Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ne mislim da je 7 dana puno, Kronose (iako je Bogi prvo obrisao post) samo ako ce to znaciti i stroziju politiku prema bilo kakvih provokacijama i izlivima mrznje, netrpeljivosti, pokusajima duhovitosti, trolovanju i slicnom.
    A to znaci da ne citam postove o zaverama, nepravednim tretmanima, generalizacijama i slicno na temama koje posecujem. Vi ste odgovorni za red i zakon ovde.

    Ako pak nisam u pravu, ova odluka je budalastina i pisanje ovde i nema nekakav smisao.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • #77
      Zbog čega je Abraham( Taliesin) banovan?

      Comment


      • #78
        Stradao na visim tj "nizim" spratovima.
        Iako ume stvarno da bude neprijatno nezgodan a cesto sam mu i ja bio meta, mislim da je mesec dana previse. Ako mogu ovi nasi sportasi kosarkasi da apeluju da mu se to smanji bilo bi cool.

        Comment


        • #79
          Ne raspravljajte o banovima, da ne bi i vi popasli ban.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #80
            Originally posted by Tarantula View Post
            Ne raspravljajte o banovima, da nebi i vi popasli ban.
            Ne raspravljam, samo pitam zbog čega je ban da bih mogao da vidim pa da se onda raspravljem.
            Ako može neka prečica koji su to postovi, da ne tražim.

            Comment


            • #81
              Što se tiče bana, sve je zabranjeno.
              Banovan je, nek se strpi malo i to je to.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #82
                Obrisano je, ali je mene direktno vrijedjao na nacionalnij osnovi.

                To mu je jos i blaga kazna, da je jedan drugi admin tu bio, dobio bi 3 mjeseca, bez puno razmisljanja.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • #83
                  Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Obrisano je, ali je mene direktno vrijedjao na nacionalnij osnovi.

                  To mu je jos i blaga kazna, da je jedan drugi admin tu bio, dobio bi 3 mjeseca, bez puno razmisljanja.
                  Da ste ovde na kosarci to pisali sto ste dole - dobili bi po pola godine.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • #84
                    Ja vala nisam nista pisao, ne znam sta mene svrstavas u to. Al ok. Ugodan dan.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • #85
                      Ma nema sanse...ja cim ovako vidim bold tekst sav se stresem.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ja vala nisam nista pisao, ne znam sta mene svrstavas u to. Al ok. Ugodan dan.
                        Sa pisanjima o politici i ostalim stvarima koje se ne ticu kosarke se zadrzite dole u Pricaonici. Nadam se da je i ostalima jasno.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by mmajstor View Post
                          Ma nema sanse...ja cim ovako vidim bold tekst sav se stresem.

                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • #88
                            Udarili po masnim slovima na sve srane ... pretnje, zabrane ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by kankkunen View Post
                              Udarili po masnim slovima na sve srane ... pretnje, zabrane ...
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by kronostime View Post
                                Sa pisanjima o politici i ostalim stvarima koje se ne ticu kosarke se zadrzite dole u Pricaonici. Nadam se da je i ostalima jasno.
                                A nekad si bi cool tip...

                                Comment

                                Working...
                                X