Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Hahahhaha
    Jebali smo jeza kad se Bogi vrati.
    Dabo jes ti deo strucnog staba?
    Vidim te danas u Pioniru
    Koliko me predsednik voli ti zaista mislis da sam bilo sta tamo
    Isao sa da dam knjige Dangi, Milku, Peri, Ogiju, i Danga da odnese Luki.
    Ja sam ti na crnoj listi zar si to zaboravio.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Musli je imao odličnu sezonu u Španiji, ali nešto ne verujem u njega. Ne što pravi problem zbog para, već dok je bio u mladjim kategorijama bio je dominantan zbog mase,nije se u seniorskoj baš iskazao osim prošle sezone. Dobar je ali mi ima slično Bjelici odnos kvalitet - cena.
      Last edited by Hogar; 07-08-17, 19:22.

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Sto da ne Musli?Domaca opcija, podseca na Kuza.. Ja sam za. Samo sto imamo problem, prva plata kasnjenje i odmah hajka. Kazu da je poznat po tome
        Znam ja mnogo o njemu a znam i njega. On je iz Kragujevca 91 godište, tačnije njegovi se doselili odnekud sa Kosova, išao u školu sa mojom sestrom od ujaka i dolazio na te rodjendane a ja kao mnogo stariji sam ih kao kontrolisao i tako dalje. Još kao klinac nije voleo Zvezdu, imao je strsan animozitet prema našem klubu i plus što mi se ne svidja ni kao igrač, pa njega su ako se sećaš terali iz Partizana. Ok, sad je napredovao nešto, igra bolje i tako dalje ali to je i dalje jedna dobra bekup opcija nikako prvi centar, a tek što bi mogao nastati problem ako plata kasni, ne bi me čudilo da zapali usred sezone.

        Comment


        • Originally posted by Daba View Post
          Koliko me predsednik voli ti zaista mislis da sam bilo sta tamo
          Isao sa da dam knjige Dangi, Milku, Peri, Ogiju, i Danga da odnese Luki.
          Ja sam ti na crnoj listi zar si to zaboravio.
          Znam zato te zezam.
          Covke sutnuo Mirka.
          Sada je klub samo njegov.
          Moz radi sta oce. Bole ga uvo

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            Sto da ne Musli?Domaca opcija, podseca na Kuza.. Ja sam za. Samo sto imamo problem, prva plata kasnjenje i odmah hajka. Kazu da je poznat po tome
            moze li trade Milkman za Muslija? Ionako ide bolje sa jogurtom

            Comment


            • Bili bi bez grama atletike pod kosem.
              Ja sam covek fin i suptilan.

              Comment


              • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                Bili bi bez grama atletike pod kosem.
                Nije da nismo navikli

                Comment


                • jebo ih musli
                  ali tipicno za kkcz
                  satro gledas atletskog dominatora i igraca koji ti se maksimalno uklapa uz ostatak ekipe...i onda dovedes igraca koji je sve suprotno od toga

                  Comment


                  • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Manjak atleticizma se uvek pravda visokim košarkaškim IQ-om. Sem kod Musleeja
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Боги View Post
                        Nije da nismo navikli
                        Kako smo navikli? Imali smo Bobija, pa Cirbesa, pa Kuzmica, svako od njih je bio kao od brega odvaljen sto se snage tice. Nije atletika samo skocnost. Musli je losija i sporija verzija Stimca, mekan, spor i ne moze da se odvoji od parketa, osim mase i visine nema nista. Musli i Bjelica na petici, ako to sebi dozvoli Alimpijevic je totalno prolupao.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Nije da nismo navikli
                          Da, ali je bilo čvrstine, ovo je baš nekako mlitavo
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Nije da nismo navikli
                            Osim Raska i Stimca mi ne pada nijedan nas centar na pamet koji je bio ovako neatletican.
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                              Osim Raska i Stimca mi ne pada nijedan nas centar na pamet koji je bio ovako neatletican.
                              9_39_15_836.jpg
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by taliesin View Post
                                Kako smo navikli? Imali smo Bobija, pa Cirbesa, pa Kuzmica, svako od njih je bio kao od brega odvaljen sto se snage tice. Nije atletika samo skocnost. Musli je losija i sporija verzija Stimca, mekan, spor i ne moze da se odvoji od parketa, osim mase i visine nema nista. Musli i Bjelica na petici, ako to sebi dozvoli Alimpijevic je totalno prolupao.
                                da ne pricamo o voljnom momentu koji je dijamtralan. musli je obicna kuvana noga

                                Comment

                                Working...
                                X