Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Od menadzera, od trenera, radnika u kosarci. Ali mozes da i pogledas utakmice pa vidis i tu dosta toga. Kod Deja je to ocigledno.
    Svakog igraca prati neki glas, za svakog se zna sve u danasnje vrijeme. Od toga sa kim se posvadjao u proslom klubu, koliko je trenirao, koliki je profesionalac.
    A imas i skaute koji su direktno zaduzeni za to. Nas Kk nema skauting sluzbu kad vec to spominjem.

    Comment


    • #47
      Ma dovesti Čovića Jr i obezbedjeni smo. Što se četvorke tiče, ponuditi Makabiju 600K za Boldena. Za peticu Sofoklisa.

      Comment


      • #48
        Ako ostaje Simanic i ako se racuna ozbiljnije na njega nema logike dovoditi top igaraca na 4, ako ide onda definitivno da. Ali apsolutno nisam za to da ostane i presedi jos jednu sezonu na klupi i jos vise nazaduje.

        Comment


        • #49
          Originally posted by Markoss View Post
          Ja Ostina Deja bas bas gotivim, jos dok je u Sparsima gulio garbage time, ali prosle sezone u EL nisam video goreg defanzivca od njega. Spor, neatletican, nezainteresovan, mozda ima i do toga sto je igrao u Galati gde je bas grozna atmosfera bila, ali opet. Ne verujem ni da je nesto mnogo skup, igrao je u Italiji pretprosle sezone.

          Mislim, mi u sustini nemamo taj luksuz da dovodimo perfektne igrace, mora negde i da se rizikuje. Dej bi mogao da bude bas dobar ubod, ako bi se zaista "nalozio" na sve ovo. Dje je i sta radi Peri Jones? Slican tip igraca, meni se jos vise dojmi od Deja.
          Peri guli u razvojnoj.

          Comment


          • #50
            Originally posted by taliesin View Post
            Odakle vama, ljudi, te insajd informacije o tome kako se koji igrac ponasa u svlacionici?
            https://m.youtube.com/watch?v=b5V1fC8CEKU

            Comment


            • #51
              Originally posted by 011 View Post
              Ako ostaje Simanic i ako se racuna ozbiljnije na njega nema logike dovoditi top igaraca na 4, ako ide onda definitivno da. Ali apsolutno nisam za to da ostane i presedi jos jednu sezonu na klupi i jos vise nazaduje.
              Nije ni on, ni Covic, ni Misko ni gospodin Alimpijevic

              Comment


              • #52
                Originally posted by Victor BG View Post
                Nije ni on, ni Covic, ni Misko ni gospodin Alimpijevic
                To svakako , ali nece biti lako resiti tu situaciju oko Simanica, ima veliki ugovor za ono sto pruza odnosno ne pruza, a opet ne verujem da ce ga Covic tako lako pustiti negde bez obestecenja, jedino pozajmica neka.

                Comment


                • #53
                  Ako je ovo tačno preneto onda možemo max još dva stranca da očekujemo

                  http://www.kurir.rs/sport/kosarka/28...od-tri-stranca

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Rodney View Post
                    Danas je fudbal, od sutra očekujem da ova tema proključa
                    Koga interesuje fudbal?
                    Ja sam covek fin i suptilan.

                    Comment


                    • #55
                      To nije tačno i nije to rekao.Stoti put od jutros ovo pišem

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                        Koga interesuje fudbal?
                        Mene.

                        Comment


                        • #57
                          Pogledao sam malo više o NWG. Nema neki izraziti nedostatak, može da poentira na više načina, volim te jedinice koje se ne libe da zidaju na postu, angažovan u odbrani, igra i pnr, pnp, izolacije. Rizik je kako će se privići na Evropu, ali može da bude ubod samo takav.
                          Last edited by dekkard; 06-08-17, 17:19.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • #58
                            Serem ti se u novinarstvo, oni ne znaju ni da napisu sta je cove rekao

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Uroš View Post
                              Mene.
                              Onda pogledaj temu

                              Comment


                              • #60
                                Bogi ima nekih naznaka da ce neko potpisati u skorije vreme?

                                Comment

                                Working...
                                X