Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by kronostime View Post
    LM, Obzirom da danas pocinju utakmice nase reprezentacije, da utvrdimo par pravila ponasanja u toku pracenja i komentarisanja istih:
    1. Psovanje selektora i igraca i nazivanje istih neprikladnim terminima je zabranjeno - povlaci automatski ban. Bolje nemamo trenutno i puna podrska momcima i Saletu.
    2. Sto se tice sudija i pominjanja im blize i dalje rodbine - isto kao i u clanu 1. Pogresne odluke se mogu komentarisati i bez prostakluka.
    3. Medjusobno prepucavanje forumasa i klubastvo na temi o reprezentaciji - ban iz 1-1
    Nadam se da nece biti potrebe za ovim. Hvala!

    Comment


    • #47
      Znači ovako:
      Gospodin sudija je nenamerno napravio grešku, nije mogao dobro da vidi, dešava se.

      Iliti prevedeno :

      https://www.youtube.com/watch?v=_WzApYGHc4g

      Comment


      • #48
        a neko psovanje putem gifova, je l to dozvoljeno?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #49
          Ehh sad si me minirala..a ja celo jutro skupljam adekvatne priloge..necu imati vremena da trazim onda...

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #50
            Originally posted by bojanaBG View Post
            a neko psovanje putem gifova, je l to dozvoljeno?
            E, tu su Grobari nenadjebivi
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • #51
              Znaci dozvoljeno je
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #52
                Originally posted by bojanaBG View Post
                Znaci dozvoljeno je

                Last edited by kronostime; 01-09-17, 14:31.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • #53
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #54
                    Posto ne moze sudije moracu da se ostrvim na moderatore Bogija i gazdu Kronosa
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Daba View Post
                      Posto ne moze sudije moracu da se ostrvim na moderatore Bogija i gazdu Kronosa
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by kronostime View Post
                        morao sam da pokusam
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • #57
                          uaaaaaa moderatoriiiiiiiiiiii uaaaaaaaaaaaaaaa
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • #58

                            Mislim da će ovakve izlive istrpeti moderatori...a kako će ukućani?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • #59
                              ljutiti moderator:
                              Spoiler

                              Forumaš koji uđe na forum nakon pičvajza
                              Spoiler

                              Tito kad se pojavi sa "jesam vam rekao"
                              Spoiler
                              Last edited by nebitan; 01-09-17, 15:46.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • #60
                                Jedna kritika za SVE forumase posto ima vise postova na temi "Kritike" nego na temi Reprezentacije.....

                                Comment

                                Working...
                                X