Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    E da i pitanje za kronosa .Jel ces ti banovati i na temi KKCZ live ili Bogi ili ko vec da znam unapred?Jel imate neku raspodelu?
    Nema raspodele, zato smo dvojica. Ko kad bude tu, na 'borbenim polozajima'. Usaglasicemo se jos oko toga, ja licno ne bih bio toliko rigorozan jer imam razumevanja, ali bas one teske prekrsaje bih svakako sankcionisao. Videcemo jos.

    Comment


    • Zdravo, Bogi
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Sad da je pravde, dao bih i tebi 24h

        Comment


        • Ja bih napravi tu raspodelu cisto da se zna,zbog kriterijuma,jer je kod kronosa svaki kontakt faul ...eto recimo nek onda bude na Partizanu...mislim da bi se vecina slozila

          Comment


          • Kronos nek deli a Bogi nek skida.

            Comment


            • Ma samo se plasim, da slucajno kako sezona u basketu bude odmicala...da se kronostime ne pretvori u Damira Javora,SK foruma..

              Comment


              • Nece, tu sam ja Lamonika da ispeglam stvari

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Ja bih napravi tu raspodelu cisto da se zna,zbog kriterijuma,jer je kod kronosa svaki kontakt faul ...eto recimo nek onda bude na Partizanu...mislim da bi se vecina slozila
                  KKP temu i Kendrik zaobilazi
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Ja bih napravi tu raspodelu cisto da se zna,zbog kriterijuma,jer je kod kronosa svaki kontakt faul ...eto recimo nek onda bude na Partizanu...mislim da bi se vecina slozila
                    Staviti jednog autentičnog zvezdaša na temu KKP

                    Comment


                    • Originally posted by Clash View Post
                      Staviti jednog autentičnog zvezdaša na temu KKP
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        KKP temu i Kendrik zaobilazi
                        Pa ti onda ispade "gori" od onog zaboravih nik sto nosi lopatu na avataru...a Kendrik je bese onaj sto pise ljubavna pisma o svom omiljenom timu koliko sam upratio

                        Comment


                        • Kronos trenira strogocu.

                          Comment


                          • Čekaj je si li ti realan, par vas ispisaste nekoliko stranica i ništa a Gangarić što napisao pet reči dobio ban

                            Comment


                            • bzvz. naslo kad ce da rebne talesina.. bar mu otkljucajte 2 teme, zvezdu i reprezentaciju. koja je svrha foruma anyway?

                              Comment


                              • Opet ne odgovara moderator? A ebemu miša, saćemo novog potražit.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X