Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj Wannamakera na pleju i da budemo mirni pred pocetak sezone.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Problem je ako je verovati raznim ljudima visina ugovora tj trajanje ugovora...Mi bi duze, on krace mislim... Drugi plej bi mogao biti samo DJ Cooper....Koji ima rezone na ovakav tim, mada bi ja pre sa NCAA momkom..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Genije10 View Post
        Zvezda je juce dobila ponudu da dovede jednog malo drugacijeg pleja. Tako da lako moze ovo za NWG da se okrene.

        Rudd je dobar suter. Pogadja kad ostane sam. Ali opet ponavljam, ne gledajte Rudda iz Makabija. Kod nas bi imao drugu ulogu, mnogo znacajniju. Imao bi mnogo vise loptu u rukama.
        To je igrac sposoban da sam dobije utakmicu. Napada na razlicite nacine, za razliku od Deja koji se dize na sut uvijek, cak i u kontrama stane da bi sutnuo za 3.
        da malo i ja insajderisem pouzdano znam da je rudd nama nudjen bas te godine kad je dosao u niznji i da radnjic nije bio za njega. informacija je iz prve ruke, dobro ne od rudda, vec od njegovog menadzera takodje godinu dana ranije isti covek nam je nudio traya thompkinsa, ali se nasi nisu odlucili za njega najvise zbog istorije povreda
        stalno ponavljas da ne treba gledati rudda iz makabija, ali on je u niznjem jos divljije igrao. on ima potencijal koji bi uz pravog trenera i ekipu mogao dobro da se iskoristi, agresivan je odlican na otvorenom prostoru i u tranziciji i mogao bi nam dobro cucnuti. iznenadjen sam da su mu toliki procenti bili za tri posto kad god sam ga gledao i u niznjem i u makabiju to su bila teska silovanja suta. ne znam odakle i ta prica da bi to bio najveci transfer ikada, jer covek niti ima neki pedigre niti je zaista toliko dobar igrac.

        Originally posted by la haine View Post
        Ljudi nemojte da ste smešni, ako bi smo zaboli Radnika, to bi bila najveća bomba prelaznog roka na ovim prostorima odmah posle Divca. Lik bi zapalio Pionir, ima brutalna zakucavanja, a to da ga je Simon svesno puštao je priča za sebe. U početku je Simon brljao i Radonja pizdeo, a onda se videlo da je za tu utakmicu to odličan taktički potez. Rudd nije tako smešno delovao ni na jednom drugom EL meču, a to možemo da zahvalimo bogu. Imao je Simon još takvih bravura koje su nas koštale (Agravanis), tako da nemojmo baš sad pričati o Rudd-u kao nekom osrednjem igraču jer je lik zver, a kao takav ja stvarno ne vidim kako bi smo ga mi doveli. Bio bih jako srećan, to je sigurno.

        P.S. Pišu li nam ovde Fereira i Kum Žoržo?
        jedino ako mislis zbog atraktivnosti, ali ni kvalitetom ni rejtingom to se ne moze porediti


        Originally posted by MannyCalavera View Post
        Jebeni pakao, ne moze da se spava pa se gleda basket Posto sam zaludan, ajde da dodamo jos jednog lika:

        Eric Maynor takodje igra u Seriji A za Varese. Nabio 30 u bulju ali ima zavidan pedigre iz NBA kao backup PG, igrao 4-5 sezona po 15ak minuta u raznim ekipama. Ima kreaciju i napad na kosu sa floaterom + razna polaganja iz cudnih uglova. Midrange dobar iz driblinga , trojka malo manje. U odbrani je kockar, zna da ukrade loptu ali uglavnom krupniji bekovi ga maltretiraju. Divlji malo ali ono da se ukrotiti
        dobar igrac, taman kad je trebalo da se naplati u evropi imao je tu povredu zbog koje je propustio skoro celu sezonu. zivo me interesuje ko bi mogao biti taj skuplji plej ako nije NWG

        sto se tice NWG moram da se pohvalim da sam ga prvi pomenuo na b92. decko ima skill, rodjeni je lider i pobednik, skolovan igrac koji jeprosao sve selekcione kampove u usa, ali moram priznati da nisam bs siguran da bi mogao voditi tim u EL bez podrske jednog iskusnijeg pleja. potpis na tri godine bio bi super stvar recimo uz jovica prosle godine, ali u kombinaciji sa radicevicem pomalo strepim kako ce to izgledati. takodje postoji problem njegove eksplozivnosti i brzine koja je upitna cak i za evropke uslove. NWG mi dodje kao Vasa micic za siromasne, cak lice i fizicki zezam se ovo, ali koliko bi nam sad vasa znacio da je prveo jos jednu sezonu u zvezdi
        Last edited by NateHuffman; 07-08-17, 15:55.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Trazi se iskusan majstor za faks masine...slanje radi, primanje nekad oce nekad zablokira.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Po meni najveci trenutni problem nam je Bjelica. Prima platu koliko mi placamo nosioce igre, a njegov doprinos je ni priblizan vodecem igracu u ekipi. Stvarno ne znam sta je bilo Covicu u glavi kada je mislio da ce neko njega hteti da kupi na kraju sezone te mu dao dvogodisnji ugovor.

            Comment


            • Originally posted by Vlax View Post
              Po meni najveci trenutni problem nam je Bjelica. Prima platu koliko mi placamo nosioce igre, a njegov doprinos je ni priblizan vodecem igracu u ekipi. Stvarno ne znam sta je bilo Covicu u glavi kada je mislio da ce neko njega hteti da kupi na kraju sezone te mu dao dvogodisnji ugovor.
              Trenutni problem nije Bjeličin doprinos, koji je isti kao i kod svih drugih igrača, tj jednak je nuli jer nismo počeli da igramo. O doprinosu se može suditi kada počnu utakmice.

              Comment


              • Ali mozemo pricati o potencijalnom doprinosu, a ako prosle godine nije bio na nivou tesko da ce biti i ove kada je godinu dana stariji.

                Comment


                • Zvezda nije imala para da potpiše Bjelicu za novce koje je tražio.
                  Dogovorili su zato dvogodišnji ugovor, s tim da je po igrača ugovor povoljniji u prvoj godini, hocu reći, ugovor je opadajući.

                  P.S Zaboravih na Kešelja, ja verujem da je ideja da se od njega pravi 3/4, igrao je on i u Megi na 4.

                  Comment


                  • Originally posted by Vlax View Post
                    Ali mozemo pricati o potencijalnom doprinosu, a ako prosle godine nije bio na nivou tesko da ce biti i ove kada je godinu dana stariji.
                    Ma znam, ali se ja uvek nadam Simon late late late blooming scenariju. I za Bjelicu i za Kešelja.

                    Comment


                    • Originally posted by Vlax View Post
                      Po meni najveci trenutni problem nam je Bjelica. Prima platu koliko mi placamo nosioce igre, a njegov doprinos je ni priblizan vodecem igracu u ekipi. Stvarno ne znam sta je bilo Covicu u glavi kada je mislio da ce neko njega hteti da kupi na kraju sezone te mu dao dvogodisnji ugovor.
                      Sad ispada da je Bjelica amater par ekselans. U ABA ligi Milko je bio naš ponajbolji igrač i ne treba zaboraviti da je Zvezdin glavni fokus ABA liga. U Euroligi je odigrao sasvim korektno i na nekoliko utakmica bio game winner. Onda kada je cijela ekipa lutala, on je nerijetko uzimao loptu i postizao poene. Slažem se da je odnos cijena-kvalitet nije uravnotežen, ali kao 2. drugi centar se odlično snašao imajući u vidu da to nije njegova primarna pozicija.

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Све зависи од плеја и центра. Тек кад они дођу постаће јасније шта и како планирамо што се тиче физиономије игре, мада, не може се бити сигуран док не крену утакмице како ће се све уклопити. Захладнело је данас, може нека грејалица, па да се комплетирамо полако.

                        Comment


                        • Tri dana i niko jos nije banovan...

                          Last edited by Dobar Los Milos; 07-08-17, 14:10.
                          Ja sam covek fin i suptilan.

                          Comment


                          • Mislim da će Radičević biti najbolje pojačanje Zvezde u ovoj novoj sezoni. I Feldin će naravno biti dobar ali je Radičević neko ko će nadam se duže voditi ZVEZDU. U Sevilli je koliko sam ispratio napredovao iz sezone u sezonu. Čak bi to bilo i mnogo bolje ali imao pehove sa povredama. Kuk se povredjivao, koleno a koliko sam čitao, i slepo crevo mu je bilo puklo pa je bio blizu i smrtnog ishoda zbog toga. Plus lik je igrao u španskoj ligi koja je baš jaka. Navikao je na jake utakmice i jake protivnike. Mislim da će biti pun pogodak.

                            Comment


                            • Takodje i ja sam bas pozitivno iznenadjen dolaskom Radicevica, dosta jak na ulazu i diktira veoma dobro tempo utakmice.
                              Vec je sada bolji suter i od Jovica, sada je na njemu da jos vise napreduje i postane 1 plej dogodine.

                              Comment


                              • ja mislim da treba da iskljuce pa ukljuce fax, to nekad upali.

                                Comment

                                Working...
                                X