodu i mleko. :D

Jax Teller
Dobar je rulet, zavrtio sam par puta s društvom. Nisam se navukao, a izvukao sam fine novce. Stvarno opasan osjecaj.

Lord Gangarić
05.09.2017, 12:03
Ti gazirani sokovi su zlo koliko i alkohol ali eto kod nas deca i većina odraslih pije umesto vode.

Inače moja keva kaže da je za nju najbolji frajer ikada Klint Istvud i dotaknem se ja neke priče sa tu nekim srednjoškolkama u kafiću. Počele da treniraju box i ja se setim njegovog filma devojka od milion dolara. I počnemo priču o Klintu ja im kažem kako je on bio opasan frajer u mladosti i pokažem im njegove slike dok je bio momak. Tri od četiri devojke su rekle da nije nikakav i ova jedna je rekla da je sladak :dr: Toliko o ovoj Dušanovoj teoriji šta je ženama/devojkama privlačno. Vremena se menjaju, trendovi se menjaju kao i izled i šta je dopadljivo a šta nije.

I evo da se prisetimo kako je Klint nekada izgledao a važio je za najboljeg frajera Holivuda.

https://www.biography.com/.image/c_fit%2Ccs_srgb%2Ch_406%2Cq_50%2Cw_620/MTQzMzA2MjA5NTEwODI3NTkx/clint-eastwood-9283502-1-raw_2000jpg.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLZRrJ2oufCWdnfhbZYjX7AY4RHL4n2 cSn_I8ZCeo64RoUaaEM

https://i.pinimg.com/236x/26/24/e2/2624e226e27af41cf8e9aad80bc18a9c--clint-eastwood-the-bad.jpg

Seoski Terminator
05.09.2017, 12:04
Ja znam da bih se navukao na taj rutlet i vockice, pa iz tog razloga nikad ni iz zezanja, zavrsio bih ja u zatvoru 100%. :biggrin:

A i vidis ljude koji su navuceni, pa je dovoljno da me drzi podalje od tog zla.

Sandugp
05.09.2017, 12:04
Na ruletu se ogromna lova vrti - gubi dobija - i sve tako u krug, ali naravno uvek se zavrsi sa velikim minusom (kod onih zagrizenih).
Imam pricu iz prve ruke kada lik dobija za jedno vece 750k din, dolazi drugo vece ubode oko 550k .... i naravno debil se vrati i trece vece i izgubi oko 1500k (milion i po - znaci sve sto je za prethodne dve veceri dobio prosuo je i jos otisao u minus).
Dok druga legenda dize kredite po bankama da bi igrao rulet - naravno sve prokocka....
Strasne su to stvari...

maliajnstajn
05.09.2017, 12:05
Imao sam ja druga koji je znao uci ujutro pirije posla sa 5 markica, za sat izadje sa 10 milja. Ode nazove kolegu, da ga zamjeni u smjeni i njemu da 5 glava i on ode da se zajebaje.

Kaze, u pocetku, ljepota, zene, auta, zajebancija. Kasnije, kaze ja o parama nisam razmisljao, imao 10 milja ili 10 maraka meni je bitno bilo samo da se zavrti onaj rulet da ja odigram. Na kraju se bio zavuko u nake dugove, jedva se izvuko, al eno ziv je sad :D

Jax Teller
05.09.2017, 12:06
Evo ja licno ne razumijem što ljudi popiju jednu pivu. Nemoj je ni piti ako ne mislis popiti ko covjek. Uzmi cedevitu i bog te veselio.

Rossonero
05.09.2017, 12:06
Dobar je rulet, zavrtio sam par puta s društvom. Nisam se navukao, a izvukao sam fine novce. Stvarno opasan osjecaj.

Ne vrti cesto, da ti ne predje u naviku.

Bolje popiti jedno pivo nego kolu(pepsi), to je kod mene uvek bilo. U stanu pijem samo vodu i mleko. :D

http://www.index.hr/images2/m_5.jpg

Sandugp
05.09.2017, 12:07
Ti gazirani sokovi su zlo koliko i alkohol ali eto kod nas deca i većina odraslih pije umesto vode.

Inače moja keva kaže da je za nju najbolji frajer ikada Klint Istvud i dotaknem se ja neke priče sa tu nekim srednjoškolkama u kafiću. Počele da treniraju box i ja se setim njegovog filma devojka od milion dolara. I počnemo priču o Klintu ja im kažem kako je on bio opasan frajer u mladosti i pokažem im njegove slike dok je bio momak. Tri od četiri devojke su rekle da nije nikakav i ova jedna je rekla da je sladak :dr: Toliko o ovoj Dušanovoj teoriji šta je ženama/devojkama privlačno. Vremena se menjaju, trendovi se menjaju kao i izled i šta je dopadljivo a šta nije.

I evo da se prisetimo kako je Klint nekada izgledao a važio je za najboljeg frajera Holivuda.

https://www.biography.com/.image/c_fit%2Ccs_srgb%2Ch_406%2Cq_50%2Cw_620/MTQzMzA2MjA5NTEwODI3NTkx/clint-eastwood-9283502-1-raw_2000jpg.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLZRrJ2oufCWdnfhbZYjX7AY4RHL4n2 cSn_I8ZCeo64RoUaaEM

https://i.pinimg.com/236x/26/24/e2/2624e226e27af41cf8e9aad80bc18a9c--clint-eastwood-the-bad.jpg

Gang sta ocekujes ti od srednjoskolki majke ti? One nemaju ni sopstveno misljenje o bilo cemu jos uvek izgradjeno. Naravno da ce njima dilberi biti top frajeri...
A druga stvar ako te srednjoskole ubrajas u zene - onda je ocigledno da nas dvojica ne ciljamo na istu grupu zenske populacije. Njihovo misljenje je po meni bitno i relevantno kao lanjski sneg.

Lord Gangarić
05.09.2017, 12:07
Gang sta ocekujes ti od srednjoskolki majke ti? One nemaju ni sopstveno misljenje o bil ocemu jos uvek izgradjeno. Naravno da ce njima dilberi biti top frajeri...
A druga stvar ako te srednjoskole ubrajas u zene - onda je ocigledno da nas dvojica ne ciljamo na istu grupu zenske populacije. Njihovo misljenje je po meni bitno i relevantno kao lanjski sneg.

Da li stvarno misliš da su starije devojke zrelije :D ?

mark it zer0
05.09.2017, 12:08
Kod mene vala nema poroka koji nisam probao :( Kocka je najgora, ali najteze se svuci sa cigara, lakse bi se sa heroina skinuo :biggrin:

Sandugp
05.09.2017, 12:08
Da li stvarno misliš da su starije devojke zrelije :D ?

Cuti srednjoskolac :D
Sram te bilo :biggrin:

Lord Gangarić
05.09.2017, 12:09
Cuti srednjoskolac :D
Sram te bilo :biggrin:

Nemoj biti naivan Dušane :D

maliajnstajn
05.09.2017, 12:11
Zene do 25 godine gledaju najvise fizicki izgled, pa onda se ravnaju po tome, ali gledaju kulturoloski sta je lijepo, ono sto je mejnstrim, primjer zasto su sve poludile za malim Biberom.

Nakon 25 zene pocinju da gledaju vise osobine nego fizicki izgled, jer njihova ljepota polako opada i onda zbog toga moraju naci sebi sposobnog muskarca da ne bi u svojoj glavi one propale.

Ovo je ogromna generalizacija, ali evo vam primjer u kamenom dobu, ko je privlacniji bio. Medjed od 100 kila i 2 metra, sav dlakav i ruzan ili Zac Efron? :D

Sandugp
05.09.2017, 12:11
Vidi se da ti je keva zena- zmaj ....
Evo ti pitaj po nasem forumu, ove nase zenskinje (valjda nema srednjoskolki) ko im je bolji frajer. Istvud (iz mladjih dana naravno) ili tako neki tip ili ovi dilberi sa rukom ko stub od svinjca.

Miletić
05.09.2017, 12:12
Na ruletu se ogromna lova vrti - gubi dobija - i sve tako u krug, ali naravno uvek se zavrsi sa velikim minusom (kod onih zagrizenih).
Imam pricu iz prve ruke kada lik dobija za jedno vece 750k din, dolazi drugo vece ubode oko 550k .... i naravno debil se vrati i trece vece i izgubi oko 1500k (milion i po - znaci sve sto je za prethodne dve veceri dobio prosuo je i jos otisao u minus).
Dok druga legenda dize kredite po bankama da bi igrao rulet - naravno sve prokocka....
Strasne su to stvari...

Meni su u Gaji i MaxBetu u NS ljudi nudili skutere za po 100 eura, belu tehniku novu za 50, auto od 3-4k za 1000 :D ono je show, odes tamo i vidis koliko nisko neko moze da padne :mute:

Lord Gangarić
05.09.2017, 12:14
Vidi se da ti je keva zena- zmaj ....
Evo ti pitaj po nasem forumu, ove nase zenskinje (valjda nema srednjoskolki) ko im je bolji frajer. Istvud (iz mladjih dana naravno) ili tako neki tip ili ovi dilberi sa rukom ko stub od svinjca.

Brate one će se naravno praviti fine i reći će da im je Klint bolji ali u dubini duše ih privlače ovi dilberi više :). Ceo dan sam sa ljudima brate nisi svestan kakvih se tema dotaknem i veruj mi isto razmišlja i ta od 18 i od 28 godina. Prosto vremena se menjaju pravi kvaliteti se ne cene više (ako su se ikada cenili).

Meni su u Gaji i MaxBetu u NS ljudi nudili skutere za po 100 eura, belu tehniku novu za 50, auto od 3-4k za 1000 :D ono je show, odes tamo i vidis koliko nisko neko moze da padne :mute:

Treba da menjam auto ove godine moraš me odvesti jednom tamo :biggrin: Rosso brate uzeću ti i novu klimu :biggrin:

61563
05.09.2017, 12:16
Jos samo droga fali i stigo sam do dna.....poroci nesto najlepse a i a najagore na svetu zavisi od samokontrole...sve probao(sem teskih droga) ..samo se na cigare nisam navukao,bas slab porok a pokusavao i jok ja, ne znam koliko treba da se izduvani da se navuces,sve ostalo vrlo brzo te spuca/ili se navuces,pa me cigare smorile

Kocka vrlo zajebana stvar mozda i najteza za skidanje (ogradjujem se od heroina i kokaina)

@bici ako zelis samo da se ugojis a da ti nije bitno da je na zdrav nacin ubaci vise slatkisa posle obroka recimo dnevno 200g cokolade,a ako hoces i misicnu masu dodaj proteina u ishranu recimo 2x grama koliko imas kilograma,tipa na 60kila 120g proteina,imas ih najvise u ribi i svim tim morski zezancijam,siru,belom mesu jajima jedno 4 popijes ko Roki i super,ili uzmi onaj ekstrakt surutke ako te mrzi ili ne volis da gutas jaja,plus neke vezbe i/ili trcanje zavisi sta zelis

Jax Teller
05.09.2017, 12:18
Fiksni je jedno vrijeme bio na ekserima i sintelanu. Tada je znao pisati po forumu :biggrin:

Rossonero
05.09.2017, 12:19
Rosso brate uzeću ti i novu klimu :biggrin:

Samo da ti napomenem da vjerujem samo u Samsung. :biggrin:

61563
05.09.2017, 12:23
Fiksni je jedno vrijeme bio na ekserima i sintelanu. Tada je znao pisati po forumu :biggrin:

Ma jok samo kazem sve probao i sve je lepo,al me drzi konstatno samo kocka i to ne rulet nego kladionica i eventualno ako ima neko ko zeli Texas Holdem

bice
05.09.2017, 12:23
Moja sestra radi u kladionici, kod nje imaju samo slot aparati i od skoro rulet. Kaze da je jedan dan neki lik(gastarbajter iz Svajcarske), do 6 ujutru igrao slotove, aparate, iako im je radno vreme do 1, i uzeo 750 000. Sto je najjace tom njenom kolegi koji je radio tada nije dao ni 100 dinara. Sledeceg dana otisao u drugu kockarnicu i izgubio sve to sto ej uzeo, pa onda posle 2 dana dosao opet i ponovo uzeo 500 000. Ali kaze ima para pa ga bas briga.

61563
05.09.2017, 12:28
Ma rulet moze da bude pakao,moj drug igrao al ne u te iznose,al bas navuceno,ja probao jedno pola sata sat al nekako mi lepsa kladionica,mada njegov drug radi ovo sto @bice kuca ide i na crtu,na velike iznose

Al realno poroci su mnogo lepi svi,al zeznuti,ja kazem ne pusim al vidim ovi sto puse koje to uzivanje pa jos uz alkohol,ili ujutru koja kriza dok se ne povuce par cigara i digne nivo nikotina

bici
Spavao sam i budio se na ruletu. Mada za isti nisam seo otkad sam zavrsio srednju. Nikad neke ozboljne pare nisam izgubio, igrao sam cisto iz zabave.

Problem sa kockom je sto ljudi misle da su najpametniji, pa kad nesto pogode, misle da je to zato sto su pametni i ne postoji trunka sanse da oni priznaju ili samo pomisle na to da je ipak sreca i nista drugo osim srece u pitanju.

Scouser
Dobro ti fitnes likovi i sami kazu da nisu bas toliki u stvarno svetu kao sto su na instagramu. Vecina kazu otvoreno da koriste fotoshop.

61563
05.09.2017, 12:30
Ili sterodide...

mark it zer0
05.09.2017, 12:30
Spavao sam i budio se na ruletu. Mada za isti nisam seo otkad sam zavrsio srednju. Nikad neke ozboljne pare nisam izgubio, igrao sam cisto iz zabave.

Problem sa kockom je sto ljudi misle da su najpametniji, pa kad nesto pogode, misle da je to zato sto su pametni i ne postoji trunka sanse da oni priznaju ili samo pomisle na to da je ipak sreca i nista drugo osim srece u pitanju.

Sto bi rekao jedan moj drugar: "Najgore je kad pomislis da znas." :biggrin:

Seoski Terminator
05.09.2017, 12:31
Koriste i steoride i photoshop. :D

Ima jos jedna zajebana droga, adrenalin, moz ubije samo tako.

bici
05.09.2017, 12:33
Sto bi rekao jedan moj drugar: "Najgore je kad pomislis da znas." :biggrin:

Upravo.

madrid
05.09.2017, 12:58
Ima li ovde iko da nema nesto sto ga konstantno vuce?:D

Lord Gangarić
05.09.2017, 13:05

Dušan je savršen nema ni jedan porok :D

Победа
05.09.2017, 13:12

Има, ако храну не рачунаш у то..

Rossonero
05.09.2017, 13:14

Nije Aki, ja sam. :biggrin:

http://en.people.cn/NMediaFile/2017/0531/FOREIGN201705311415000328123796232.jpg

Sandugp
05.09.2017, 13:15
Brate one će se naravno praviti fine i reći će da im je Klint bolji ali u dubini duše ih privlače ovi dilberi više :). Ceo dan sam sa ljudima brate nisi svestan kakvih se tema dotaknem i veruj mi isto razmišlja i ta od 18 i od 28 godina. Prosto vremena se menjaju pravi kvaliteti se ne cene više (ako su se ikada cenili).

Nije u tome poenta. Moze nekima na prvi pogled da se vise svidi bilder od Istvuda, od gledanja nema nista. Mora se progovoriti koja sa devojkom, treba imati sarma, biti duhovit, inteligentan, po necemu se istaci.
Sto se muzjaka tice fizicki izgled uopste nije presudan. Bitan je naravno, ali nije presudan. Opet mnogima nije lepo da vide napumpanog muskarca i to je takodje cinjenica.
Evo ti mi prvi reci ko ti je veca faca: Istvud ili bilder onaj? Onaj bata ima talenta samo da se pumpa i da svoje slike u fotosopu jos vise sredjuje i postavlja -hvali se - po instagramima i slicno.
A sto se tice iskustva i misljenja raznoraznih ljudi - kontam kakvog su mentalnog sklopa ti likovi (muski zenski nebitno) sa kojima dolazis u kontakt. Bez ikakve namere da ponizavam i tebe i bilo koga od njih. Vecina ih je nezrela, a ima sigurno i pametnih, nacitanih, iskusnih ljudi. Sada postavlja se pitanje da li su (hajde da se ogranicimo na nasu zemlju) ti koji razmisljaju kao srednjoskolke iz tvog kafica vecina ili manjina. Ja bih rekao da je lapo-lapo...
Da preformulisem to ovako: Pravoj zeni nikako ne moze onaj bata sa bicepsom biti privlacniji niti ce sebe pre videti uz njega od nekog normalno gradjenog lika koji je pametniji, elokventniji, sarmantniji od bajcepsa.

Sandugp
05.09.2017, 13:17

Eh .... da je tako...
Pa prvi porok si mi ti Gangaricu :inlove:
Pa onda sve ostalo ....
Proslosti, molim te oprosti.

Rossonero
05.09.2017, 13:21
Samo ljubav. :D

https://www.youtube.com/watch?v=Sl8AJhBOztY

Lord Gangarić
05.09.2017, 13:26
Nije u tome poenta. Moze nekima na prvi pogled da se vise svidi bilder od Istvuda, od gledanja nema nista. Mora se progovoriti koja sa devojkom, treba imati sarma, biti duhovit, inteligentan, po necemu se istaci.
Sto se muzjaka tice fizicki izgled uopste nije presudan. Bitan je naravno, ali nije presudan. Opet mnogima nije lepo da vide napumpanog muskarca i to je takodje cinjenica.
Evo ti mi prvi reci ko ti je veca faca: Istvud ili bilder onaj? Onaj bata ima talenta samo da se pumpa i da svoje slike u fotosopu jos vise sredjuje i postavlja -hvali se - po instagramima i slicno.
A sto se tice iskustva i misljenja raznoraznih ljudi - kontam kakvog su mentalnog sklopa ti likovi (muski zenski nebitno) sa kojima dolazis u kontakt. Bez ikakve namere da ponizavam i tebe i bilo koga od njih. Vecina ih je nezrela, a ima sigurno i pametnih, nacitanih, iskusnih ljudi. Sada postavlja se pitanje da li su (hajde da se ogranicimo na nasu zemlju) ti koji razmisljaju kao srednjoskolke iz tvog kafica vecina ili manjina. Ja bih rekao da je lapo-lapo...
Da preformulisem to ovako: Pravoj zeni nikako ne moze onaj bata sa bicepsom biti privlacniji niti ce sebe pre videti uz njega od nekog normalno gradjenog lika koji je pametniji, elokventniji, sarmantniji od bajcepsa.

To što neko ima veliki biceps ili triceps ne znači da je mutav i da ne zna reč da progovori. To je jedno tipično kalupljenje ljudi koje možeš da očekuješ od prosečnog Baje sa naših prostora. Onaj prvi lik što ima plavu kosu ima youtube kanal gde je dosta popularan u tom svetu i jedan je od zanimljivijih osoba na youtubu što se tiče karaktera i harizme. Drugi primer ti je Arnold Švarceneger koji je proslavio taj sport i koji je imao takvu priču i karakter da ga je dovela do ovoga gde je sad a za tvoje čuđenje imao je i biceps i triceps.

Tako da je stvarno debilno komentarisati nekog ovako na prvu loptu i stavljati ga u kalup neandertalca bildera samo zato što ima mišiće. Ova dva lika što sam ja okačio se bave tim, imaju svoje brendove, teretane, rade kao personalni treneri i normalno je da će forsirati tu neku priču.

Ja da se pitam uvek bi stavio karakter pre nekih fizičkih osobina ali na žalost većina današnjih devojaka od 18 do 30 godina ne misle tako zato što na život gledaju kao na zabavu i pre bi bile viđene sa nekim zgodnim bajom nego sa ružnijim ali pametnijim. Stvarno je žalosno što je tako ali jbg u takvom vremenu živimo, za mene su pravi frajeri i muškarci bili naše dede i pradede ona generacija što je uništila Austrougarsku. To su za mene bili pravi muškarci pre svega čestiti domaćini pravi ljudi pa onda ostalo.

madrid
05.09.2017, 13:27
@Pobeda
Ne racuna se hrana haha. Nego mi bilo cudno, neko je napisao j**es zivot bez cigara i pica mislim, uglavnom poroci su bili u pitanju, kao koja je onda poenta i smisao i onda se jos par njih slozilo, pa sam se iznenadio.

Ne znam, meni je nekako suprotno j**es zivot, ako mi se sve svodi na to da li cu da popusim ili popijem da bih bio zadovoljan. Pusenje nisam probao, da popijem mogu, ali daleko od toga da moram da pijem, da bih bio zadovoljan. Mislim po meni je sve ok raditi, ali do tog trenutka da ti ne predje u zavisnost, da ne mozes bez toga(naravno o stetnim stvarima pricam).

bici
05.09.2017, 13:33
Drugi primer ti je Arnold Švarceneger koji je proslavio taj sport i koji je imao takvu priču i karakter da ga je dovela do ovoga gde je sad a za tvoje čuđenje imao je i biceps i triceps.

-Uuuuu i never wanna look like you
-Don't worry, you never will

:rofl:

Lord Gangarić
05.09.2017, 13:36
-Uuuuu i never wanna look like you
-Don't worry, you never will

:rofl:

Lepo mu je rekao :D Švarcika namazan kao Marine palačinke :D

Scouser
05.09.2017, 13:40
Pa neke devojke ce pre izabrati napumpanog lika koji je pun pozitive, nego nekog lika sto ce ovog prvog pljuvati i traziti mu manu.

Miletić
05.09.2017, 13:41
To ako ti nije tolika strast da ces trenirati uvek ne treba ni pocinjati. Ja sam tamo neke 2008-9 bas bio zagrejan za bodibilding, popio ko zna koliko suplemenata i hemije koliko nema magacin Zorke Sabac :D pa sam prestao pre nekih 5 godina a sad kao i da nisam nikad isao u teretanu :D napravio kod kuce sve sto mi treba pa treniram s vremena na vreme... ali znam kakav je osecaj kad si ogroman, narocito ja sa ovom visinom :) svidjalo im se ne svidjalo svi moraju pogledati u tebe :D

Lord Gangarić
05.09.2017, 13:41
Pa neke devojke ce pre izabrati napumpanog lika koji je pun pozitive, nego nekog lika sto ovog prvog pljuvati i traziti manu.

Totalno se slažem :D

Sandugp
05.09.2017, 13:59
To što neko ima veliki biceps ili triceps ne znači da je mutav i da ne zna reč da progovori. To je jedno tipično kalupljenje ljudi koje možeš da očekuješ od prosečnog Baje sa naših prostora. Onaj prvi lik što ima plavu kosu ima youtube kanal gde je dosta popularan u tom svetu i jedan je od zanimljivijih osoba na youtubu što se tiče karaktera i harizme. Drugi primer ti je Arnold Švarceneger koji je proslavio taj sport i koji je imao takvu priču i karakter da ga je dovela do ovoga gde je sad a za tvoje čuđenje imao je i biceps i triceps.

Tako da je stvarno debilno komentarisati nekog ovako na prvu loptu i stavljati ga u kalup neandertalca bildera samo zato što ima mišiće. Ova dva lika što sam ja okačio se bave tim, imaju svoje brendove, teretane, rade kao personalni treneri i normalno je da će forsirati tu neku priču.

Ja da se pitam uvek bi stavio karakter pre nekih fizičkih osobina ali na žalost većina današnjih devojaka od 18 do 30 godina ne misle tako zato što na život gledaju kao na zabavu i pre bi bile viđene sa nekim zgodnim bajom nego sa ružnijim ali pametnijim. Stvarno je žalosno što je tako ali jbg u takvom vremenu živimo, za mene su pravi frajeri i muškarci bili naše dede i pradede ona generacija što je uništila Austrougarsku. To su za mene bili pravi muškarci pre svega čestiti domaćini pravi ljudi pa onda ostalo.

Sto se toga tice u pravu si, nema tu nikakve filozofije. Fizicki izgled ne odredjuje neciju harizmu, obrazovanje, opstu kulturu. Ali nekima se takav izgled ne dopada jednostavno. Kao sto sam ranije rekao prebudzeno je sve to.
I ovo sto Scouser kaze i tu ima istine, samo treba da sagledamo stvari iz drugog ugla, moze isto tako i bilder boj da mraci kako mu se ne svidja da bude normalno gradjen - i da omalovazava takve likove. Poenta je da svako treba da radi ono sto zeli, ali da ce po meni i dalje kod mnogih (ne svih, ali mnogih) devojaka - zena, prednost imati ovi ne-nabudzeni.
A za pradede stoji. :dng:

Seoski Terminator
05.09.2017, 14:03
https://www.youtube.com/watch?v=cu-7WSjaVyU

Na tu temu, 6 puta mr olimpia. :biggrin:

Lord Gangarić
05.09.2017, 14:06
Nisam gledao ovaj intervju ali ću odgledati. Dorian je inače lik koji je uvek mrzeo onaj standardni Kalifornija sistem, gde se izlazilo sa ribama treniralo po suncu i živeo život. On je trenirao u podrumima, nije se družio sa ljudima prosto se izolovao od sveta i bio je fanatičan do bola. Ali opet Mr.Olimpija je takmičenje frikova i ekstremnih fanatika bodibildinga.

Lord Samuraj
05.09.2017, 14:28

Cekaj, jesi ti ozbiljan? :ha:

Lord Samuraj
05.09.2017, 14:33
Zene do 25 godine gledaju najvise fizicki izgled, pa onda se ravnaju po tome, ali gledaju kulturoloski sta je lijepo, ono sto je mejnstrim, primjer zasto su sve poludile za malim Biberom.

Nakon 25 zene pocinju da gledaju vise osobine nego fizicki izgled, jer njihova ljepota polako opada i onda zbog toga moraju naci sebi sposobnog muskarca da ne bi u svojoj glavi one propale.

Ovo je ogromna generalizacija, ali evo vam primjer u kamenom dobu, ko je privlacniji bio. Medjed od 100 kila i 2 metra, sav dlakav i ruzan ili Zac Efron? :D

Zene kad biraju muskarca obracaju paznju na tri stvari. Looks, money and status - LMS. :cf:

Seoski Terminator
05.09.2017, 16:15
Nisam gledao ovaj intervju ali ću odgledati. Dorian je inače lik koji je uvek mrzeo onaj standardni Kalifornija sistem, gde se izlazilo sa ribama treniralo po suncu i živeo život. On je trenirao u podrumima, nije se družio sa ljudima prosto se izolovao od sveta i bio je fanatičan do bola. Ali opet Mr.Olimpija je takmičenje frikova i ekstremnih fanatika bodibildinga.

Fenomenalan podcast, pogotovo sto ne pricaju samo o tome, nego saznas vise o coveku. Da, bas je bio fokusiran na to da sto veci bude i maksimalno izolovan, ima u nekom delu i prica o nacinu treninga ako zelis da misic raste itd, itd.

gde li je njonjo sada da nam udeli koji savet. :biggrin:

Lord Aleksoni
05.09.2017, 16:26
Kakav čovek :wthy:

http://images-cdn.9gag.com/photo/awKGp0y_700b.jpg

Tarantula
05.09.2017, 16:42
Veliki gospodin Johnny Sins. :wthy:

Lord Gangarić
05.09.2017, 16:56
Sad će Dušan i njemu da nađe manu u fazonu da li mislite da žene stvarno vole burgije kao što je Džoni ili nežne emotivce koji se uvijaju kao Džon Snow :D

Sandugp
05.09.2017, 18:57
Sad će Dušan i njemu da nađe manu u fazonu da li mislite da žene stvarno vole burgije kao što je Džoni ili nežne emotivce koji se uvijaju kao Džon Snow :D

Suvise me podeca na mene, tako da mu necu traziti manu :D

Lord Samuraj
06.09.2017, 08:06
Suvise me podeca na mene, tako da mu necu traziti manu :D

Zbog celavice ili zbog drugih stvari? :biggrin:

7528.
06.09.2017, 08:18

Zbog talenta za glumu.

Sandugp
06.09.2017, 08:22

Zbog svestranosti :cool::D

Lord Gangarić
06.09.2017, 08:24
Dušan je poznat po Valjevu kao dobar majstor, samo nešto se dugo zadrži kada ga neka gospođa pozove. Vredan čovek :)

7528.
06.09.2017, 08:29
Šta radi, ponese GoT knjige pa čita gospodjama koje mrzi da čitaju a odgledale su sve epizode? Ne mogu Dušana da zamislim u mačo ulozi, više mi je onaj tip koji je pisao pesme ljubavne, bio zaljubljen u najbolju drugaricu, a ona se u školskom wc sa nekim ćelavim Maretom, a Dušan pizdeo jer je on kliošar."Kako se na njega loži?"

Inače ne sumnjam u njegove ljudske kvalitete, iako sam s početka, najbolji čovek ovde. Da imam sestru poslao bih je kod njega na čitanje GoT

Sandugp
06.09.2017, 08:33
Šta radi, ponese GoT knjige pa čita gospodjama koje mrzi da čitaju a odgledale su sve epizode? Ne mogu Dušana da zamislim u mačo ulozi, više mi je onaj tip koji je pisao pesme ljubavne, bio zaljubljen u najbolju drugaricu, a ona se u školskom wc sa nekim ćelavim Maretom, a Dušan pizdeo jer je on kliošar."Kako se na njega loži?"

Inače ne sumnjam u njegove ljudske kvalitete, iako sam s početka, najbolji čovek ovde. Da imam sestru poslao bih je kod njega na čitanje GoT

Eh .... to je ta prica mladosti moje. Sta cu kada zene ne cene prave kvalitete :biggrin:

Lord Gangarić
06.09.2017, 08:45
Nabildovaćemo te, moraš malo da poradiš na "bajcepsu" i "trajcepsu" :D

Lord Samuraj
06.09.2017, 08:45
Eh .... to je ta prica mladosti moje. Sta cu kada zene ne cene prave kvalitete :biggrin:

Kreni u teretanu. :biggrin:

Nabildovaćemo te, moraš malo da poradiš na "bajcepsu" i "trajcepsu" :D

Vidis kako isto razmisljamo.

Seoski Terminator
06.09.2017, 08:52
I grudi da nabije, da moze zenska na grudi da mu legne dok joj cita poeziju. :biggrin:

Lord Samuraj
06.09.2017, 08:54
Zasto nema zena na ovoj temi? Da od njih cujemo neki savjet.:cf:

Sandugp
06.09.2017, 08:58
Nema mi druge koliko vidim.

https://www.youtube.com/watch?v=7O_-hzbiGCE

Lord Gangarić
06.09.2017, 09:50
Kad smo već kod muškog tela, uči Dušane nemoj samo da osuđuješ :)

https://www.youtube.com/watch?v=t6QLASi0vLI#t=0.940875

Sandugp
06.09.2017, 09:58
Ucim ucim, mada kada vidim koliko vi samo ucite i radite po tom pitanju, skontam - jos vam samo ja falim!
Tako da samo ono sto te cini srecnim nastavi da radis. Ako je lepo tebi - meni je jos lepse.
Cak cu jednu pesmu da ti napisem i posvetim ...

7528.
06.09.2017, 10:05
Teretana horor nikako da vežem pola godine, sve po par meseci, pre sam bio redovan. Sad sam ostao na 185cm 96kg, ima tu viška ali sam u stilu vaterpolista, ne preterano nabildovan bilderski koliko su mi ledja ogromna.

Ja se brxo doteram a teretana je dobra za devojke. Ono imaš više samopouzdanja...

Bane je
06.09.2017, 10:54
Zasto nema zena na ovoj temi? Da od njih cujemo neki savjet.:cf:

Možda ih je sramota da kažu što im je važno kod muškaraca. Fine su ovo đevojke, stidljive.

Seoski Terminator
06.09.2017, 11:33
Teretana horor nikako da vežem pola godine, sve po par meseci, pre sam bio redovan. Sad sam ostao na 185cm 96kg, ima tu viška ali sam u stilu vaterpolista, ne preterano nabildovan bilderski koliko su mi ledja ogromna.

Ja se brxo doteram a teretana je dobra za devojke. Ono imaš više samopouzdanja...

Ako devojci treba samopouzdanja, samo udje u teretanu u helankama. :biggrin:

Lord Samuraj
06.09.2017, 11:47
Možda ih je sramota da kažu što im je važno kod muškaraca. Fine su ovo đevojke, stidljive.

Nece da nas bace u depresiju kad cujemo sta se trazi. :cf:

Lord Gangarić
06.09.2017, 11:50
Ako devojci treba samopouzdanja, samo udje u teretanu u helankama. :biggrin:

Pogotovo ako ima neko otrembešeno dupe i spojlere kao šlaufe za vodu :D

Seoski Terminator
06.09.2017, 12:01
Pogotovo ako ima neko otrembešeno dupe i spojlere kao šlaufe za vodu :D

hahahaha, da imas teretanu, platis neku ribu da dolazi kod tebe u teretanu, ima da navuces musku klijentelu samo tako, svi ima da se takmice ko vise dize, onda im prodas suplemente i hemiju i biznis samo puca. :biggrin:

Princoni Snow
06.09.2017, 12:05
Ala ste se raspisali u ovoj temi, vec vodim scenario spajanja tema lepe zene i lepi Dusko u temu lepi ljudi :D

Mr. Wolf
06.09.2017, 23:48
Ljudi, ako već postoji ova tema, ajde gledajte da postavljate ono zbog čega je tema i otvorena.

Za sve ovo ostalo što ste pisali služi Pričaonica, ne zatrpavajte bezveze ovde.

Marija81
07.09.2017, 15:33

A ovo je naslednik ( ili bar jedan od njih ) Skot Istvud , takođe glumac...

p/BU4qoplBHXI

p/BKovwVQhPND

p/BHkRLhwDP71

p/BYN7pj_h0bb

kronostime
07.09.2017, 16:01
Vise lici na Daniela Baldwina, nego na mucenog Clinta. :biggrin:

Bane je
07.09.2017, 16:33
Muž Seke Aleksić - i široka ramena i trbušnjaci. Nosi skupa odijela, dobro mu stoje.
(meni on nekako izgleda 'prazno')

Maro jel ti on privlačan?

7528.
07.09.2017, 16:39
Brate najružniji lik na svetu sekin muž i Igor X.

Jake Gyllenhaal neprevazidjen, i broj jedan uzor mnogih ženskaroša Ryan Gosling.

Marija81
07.09.2017, 17:43
Muž Seke Aleksić - i široka ramena i trbušnjaci. Nosi skupa odijela, dobro mu stoje.
(meni on nekako izgleda 'prazno')

Maro jel ti on privlačan?

Apsolutno ne...

Brate najružniji lik na svetu sekin muž i Igor X.

Jake Gyllenhaal neprevazidjen, i broj jedan uzor mnogih ženskaroša Ryan Gosling.

Džejk mi je kako tako ali Rajan sasvim ok :sram: ,a i poštujem ga kao čoveka posbno zbog ovoga

p/BRYujvtBf4D

Tarantula
07.09.2017, 20:13
Kakav je on samo talenat. :wthy:

https://scontent.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21317944_2337332443262193_7121485542251059125_n.jp g?oh=8cfcde9ec3d1d7ccbcd86fe8bba2be28&oe=5A5EF4FB

https://scontent.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21463168_2337332433262194_5660273026616492733_n.jp g?oh=57bbe0e33589a5f1aa7415a37d3e7849&oe=5A5BFA7B

https://scontent.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21370964_2337332436595527_8087543326324939021_n.jp g?oh=1f776f4f7ffdff201ea2a26c689c207a&oe=5A5175C6

https://scontent.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21317931_2337332843262153_7944658560780560779_n.jp g?oh=c0be17e73c71703ec7f5313e74e87d2b&oe=5A60E017

https://scontent.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21314682_2337332856595485_7254546312382067114_n.jp g?oh=4f4b863fe7d44eaa2da232dedf09332d&oe=5A4D1D76

https://scontent.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21430393_2337332859928818_564975232828046941_n.jpg ?oh=10fb918c0d9c9e369665959dcca30465&oe=5A601B50

https://scontent.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21557769_2337333223262115_428668500847227741_n.jpg ?oh=b83f23e884ae19e5c3e723339579c22d&oe=5A541B25

https://scontent.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21314845_2337333249928779_6591486284497210663_n.jp g?oh=0e75b231bd8c734f40de93ad6e7e41a8&oe=5A5D131B

https://scontent.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21317449_2337333269928777_1335156642834710074_n.jp g?oh=41d6ccf1029240634cc310bc9d694014&oe=5A50FC6C

https://scontent.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21430386_2337333633262074_77925320200670877_n.jpg? oh=6725a025aba6eb143b2a8cb0f2426455&oe=5A4F93C6

https://scontent.fbeg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21462548_2337333699928734_3115272432093651261_n.jp g?oh=e75c8ec9aaa4c10c0bd2bfe90a057438&oe=5A54F172

Bane je
09.09.2017, 09:36
Evo članak sa jednog portala, mislim da je dušu dao za ovu temu.

Zbog pokojnikovog 'ponosa' je suspendovano 5 medicinskih sestara

Genitalije jednog muškarca bile su toliko interesantne medicinskim sestrama Zdravstvenog centra u Denveru, da nisu prestale da pokazuju interesovanje čak ni kada je pacijent umro.

Predstavnik centra saopštio je da je pet medicinskih estara suspendovano zbog neprestanog zavirivanja u međunožje pacijenta za vreme njegovog boravka u bolnici.

Razlog?
Veličina muškarčevog penisa.
Neprimereno ponašanje sestara dogodilo se između 31. marta i 3. aprila, ali je prijavljeno tek u maju, kada je jedna od zaposlenih sestara slučajno čula razgovor svojih koleginica.
"Žene su čak otvarale vreću s telom samo da bi mogle da vide ono što ih je zanimalo", izjavio je portparol centra Džoš Rasmusen za Denver čenel.
Iako je policija reagovala, "zaključila je da nije bilo dovoljno dokaza o počinjenom prestupu" i naložila centru da interno reši problem, prenosi Njuzer.
Sestre su se vratile na posao nakon tri nedelje suspenzije.

kronostime
10.09.2017, 09:10
Evo članak sa jednog portala, mislim da je dušu dao za ovu temu.

Zbog pokojnikovog 'ponosa' je suspendovano 5 medicinskih sestara

Genitalije jednog muškarca bile su toliko interesantne medicinskim sestrama Zdravstvenog centra u Denveru, da nisu prestale da pokazuju interesovanje čak ni kada je pacijent umro.

Predstavnik centra saopštio je da je pet medicinskih estara suspendovano zbog neprestanog zavirivanja u međunožje pacijenta za vreme njegovog boravka u bolnici.

Razlog?
Veličina muškarčevog penisa.
Neprimereno ponašanje sestara dogodilo se između 31. marta i 3. aprila, ali je prijavljeno tek u maju, kada je jedna od zaposlenih sestara slučajno čula razgovor svojih koleginica.
"Žene su čak otvarale vreću s telom samo da bi mogle da vide ono što ih je zanimalo", izjavio je portparol centra Džoš Rasmusen za Denver čenel.
Iako je policija reagovala, "zaključila je da nije bilo dovoljno dokaza o počinjenom prestupu" i naložila centru da interno reši problem, prenosi Njuzer.
Sestre su se vratile na posao nakon tri nedelje suspenzije.

https://i.imgur.com/SgUGslP.jpg
:ha:

Miletić
13.09.2017, 17:50
Kakva ponuda https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170913/ba135f450ce83aceaff8bb1f844c5661.jpg

Marija81
13.09.2017, 20:57
Kakva ponuda

Jezivo jbt ... i ponuda i faca.

icetea
22.01.2018, 00:28
Nikolaj Coster-Waldau. :news:

https://www.culturewhisper.com/images/uploads/cw-6211.jpg

https://78.media.tumblr.com/2dc5ae0f774cb036d881ad3829f03c34/tumblr_n2l7vplWXq1rskuz9o5_500.gif

Marija81
22.01.2018, 21:06
Alex O'Loughlin

https://alexoloughlinintensestudy.files.wordpress.com/2012/07/wetnew.gif?w=500

https://media.giphy.com/media/tDfXEzQRohHLq/giphy-downsized.gif

https://dvdbash.files.wordpress.com/2014/02/hawaii-five-0-2010-alex-o-loughlin-dvdbash-9.jpg

http://wwwimage.cbsstatic.com/base/files/styles/596xh/public/1_alex.jpg

http://www.aucustomerservice.com/wp-content/uploads/2017/08/alex-o-loughlin-height-weight-age-2.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-3MLKGvKUuWo/T2dWmPw1aHI/AAAAAAAANdc/OT3J02L8b_A/s1600/Alex+O%2527Loughlin+playing+the+guitar.jpg

https://i.pinimg.com/564x/24/0b/0a/240b0a9f973972a46ab57fcfa91ae725--hawaii---beautiful-men.jpg

7528.
22.01.2018, 22:22
Drži se Marija

p/BdniqlLHxPV
p/Bd0u8pKHxB5

miloolja
22.01.2018, 22:49
Ovaj Marin nije loš, al ovaj Urošev... bljaks!

Elem.. baš lepo od tebe Tea što si se setila da ovde nešto normalno postaviš. A kako zabolela glava od današnjih dešavanja...znašvećokomeičemupričam... pa htedoh da ti se pridružim, malo da odvojim vreme za neke lepše stvari :blush: i tek me je sada zabolela glava, kada sam počela da razmišljam i shvatila da mnogo to mršavo sve na toj belosvetskoj sceni. Sve neki golobradi lepotančiči, na isti kalup pravljeni, eventualno napucani u teretanama (pazi ovog Uroševog) i činjenica dok malo muškarac ne napuni koji godinicu, samo je za eventualno gledanje... jer šta da radiš sa njim inače :biggrin::biggrin:

I kako nisam mogla da se setim nikog osim recimo Tom Hardija ili Majkl Fasbendera (ne fali im ništa da se razumemo, možda Hardiju koji cm), ja krenula da gledam te neke liste najzgodnijih, najlepših, bla, bla.. i onda sam počela da se smejem i to naglas.. na listi tamo nekog Glamura, moš' mislit od njih 100 na 22om mestu Kamberbač..alooo ljudi, mislim stvarno i da ne pričam o ostalima, a da... na prvom mestu onaj slatkog lica totalno neharizmatični glumac, nemam pojma kako se zove, igrao u filmu "50 nijansi sive"... ajooooj, ajooooj! :s
Pa toliko toga je potrebno da dobiješ epitet naj dasa, makar i na lisiti Glamura, a ne samo lepo lice.. ništa bre ne znaju. :dr:

I tako se setim, naravno sportiste, a koga bih drugog... i to Tom Brejdija, ali on mi je u totalnom paketu samo sa Žizelom njegovom, pa ne ide nešto da sada tu postavljam i žene.. bzvz

I onda pronađem sliku Krisa Hemsforta, koji mi je bio totalno neinteresantan kao mlađi, plavušan, zalizan, obrijan..ali ovde izgleda mrak, jer je naravno dobio malo na godinicama :D

https://static01.nyt.com/images/2017/02/26/travel/26qanda/26qanda-superJumbo.jpg

Bože dok sam bila mlađa nisam bila ovoliko izbirljiva :D

A setiću se, pronaći ću još nekog sigurno :D

7528.
22.01.2018, 23:10
Sve je to lepo tako pričati dok ne stane ispred tebe ovaj lik. Verovatno. Mada ni ja ne volim napucane devojke tako da razumem.

Gosling je bratu Mambi i meni bio ne mogu reći uzor ali :D (btw ko zna gde je brat)... Ja još gotivim Jake Gyllenhaala. On je tata po meni isto.

miloolja
22.01.2018, 23:16
Pa dobro sad baš, nije da ne staju takvi neki slični ispred mene :D samo prosto me ne interesuju ali baš nikako.

Mamba zauzet previše :)

I da, ne samo što je lik napucan, već te sladunjave face... ma to ne volim nikako.

7528.
22.01.2018, 23:23
Znači ja ne bih šanse imao. Morao bih da izgledam ružno do 30te pa posle da postanem zgodan, da bih prošao, sam oštrim crtama lica i to. Hipotetički pričam.

Treba i harizme imati :D

https://youtu.be/Dgjnbyg--kc

miloolja
22.01.2018, 23:31
Meh ne razumeš šta hoću da kažem. Čuj ružno.. ejbg sad. Iskarikirao si moju poentu, ali ne razumeš ti to, onaj moj post je bio upućen curama, one to bolje kapiraju :D
Kao što mnogi žele da žena ima ONO nešto, to se isto traži i kod muškarca, bar ja tražim. Mnogo je važnije da ima šlifa, šarma i da je duhovit.. kada se smejem pored njega.. može da bude visok i 175.. nema veze :D (volim visoke)
A moja baba je umela da kaže.. kao mene učila :D... lep muškarac je svačiji, a kad ostari više poružni, dok onaj manje lep (nikada nije rekla ružan) dobije na muževnosti, naravno mislila je na one baš mlade. Nije da sam je nešto slušala, ali pametna bila mnogo, obrazovana i mogu reći za mnoge stvari bila u pravu.

p4p1
23.01.2018, 00:02
Evo vam jedan miks, pošto se ženama ukus totalno razlikuje u zavisnosti od starosti mladosti

Julian McMahon

https://i.pinimg.com/originals/52/0b/25/520b2561d61496e7f0bebeeb8f1c2ef3.jpg

William Levy

https://pbs.twimg.com/media/Ctsnw--W8AEpfE3.jpg

Jesse Williams

https://timedotcom.files.wordpress.com/2014/10/jesse-williams.jpg?quality=85

Lord Samuraj
23.01.2018, 00:10
I onda pronađem sliku Krisa Hemsforta, koji mi je bio totalno neinteresantan kao mlađi, plavušan, zalizan, obrijan..ali ovde izgleda mrak, jer je naravno dobio malo na godinicama :D

Muskarci najbolje izgledaju oko 35. :cf:

Meh ne razumeš šta hoću da kažem. Čuj ružno.. ejbg sad. Iskarikirao si moju poentu, ali ne razumeš ti to, onaj moj post je bio upućen curama, one to bolje kapiraju :D
Kao što mnogi žele da žena ima ONO nešto, to se isto traži i kod muškarca, bar ja tražim. Mnogo je važnije da ima šlifa, šarma i da je duhovit.. kada se smejem pored njega..

Suplja prica. :cf:

može da bude visok i 175.. nema veze :D (volim visoke)

Nisam upoznao zenu da ne voli visoke. :cf:

A moja baba je umela da kaže.. kao mene učila :D... lep muškarac je svačiji, a kad ostari više poružni, dok onaj manje lep (nikada nije rekla ružan) dobije na muževnosti, naravno mislila je na one baš mlade. Nije da sam je nešto slušala, ali pametna bila mnogo, obrazovana i mogu reći za mnoge stvari bila u pravu.

Baba gluposti prica. Ne slusaj je. :cf:

miloolja
23.01.2018, 00:16
Jaooo starosti/mladosti...:dr:
Ne bre, nago znamo sta hocemo, mislim mi koje znamo :cool:
Nije los izbor :girl:

tt

Lord Samuraj
23.01.2018, 00:18
Reci Olja koja su tebi tri najljepsa tenisera? :cf:
Mozes i tri fudbalera reci. :cf:

Powerslave
23.01.2018, 00:21
Ovaj covjek je objasnio cemu svaki muskarac treba da tezi. Kakvi ovi nasminkani i napucani... Da me sjutra djevojka/zena sa njim prevari, oprostio bi joj :D

https://timedotcom.files.wordpress.com/2014/11/iconic-moustaches-tom-selleck.jpg

Eeee pa kako sam zaboravio jos jednog velikog smekera i klasu od covjeka

https://i.pinimg.com/736x/34/5a/81/345a81433d77e005266ee07036a569bb--henrik-lundqvist-rangers-hockey.jpg

http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Henrik+Lundqvist+Cinema+Society+Acura+Host+ccxS_i1 VTrrl.jpg

http://blog.crismanphoto.com/wp-content/uploads/chris_crisman_henrik_lundqvist_portrait_002-590x786.jpg

https://i.pinimg.com/736x/1c/01/4b/1c014ba44aeaf685c2298f637270c55e--henrik-lundqvist-mens-fitness.jpg

Bas svi oni fudbalercici i sportisti-manekencici mogu samo da mu se sagnu. Em vrhunski sportista, em rodjeni gospodin.

icetea
23.01.2018, 06:02
@Marija @Olja- nek' ste se i vas dve pridruzile, kad su nam vec otvorili temu, treba da je iskoristimo. :biggrin::girl_cool:

Kao što mnogi žele da žena ima ONO nešto, to se isto traži i kod muškarca, bar ja tražim. Mnogo je važnije da ima šlifa, šarma i da je duhovit.. kada se smejem pored njega.. može da bude visok i 175.. nema veze :D (volim visoke)

:tu::tu::tu:
Zna se sta je vazno kod muskarca, da ne nabrajamo, dovoljno si ti napisala ('kada se smejem pored njega'- najbitnije realno:biggrin:)...
Tu cemo ipak malo da spustimo kriterijume i da gledamo izgled pre svega. ::)
Dobar Hemsfort, nema sta, nikad ga se ne bih setila jer ga upravo pamtim kao zalizanog plavusana, ali na ovoj tvojoj slici je :blush:.
Hvala i muskom delu foruma sto su se prikljucili, em sto ponekad znaju da ubodu dobrog dasu, em sto je zanimljivo gledati za koga oni smatraju da se svidja zenama. :biggrin:

Sandugp
23.01.2018, 08:06
Faca, istina da je sada mator, ali dok je bio mladji:

https://i.pinimg.com/736x/e5/2e/be/e52ebe4296319ad3feb43b63e5931c5f--guns-and-roses-guns-n-roses-slash.jpg

Lord Samuraj
23.01.2018, 10:23
@Marija @Olja- nek' ste se i vas dve pridruzile, kad su nam vec otvorili temu, treba da je iskoristimo. :biggrin::girl_cool:

Hvala i muskom delu foruma sto su se prikljucili, em sto ponekad znaju da ubodu dobrog dasu, em sto je zanimljivo gledati za koga oni smatraju da se svidja zenama. :biggrin:

Ja pitao Olju za najljepse tenisere i fudbalere a ona nista. Mozes ti reci svoje? :cf:

Evo jedan dugonogi plavusan od mene.
http://cdn23.us1.fansshare.com/photos/petercrouch/peter-crouch-england-training-press-conference-mk-su-mf-england-1576142445.jpg

miloolja
23.01.2018, 10:25
Aa izvini nisam videla :)
Cek da razmislim malo...

tt

miloolja
23.01.2018, 10:46
Aktivni, penzionisani??
Nema veze evo ti iz obe kategorije.

Teniseri: Has, Safin, Conga i recimo Don Fabio..mada njemu fali koji cm

Fudbaleri: Batistuta :inlove: Mario Gomez, Pike, Gurkuf, Persi..

I Brejdi.

tt

icetea
23.01.2018, 10:53
Aktivni, penzionisani??

Teniseri: Has, Safin, Conga i recimo Don Fabio..mada njemu fali koji cm

I Brejdi.

tt

Za ove tenisere ko da smo se dogovarale hahaha. :biggrin: Potpuno se slazem!
Fudbal ne pratim ali nije los ovaj Giroud. :cf:

mark it zer0
23.01.2018, 10:54
Ako bih gledao po fudbalerima, Olja :td::td::td::td::td:

Lord Samuraj
23.01.2018, 10:56
Da, fudbaleri su joj bas odvratni. :cf:
Koliko si ti visoka Olja pa potenciras stalno te cm? :cf:

miloolja
23.01.2018, 11:12
Hahahahaha odvratni... izvinjavam se nisam znala da moram da prodjem i vas sud i odobravanje :haha:

Al mogu da razumem mozda vasu isfrustritanost :aha:

Visoka 171 i volim stikle...ali ne potenciram cm..samo kazem kome fali koji :)

Lord Samuraj
23.01.2018, 11:23
Ne mislim da su izgledom odvratni. Neke druge stvari su u pitanju. To se najvise odnosi na ova dva P. :cf:

Mariji su Novak i Delpo najljepsi. Nju ne treba ni pitati. :cf:

mark it zer0
23.01.2018, 11:26
Hahahahaha odvratni... izvinjavam se nisam znala da moram da prodjem i vas sud i odobravanje :haha:

Al mogu da razumem mozda vasu isfrustritanost :aha:

Visoka 171 i volim stikle...ali ne potenciram cm..samo kazem kome fali koji :)

hahahahaha, jeste, evo bas sam isfrustriran tvojim izborom :biggrin: Nisam rekao da su odvratni, samo su :td::td::td::td::td:

miloolja
23.01.2018, 11:32
Pa odgovorila sam obojici :ne_znam:

A i mislim da su vasi dalji komentati nebitni :girl:

tt

Sandugp
23.01.2018, 11:33
Dzaba sve, samo Slesonja ... osvi ostali mu nisu ni do kolena.

Ves
23.01.2018, 11:38

Au! Aleksa ima da se razočara! Rekao mi da samo zbog tebe prelazi u Jedinstvo. A on ni pod " može proći " ne prolazi. Cuke bi nadoknadile šarm i duhovitost, al centimetre bome ne mogu ... :(

Lord Samuraj
23.01.2018, 11:41
Olji je minimum 175, a on nema ni 170. Hoce li se vratiti sada u Arsenal? :hm:

miloolja
23.01.2018, 12:08
Ehhhh kada bi se Olja tako pitala, tesko da bi ovaj svet postojao ovakav.

Necu pobogu sa njim pod ruku valjda :D samo nek Leksa radi za sta je placen..cm ne igraju nikakvu ulogu tu...jedino ako je neki centarsut previsok, a njemu upucen..ali to se nece desavati. Uostalom Mata mi je jedan od omiljeninih :)

Mnogo pricate :girl: fale vam mozda cm? :D

tt

Ves
23.01.2018, 12:14
hahahahaha

Ja ispunjavam sve pomenute uslove + imam zlatnog retrivera i bradu ko Mata. Dobro, malo dužu. :D:cool:

Lord Samuraj
23.01.2018, 12:16
Ne znam za ispod koliko vazi da ti fali cm. :cf:

A bolji sam frajer od svih nabrojanih. :fct:

miloolja
23.01.2018, 12:17
Eto Vese bravo za tebe! :D Ritriver te ipak izdvaja iz gomile, priznaj, pogotovu ako ga setas. A kuckarke :D blese za tobom...pod uslovom da ne vodis zenu sa sobom i sitnu decu :D

tt

mark it zer0
23.01.2018, 12:18
Cak ni kod ljubimca mi ne fali cm :biggrin::biggrin: nemacka doga :srce::srce:

Lord Samuraj
23.01.2018, 12:20
Njemacki ovcar. :srce::srce::srce:

Ves
23.01.2018, 12:22
Ena je moj pas, moja odgovornost. Ja se brinem da je zdrava, sretna i zadovoljna, a ona mi zauzvrat omogućuje da budemo primjećeni u svakom trenutku ... :sram: :biggrin:

61563
23.01.2018, 12:30
Cak ni kod ljubimca mi ne fali cm :biggrin::biggrin: nemacka doga :srce::srce:

Kad si spomenuo ljubimca,ja pomislio na nesto drugo:D...ne trebaju meni testovi:biggrin:

mark it zer0
23.01.2018, 12:31
Kad si spomenuo ljubimca,ja pomislio na nesto drugo:D...ne trebaju meni testovi:biggrin:

Jedino Fiksni cita izmedju redova, hahahahahhah :biggrin: Ovo ti je bio test, Fiks, sve jasno

icetea
23.01.2018, 12:35

I ja isto. :facepalm:
Fiksni saint kao Mara i ja. :news:

mark it zer0
23.01.2018, 12:38
Sve svetac do sveca. :cf: Sto je najgore, izvrnuli ste mi post, ispadoh neki manijak. :facepalm: Sramota!

Moracu da okacim sliku ljubimca. :rofl:

Lord Samuraj
23.01.2018, 12:41
Ja nisam pomislio na nesto drugo. Meni pristaje ono saint bas. :cf:

Iznenadjen sam zenskom populacijom ovdje. :cf:

Sandugp
23.01.2018, 12:43
Sve svetac do sveca. :cf: Sto je najgore, izvrnuli ste mi post, ispadoh neki manijak. :facepalm: Sramota!

Moracu da okacim sliku ljubimca. :rofl:

Nemoj molim te.

Scouser
23.01.2018, 12:45
Ja nisam pomislio na nesto drugo. Meni pristaje ono saint bas. :cf:

Iznenadjen sam zenskom populacijom ovdje. :cf:

Sto, ti si stvarno mislio da su one, generalno zene, "saints"?

Indigo
23.01.2018, 12:48

Slabo ko navija za Southampton ovde, bas slabo.

Najvise ima ovih iz Manchestera :devil_1::devil:

mark it zer0
23.01.2018, 12:51
Nemoj molim te.

A Pako ti nije smetao? A moj Triki ti smeta. :ne_znam:

Sandugp
23.01.2018, 12:52
A Pako ti nije smetao? A moj Triki ti smeta. :ne_znam:

Ko kaze da mi Pako nije smetao?

Lord Samuraj
23.01.2018, 12:55

Ne. Znam da su one gore od nas. Samo sam mislio da barem glume da su saints. :cf:

Scouser
23.01.2018, 12:58
Slabo ko navija za Southampton ovde, bas slabo.

Najvise ima ovih iz Manchestera :devil_1::devil:

:laugh: Pa da, vecina glumi da su navijiace Southamptona, a u stvari navijaju za MUFC.

Lord Samuraj
23.01.2018, 13:02
Ubjedljivo najvise cura navija za Barcelonu. To sve govori. :cf:

miloolja
23.01.2018, 13:05
Zbog Mesija? :biggrin:

icetea
23.01.2018, 13:08
@mark
Pokazi Trikija. :)

Da se nadovezem na Oljin post.

http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Tommy+Haas+2017+Australian+Open+Previews+2QsKmyCdY _tl.jpg

https://i.pinimg.com/736x/84/ce/48/84ce48fc0573997d41f57a3306d81a68--tommy-haas-wimbledon-.jpg

miloolja
23.01.2018, 13:08
Ahhhhghhh :thud:

Indigo
23.01.2018, 13:09
Ubjedljivo najvise cura navija za Barcelonu. To sve govori. :cf:

Ima i toga nazalost.

Ljudi u Srbiji su jos uvek skloni da gase svetlo pre odredjenih radnji. Ovde je sve tabu sem javnih porno kanala pinka i happy-a, to je skroz ok :D

mark it zer0
23.01.2018, 13:17
@mark
Pokazi Trikija. :)

Upozorenje: nije Triki za svacije oci, otvarate na sopstvenu odgovornost.

Mali Triki https://scontent.fbeg3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18342511_1247001488756548_184435739809814293_n.jpg ?oh=2232d2f645e18accc21688be9e349add&oe=5AE884E4

Malo veci Triki https://scontent.fbeg3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15826585_1119795734810458_7285633353503816409_n.jp g?oh=071614fa812f1bfdf62b98153eb110df&oe=5AE509CB

Triki sa drugaricom :biggrin::biggrin: https://scontent.fbeg3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13681022_952045851585448_1965681616601752267_n.jpg ?oh=6e3ae1cf41db63c4f51be5f1ced2c66b&oe=5ADD4CEB

7528.
23.01.2018, 13:22
Au tebra super pas :D Nego Mark jesi došao sa b92 kao što mislim ili? Vidim datum reg i poruke pa sam sad u dilemi.

mark it zer0
23.01.2018, 13:26
Au tebra super pas :D Nego Mark jesi došao sa b92 kao što mislim ili? Vidim datum reg i poruke pa sam sad u dilemi.

Nisam, tu sam odavno, mada nisam konstantno, nestanem na par meseci. A nikad se nisam registrovao ni na jedan drugi forum, samo ovde 4-5 puta. :biggrin:

kronostime
23.01.2018, 13:36
Maricu, menjaj naziv teme u "Veseli povodac":biggrin:

Lord Samuraj
23.01.2018, 17:34
Zbog Mesija? :biggrin:

Da. :biggrin:
A Ronalda uglavnom ne vole. Sto je cudno buduci da Ronaldo bolje izgleda. :hm:

kronostime
23.01.2018, 17:38
Da. :biggrin:
A Ronalda uglavnom ne vole. Sto je cudno buduci da Ronaldo bolje izgleda. :hm:

https://blogs-images.forbes.com/andersonantunes/files/2011/06/300px-Ronaldo.jpg?width=960
:biggrin:

Lord Samuraj
23.01.2018, 17:47
Taj je nizak za Olju. :biggrin:

miloolja
23.01.2018, 18:52
U jee što si dosadan :D
Pa ne ide da sam viša od muškarca, aman, ne volim to, mada znam da ima žena kojima ne smeta...
Ili ko onaj Urošev ovde što ga prilepi..da je lepši od mene :D pa stvarno ne ide. :D

Ovo je bio bio frajer, mogi svi oni a la Uroševi da se sakriju u rupu.

https://st-listas.20minutos.es/images/2016-09/414382/5041887_640px.jpg?1473369157

http://www.worldsport.ge/img/articles/i_36eb4c492b97912e111ec7c4274ee7ee_143159398610652 8_0.jpg

http://www.alef-yaa.com/media/pics/16869-2.jpg

Ovde malo stariji..

http://hotsport.rs/wp-content/uploads/2013/11/batistuta-civilka.jpg

Sada je mator i bolestan :cry: Ali i dalje faca! Ima probleme velike sa nogma, ne može da hoda, tolike da je pre nekoliko godina tražiio da mu amputiraju obe zbog nesnosnih bolova :cry: Operisali ga, ali se problemi vratili... kaže davao je više fudbalu nego što je njegovo telo moglo da istrpi i sada plaća ceh.

https://pbs.twimg.com/media/BapLXZeCcAAO9HG.jpg

Powerslave
23.01.2018, 20:47
Jedna moja bivsa je tvrdila da je Val Kilmer iz mladjih dana kako ona kaze "mozda i najljepsi covjek ikad"... na kraju je zaglavila sa mnom :biggrin:

Nisam ja znao da je ona ustvari bila opsjednuta njime... kad sam prvi put otisao kod nje kuci, gledao me Val sa svih strana jer joj je cijela spavaca soba bila njemu posvecena :D

E sad, jes on meni jedan od omiljenih glumaca i bas gotivim lika, ali to je bio pakao... Nisam mogao da se skoncentrisem zbog njega :D Jos ja tad klinac, 21 godina... ona prelijepa, a ovaj mi sa zidova nabija pritisak :ha:

Na kraju sam joj ja bio najljepsi ta dva-tri mjeseca, pa Val neka uziva :biggrin:

A jes bgm bio zgodan. Strasna faca.

Tarantula
23.01.2018, 20:50
Olja i šta vozi Batistuta?

miloolja
23.01.2018, 21:08
Otkud znam šta vozi :)

Ves
23.01.2018, 21:09
Skroman dečko, vozi Yuga. Sve pare šalje kevi. :biggrin:

miloolja
23.01.2018, 21:10
Aaaaa Kad porastem biću kengur :fp2:

Sandugp
23.01.2018, 21:14
Jedna moja bivsa je tvrdila da je Val Kilmer iz mladjih dana kako ona kaze "mozda i najljepsi covjek ikad"... na kraju je zaglavila sa mnom :biggrin:

Nisam ja znao da je ona ustvari bila opsjednuta njime... kad sam prvi put otisao kod nje kuci, gledao me Val sa svih strana jer joj je cijela spavaca soba bila njemu posvecena :D

E sad, jes on meni jedan od omiljenih glumaca i bas gotivim lika, ali to je bio pakao... Nisam mogao da se skoncentrisem zbog njega :D Jos ja tad klinac, 21 godina... ona prelijepa, a ovaj mi sa zidova nabija pritisak :ha:

Na kraju sam joj ja bio najljepsi ta dva-tri mjeseca, pa Val neka uziva :biggrin:

A jes bgm bio zgodan. Strasna faca.

Jeste Val bio opasna faca dok je bio mladji. Cak mi u Top Ganu nije bio nekako harizmatican, verovatno zbog uloge, ali kasnije u Vilou i ostalim filmovima koji su sledili je strasan baja bio. Pa onda dolazi kulminacija sa Vrelinom. Bas bajone.

Lord Samuraj
23.01.2018, 21:16
Eto sad ni lijep ne smijes biti. I kako zenama ugoditi.

Evo jedan za tebe Olja. :cf:
https://i0.wp.com/lifebogger.com/wp-content/uploads/2017/11/Marco-Verratti-Childhood-Story-Plus-Untold-Biography-Facts-.jpg?fit=1068%2C712&ssl=1 :biggrin:

miloolja
23.01.2018, 21:17
Sladunjav mnogo za mene Verati, mada bih rekla da je ovo iz još mlađih dana nego što ih ima sada :D

Lord Samuraj
23.01.2018, 21:23
On je stavljen zbog 165 :biggrin:

Evo ozbiljno sada jedan.
https://assets.vogue.com/photos/589188fff88f7c2037366a48/master/pass/10-claudio-marchisio_105458545652.jpg

icetea
23.01.2018, 21:25
http://cdn.celebritypetworth.com/wp-content/uploads/2016/12/Orlando-Bloom.jpg

http://images.fanpop.com/images/image_uploads/Ryan-Reynolds-ryan-reynolds-683861_500_375.jpg

Marija81
27.01.2018, 23:46
Aktivni, penzionisani??

Teniseri: Safin Has, Conga i recimo Don Fabio..mada njemu fali koji cm

I Brejdi.

tt

Ne mislim da su izgledom odvratni. Neke druge stvari su u pitanju. To se najvise odnosi na ova dva P. :cf:

Mariji su Novak i Delpo najljepsi. Nju ne treba ni pitati. :cf:

Benoa Per npr. Novak mi nije lep uopšte,nije ni Delpo (deluje previše zapušteno)...ali za prvu pomoć bi poslužio :sram:

@ Olja Batistuta je mmmm,tiha patnja naše generacije...

Evo nekih glumaca
Peter Mooney (http://www.imdb.com/name/nm1312105/ )

https://78.media.tumblr.com/82de1ea2b567c9691de775d4321e0b66/tumblr_nak7lp9HTn1rytqqdo1_1280.jpg

https://78.media.tumblr.com/e05e4b6a45d3011540232ea465480041/tumblr_n6urquyyLQ1qkr9s8o1_250.gif

https://ewedit.files.wordpress.com/2015/07/137572_0063.jpg

Pa potom i jedan od mojih omiljenih Robert Downey jr

https://130513-386563-raikfcquaxqncofqfm.stackpathdns.com/wp-content/uploads/2013/06/Robert-Downey-Jr-body.jpg

http://assets-cdn.ekantipur.com/images/third-party/entertainment/robert_downey_jr-copy-23032017084304-1000x0.jpg

https://photos.vanityfair.com/2014/09/22/542072942e32fc85609d993c_robert-downey-jr-oct-2014-ss05.jpg

https://wheelsontoast.files.wordpress.com/2013/05/robert-robert-downey-jr.jpg

Fudbaleri...Hm...tu sam dugo razmišljala i setim se jednog...ali neću da vam kažem :biggrin:

Ipak kada je tenis u pitanju Marat je neprevaziđen :sram:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTTY6eXvTkiJHg2SE4Bqv3M65UpX7c9s 0l_Xpa-TTtRAbPe5a2L

Ali i Goran je... :sram: jer ima ono nešto...

https://rtl-cdnstatic.r.worldssl.net/image/goran-ivanisevic-tportalhr-531f979d58d5bd559c4abf6cd1af1f20_view_article_new. jpg?v=20

miloolja
28.01.2018, 09:07
@ Olja Batistuta je mmmm,tiha patnja naše generacije...

Nase generacije? :D
Dok je dominirao po Italiji, tacnije Violi bila sam detence. Tek kada sam porasla i spoznala kakvi mi se svidjaju :D shvatila kakav je frajer bio, ali prestao je tada da jurca za loptom. Mator je on dosta, ali opasan baja.
Nisam se nikada lozila na neke te belosvetske face, ni kao klinka, nervirale me sve one histerije i fame oko njih, sto seku vene za svakakvima, bas glupo...ovozemaljski su bolji mnogo...i dostupniji. :D

tt

61563
01.02.2018, 11:10
Danas mu je 49 rodjendan, velikom majstoru fudbala i velikom coveku Batigolu,a priznacu i smekerica je bio

mark it zer0
01.02.2018, 11:14
Neka je sa srecom. :biggrin::biggrin:

https://www.youtube.com/watch?v=9dYTVbUmOhY

Marija81
01.02.2018, 19:56
Nase generacije? :D

tt

Mislila sam moje generacije :biggrin:

Pa dobro sigurno si imala i ti nekoga ko ti je bio posebno simpatičan :) od tih,da se poslužim tvojom analogijom-onozemaljskih :biggrin:

icetea
01.02.2018, 21:05
Idris Elba. :sram:
https://hips.hearstapps.com/esquireuk.cdnds.net/15/37/2048x2730/2048x2730-idris-elba-style-esquire-6-43-jpg-f32cd1f0.jpg

https://www.interviewmagazine.com/wp-content/uploads/2016/07/img-idris-elba_150324456486-763x1000.jpg
http://static.celebuzz.com/uploads/2016/07/idris-elba-interview-magazine-7716-4-compressed.jpg

https://vignette.wikia.nocookie.net/pacificrim/images/d/d4/Idris_elba_.jpeg/revision/latest?cb=20170916190103

https://imagesmtv-a.akamaihd.net/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/03/idris-elba-2-1427303657.gif

Bane je
08.03.2018, 07:03
Devojke srećan 8.Mart.

Uživajte...

https://youtu.be/gkmTfxAoXv8

Voli vas Bane.

Marija81
06.06.2018, 21:39
Premijer Španije Pedro Sančez čisto da se vidi da ima i zgodnih političara:blush:

https://s15.postimg.cc/vxdfozsmf/158187_profimedia0224185299_ff.jpg (https://postimg.cc/image/vxdfozsmf/)

https://s15.postimg.cc/k89g10m87/49338_pedro-sanchez-debatiendo-7d-debate-decisivo.jpg (https://postimg.cc/image/k89g10m87/)

https://s15.postimg.cc/kl0u77rnb/pedro-sanchez.jpg (https://postimg.cc/image/kl0u77rnb/)

https://s15.postimg.cc/o4mrx378n/Pedro-_S_nchez-_Slide-6.jpg (https://postimg.cc/image/o4mrx378n/)

MarkoNFL
06.06.2018, 21:43
A jel znate za ovog francuskog predsednika i ženu mu :biggrin: