Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Nije ono bilo bezobrazno od Simona, mislim da je Simon zakasnio da izadje na njega blize, cekao ga je na tri metra da ovaj krene na ulaz, neprijatna pauza je trajala sekundu i vise, Simon ukopan, Rud ne zna da li da sutne ili krene na ulaz, na kraju odlomio obruc. Ima malo i do psihe shutera u tim situacijama, setimo se i kada su komsije ostavljale Luku Mitrovica samoga pa nije mogao nista da pogodi u onom porazu u Aba ligi. Meni je veci smeh bio kada je bila obratna situacija u nasoj pobedi tamo kada su se izmenile situacije da Rud cuva Simona, i Simon dobija povratni pas sam kao duh na trojci, Rud ostao u reketu ne zna ni da li je posao ili dosao, Simon se dize na sut a Bagi vec skace i trci ka zapisnickom stolu da trazi timeout jer zna da lopta ulazi...... ima taj klip vec su ga kacili.
    Pogubio se umesto da preuzme ili trci za Simonom. Jos tapse rukama i vuce se polako na "skok". Bagatskis ispizdeo cim je lopta krenula prema Simonu.
    Attached Files
    Last edited by Dobar Los Milos; 07-08-17, 12:24.
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Idi bre...sta vas je...
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Ljudi nemojte da ste smešni, ako bi smo zaboli Radnika, to bi bila najveća bomba prelaznog roka na ovim prostorima odmah posle Divca. Lik bi zapalio Pionir, ima brutalna zakucavanja, a to da ga je Simon svesno puštao je priča za sebe. U početku je Simon brljao i Radonja pizdeo, a onda se videlo da je za tu utakmicu to odličan taktički potez. Rudd nije tako smešno delovao ni na jednom drugom EL meču, a to možemo da zahvalimo bogu. Imao je Simon još takvih bravura koje su nas koštale (Agravanis), tako da nemojmo baš sad pričati o Rudd-u kao nekom osrednjem igraču jer je lik zver, a kao takav ja stvarno ne vidim kako bi smo ga mi doveli. Bio bih jako srećan, to je sigurno.

        P.S. Pišu li nam ovde Fereira i Kum Žoržo?

        Comment


        • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
          Imam neki osecaj da ces za par sati napisati o kojem pleju se radi, tako da aj da preskocimo cekanje pa napisi odma
          Necu, jer zaista ne znam ko je. Znam da je nijansu skuplji od NWG.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Nije ono bilo bezobrazno od Simona, mislim da je Simon zakasnio da izadje na njega blize, cekao ga je na tri metra da ovaj krene na ulaz, neprijatna pauza je trajala sekundu i vise, Simon ukopan, Rud ne zna da li da sutne ili krene na ulaz, na kraju odlomio obruc. Ima malo i do psihe shutera u tim situacijama, setimo se i kada su komsije ostavljale Luku Mitrovica samoga pa nije mogao nista da pogodi u onom porazu u Aba ligi. Meni je veci smeh bio kada je bila obratna situacija u nasoj pobedi tamo kada su se izmenile situacije da Rud cuva Simona, i Simon dobija povratni pas sam kao duh na trojci, Rud ostao u reketu ne zna ni da li je posao ili dosao, Simon se dize na sut a Bagi vec skace i trci ka zapisnickom stolu da trazi timeout jer zna da lopta ulazi...... ima taj klip vec su ga kacili.
            Znam to u gostima, Simon nije ni odapeo a Bagi vec zna da ulazi..
            Pa to cuvanje u Pioniru je bilo malo i takticki, verovalo se da ce u toj atmosferi da potone..

            Comment


            • Statistički Rudd šutne nešto manje od tri puta za 3 pogodi jednom tokom 25 minuta igre, ofanzivni potencijal pokazuje očekivano u kontrama i polukontrama. Takođe, vrlo dobra kontrola lopte, slično kao Janković. Odbranu i pozicioni napad vidim kao moguće probleme.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ljudi kad ce neke utakmice pregoresmo k'o sajberka [emoji1]
                Jedva cekam neku prijateljsku protiv Kluza ili Levskog, pa da cigani ludaci jure strimove i obore servere po Rumuniji, Bugarskoj..

                Comment


                • NWG je u priči, Rad je lupetanje i nagađanje.

                  Iskreno, nisam za ovog školarca, ničim ne odskače naročito, a mi trenutno imamo dva i po igrača koji mogu sebi da izmisle poene na ovom nivou (Bjelica,Feldaine i Danga).Mislim lepo je to sve floor general, ali kome da organizuje ? Lepo je što ume da odigra leđima, ali to u Evropi ne može kad ti se centar usidri u reketu itd...

                  Lepo Wook napisa, upgradeovana verzija Nelsona, što se bojim da na ovaj tim nije dovoljno.

                  Ako već on potpiše, nadam se da će četvorka biti neko ko ima poene u rukama pa da nam petorke izgledaju nešto ovako.

                  NGW - Feldaine- Danga - skorer - Lesor*

                  Radičević - Lazić - Dobrić - Janković - Bjelica

                  + Radanov + Jovanović

                  Comment


                  • Greska... Promasih temu.
                    Last edited by Valensija; 07-08-17, 12:59.

                    Comment


                    • Originally posted by _Baron23 View Post
                      NWG je u priči, Rad je lupetanje i nagađanje.

                      Iskreno, nisam za ovog školarca, ničim ne odskače naročito, a mi trenutno imamo dva i po igrača koji mogu sebi da izmisle poene na ovom nivou (Bjelica,Feldaine i Danga).Mislim lepo je to sve floor general, ali kome da organizuje ? Lepo je što ume da odigra leđima, ali to u Evropi ne može kad ti se centar usidri u reketu itd...

                      Lepo Wook napisa, upgradeovana verzija Nelsona, što se bojim da na ovaj tim nije dovoljno.

                      Ako već on potpiše, nadam se da će četvorka biti neko ko ima poene u rukama pa da nam petorke izgledaju nešto ovako.

                      NGW - Feldaine- Danga - skorer - Lesor*

                      Radičević - Lazić - Dobrić - Janković - Bjelica

                      + Radanov + Jovanović
                      Da,da a Keselj ce na tribine

                      Comment


                      • NGW koliko cujem nije rad da dolazi u Evropu.

                        Comment


                        • Originally posted by Genije10 View Post
                          Zvezda je juce dobila ponudu da dovede jednog malo drugacijeg pleja. Tako da lako moze ovo za NWG da se okrene.

                          Rudd je dobar suter. Pogadja kad ostane sam. Ali opet ponavljam, ne gledajte Rudda iz Makabija. Kod nas bi imao drugu ulogu, mnogo znacajniju. Imao bi mnogo vise loptu u rukama.
                          To je igrac sposoban da sam dobije utakmicu. Napada na razlicite nacine, za razliku od Deja koji se dize na sut uvijek, cak i u kontrama stane da bi sutnuo za 3.
                          U kom smislu drugačijeg pleja? Kakav stil igre ima taj plej?

                          Comment



                          • Elipica

                            Comment


                            • Stil Filipa Čovića, liče, stil igre isti, čak se i isto zovu.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                NGW koliko cujem nije rad da dolazi u Evropu.
                                Kako ga uopšte neko nudi,ako ovaj nije rad da dođe u Evropu?
                                Valjda agenti prvo sa igračem pričaju pa mu traže klub.
                                Ili ja loše rezonujem?
                                sigpic
                                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                                Comment

                                Working...
                                X