Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Clash View Post
    A nekad si bi cool tip...
    Ja vam lepo rekoh onomad : Nemo`da glasate za men`
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • #92
      Originally posted by kronostime View Post
      Ja vam lepo rekoh onomad : Nemo`da glasate za men`
      `sliht mod on` Ja bih opet glasovao za tebe `sliht mod off`

      Comment


      • #93
        Čim su se dovatili podruma (pričaonica) piši propalo, tu će da padaju ko snoplje ... nači, opet seoba, ili da ze zida nova kuća (forum) nema druge
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • #94
          Originally posted by kankkunen View Post
          Čim su se dovatili podruma (pričaonica) piši propalo, tu će da padaju ko snoplje ... nači, opet seoba, ili da ze zida nova kuća (forum) nema druge
          Samo ne zelim da ovde citam one bljuvotine, a verujem ni ostali.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • #95
            Originally posted by kronostime View Post
            Samo ne zelim da ovde citam one bljuvotine, a verujem ni ostali.
            Naravno
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • #96
              Nisam do sada ni video ovu Pričaonicu. Pročitah par zadnjih strana.
              Ne znam konkretno zbog čega je Taliesin banovan, verovatno je obrisano, mislim zna on da bude težak ko crna zemlja.
              Ostale njegove postove koji su dole, forumaši mogu da iskoriste kao vredne lekcije kako da budu obrazovaniji i bolji ljudi.
              Mislim stav da deci izbeglica ne treba dati besplatne knjige( koje btw. plaća UN) je legitiman u istoj meri koliko je i malouman.
              Zato se ne brukajte i smanjite čoveku taj ban( osim ako nije bila neka teška uvreda, ja je ne vidim)
              Last edited by Clash; 14-09-17, 11:31.

              Comment


              • #97
                Smanjite mu ban. Kažem ja koga je najviše napadao. Eto Wolf novi su smanji mu ban, odradiću ja 15 dana njegovih.
                Dobar je on lik, možda je malo preterao. Eto nisam nešto dugo na forumu i verujem u odluku ali podlvačim molbu i ja ću otići njegovih 15 dana pa i 20 dana na ban
                Last edited by Cassius Clay; 14-09-17, 11:45.

                Comment


                • #98
                  Ovo je pre svega regionalan forum, dosta ljudi koji su starosedeoci su iz Sarajeva i nije samo potkacio jednog clana nego vise njih.Veoma odvratan post, takvi se nece tolerisati i kazna ce sledeci put biti jos teza.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Clash View Post
                    Nisam do sada ni video ovu Pričaonicu. Pročitah par zadnjih strana.
                    Ne znam konkretno zbog čega je Taliesin banovan, verovatno je obrisano, mislim zna on da bude težak ko crna zemlja.
                    Ostale njegove postove koji su dole, forumaši mogu da iskoriste kao vredne lekcije kako da budu obrazovaniji i bolji ljudi.
                    Mislim stav da deci izbeglica ne treba dati besplatne knjige( koje btw. plaća UN) je legitiman u istoj meri koliko je i malouman.
                    Zato se ne brukajte i smanjite čoveku taj ban( osim ako nije bila neka teška uvreda, ja je ne vidim)
                    Originally posted by Uroš View Post
                    Smanjite mu ban. Kažem ja koga je najviše napadao. Eto Wolf novi su smanji mu ban, odradiću ja 15 dana njegovih.
                    Dobar je on lik, možda je malo preterao. Eto nisam nešto dugo na forumu i verujem u odluku ali podlvačim molbu i ja ću otići njegovih 15 dana pa i 20 dana na ban
                    Video sam post u izvornom obliku i za ono bi ga bilo ko banovao.
                    JBT, Taliesine - impulsivnost te najvise zajebe.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Clash View Post
                      Nisam do sada ni video ovu Pričaonicu. Pročitah par zadnjih strana.
                      Ne znam konkretno zbog čega je Taliesin banovan, verovatno je obrisano, mislim zna on da bude težak ko crna zemlja.
                      Ostale njegove postove koji su dole, forumaši mogu da iskoriste kao vredne lekcije kako da budu obrazovaniji i bolji ljudi.
                      Mislim stav da deci izbeglica ne treba dati besplatne knjige( koje btw. plaća UN) je legitiman u istoj meri koliko je i malouman.
                      Zato se ne brukajte i smanjite čoveku taj ban( osim ako nije bila neka teška uvreda, ja je ne vidim)
                      Apsolutno se slazem. Od njega se moglo mnogo toga nauciti za razliku od ovih koji taj donji deo foruma koriste za plasiranje mrznje prema strancima i zenama, kao i za utopijske bajke o kapitalizmu

                      Comment


                      • Sjajan lik, al me uvek naljuti kad ga banuju
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Smanjite mu ban. Kažem ja koga je najviše napadao. Eto Wolf novi su smanji mu ban, odradiću ja 15 dana njegovih.
                          Dobar je on lik, možda je malo preterao. Eto nisam nešto dugo na forumu i verujem u odluku ali podlvačim molbu i ja ću otići njegovih 15 dana pa i 20 dana na ban
                          Gde si bio Care Urose kad sam ja obijao pragove banovaca od 5 meseci ...imao je raspravu ,na njegov nacin sa @Pobedom,gde ja potkacio @ajnstajna (Bosna)na nacionalnoj osnovi,mislim da je znao da ce ga skinuti (mislim meni je on taliesin super,i taj njegov stil meni licno ne smeta)al takva su ovde pravila,mada i ja sam osoba koja ima visok prag tolerancije na ban,ja vrv nikog ne bih banovao nikad,nema veze sa migrantima i knjigama,vrv su pobrisani svi postovi znam iz iskustva,jer su mi brisane i mnogo blaze stvari...al da ne pisem o cemu,posto je kronostime previse strog, mogu samo i ostale da pozovem u pricaonicu
                          Last edited by 61563; 14-09-17, 12:17.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Gde si bio Care urose kad sam ja obijao pragove banovaca od 5 meseci ...imao je raspravu ,na njegov nacin sa @Pobedom,gde ja potkacio @ajnstajna (Bosna)na nacionalnoj osnovi,mislim da je znao da ce ga skinuti (mislim meni je on taliesin super,i taj njegov stil meni licno ne smeta)al takva su ovde pravila,mada i ja sam osoba koja ima visok prag tolerancije na ban,ja vrv nikog nebi banovao nikad,nema veze sa migrantima i knjigama,vrv su pobrisani svi postovi znam iz iskustva,jer su mi brisane i mnogo blaze stvari...al da ne pisem o cemu,posto je kronostime previse strog, mogu samo i ostale da pozovem u pricaonicu
                            Ja strog?
                            Samo ne dam da rasprava ode u nezeljenom pravcu gde bi doslo do medjusobnih uvreda na najnizem nivou.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ovo da je Taliesin nekog potkačio na nacionalnoj osnovi teško mi je za poverovati.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                ...mogu samo i ostale da pozovem u pricaonicu
                                aha...neka hvala, samo se vi opricavajte

                                Comment

                                Working...
                                X