Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by NateHuffman View Post
    meni se cini da bi na ovaj tim mnogo bolje legla neka jaka atletksa cetvorka, nego neka lagana koja voli da igra spolja. imao je i miller svojih ispadanja u odbrani, ali ni wiljer ni daye nisu ni priblizno tako dobri defanyivci, a posebno ne rim protektori kao miller, takodje ni tako dobri skakaci. daye ne postoji na ofanzivnom skoku. fali ce ovoj ekipi poena to je ocigledno, ali nekako mi nije logicno da ih trazimo spolja sa cetvorke, posebno ako imamo jankovica i simanica koji su taj tip igraca.
    Frka je ako dovedes atletu centra koji je PnR igrac (sto je ono sto Zvezda vec godinama radi) a uz to nema neku drugu igru, onda ne mozes da njega da stavis jos jednog "skakavca". Dobices varijantu Kuzmic - Gist ko pre dve godine u PAO ili Zirbes-Mitrovic Mora da bude atleta + shuter. Jebi ga takva je moderna kosarka, ili neces davati poene, lako ce da te sjebu defanzivnim prilagodjavanjem. Frka je sto mi nemamo para za kompletne takve 4ke jer su skupe. Ili da se okockas na nekog mladog bez EL iskustva ko sa Millerom, ili pravis kompromis i dovodis nekog ko ima igracke mane ali bar zna da shutne.

    Comment


    • #92
      Ako kapo ide sutra na odmor mogli bi pasti potpisi večeras ili sutra ranije. A očekivati od Kurira da nekog tačno citira je baš naivno.

      Comment


      • #93
        Originally posted by Laza Kacanski
        Jeff Ayres bi bio odlicno pojacanje.
        Imao je onaj izlet u CSKA, kanije igrao u razvojnoj ligi pa zavrsio u Japanu.
        Centar kakav nam treba.
        Prepisuješ moj post sa onog foruma ... mogao bi da prođe, cena-kvalitet
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • #94
          Originally posted by MannyCalavera View Post
          Cak i kad se prica o ofanzivi nije sve tako sjajno. Ja bih pre rekao da je on sjajan kosgeter a ne ofanzivac. Covek ima fenomenalan shut i to mu je napadacko oruzje. Ne moze nikoga da postuje, i kad postuje uvek se ide na fadeaway jumper. S loptom u rukama nije agresivan ka kosu, iz tranzicije isto vise voli da nategne trojku. Sa njegovom visinom kad ga krene sut, on ce da natrpa kos to sve stoji ali on je crna rupa koja kad usisa loptu ona ne ide napolje. To je to, das mu i nadas se da mu je dan. Takodje u skoku nece doneti maltene nista, sto je vec ozbiljan problem za 4ku. Zna da nabudzi i dosta izgubljenih lopti.

          O defanzivi necu da pricam, jer ga jos nisam video da je igra
          Slazem se sa tobom ,da kazemo ipak da nije brutalan ofanzivac ,vec brutalan kosgeter ,mozda bolje tako da sam napisao.Nije nesto na postu ,sada da moze recimo da ugura protivika ,kao sto u najvecem broju slucajeva radi Mitrovic (jer mu je sut misaona imenica) ,ali me dosta podseca po stilu igre na Oldridza kao sto i napisah.
          Obojica imaju meku ruku , dobri su u sutu sa poludistance (Dej roka i trojke ,dok Oldridz to se bas i ne vidi cesto ,mozda i on pocne da vezba ko Hauard ) ,i sto kazes ima dobar fadeaway ,a to dosta forsira i LaMarkus.

          Ako trazimo igraca sa poenima ,igraca koji bi sirio odbranu rivala Dej je dobra opcija .
          Ako trazimo i da ta cetvorka bude i neka vrsta korektora u odbrani , Dej je najgora opcija.

          U zavisnosti kakvog igraca trazimo na 4 , tako ce i misljenje o Deju biti srazmerno tome.

          Comment


          • #95
            Originally posted by Боги View Post
            Cleanthony Early je jedna od mojih želja za poziciju 4. E sada da li i realna, zaista ne znam
            Cleanthony je bio u usponu dok ga nisu upucali pre dve godine. Malca su upucali u koleno pljackasi, kad je iz striptiz bara s ribom krenuo. Od kada su mu sjebali koleno, nije vise isti igrac.

            Mozda je i dostupan u vidu kinte, ali se video pad u igri...

            Comment


            • #96
              Originally posted by kankkunen View Post
              Prepisuješ moj post sa onog foruma ... mogao bi da prođe, cena-kvalitet
              Sory nisam video da si pisao o njemu.[emoji51]

              Comment


              • #97
                Ko god dodje dobro dosao, necemo se mi mnogo pitati o tome, ali trebalo bi shvatiti da to kako je igrac igrao u jednom timu nista ne mora da znaci. Ko bi kupio Djenku posle onakve sezone u Armaniju da nismo znali sta moze? Ima igraca koji jednostavno kliknu s nekom ekipom i iz nekog razloga daju mnogo vise nego u drugim ekipama, ne kazem da je Dej takav igrac ali ne tvrdim ni da nije jer ne znam. On nema toliko inferiorne fizikalije da ne bi mogao makar pristojno da odigra u odbrani, tim pre sto bi kod nas bio okruzen igracima koji em igraju dobru individualnu odbranu, em mogu da preuzimaju i vise i nize igrace. Ono sto vidim kao problem je da bi dovodjenje igraca s takvim karakteristikama znacilo da smo u obavezi da dovedemo i jednu nabildovanu hrkljush peticu jer bismo bez takve u reketu bili meki kao puz golac.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Боги View Post
                  Cleanthony Early je jedna od mojih želja za poziciju 4. E sada da li i realna, zaista ne znam
                  odlican igrac, ali ako vec pricamo o disciplini, svlacionici i slicno, decka su upucali ispred striptiz kluba

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Cleanthony je bio u usponu dok ga nisu upucali pre dve godine. Malca su upucali u koleno pljackasi, kad je iz striptiz bara s ribom krenuo. Od kada su mu sjebali koleno, nije vise isti igrac.

                    Mozda je i dostupan u vidu kinte, ali se video pad u igri...
                    Znam za tu priču, zato sam ga i naveo misleći na finansijski aspekat. Sviđa mi se poprilično, cenim da bi pravio razliku i takav u Evropi.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Sory nisam video da si pisao o njemu.[emoji51]
                      ma šalim se bre mada sam ga pomenuo kao i neke druge.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Frka je ako dovedes atletu centra koji je PnR igrac (sto je ono sto Zvezda vec godinama radi) a uz to nema neku drugu igru, onda ne mozes da njega da stavis jos jednog "skakavca". Dobices varijantu Kuzmic - Gist ko pre dve godine u PAO ili Zirbes-Mitrovic Mora da bude atleta + shuter. Jebi ga takva je moderna kosarka, ili neces davati poene, lako ce da te sjebu defanzivnim prilagodjavanjem. Frka je sto mi nemamo para za kompletne takve 4ke jer su skupe. Ili da se okockas na nekog mladog bez EL iskustva ko sa Millerom, ili pravis kompromis i dovodis nekog ko ima igracke mane ali bar zna da shutne.
                        slazem se, ali ja nisam siguran da cemo takvog centra lako naci. lakse je naci amerikanca 4 na 5 nego cistu peticu.

                        btw. sta bi sa shawn longom? jel on potpisao za nekoga?

                        Comment


                        • Originally posted by taliesin View Post
                          Ko god dodje dobro dosao, necemo se mi mnogo pitati o tome, ali trebalo bi shvatiti da to kako je igrac igrao u jednom timu nista ne mora da znaci. Ko bi kupio Djenku posle onakve sezone u Armaniju da nismo znali sta moze? Ima igraca koji jednostavno kliknu s nekom ekipom i iz nekog razloga daju mnogo vise nego u drugim ekipama, ne kazem da je Dej takav igrac ali ne tvrdim ni da nije jer ne znam. On nema toliko inferiorne fizikalije da ne bi mogao makar pristojno da odigra u odbrani, tim pre sto bi kod nas bio okruzen igracima koji em igraju dobru individualnu odbranu, em mogu da preuzimaju i vise i nize igrace. Ono sto vidim kao problem je da bi dovodjenje igraca s takvim karakteristikama znacilo da smo u obavezi da dovedemo i jednu nabildovanu hrkljush peticu jer bismo bez takve u reketu bili meki kao puz golac.
                          Zadnja recenica je upravo ono i na sta sam mislio. Ne kazem ja da ne moze Daye kod nas da odigra iznad svih ocekivanja. Kad nemas pleja i nemas centra, ti otprilike jos uvek ne znas kakvu ces kosarku da igras ove godine. Tako da nakalemis 4ku pre nego sto resis taj problem i nije previse pametno.

                          Comment


                          • Sta znaci ova moc reputacije?

                            Comment


                            • Austin je mnogo ozbiljniji igrač od Early-ja.

                              Comment


                              • Originally posted by Manda77 View Post
                                Sta znaci ova moc reputacije?
                                to ti je nesto kao plus sto je bio tamo
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X