Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maverick88 View Post
    Mi vec imamo 2 centra Bjelica i Jovanovic.
    U pravu si Jovanović je ta 5, ali bih ja ipak pre ovog Lesorta nego Mus Lija.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Rudd i Musli, i mislim da bi imali vrhunsku centarsku liniju. E sad, koliko je to realno, stvarno ne znam...

      Comment


      • Nekoliko ljudi je upravo najavilo Muslija, vjerovatno sve potiče od vrhovnog insajdera AirBala.

        Comment


        • Znači, Lessort. Lepo.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            I ovo odlaganje oko Lesorta je zbog Muslija jer se otvorila opcija njegovog dolaska.
            Da propustimo takvog talenta zbog Muslija?
            Mislim da je francuz zlatna koka, ne razumem sta odlazu ako nije do njega. Vidim da hvalis Muslija, ja ga nisam pratio od Partizana... tada je bio kanta i neostvareni talenat. Pretpostavljam da se od tada popravio, al opet....

            Comment


            • Oklen pare i za dobrog pleja, i za Lakijev infarkt, i za "u jeee, ja zaboravio..."?
              Ja sam covek fin i suptilan.

              Comment




              • Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Znači, Lessort. Lepo.
                  .
                  Ja sam covek fin i suptilan.

                  Comment


                  • Sto da ne Musli?Domaca opcija, podseca na Kuza.. Ja sam za. Samo sto imamo problem, prva plata kasnjenje i odmah hajka. Kazu da je poznat po tome

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Postujem misljenje ali mislim da gresis.
                      Vrlo dobar igrac je Musli.
                      Gledam ja Muslija od pocetka karijere, znam vrlo dobro kakav je igrac. Ima on svojih kvaliteta ali na ovaj roster je poslednji igrac na svetu kojeg bih doveo s cenom koju ima.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Ovo Bastiino nisam razumeo a Bogi najavio Muslija na twiteru tako da pazite sta pisete letece banovi kad se gdin moderator vrati
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Hahahhaha
                          Jebali smo jeza kad se Bogi vrati.
                          Dabo jes ti deo strucnog staba?
                          Vidim te danas u Pioniru

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Sto da ne Musli?Domaca opcija, podseca na Kuza.. Ja sam za. Samo sto imamo problem, prva plata kasnjenje i odmah hajka. Kazu da je poznat po tome
                            Musli i Kuzmic imaju zajednicko jedino to sto su beli i visoki preko dva metra i nista vise.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Nekoliko ljudi je upravo najavilo Muslija, vjerovatno sve potiče od vrhovnog insajdera AirBala.
                              Muslija smo mi hteli i prosle godine koliko se secam,bilo je razgovora i pre par nedelja jos ali je on tada cekao jace EL ponude tj Barsa Efes isl,i trazio je dosta para,tako da nije ovo nista novo

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                Ovo Bastiino nisam razumeo a Bogi najavio Muslija na twiteru tako da pazite sta pisete letece banovi kad se gdin moderator vrati
                                Nisam uspio naći sliku belog evrokrema sa jednom manjom crnom tačkom. Sve bijelo sunce ti

                                Comment

                                Working...
                                X