Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Pazi nije kraj sveta kad imas takav nula shuterski duo pod kosem, ako okolo svi prshte Naravno ako govorimo o nekim malo ozbiljnijim EL ambicijama. Za ABA ligu tvrdo ispod kosa za vecinu ekipa je i dalje vasiona.

    Ja samo samo rekao da bi 4ku doveo na kraju, zavisno od toga sta potpise na 1 i 5. Nadjes igraca da uklopis u sistem, kakav god bio. Na kraju mozes i da sharash postave malo, nije recimo Jovanovic drvo ofanzivno ima i midrange i spolja, a moze i da spusti loptu kad zatreba a igrace 5cu. Promesas malo lineupove, podelis minutazu itd....
    Znam ali ta dva igraca ne moraju preko 5min zajedno na parket. Imas Bjelicu, imas Jovanovica. Zamisli kombinacije u reketu bez ovog malog Francuza. Pa pogledaj utakmicu PAO - Zvezda u Atini. Pogledaj kako smo izgledali taj mec. To je ono sto bi gledao protiv vecine ekipa ove sezone.

    Comment


    • Ni prošle sezone nismo imali igrače koji su iskakali iz šablona i bili NBA zvezde, pa se došlo do najuspešnije sezone kluba u njegovoj istoriji. Stoji upitnik kod trenera, to ćemo još da vidimo šta i kako, ali svakako je moguće i bez velikih zvezda lepo uklopiti ekipu. Nama trenutno trebaju 3 igrača, dobro uklopiva, ne preterano skupa sa jasnim zadacima. Lessort se uklapa u tako nešto na svojoj poziciji, za Williamsa nisam siguran.. Što se Deja tiče, kod njega sam podeljen. Ali mislim da će 4ka pristići tek sredinom-krajem priprema kada se i definitivno bude videlo i upoznalo sa tim koliko mogu Simanić i Janković.

      Comment


      • Originally posted by NateHuffman View Post
        iako se nije razvio kao sto se ocekivalo, mislim da smo mogli pojuriti mouhammadou jaiteh-a. ja vise volim te old school petice. posto je parakhouski?
        Parakhouski je imao blizu milion po sezoni za UNICS.

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Ni prošle sezone nismo imali igrače koji su iskakali iz šablona i bili NBA zvezde, pa se došlo do najuspešnije sezone kluba u njegovoj istoriji. Stoji upitnik kod trenera, to ćemo još da vidimo šta i kako, ali svakako je moguće i bez velikih zvezda lepo uklopiti ekipu. Nama trenutno trebaju 3 igrača, dobro uklopiva, ne preterano skupa sa jasnim zadacima. Lessort se uklapa u tako nešto na svojoj poziciji, za Williamsa nisam siguran.. Što se Deja tiče, kod njega sam podeljen. Ali mislim da će 4ka pristići tek sredinom-krajem priprema kada se i definitivno bude videlo i upoznalo sa tim koliko mogu Simanić i Janković.
          Evo covjek fino kaze. Ne treba da imamo igraca koji ce da strpa 15p svaku. Treba imati tim i sistem. Jaka odbrana, kontre i fajt.

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            Ni prošle sezone nismo imali igrače koji su iskakali iz šablona i bili NBA zvezde, pa se došlo do najuspešnije sezone kluba u njegovoj istoriji. Stoji upitnik kod trenera, to ćemo još da vidimo šta i kako, ali svakako je moguće i bez velikih zvezda lepo uklopiti ekipu. Nama trenutno trebaju 3 igrača, dobro uklopiva, ne preterano skupa sa jasnim zadacima. Lessort se uklapa u tako nešto na svojoj poziciji, za Williamsa nisam siguran.. Što se Deja tiče, kod njega sam podeljen. Ali mislim da će 4ka pristići tek sredinom-krajem priprema kada se i definitivno bude videlo i upoznalo sa tim koliko mogu Simanić i Janković.

            bold 1
            ali ne treba zaboraviti da je taj tim manje vise igrao zajedno i rastao cetiri godine

            bold 2
            to je dobar rezon. sto kaze manny nema potrebe juriti sad cetvorku kad ne znas ko ti je plej, a ko centar. sta rekoste posto parakhouski?
            Last edited by NateHuffman; 06-08-17, 18:47.

            Comment


            • Zato je i Dušan rekao 2-3 stranca. Treba čitati i između redova. Ne može ni sve i odmah

              Comment


              • Originally posted by Боги View Post
                Zato je i
                Coach Al rekao 2-3 stranca. Treba čitati i između redova. Ne može ni sve i odmah
                Ovako
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Proglašavanje najuspešnije sezone u istoriji gde smo bili 9. nakon sezone gde smo bili u top8 timova i izbačeni od tima koji je osvojio EL.

                  Iskreno, jesam pomalo defetista kad je u pitanju ovaj tim..

                  Neiskusan trener, NCAA igrači koji nikad nigde ništa nisu pokazali, ne samo ova dva već i ranije koji su dolazili (naravno govorim o srpskim NCAA igračima).

                  Ukoliko petica bude taj Lessort, a ne npr centar razgrtač tipa Musli, ja mislim da mi moramo i na 1 i na 4 da trazimo prvenstveno ofanzivce...

                  Milko ce da bude 10 ppg sledeće sezone.

                  Comment


                  • Milko mora da pravi korake po KLS i ABA Ligi, to mu je prevashodni ucinak

                    Comment


                    • To sa najuspešnijim timom u istoriji Zvezde je čist senzacionalizam. Valjda je najuspešniji onaj što je osvojio kup kupova.

                      Comment


                      • Originally posted by _Baron23 View Post
                        Proglašavanje najuspešnije sezone u istoriji gde smo bili 9. nakon sezone gde smo bili u top8 timova i izbačeni od tima koji je osvojio EL.

                        Iskreno, jesam pomalo defetista kad je u pitanju ovaj tim..

                        Neiskusan trener, NCAA igrači koji nikad nigde ništa nisu pokazali, ne samo ova dva već i ranije koji su dolazili (naravno govorim o srpskim NCAA igračima).

                        Ukoliko petica bude taj Lessort, a ne npr centar razgrtač tipa Musli, ja mislim da mi moramo i na 1 i na 4 da trazimo prvenstveno ofanzivce...

                        Milko ce da bude 10 ppg sledeće sezone.
                        Lessort nam je prilika da nesto i zaradimo u buducnosti,mnogo mu je veci plafon od Muslija,a i siguran sam da je nekih 150k jeftiniji.

                        Comment


                        • Bez letenja, ja bih na poziciju 4/5 jednog iskusnog a dostupnog po ceni ... Julian Wright
                          nešto što bi mogli da platimo, a da je OK.
                          edit:
                          Sve na visokim pozicijama je mlado i neiskusno, sem Bjelkana
                          Last edited by kankkunen; 06-08-17, 19:15.
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Bez letenja, ja bih na poziciju 4/5 jednog iskusnog a dostupnog po ceni ... Julian Wright
                            nešto što bi mogli da platimo, a da je OK.
                            To nije losa jeftina opcija. Bio je bas dobar u Trabzonu u Turskoj, ne znam na sta je licio u Reggio Emiliji ove godine. On recimo moze da igra tog hibrida u gomili sistema. I jedan od boljih PF/C koji mogu da razigravaju iz posta.

                            Comment


                            • Meni se Lesort svidja kao resenje na 5, ima on veliki prostor za napredak i mislim da bi kod nas to i ostvario. Aako bi se ugovor potpisao na 2-3 sezone, to bi bio pun pogodak, vec posle prve uz veliki napredak tokom sezone mogli bi da uzmemo solidno obestecenje, o cemu se sigurno razmislja u klubu.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                To nije losa jeftina opcija. Bio je bas dobar u Trabzonu u Turskoj, ne znam na sta je licio u Reggio Emiliji ove godine. On recimo moze da igra tog hibrida u gomili sistema. I jedan od boljih PF/C koji mogu da razigravaju iz posta.
                                pratim ga od kad je preplivao baru, imao je dosta problema sa povredama ... već par sezona igra ko momak.
                                Sjajan lik i igrač, bez dileme.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X