Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Moras mmajstore da shvatis da mi jedva cekamo da se glupiramo, offujemo i pisemo bzvz...vise nego leba da jedemo -.- Vidis da ovde malo sta ima veze sa kritikama i zalbama..ocas skliznemo u neko caskanje i cesto se slabo drzimo tema
    Tako da sram vas bilo..mislim nas..

    Al sta radite sa ovim gifovima...hahahahah

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #62
      Ajde prestanite da se igrate vlasti, zbog čega dajete banove

      Comment


      • #63
        Hahhaha hajde brate stvarno, niti ga je vredjao niti sta, ne volim da komentarisem banove, ali ovo je stvarno smesno.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #64
          Jedan clan se nalupa gluposti drugi mu u polu sali kaze da se nalupao i za to dobije 24h. Nema smisla.

          Comment


          • #65
            Je suis Fiksni

            Fiksni je ideja, ne možete da banujete ideju
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • #66
              Време је било..

              Comment


              • #67
                Pravila su uspostavljena pre utakmice da na lajvu ne bude tenzija i to je obavezujuce za sve - i za novopridosle clanove, i za starosedeoce.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • #68
                  Ne znam da li je pravo mesto, ali da pokušam. Primetio sam da sajt foruma vrlo brzo radi automatski log out. Često mi se to desi dok pišem neki post, sve u svemu 5-10 minuta imam pre nego što moram ponovo da se logujem. Verovatno sajt pisanje posta tretira kao idle time, može li se nešto učiniti po pitanju produženja tog vremena?

                  Comment


                  • #69
                    Pisi ovde http://www.sportklub.info/forum/show...97#post1694097

                    Ali izloguje te posle 15 min..i to ukoliko ti nije cekirana kucica..zapamti me.
                    A tekst pamti..tako da sa tim ne bi trebalo da imas problema.


                    Constantine sta se desava sa tvojim logovanjem...imas li i dalje onih muka?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #70
                      Ok, čekiraću tu kućicu, pa da probam. Hvala za odgovor.

                      Comment


                      • #71
                        Jesi li probao madafaka73?

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #72
                          Da, čekirao onu kućicu.
                          Nego, nikako da mi dođe inspiracija za neki poduži post, pa da probam da li šljaka

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by madafaka73 View Post
                            Da, čekirao onu kućicu.
                            Nego, nikako da mi dođe inspiracija za neki poduži post, pa da probam da li šljaka
                            Piši kratak, sa dramskim pauzâma....

                            Comment


                            • #74
                              Iste sekunde trazim ban za ovo!

                              Originally posted by Panchev9 View Post
                              Bravo za momke.. Trpaj balije..
                              Idemo dalje..

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Rossonero View Post
                                Iste sekunde trazim ban za ovo!
                                Banovan je.

                                Comment

                                Working...
                                X