Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Možemo mi da njamo kao Ostin Dej je mekan igrač na obe strane terena ali uprkos tome je on vrstan košarkaš i mislim van naše platežne moći.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • #77
      Da, Dej je dobar napadach, ali je daleko od brutalnog.. Proshle sezone 8.7 poena po utakmici u EL.. Kad ima dan moze da zatrpa svakog.. S tim shto se njegov napadachki repertor svodi iskljuchivo na shut spolja.. Post igra ne postoji.. Odbrana.. Chovek je igrach manje u odbrani.. Onakva nezainteresovanost u odbrani se retko vidja..

      Comment


      • #78
        Ajde da kazemo da Zvezda bas hoce takvu sutersku cetvorku. Igrac maltene identicnog profila s' tim je Kyle Wiltjer koji je uzgred i malo tvrdji od Daya. Isto nije atleta i los je defanzivac ali je bar timski igrac i moze da doda i da bude koristan u timskom napadu. Takodje je FA i trazi negde angazman. Trpao je prosle godine u D-League i imao odlicnu NCAA karijeru pre toga.

        Comment


        • #79
          Originally posted by Mob Barley View Post
          Apropo Bogija.

          Granje i kamenje.

          Siguran sam da si SNS aktivista
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • #80
            Originally posted by MannyCalavera View Post
            Ajde da kazemo da Zvezda bas hoce takvu sutersku cetvorku. Igrac maltene identicnog profila s' tim je Kyle Wiltjer koji je uzgred i malo tvrdji od Daya. Isto nije atleta i los je defanzivac ali je bar timski igrac i moze da doda i da bude koristan u timskom napadu. Takodje je FA i trazi negde angazman. Trpao je prosle godine u D-League i imao odlicnu NCAA karijeru pre toga.

            Uh, moja velika zelja vec duze vreme. Igracina.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #81
              Ako je Dej platezno nerealan,sta tek reci za Wiltjera...
              Naravno,ko ne bi voleo da ga vidi u zvezdinom dresu.

              Comment


              • #82
                Jeff Ayres bi bio odlicno pojacanje.

                Imao je onaj izlet u CSKA, kanije igrao u razvojnoj ligi pa zavrsio u Japanu.

                Centar kakav nam treba.

                Comment


                • #83
                  Ne znam sto ljudi misle da je Daye van naseg budzeta. Lik je imao 600-700k u Galati i to je bio doveden da uz Micova bude trpach koseva. Neslavno je prosao s obzirom na ocekivanja i nije mogao nakon toga da nadje angazman u top ekipama. Pala je njemu cena, mogli bi mi to da nakalemimo sada. Ja se iskreno nadam da pre nego sto se resi plej i centar, uopste ne razmisljamo o dovodjenju njega.

                  Comment


                  • #84
                    Dej je paradigma kilavosti. Ako smo imali kilavog Luku unutra, ovaj bi bio Luka na 3.

                    Nama jednostavno ne igra takav tip igrača.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Jeff Ayres bi bio odlicno pojacanje.

                      Imao je onaj izlet u CSKA, kanije igrao u razvojnoj ligi pa zavrsio u Japanu.

                      Centar kakav nam treba.
                      Koliko se secam nije se nesto bas stansao u cska

                      Comment


                      • #86
                        meni se cini da bi na ovaj tim mnogo bolje legla neka jaka atletksa cetvorka, nego neka lagana koja voli da igra spolja. imao je i miller svojih ispadanja u odbrani, ali ni wiljer ni daye nisu ni priblizno tako dobri defanyivci, a posebno ne rim protektori kao miller, takodje ni tako dobri skakaci. daye ne postoji na ofanzivnom skoku. fali ce ovoj ekipi poena to je ocigledno, ali nekako mi nije logicno da ih trazimo spolja sa cetvorke, posebno ako imamo jankovica i simanica koji su taj tip igraca.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Manda77 View Post
                          Koliko se secam nije se nesto bas stansao u cska
                          Nije ni igrao. Vrlo malo

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Nije ni igrao. Vrlo malo
                            Ako me secanje dobro sluzi odigrao je dobor protiv Zalgirisa dao je nekih 15p

                            Comment


                            • #89
                              meni se on vise svijda od simsa

                              Comment


                              • #90
                                Cleanthony Early je jedna od mojih želja za poziciju 4. E sada da li i realna, zaista ne znam

                                Comment

                                Working...
                                X