Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Milko amater, daleko od toga ali kao sto rekoh, njegov doprinos nije u rangu sa trenutno najplacenijim igracem u timu. ABA jeste glavni fokus, ali i bez njega bismo se prosle godine prosetali njom, a u EL je imao mnogo vise losih nego dobrih partija. Dakle racunica je prosta, mi od igraca koje placamo 300+k ocekujemo lidersku ulogu a ne rotacijskog igraca koji povremeno bljesne.

    Takodje mi se svidja Radicevic, kao i Jovanovic i Jankovic. Pod pretpostavkom da dolazi najmanje jedan a mozda i dva igraca pod kosem, cini mi se da cemo imati bas dubok roster i jaku klupu, mozda i najjacu do sad.

    Ono sto mi nije jasno koja ce biti Keseljeva uloga. Pored Dangubica i Dobrica na trojci, te Feldina i Lazica na dvojci, on tu nema sta da trazi. Cak i Radanov kao neki ko ima potencijal i pokriva poziciju pleja ce imati prednost u 12. Jasno je da je dosao kao usluga Misku, ali opet kakve je to usluga ako ce blejati na tribinama.

    Comment


    • Moze Keselj da posluzi na laksim aba utakmicama, da predahnu prve opcije. To nam je falilo prosle sezone.

      Comment


      • Originally posted by Vlax View Post
        Nije Milko amater, daleko od toga ali kao sto rekoh, njegov doprinos nije u rangu sa trenutno najplacenijim igracem u timu. ABA jeste glavni fokus, ali i bez njega bismo se prosle godine prosetali njom, a u EL je imao mnogo vise losih nego dobrih partija. Dakle racunica je prosta, mi od igraca koje placamo 300+k ocekujemo lidersku ulogu a ne rotacijskog igraca koji povremeno bljesne.

        Takodje mi se svidja Radicevic, kao i Jovanovic i Jankovic. Pod pretpostavkom da dolazi najmanje jedan a mozda i dva igraca pod kosem, cini mi se da cemo imati bas dubok roster i jaku klupu, mozda i najjacu do sad.

        Ono sto mi nije jasno koja ce biti Keseljeva uloga. Pored Dangubica i Dobrica na trojci, te Feldina i Lazica na dvojci, on tu nema sta da trazi. Cak i Radanov kao neki ko ima potencijal i pokriva poziciju pleja ce imati prednost u 12. Jasno je da je dosao kao usluga Misku, ali opet kakve je to usluga ako ce blejati na tribinama.
        Ni Jovic, Kalinic, Lazic, Guduric (da ne nabrajam dalje) nisu doprineli koliko su placani..

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Moze Keselj da posluzi na laksim aba utakmicama, da predahnu prve opcije. To nam je falilo prosle sezone.
          Pamtim ga iz epizode u Megi ,ni tu nije davao znakove života i izgledao jako loše.
          Tako da ne znam kako će izgledati ta njegova uloga i usled toga odmor bitnijih igrača.
          Ja i dalje ne znam šta sa njim misle i gde ga planiraju?
          sigpic
          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

          Comment


          • Originally posted by Gandalff View Post
            Ni Jovic, Kalinic, Lazic, Guduric (da ne nabrajam dalje) nisu doprineli koliko su placani..
            To ne znaci da onda treba nekog da preplacujemo.

            Comment


            • Shto se tiche cena, njih uveliko odredjuje trzishte.. Manjak visokih igracha na trzishtu - cene ce im rasti..
              Drugo, ne postoji tabela po kojoj cesh za 300k dobiti 15 poena i 10 skoka po utakmici, 200k neshto manje itd..
              Struka je procenila da on vredi toliko, meni dovoljno.. Nije da smo na klupi imali lemura i nemacha pojma (ili mozda jesmo..? )..
              Mozda je Milkman doneo i neshto van terena, ne znam..
              Da ne ispadne da branim Milka, dapache, nisam ni ja odushevljen njime, samo mi je malo bezveze pricha da za toliko i toliko para treba odigrati tako i tako..
              Jbg, negde dobijesh manje od ochekivanog (placenog), negde vishe..

              Comment


              • Da li biste da imamo mogucnost menjali Bjelicu za Stimca?
                Ako je vas odgovor DA da li ste spremni za tu zamenu da doplatite 650,000 eur. Verovatno je odgovor NE.
                Onda se dodje do pitanja da li ima dostupnih 5/4 igraca sa iskustvom koji ima Bjelica za pare koje on igra kod nas. Nema.
                Stimara nas je jedini igrac u nasoj reprezentaciji bez ugovora i ne uzbuduje se jer zna da ce da ubode milionski ugovor jer igraca na toj poziciji nema.
                Jos cemo biti i srecni sto imamo Milka za te pare.

                Comment


                • Zavisi sa koje tacke gledista posmatramo situaciju.

                  Bjelica sa iskustvom i tehnickim znanjem za te pare u nekom bogatijem klubu sa dva atletski jaka igraca pod kosem, kao igrac sa klupe drugacijeg tipa je odlicna stvar.

                  Za klub platezne moci kao Zvezda, bez jakih fizikalaca pod kosem, Bjelica kao starter je losa stvar.

                  Comment


                  • Sto se bjelice tice nadam se da ne moze gore od onog od prisle godine, ai problem je sto ne moze ni bolje. Bice dovoljno da popraavi prpcenat zicera i za tri i mi smo na dobitku

                    Comment


                    • Originally posted by Vlax View Post
                      Zavisi sa koje tacke gledista posmatramo situaciju.

                      Bjelica sa iskustvom i tehnickim znanjem za te pare u nekom bogatijem klubu sa dva atletski jaka igraca pod kosem, kao igrac sa klupe drugacijeg tipa je odlicna stvar.

                      Za klub platezne moci kao Zvezda, bez jakih fizikalaca pod kosem, Bjelica kao starter je losa stvar.
                      Ajde da se vratimo godinu unazad, imali smo vec Kuzmica na 5, Luku na 4, Bjelica se pojavljuje kao opcija i internet pada od razocarenja.Par dana posle toga se pojavljuje informacija da Milko nije opcija. Posle odredjenog perioda Milko potpisuje ugovor i vrlo brzo se prikljucuje timu. Vise pitanja se moze postaviti ovde:

                      Ko je bio za njegov dolazak, DR ili Covic,
                      Da li je iznudjeno resenje jer se smatralo da ce Kuzma biti back up a da ce sa naci prvi centar (velika zabluda forumasa),
                      Zasto je potpisan dvogodisnji ugovor ako se znalo da je DR u poslednjoj godini ugovora, sto znaci da je i uprava racunala da ce DR ostati jos dugo,
                      Da li je sagledavajuci situaciju na trzistu bio najmanje skupo resenje kao back up 5ica, jer je trzisto pokazalo da jeftinijih nema, a rizik da se ceka last cut i da se udje u prvenstvo samo sa Kuzmicem. Last cut smo videli kako je prosao i kada je stigao DThompson.
                      Posle egzodusa svih igraca Milko se nije bas potresao sto nije otisao dalje i pronasao drugi klub, pristaje da odradi posteno i drugu godinu ugovora.

                      Mnogo pitanja a odgovori mogu ici i na jednu i na drugu stranu otkud Milko sa tolikim ugovorom kod nas u KK Cz. Veliki ugovor za nase finansije, a ujedno i ispod trzisnih cena za poziciju koju igra u odnosu na nasu konkurenciju.

                      Comment


                      • jel potpisao neko, sta se desava? bogi referisi mi na pm
                        FILIPE ODLAZI!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Ajde da se vratimo godinu unazad, imali smo vec Kuzmica na 5, Luku na 4, Bjelica se pojavljuje kao opcija i internet pada od razocarenja.Par dana posle toga se pojavljuje informacija da Milko nije opcija. Posle odredjenog perioda Milko potpisuje ugovor i vrlo brzo se prikljucuje timu. Vise pitanja se moze postaviti ovde:

                          Ko je bio za njegov dolazak, DR ili Covic,
                          Da li je iznudjeno resenje jer se smatralo da ce Kuzma biti back up a da ce sa naci prvi centar (velika zabluda forumasa),
                          Zasto je potpisan dvogodisnji ugovor ako se znalo da je DR u poslednjoj godini ugovora, sto znaci da je i uprava racunala da ce DR ostati jos dugo,
                          Da li je sagledavajuci situaciju na trzistu bio najmanje skupo resenje kao back up 5ica, jer je trzisto pokazalo da jeftinijih nema, a rizik da se ceka last cut i da se udje u prvenstvo samo sa Kuzmicem. Last cut smo videli kako je prosao i kada je stigao DThompson.
                          Posle egzodusa svih igraca Milko se nije bas potresao sto nije otisao dalje i pronasao drugi klub, pristaje da odradi posteno i drugu godinu ugovora.

                          Mnogo pitanja a odgovori mogu ici i na jednu i na drugu stranu otkud Milko sa tolikim ugovorom kod nas u KK Cz. Veliki ugovor za nase finansije, a ujedno i ispod trzisnih cena za poziciju koju igra u odnosu na nasu konkurenciju.
                          To kako je dosao, koga je trazio, i zasto dvogodisnji ugovor, to zaista ne znam, niti sam pominjao. Samo sam konstatovao da u trenutnoj situaciji, tj sastavu ekipe i finansijama, nama bi mnogo vise odgovaralo da imamo tih 300k za nekog koledz igraca umesto Bjelice u timu.

                          U boldovanom je upravo poenta onoga sto sam ja napisao u prethodnom postu. Da smo umesto Mitrovica imali bolju startnu cetvorku i Milko bi kao opcija sa klupe bio manji problem. Kao sto na primer sada da imamo para za dva startera pod kosem, Bjelica bi nam odlicno dosao sa klupe kao neko ko pokriva dve pozicije i ima iskustvo.

                          Dakle, nije Blejica los igrac, daleko od toga, ali Zvezdi takav tip igraca sa tom platom ne odgovara.
                          Last edited by Vlax; 07-08-17, 16:15.

                          Comment


                          • https://youtu.be/ICQMAdZcMBo

                            Comment


                            • Vi kao da pišete na normu, 33 strane ... svaka čast.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • samo da pitam gde je i sta radi jeremy pargo? 😁😁

                                Comment

                                Working...
                                X