Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemojte ovde o tome. PP za sve sto vam nije jasno.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      aha...neka hvala, samo se vi opricavajte
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Cenim da ima i do sarkazma.

        Comment


        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Ja strog?
            Samo ne dam da rasprava ode u nezeljenom pravcu gde bi doslo do medjusobnih uvreda na najnizem nivou.
            Ja sam mislio na kosaraku kad si mi zalepio ban ,po meni strogo,al nije mi bitna bila ni strogoca,vec to sto si stavio boldovano da se prekine rasprava izmedju mene i clana @skeptik...ja sam prestao da mu objasnjavam, da bi on posle tvog upozorenja citirao moj post..sa WTF i jos nesto ,na koji sam ja odgovorio,a ti si mene samo banovao anjega nista iako je taj clan prvi nastavio polemiku posle upozorenja,al bilo proslo,jos pre 2 nedelje...a moje je misljenje,da si strog sta znam,na kosarci koliko sam ispratio,al nije meni problem kriterijum samo nek je isti za sve

            Comment


            • Ma i treba tako .... vidis kako su tamo mirni ko bubice. Ne sme niko rec da pisne. Mislim barem javno - moguce da kronosa ocrnjuju preko pp
              U sustini samo jako, i strogo od samog starta.
              Gandalf i Ricma su odlicni momci, ali im je prag tolerancije visok. Spustite to kronostime-a u podrum neka se prikljuci njima dvojici. I onako je ovde vecdva meseca - upoznao se covek sa svima i nema sta ko da mu zamera na konto toga da je novajlija.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Jeste Kronos malo strožiji, ima malo i u tome što pisana nije isto što i živa reč pa nekad može nešto da se shvati zlonamernije nego što to zapravo jeste, ali i takav je Solomon lično za onaj moderatorski šljam sa bivšeg foruma. Samo malo više tolerancije po meni i sve pet.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ja lepo zamolih da se prekine sa ovim pricama oko banova na temama van kosarke i ocekujem da se toga drzite
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • kronos ako se prikljuci....



                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Banujte Dulenceta počeo je da me zapostavlja
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Banujte Dulenceta počeo je da me zapostavlja
                        Gangaricu, ako se ovaj spusti dole - ugasio si ... tako da te javno upozorim da pripazis.
                        Nemoj da me zavijes u crno.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                          Banujte Dulenceta počeo je da me zapostavlja
                          Trolovanje - 24h
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ma i treba tako .... vidis kako su tamo mirni ko bubice. Ne sme niko rec da pisne. Mislim barem javno - moguce da kronosa ocrnjuju preko pp
                            U sustini samo jako, i strogo od samog starta.
                            Gandalf i Ricma su odlicni momci, ali im je prag tolerancije visok. Spustite to kronostime-a u podrum neka se prikljuci njima dvojici. I onako je ovde vecdva meseca - upoznao se covek sa svima i nema sta ko da mu zamera na konto toga da je novajlija.
                            Ako je Gandalf/Wolf slazem se oko praga tolerancije i mislim da je najbolji od svih,moderatora, (steta sto nema glavnu rec na tenisu),mada su ok i ovi novi na PL JT i Srdjan..Maric je ok decko,al mislim da ima nesto nizi prag,a neka kronosa na kosarci
                            Last edited by 61563; 14-09-17, 12:55.

                            Comment


                            • Ban je potpuno zasluzen, i cela administracija i moderacija (svi do jednog) su se slozili oko duzine bana, iako je bio za mnogo vise. Znajuci Abrahama od ranije, kao coveka koji mnogo doprinosi forumu, i da kada je impulsivan ne moze da se zaustavi, odluceno je da bude 'samo' mesec dana za sad.

                              Comment


                              • E da i pitanje za kronosa .Jel ces ti banovati i na temi KKCZ live ili Bogi ili ko vec da znam unapred?Jel imate neku raspodelu?

                                Comment

                                Working...
                                X