Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Mozda je vreme da Andjelko zaradi platu u polomi nekog brdsko govedo, recimo Drincica...

    Comment


    • #77
      Originally posted by crni_redstar View Post
      Hah

      Gde nam je carobnjak iz Tiraspola?
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • #78
        Ja bih ozbiljno odrobijao nekoga da mi ovako 45 min lomi noge. Svaka njima čast kad se suzdržavaju

        Comment


        • #79
          Al je Lalat naprzio ove njegove,osakatice nas.

          Comment


          • #80
            Sramota je kakvo mi sudjenje imamo u nasoj ligi. Muka mi je vise od ovih mesarskih ekipa, alibi sudija, srpskog fudbala generalno.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • #81
              Победио Партизан..

              Comment


              • #82
                I jos Mazic sudi.. jasno mi je da ga zabole za JSL, ali neke stvari bi morao da sudi

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Brajkula View Post
                  Račić treba da igra umesto Donalda, to je isti tip igrača. Ovako zajedno.....
                  Racic treba da igra u Jedinstvu iz Donjeg Brijanja a ne umesto Donalda. Vecu neznalicu odavno nisam video u nasim dresovima, a ozbiljna je konkurencija poslednjih godina.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Indigo View Post
                    Hah

                    Gde nam je carobnjak iz Tiraspola?
                    Ti nisi jednom pisao, a da nije negativan kontekst. Nisam hteo sad jer su novi tu, ali osećam i da ne gledaš utakmice nego čitaš blic b92 vesti i onda dodješ sa takvim pitanjem.

                    Imaš odgovor na temi gde je. Legitimno pitanje da nema tog podjebavačkog čarobnjak, pa nismo ga mi sa foruma doveli.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • #85
                      Borjan top golman uliva sigurnost, odbrana dobra, kanga najbolji, steta sto mladjani adinjo i radonjinjo ne iskoristise njegove asistencije. Steta za jovicica usporili smo se i pogubili bez njega.

                      Comment


                      • #86
                        Bice gusto ako je ozbiljnije povredjen Jovicic,mi za njega alternativu nemamo

                        Comment


                        • #87
                          On je najvažnija karika. Bez Jovičića nemamo šansu protiv Krasnodara. Drinčića treba poslati na 6omesečnu pauzu, Račiću budi i ti od neke koristi.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • #88
                            Ne znam zasto Lalat dozvoljava da nas ovako lome..

                            ..puno gresaka pozadi!

                            Ejbe brate, balvan ok grbavi not ??

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by taliesin View Post
                              Racic treba da igra u Jedinstvu iz Donjeg Brijanja a ne umesto Donalda. Vecu neznalicu odavno nisam video u nasim dresovima, a ozbiljna je konkurencija poslednjih godina.
                              Pa pazi ja ga izuzetno cenim, a i momci koji igraju JSL ligu, a koje lično poznajem mi kažu da je Račić na lopti dominacija.

                              Momak ima 18 godina, malo minuta među seniorima, nije iznenađenje što nekada greši i uglavnom se opredeli za siguran pas ka nazad, ne sme da reskira.

                              Generalno, momak može, sme da igra, aktivan je, traži loptu, nudi se na pas, ima ga i u odbrani, skoku. Fizičke predispozicije ima vrh. Dakle od njega može biti fudbaler, dobar fudbaler.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Uroš View Post
                                Ti nisi jednom pisao, a da nije negativan kontekst. Nisam hteo sad jer su novi tu, ali osećam i da ne gledaš utakmice nego čitaš blic b92 vesti i onda dodješ sa takvim pitanjem.

                                Imaš odgovor na temi gde je. Legitimno pitanje da nema tog podjebavačkog čarobnjak, pa nismo ga mi sa foruma doveli.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Imali smo takvih na b92, nemas brige ignor je keva

                                Comment

                                Working...
                                X